Skocz do zawartości


Zdjęcie

100 000 PODPISOW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 tris

tris

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 91 postów
  • Ską…d:Łuków

Napisano 02 czerwca 2010 - 02:10

Kochani bracia i siostry!!

W imieniu Biura, czyli fundacji (BIURO DO SPRAW ZAŁATWIANYCH INNACZEJ, KRS 0000352014, REGON 180544460) obsługującej aktualnie wszystkie projekty WK, OP i inne przedsięwzięcia związane z działaniami prolegalizacyjnymi, chciałbym przedstawić Wam najnowszą i najbardziej aktualną inicjatywę, dzięki której możemy nareszcie wywalczyć upragniony święty spokój w kwestiach posiadania i uprawy naszego świętego zielska. Miło mi, że jako Prezes fundacji, a jednocześnie głęboko wierzący chrześcijanin mam zaszczyt przekazać wam tą informację właśnie w święto Zmartwychwstania.

Wspólnie z Gotą postanowiliśmy podjąć oficjalne działania lobbingowe na rzecz zmiany naszych ukochanych przepisów -art. 62 i 63 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Działając w ramach fundacji jesteśmy w pełni uprawnieni do oficjalnych działań lobbingowych zmierzających do uwzględnienia naszych interesów w procesie stanowienia prawa. Uznaliśmy, że propozycja Ministra Sprawiedliwości jest nie do zaakceptowania ze względów prawnych i moralnych, i zaproponowaliśmy lepszy model rozwiązania problemu. Nie zgadzamy się na bagatelizowanie interesów osób zażywających i uprawiających na własne potrzeby Konopie, i żądamy wyraźnych zapisów ustawowych gwarantujących takim osobom nietykalność ze strony organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości. Działania w ramach fundacji są w stanie zagwarantować nam takie zapisy.

Cała inicjatywa skierowana jest na zebranie tak dużej liczby głosów jak tylko możliwe, po to, żeby zademonstrować mediom, władzy i społeczeństwu, że nie interesują nas półśrodki co do cannabis, i że żądamy PRAWNYCH GWARANCJI autentycznej wolności. Posiadania i uprawy.

Czyli to, co lubimy najbardziej - ROZj**ANIE SYSTEMU !!!

W obecnej sytuacji politycznej, przy zebraniu 100 000 podpisów pokazujemy, że jesteśmy już liczącą się, ZORGANIZOWANĄ, siłą wyborczą. Należy się więc spodziewać, że decydenci będą bardzo ostrożnie uchwalać prawo mogące naruszać nasze interesy.

W programie również inne ciekawostki, zapraszam zatem do zapoznania się z wstępną wersją projektu, a także zwracam się do Was o:

1) zgłaszanie wątpliwości, komentarzy dotyczących projektu i innych tego typu akcji zarówno tu, na forum, jak i prywatnie na niepajacuj@wolnekonopie.pl
2) przemyślenie własnych możliwości i PODJĘCIE DZIAŁAŃ na rzecz udzielenia nam pomocy w zebraniu, uwaga - TYSIĄCA (1000) podpisów pod projektem.

Ad 2.
Zgodnie z prawem, aby w ogóle wystartować z projektem potrzebny jest właśnie ten tysiąc podpisów. Do momentu zebrania tysiąca podpisów nie jesteśmy w stanie zdziałać nic na szerszą skalę. W momencie zebrania tego tysiaka, startujemy z ogólnopolską kampanią, zapewniamy do dyspozycji inicjatywy kilkadziesiąt (jeżeli nie kilkaset) punktów na terenie całego kraju, gdzie projekt będzie wystawiony do podpisu. Akcja będzie bardzo dobrze promowana, zarządzana bezpośrednio przeze mnie i Gotę w ramach działalności Biura (czyli poprzez osobę prawną na pełnej księgowości, z profesjonalnym zapleczem doradczym i kapitałowym).

