Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Medal Of Honor


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 23 czerwca 2010 - 07:25

Dołączona grafika




W Medal of Honor gracz zostaje wysłany do Afganistanu, gdzie przyjdzie mu na przemian wcielać się w żołnierzy dwóch oddziałów. Pierwszy z nich to tzw. Tier 1 elitarna jednostka antyterrostyczna, realizująca rozkazy samego National Command Authority - amerykańskiego organu składającego się z prezydenta USA i sekretarza obrony narodowej, zobligowanego do podejmowania najistotniejszych decyzji strategicznych – np. w kwestii rozpoczęcia ataku nuklearnego. Jako żołnierze Tier 1 przeprowadzamy ciche i precyzyjne operacje głęboko na terytorium wroga. Drugi oddział, którego członkami przyjdzie nam pokierować to U.S Rangers. Jednostki te działają niczym młot bojowy i nie zawracają sobie głowy jakimikolwiek subtelnościami. Działają ostro i nie odpuszczają, nim nie zmiotą celów z powierzchni ziemi. Naprzemienne wcielanie się w żołnierzy dwóch tak odmiennych oddziałów zapewnia dużą różnorodność doznań.

Tutaj zamieszczam krótki filmik przedstawiający grę :



Planowaną datą wydania gry jest październik 2010.
  • 2

#2 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 czerwca 2010 - 09:07

Ej, strik3r, jak Ci się chce to napisz twórczą recenzję, to ja nie będę się musiał męczyć i pisać samemu :D

Dam Ci nawet + :D
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#3 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 23 czerwca 2010 - 09:15

gra jeszcze nie wyszła więc nie mogę napisać recenzji :D info zaczerpnięte z gryonline.pl
  • 0

#4 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 czerwca 2010 - 09:36

no nie wyszła, ale ja już mam :D

tylko nie zrobili opcji robienia screenów w becie ;( siusiaki smierdzonce
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#5 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 czerwca 2010 - 10:24

Gra zapowiada się bosko




btw. Blood skąd bierzesz te bety :D

Użytkownik Ramzi edytował ten post 23 czerwca 2010 - 10:25

  • 0

#6 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 czerwca 2010 - 10:37

z d*py :D

Dostaję po prostu. Lecz można je tez zdobć - wystarczy wejść na stronę gry, która ma się nie długo ukazać, wejść sobie w dział beta i kliknąć Redeem Code :D

Użytkownik Blood edytował ten post 23 czerwca 2010 - 10:37

  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#7 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 czerwca 2010 - 11:05

Nie, gra nie zapowiada się bosko. Tzn. multi, bo za singla jest odpowiedzialna inna ekipa i jeszcze nie wiadomo co wyjdzie (za multi DICE).
Od razu widać, że to DICE, nie wiele zmienili od BBC2, a jeśli coś zmienili to na gorsze: małe mapy, brak pojazdów, grafika też czasem kuleje, brak bardziej rozbudowanego systemu zniszczeń. Jedynie tempo rozgrywki jest zdecydowanie szybsze, niż BCC2, ale to nie to co COD'y.


PS Zeby zdobyć klucz do bety, wystarczyło chwile poszukać jak go zdobyć, np. preorder w gram.pl.

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 23 czerwca 2010 - 11:07

  • 0
Dołączona grafika

#8 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 czerwca 2010 - 11:12

No to prawda co napisał Diablo - to będzie coś pomiędzy BC2 a CoD MW 2 i taka mieszanka niestety się nie udała. Przynajmniej w mojej opinii.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#9 FajKeL

FajKeL

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 28 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 23 czerwca 2010 - 05:00

Wolałbym jednak żeby miał więcej z MW2. Chociaż najlepiej byłoby jakby był on grą różniącą się od powyższych, bo powtarzanie tego samego w kółko jest nudne...
  • 0
Dołączona grafika


#10 Dragonowy

Dragonowy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 16 października 2010 - 09:25

Nabyłem grę i powiem, że bardzo mi się podoba, jeśli chodzi tryb Multi, bo narazie tylko w taki gram to.

Wrażenia z gry.

Akcja dzieje się w Afganistanie, więc mamy dostęp do nowoczesnej technologii.

MoH 2010 robiły te same studia co BF BC 2, więc nie ma się co dziwić, że silnik jest ten sam i grafika też bardzo podobna.
Latać samolotem, czy heli nie można, ale są dostępne wozy bojowe i czołgi.

Po ubiciu kilku fragów mamy dostęp do radaru, ataku moździeżowego, lub rakietowego.

Tryb HC nie jest takim jakim był w poprzednich tytułach, trzeba się namęczyć aby kogos ubić.

jedyna różnica, to taka, ze mapy w Multi są mniejsze od BF BC2, ale troszkę wieksze od CoD 4 czy CoD 5.

Grywalność moim zdaniem dobra, łatwe pracowanie snajperką, co u mnie np. nigdy nie wychodziło dobrze, a tutaj jest dla mnie OK.

Właśnie, jest sporo kamperów, ale wszędzie się znajdą małpy, na każdym serwerze, i w każdym tytule z tego typu gier.

Singla jeszcze nie odpaliłem, bo ja gram tylko po sieci.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0