Skocz do zawartości


Zdjęcie

[admin]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 White Sh4rk

White Sh4rk

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 30 maja 2010 - 08:48

Mój nick: Rekin` !
Mój Steam ID:STEAM_0:0:21278642
Data oraz godzina zdarzenia:22:20, 29.05.10
Mapa:dd2
Opis wydarzenia:2 runda ct ma eko, zostalem sam z typem z usp stojac przy bramie na srodku mowie zeby nie halasowal(lecz juz bylo za pozno) i uciekl zeby ich zwabic bo powiedzialem ze czekam na bron i zachowuje(bo nie bylo szans tego odbic), on uciekl zabilem 2ch powiedzialem bierz ak i lecimy. Tak zakonczyla sie runda po czym dostalismy kicka.
Najprawdopodobniej zbanowal mnie fikus. Czemu siebie nie kickles na poprzedniej mapie jak przez pol rundy trudno ci bylo wyjsc z respa(bedac w tt rzecz jasna)?
Tak w ogole admini-tu znowu wspomne o graczach z wyzszej polki-demko, pov, mala lekturka by sie przydala, a nie polowa adminow zaplaci 10zl i zadowoloni nie majac pojecia o grze TP.


#amciek http://gamingcrew.pl...hp?showtopic=42 wiec raczej wypelnione wg wzoru <3 a wy***rdalaj mow sobie do kolegow jesli ci na to pozwalaja. Slowo bot bylo skierowane do graczy nie admina a cytac "gowno wie o adminowaniu" no brawo niezla wyobraznia . I jeszcze ten link, dzieki niemu nawiaze do 1 takiej sytacji gdzie zostalem sam na 6 i dostalem kicka, "Staraj się grać zgodnie z zasadami Teamplay. Rób to wszakże z głową- jeżeli zostałeś sam na pięciu terrorystów i masz 30 hp, a bomba tyka to naprawdę możesz zachować broń, by w następnej rundzie Twoja drużyna dysponowała większą siłą ognia." Tak wiec fail tam troche w poprzednim temacie abras i reszta ;)

#fikus co zle napisalem bo wzor byl, przeklinac tez mozna jak amciek to robi i warna nie dostaje.
Moze dasz kolejnego warna, kazdy popelnia bledy, nie warto sie zaslaniac eKolegami.
I jeszcze wyzywanie od botow, fikus juz nie pamietasz co napisales wczoraj na trainie, a runde pozniej zwrociles komus uwage. Popatrz najpierw na siebie...
-Przeklinanie i obrażanie innych jest zabronione i karane. (ban do 30dni)
-Obowiązkiem gracza jest realizowanie założeń mapy: (...)bezmyślne kampienie / polowanie na fragi podczas gdy reszta teamu próbuje wygrać rundę, (ban do 7 dni)
  • 0

#2 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 30 maja 2010 - 09:22

Nie wiem czego Ty tutaj oczekujesz, zostało Was 4 na 4 w momencie podlozenia paki, od początku wyraźnie chciałeś zachować życie, ponieważ broń zdobyłeś dopiero kilka sekund przed jej wybuchem.

-Obowiązkiem gracza jest realizowanie założeń mapy: (...)bezmyślne kampienie / polowanie na fragi podczas gdy reszta teamu próbuje wygrać rundę, (ban do 7 dni)

- no to czemu tego nie robiłeś? I nie mów że broń zachowywałeś, bo mieliście czas żeby probować odbic pake. A to ze tamten sobie jeszcze po B latal w tym momencie to juz inna sprawa. Zagi jakoś nie mial problemow zeby z usp wyjsc i próbować.