Założeniem akcji jest zebranie nie 100 000 ale przynajmniej miliona podpisów, (biorąc pod uwagę informacje z różnych źródeł, faktycznie tyle osób może się potencjalnie podpisać, wszystko zależy od inicjatywy i promocji) w ramach kampanii Milion Marijuana March - promocji samego MWK 29.MAJA 2010 ! 2010, na którym lista podpisów zostanie uroczyście zamknięta, a projekt trafi do Marszałka Sejmu.

Warunkiem uruchomienia tej karuzeli, a wraz z nią ogromnych możliwości biznesowych i medialnych jest zdobycie w drodze nieformalnych znajomości 1000 podpisów. A dokładnie 985, bo 15 podpisów jako komitet założycielski mamy już zebrane. I stukamy je dalej. Na stronie A4 mieści się 15 podpisów.

Krótko mówiąc: potrzebujemy chętnych 60 osób w skali kraju, które dostarczą nam w ciągu tygodnia listę z 15 podpisami, albo 30 osób, które dostarczą 30 podpisów itd. To da się zrobić!

Wszystkie szczegóły na niepajacuj@wolnekonopie.pl - zbieranie nie może być prowadzone niedbale, albo w jakiś idiotyczny sposób wypaczający całą akcję, stąd pewna konspiracja w zakresie udzielania upoważnienia wszystkim zainteresowanym. Karta do podpisów zostaje udostępniona każdemu indywidualnie, z indywidualną numeracją, z uzgodnionym obszarem działania.

Problem w tym, że jest coraz mniej czasu, gdyż Minister Kwiatkowski i pani Minister Kopacz już chcą zmieniać ustawę według własnego widzimisię. Liczymy zatem na Waszą AKTYWNOŚĆ. Dzięki Wam, jesteśmy w stanie zablokować projekt Ministra Sprawiedliwości i pani Ewy Kopacz jeszcze zanim rozpoczną się prace sejmowe nad nowelizacją ustawy. Mamy na to jakiś tydzień, więc sugerujemy zacząć od zaraz.

Link do projektu : http://www.speedysha...jekt_ustawy.pdf

Żródło :www.otwartapestka.pl

Użytkownik tris edytował ten post 02 czerwca 2010 - 02:10

  • 0
Dołączona grafika

#2 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 02 czerwca 2010 - 06:40

wg mnie bez problemu przejdzie tylko jeśli kompetentni ludzie wezmą się za to! Co to jest milion na całe społeczeństwo? Wielkie nic. Kontakt miał średnio co drugi Polak...
  • 0
Dołączona grafika

#3 dudson

dudson

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 02 czerwca 2010 - 08:19

Poreklamował bym na innych forach, ale nie chcę mi się pisać. Chyba, że autor wyrazi zgodę na skopiowanie jego posta na w inne forum.
  • 0

#4 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 czerwca 2010 - 08:23

chca legalizacji ? ok niech bedzie. tylko jak trawa trafi w rece dzieciakow , to osobiscie ro***bie takiemu dilerowi morde .
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#5 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 02 czerwca 2010 - 09:06

chca legalizacji ? ok niech bedzie. tylko jak trawa trafi w rece dzieciakow , to osobiscie ro***bie takiemu dilerowi morde .


juz pewnie jakis szuka biletow do afryki bo tam go nie znajdziesz :happy:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#6 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 02 czerwca 2010 - 09:22

chca legalizacji ? ok niech bedzie. tylko jak trawa trafi w rece dzieciakow , to osobiscie ro***bie takiemu dilerowi morde .


śmieszny jesteś troche, Ty za małolata nie działałeś nic? piszesz takie głupoty tutaj, że odechciewa się...
  • 0
Dołączona grafika

#7 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 czerwca 2010 - 09:23

dla mnie dzieciak to 12, 13 lat i w dol a dla Ciebie to ile ? jaralas juz w tym wieku ? tak ?

