Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwagi/zażalenia/wymagania wobec adminów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 fasi

fasi

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Ską…d:krk

Napisano 26 sierpnia 2010 - 06:35

co do tej akcji na specu to chcialbym dodac ze jestem JA i to dopiero miesiac (to jeszcze przed wyjazdem) wydaje mi sie ze ogladniecie tego co kolega zauwazyl nie majac o tym pojecia czegoś moze nauczyc? nie mowie ze niewiem jak wygladaja czity i jak je rozpoznac ale czasem warto sprawdzic to co ktos zauwazyl lub tez co wzbudzilo jego ciekawość.. a co do tych slotów to nie zmienilo by nic jakbysmy grali i tak bys nie mogl wbic na serweroO
  • 0

#42 FiRu

FiRu

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 19 postów
  • Ską…d:Sandomierz

Napisano 26 sierpnia 2010 - 06:54

Jak dla mnie duzo adminów jest w porządku i dobrze sie sprawują, Wiadomo czasami popełni ktoś błąd.
  • 0

#43 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 26 sierpnia 2010 - 07:20

Miałem tak samo długie wypociny pisać co Abras, teraz wystarczy że się tylko przypnę pod jego wypowiedz, zgadzam się z nim w 100%.
Moim zdaniem każdy z adminów stara się pomoc na serwerze, jest nas sporo, ale nie każdy może codziennie zajrzeć na serwer.

Użytkownik pChLa edytował ten post 26 sierpnia 2010 - 07:22

  • 0

#44 wujek222

wujek222

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 280 postów
  • Ską…d:Stolica

Napisano 26 sierpnia 2010 - 08:18

Wrecz przeciwnie do mnie wielokrotnie dzwonia jak cos jest nie tak :P
  • 0

#45 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 27 sierpnia 2010 - 12:56

No i Abras napisal wszystko co trzeba w tej kwestii, popieram wszystkimi konczynami;o
  • 0

Dołączona grafika

#46 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 04 września 2010 - 07:34

Nie dotyczy to dokładnie tego tematu, ale tego samego podejścia.
"powiedz, czy Ty zbanowałbyś jeżeli jakiś gracz powiedziałby Ci coś, czego nie widziałeś? zaufasz mu i zbanujesz? chyba logiczne, że musiałem to sprawdzić"

Sam kilka razy spamowałem na @ czacie o gorszych akcjach....i właśnie kilku adminów odmawia jakiejkolwiek interwencji, jedynie co napiszą "spokój". Też zacząłem się potem produkować, a admini odpisywali, że skoro nie widzieli to oni nic nie zrobią, mogą upomnieć najwyżej. :rolleyes: Troche to głupie, skoro ze 3-4 razy spamowałem, że typek robi chlew, bo rzuca He i flesze na respie, a potem atakuje ludzi i akurat takie osoby, który przychodzą robić tylko syf mają w d*pie wasze upomnienia. Skoro nie wierzycie i raport na @ czacie okaże się kłamstwem, to tej osobie można potem wlepić bana za oszustwo przecież tak ? Jak ktoś wam pisze, że ktoś jest afk to co, zmieniacie drużyne i dopiero dajecie slay/kick ?
  • 0

#47 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 04 września 2010 - 02:09

1. mają gdzieś
2. nie są w stanie (pijani etc.)
3. nie ufają / boją się
4. nie wiedzą co robić, głupieją (częstym skutkiem jest /quit)
5. są zajęci czymś innym (np elitarnym prowadzeniem gry, opierdzielaniem drużyny w której aktualnie buszują)

Wszystkie sytuacje 2-5 jesteśmy w stanie przegryźć, można załatwić w inny sposób poprzez PW tudzież reprymendę (ex. nie pij tyle)

Jeśli ktoś jest świadkiem sytuacji nr 1, zapraszam do kolekcjonowania danych od dnia dzisiejszego. :) konkrety innym słowem


ps. co do afk zły przykład bo afk kicker wywala :D

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#48 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 04 września 2010 - 07:01

No sry ja rozumiem jak wejdzie jakiś pierwszy lepszy gracz z brzegu i napisze coś takiego.... ale jak ktoś kto gra długo na serwerze, interesuje się życiem serwera to powinno się od razu kickować/banować, chyba to gracze właśnie mają dawać jakieś podejrzane sytuacje aby admini od razu wywalali a nie że muszę sprawdzić, bo nie wiem czy tak można itp......
  • 0

asdasdas





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0