W sumie to wnioskuje, że dla Ciebie jedyna możliwośc podjęcia proby odbicia bsa jest wtedy, kiedy znajdujesz sie w pobliżu na którym jest paka podłożona. Jeżeli paka jest już dalej sprawia Ci to trudnośc :)

To na tyle z mojej strony.
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#3 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 30 maja 2010 - 09:24

nie ja wyzywałem przez mikrofon od idiotów to raz, dwa od początku strasznie pasywne zachowanie do paczki, przez 35 sekund zbliżyłeś się do bramy na środku - świetnie! nie było 1 na 6 tylko bodajże 3-4v6 jeśli dobrze pamiętam. Czekaliście sobie przy środku aż będą uciekać, a tykającą bombę mieliście w d*pie. Staram się szeroko pojmować gre TP, ale wybacz tego tak nie zinterpretowałem i wyrzuciłem Cie i podtrzymuje, że moje zachowanie było okej.
  • 0
Dołączona grafika

#4 White Sh4rk

White Sh4rk

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 30 maja 2010 - 10:33

Mielismy eko, kiedy bylem juz na srodku chyba 4 nas tam bylo to z gali typ bil i zabil 2ch, wiec droga tamtedy odpada, z A tez bili w strone respa wiec z usp za bardzo nie bylo jak ich zabic dlatego powiedzialem ze nie odbijam tego. Wracajac pare sekund wczesniej-kampilem na B i bylo info ze wbili na A, a ich bylo tam paru tt, biegnac na pelnej padlbym jak poprzednicy. Tak w ogole nie mialem defa i watpie zeby ktos mial w drugiej rundzie(i nie ze sie nie da rozbroic tylko -6 sec).
#fikus ja nie wyzywalem od botow jakiegos typa..
Mowicie ze nie biegam do paki, szkoda tylko ze ogladacie 1 akcje i oceniacie caloksztalt.
Dla mnie poraz kolejny popelniacie blad(admini) wiec na nastepny raz postawcie sie w mojej sytuacji i pomyslcie jaka mialem szanse, co bylo by lepszym rozwiazaniem, a nie kickujecie bo jakis przydupas(1 temat)napisal ze kampie czy nie wykonuje celow mapy, albo spontan "bo on nie idzie to ja go wywale, nie chce mi sie czekac bo zaraz zrobi to samo"?
  • 0

#5 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 30 maja 2010 - 10:46

oczywiście, że wyzwałeś, bo gaga zarobiłeś i nie wmawiaj mi, że tak nie było. Nie pamiętam czy od bota, czy idioty czy czegoś innego, ale na pewno był bluzg i jestem w stanie dać sobie uciąć obie ręce.

Co do sytuacji - nie grasz u nas ligowo czy mixowo, cenimy sobie aktywną grę i kładziemy nacisk na realizowanie celów mapy. Taki urok naszego serwera, a takie sytuacje raczej nie będą tolerowane jeśli będziesz pasywnie czekał na broń od uciekających tt. Była szansa, choćby iluzoryczna, to trzeba odbijać.
  • 0
Dołączona grafika

#6 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 30 maja 2010 - 12:39

Tak w ogole admini-tu znowu wspomne o graczach z wyzszej polki-demko, pov, mala lekturka by sie przydala, a nie polowa adminow zaplaci 10zl i zadowoloni nie majac pojecia o grze TP.


po raz drugi, naciągając zarobione zaufanie administracji podtrzymuje swoje słowa - wy***rdalaj z takimi tekstami. Nie po to kilkunastu ludzi się męczy żeby ktoś miał focha i pisał skargę jakby mu drożdżówkę zabrali. Byłem tu adminem ponad pół roku i jak widzę takie teksty to serce się kraja. Nie grasz wg przyjętych zasad, nie podoba Ci się to - heja banana, /quit i po sprawie. Tu są określone reguły gry i zgodnie interpretowany regulamin. I tak, zarobiłem na warna pełną gębą
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#7 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 30 maja 2010 - 12:40

zarobiłeś i go dostałeś, nie przesadzaj, bo to nie na miejscu.
  • 0
Dołączona grafika