Użytkownik wodny edytował ten post 02 czerwca 2010 - 09:24

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#8 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 02 czerwca 2010 - 09:32

to nie miejsce na takie rozmowy, spowiadać sie ze wszystkiego mam?
  • 0
Dołączona grafika

#9 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 czerwca 2010 - 09:38

ee tam spowiadac. napisales, ze glupoty piszę. chcialem Ci wytlumaczyc o co mi chodzilo, dlatego podalem przedzial wiekowy , . pomysl troche, jak to sie dostanie w rece dziaciakow z podstawowki. uzaleznienie od najmlodzszych lat ? nie wszyscy sa tak silni, zeby nie siegnac po cos mocniejszego, a jak zielone trafi w rece takich malolatow ?

Użytkownik wodny edytował ten post 02 czerwca 2010 - 09:38

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#10 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 02 czerwca 2010 - 09:40

a myślisz, że nie trafia? chyba z domu nie wychodzisz i nie widzisz co na blokowiskach się dzieje...
  • 0
Dołączona grafika

#11 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 czerwca 2010 - 09:48

trafia ale nie w taki masowy sposob.

chodzi o to, ze jak jeden sprobuje to poda dalej . jednak glos kolegow i kolezanek z klasy czy lawki jest silniejszy niz przestroga rodzicow i wczesniej czy pozniej taki dzieciak z dobrej rodziny za namowa kumpli sprobuje skreta. a jak to zalegalizuja i bedzie latwo dostepne dla wszystkich to tych "podan dalej" zrobi sie wiecej

nie jestem przeciwko tej legalizacji (dobra, nie mam zdania na ten temat) . sam lubie sobie zapalic skreta czy pociagnac dymka z fifki. ale wiem, ze nie siegne po cos mocniejszego, ze nie zaczne tego jarac wiecej, bo mam silna wole i wiem, do czego zbyt duza ilosc moze doprowadzic. myslisz, ze te dzieciaki sa tak silne jak ja ? ze wiedza jaki to ma wplyw ? nie przypominam sobie zebym gadal o tym z pania od przyrody na lekcjach w podstawowce ...

Użytkownik wodny edytował ten post 02 czerwca 2010 - 09:52

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#12 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 03 czerwca 2010 - 09:09

Ja mam takie szczescie/pecha ( sam nie pale ), ze u mnie jest centrum dilerki i kolo mnie na wioskach wszyscy sie zjezdzaja wlasnie do mmojego osiedla i uwierz mi wodny, ze typki co do 1 gimnazjum chodza jaraja to na legalu przy piwku, a podstawowkowicze pala juz papierosy tak wiec nie mow takich glupot, bo to sa glupoty. Wina jest nie dilerow, a rodzicow. I to do nich trzeba miec pretensje, bo umowmy sie, ale np. mnie mama nie pozwalala siedziec do 24 czy 2 w nocy i przychodzic podchmielonym w wieku 1 gimnazjum ( 14 lat ? )...
  • 0

#13 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 czerwca 2010 - 09:12

Taa dokładnie o tym co LeBron pisze, takie są realia, a Ty wodny żyjesz w swoim świecie, gdzie myślisz, że narkotyki są omijane przez gównażerie. Tak było, jest i będzie. Ich wybór, może wyciągną wnioski z tego na przyszłość, a może popadną w nałóg, nam ma zależeć na ich życiu? Chyba nie.
  • 0
Dołączona grafika

#14 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 czerwca 2010 - 12:08

ta, najlepiej napisac, ze zyje w swoim swiecie ale wiekszosc doroslych ludzi ma takie samo zdanie jak ja. niepotrzebnie sie tutaj wypowiedzialem, bo gdybym napisal, ze legalizacja jest potrzebna Polsce aby wreszcie stanela na nogi i poznala prawde xD to byscie mnie na rekach nosili ...
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#15 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 03 czerwca 2010 - 12:16

wodny obudź się, na takie rzeczy nie masz wpływu. Co z tego, ze napiszesz że to wina rodziców itd itp? Myślisz, że najlepszym rozwiązaniem jest trzymanie dziecka na uwięzi i nie dawanie mu możliwości społecznej akceptacji? Z dwojga złego, wolę nie wiedzieć co dzieciak robi za moimi plecami o ile wyciągnie z tego wnioski i dorośnie do pewnych spraw. Ale powtarzam, za moimi plecami więc do legalizacji jestem na NIE, bo sam nie palę. :)
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#16 tris

tris

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 91 postów
  • Ską…d:Łuków

Napisano 03 czerwca 2010 - 12:26

Nie wiem jak wy ale ja to bym wolal ze te malolaty palily niz chodzily nie wiem co pily jakos pryte ruska i sie truly Ludzie nikt jeszcze nie umarl od JARANIA a od VODY I Szlugow? :rolleyes:
  • 0
Dołączona grafika