#8 White Sh4rk

White Sh4rk

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 30 maja 2010 - 02:02

#amciek
Mowilem zebys swoje "wy***rdalaj" mowil do kolegow i wnies cos do tematu, to ze tu adminowales to nie znaczy ze jestes kims wazniejszym niz ja, a mianowicie jestesmy na takim samym poziomie co do praw na tym forum jak i serwerze wiec sklej juz. Wyjdz na dwor, a nie probujesz zablusnac swoja glupota przed eKolegami.
#fikus
Mysle, ze teraz wiesz, ze szans na odbicie paki nie mialem(tylko i tak juz nie przyznasz racji), wiec po co robic cos co nie przyniesie oczekiwanego efektu?
Co do obrazania to ja mowie o tobie, poniewaz to ty napisales do jakiegos typa ze jest botem, a runde pozniej zwracales mi uwage kiedy powiedzialem adiemu(tak to ten co kampil na respie w tt)ze jest idiota. Tak wiec najpierw popatrz na siebie, zrozumiales? Ciesze sie, mysle ze wszystko wyjasnione.
Na koniec do adminow: postawcie sie czasami w czyjejs sytuacji.
  • 0

#9 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 30 maja 2010 - 02:10

tyle, że ja znałem tego gościa i to w żartach powiedziałem - tak żeby wszystko było jasne. To był jeden z naszych stałych graczy i w żaden sposób obraźliwe to nie było dla niego.

A Ty postaw się w naszej sytuacji, staramy się cały czas doskonalić rozgrywkę, doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie starać się do paki ruszać za wszelką cene (poza skrajnymi przypadkami, czytaj 1vs6).
  • 0
Dołączona grafika

#10 White Sh4rk

White Sh4rk

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 30 maja 2010 - 03:01

Admin powinien dawac przyklad, nie kazdy wie ze to kolega, widzac takie cos wiedzac ze jestes adminem i potem zwracajac uwage innemu idzie tylko pomyslec kto tu ma admina...(bez obrazy)
Co do tych skrajnych sytuacji jak widac nie kazdy tak mysli bo pan xXx myslal ze mozna odbijac. I teraz mysle ze bedac wtedy za xXx pomyslal bys podobnie jak on, ale niestety czesto sie staje madrym po fakcie.
Jeszcze przypomniala mi sie akcja jak ktos mnie kicknal kiedy bylem w dolnej trupie i szukalem broni bo mialem eko, a ze bylem sam to dostalem kicka, wtedy nie pisalem bo juz przyznalem racje adminowi w wiekszosci ze nie wykonuje celow;)
"Czil aut" ;)
  • 0

#11 uszczelka

uszczelka

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Ską…d:Piotrków Tryb.

Napisano 30 maja 2010 - 03:06

wgranie tego pluga co zabija przegrywajacy team by rozwiazalo tego typu sprawy.

w.s czy kiedy kolwiek sprobowales sam odbic besa ?? jak nie sprobujesz to skat wiesz czy miales szanse czy nie.. przecie oni mogli np. byc juz u siebie na respie a paki mogl kryc 1 typ z 1hp.,. -

i konczmy ten temat.
  • 0

#12 White Sh4rk

White Sh4rk

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 30 maja 2010 - 03:13

A ogladales demko? Bo na gali byl 1, a na A slyszlalem z 3 wciskajac tab widzisz ile osob zyje gdzie padaja koledzy z druzyny. Tak wiec marny argument.
Moze sie zdziwisz ale nie raz odbijalem bsa sam, tylko na wiecej niz 4 rywali i mniej niz 50hp raczej szanse marne. A w tej sytuacji mialem tylko usp, nie mialem defa ani kevlara.
Konczmy temat, moze jeszcze sie trafi okazja by porozmawiac o TP :)
  • 0

#13 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 30 maja 2010 - 03:35

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: wyjaśnione

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją zaraportuj ten post administratorowi, który rozważy ewentualne ponowne jego otwarcie.


Z poważaniem,

Załoga GamingCrew.pl
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0