#17 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 03 czerwca 2010 - 04:53

Też nie jestem za żadną legalizacją. Dla mnie mogą zamknąć wszystkich ćpunów, a zbieranie tych podpisów kojarzy mi się od razu z jechofffcami :happy: Ty wodny lepiej nic więcej nie pisz, bo od jakiegoś czasu każdy Twój post to cofanie się w rozwoju.
"Nie wiem jak wy ale ja to bym wolal ze te malolaty palily niz chodzily nie wiem co pily jakos pryte ruska i sie truly Ludzie nikt jeszcze nie umarl od JARANIA a od VODY I Szlugow? :rolleyes:" - następny k**wa mądry z dziurą w mózgu :wink:
  • 0

#18 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 03 czerwca 2010 - 08:48

Ja tam nie jestem za legalizacją ;s
A prawda jest taka, że obojętnie ile masz lat i obojętnie skąd jestes to i tak możesz sobie przypalić, więc niech zaostanie jak jest

Swoją droga juz widze jak napierdzielasz dilerow wodny niczym czarls bronson ;x

Użytkownik ScaR edytował ten post 03 czerwca 2010 - 08:50

  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#19 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 03 czerwca 2010 - 09:17

Jeśli by zalegalizowali marihuanę to  tak jak alkohol czy papierosy byłaby od 18 roku życia. I było by to samo  z zielskiem co z wódką - niby od pełnoletności a i tak każdy może to dostać i używać. 
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#20 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 03 czerwca 2010 - 09:20

Też nie jestem za żadną legalizacją. Dla mnie mogą zamknąć wszystkich ćpunów, a zbieranie tych podpisów kojarzy mi się od razu z jechofffcami :happy: Ty wodny lepiej nic więcej nie pisz, bo od jakiegoś czasu każdy Twój post to cofanie się w rozwoju.
"Nie wiem jak wy ale ja to bym wolal ze te malolaty palily niz chodzily nie wiem co pily jakos pryte ruska i sie truly Ludzie nikt jeszcze nie umarl od JARANIA a od VODY I Szlugow? :rolleyes:" - następny k**wa mądry z dziurą w mózgu :wink:

nastepny polaczyna ktory tylko narzekac na innych potrafi. jestes na nie? podaj moze argumenty, zamiast wbijac sie w rozmowe i mowic jacy to wszyscy sa beznadziejni.
piles chociaz raz alkohol? lubisz wypic co jakis czas? tez jestes ćpun, myslisz ze alkohol to nie narkotyk? nawet kawe moznaby podniesc do rangi narkotyku, w koncu poweruje, energetyzuje, a przy przedawkowaniu mozna nawet umrzec.


co do sk z3ro. kolejny ktory nie zna realiow. nie wiem czy w tym czy w poprzednim temacie juz o tym bylo ale naprawde. dzieciaki maja dostep tak czy siak. jak sie chce to sie zdobedzie, bez problemu. A teraz jak w Polsce pootwierali smartshopy i dopalacze to juz w ogole. Tylko problem jest taki ze te mieszanki ziolowe sa duzo mniej zdrowsze niz nielegalna marihuana. Czy wy tego ludzie nie potraficie skumac z narkotyki istnialy i beda istniec i zadne zakazy nic nie dadza? to ze ktos ma ochjote czasem na cos innego niz jedyny sluszny alkohol to od razu sie go do wiezienia z mordercami i gwalcicielami powinno wsadzic? hipokryci.

Użytkownik BloombeR edytował ten post 03 czerwca 2010 - 09:23

  • 0

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0