Skocz do zawartości


Zdjęcie

Słuchawki ad. post bl00kersa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 13 lipca 2010 - 10:14

A czy mają 2-3 lata czy są nowe to specyfikacje mają taką samą i oddają taki sam dźwięk, specyfikacja ich się nie zmienia poprzez lata użytkowania, to tak jakbyś chciał mi wmówić, że gdy kupisz 2GB ramu po roku masz już tylko 1GB bo drugi nie pracuje, jak zepsujesz to nie pracuje ofc. a o to ile będą chodzić jeszcze to zależy od Ciebie samego, czy będziesz o nie dbał czy będą Ci spadać z biurka po kilka razy dziennie.


Pozdrawiam wszechmistrza i wszystkowiedzącego bl00kersa. Gadasz głupoty jak mało kto i Micro miał rację w swoim poście. Zapraszam na słuchawki.info i radzę poczytać coś o budowie tego typu urządzeń.

Po długim okresie korzystania, słuchawki tracą swoje właściwości, nie zależnie od tego, z jakiego materiału wykonana jest membrana. Z czasem częstotliwość odbieranych dźwięków maleje, basy stają się coraz płytsze, a tenor coraz 'rzadszy'.
  • 1

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#2 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 13 lipca 2010 - 11:08

chyba powinniscie raczej zalatwiac takie rzeczy na pm, a na twoim miejscu juz bardziej odniosl sie do 'PS'a' blookersa, ktore bylo dosc obrazliwe. mogles w ostatecznosci poprosic kogos o otworzenie tematu a nie tworzyc nowy;o
  • 0

Dołączona grafika

#3 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 13 lipca 2010 - 11:21

Utworzyłem nowy temat, żeby również poinformować o tym inne osoby, które przymierzały się do zakupu słuchawek używanych, a nie zdawały sobie sprawy o tym jak ważny jest ich 'przebieg'.

Co do jego post scriptum - śmiać mi się chce po prostu z takich ludzi i tego typu tekstów, więc nie ma co tutaj komentować :)
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#4 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 13 lipca 2010 - 12:21

Lecz to nie ja mam skrzywienie psychiczne, lecz ty, śmieszą Cie palce? A co, Tobie ich brak? O jak mi przykro :( A nie! Jednak są, a co takie śmieszne? Rzeczywiście śmieszne... Wszystko Cię "śmieszy" zauważyłem, lecz pamiętaj, że po śmiechu zawsze jest płacz jak to się mówi. Ewidentnie widać, że domniemany admin od siedmiu boleści ma jakieś poważne problemy ze sobą, co zresztą widać po postach w dwóch moich tematach, podejrzewam, że jest to przez czynny udział w e-sporcie, nie wnikam, lecz powinieneś coś z tym zrobić, nie wiem, ogranicz komputer może trochę albo udaj się do jakiegoś psychologa czy psychiatry, na pewno znajdziesz gdzieś pomoc.

Co do tej strony, to daj sobie z tym spokój, taką stronę każdy jeden może zrobić w 1 dzień i wypisać co chce. Informacje na niej zaczerpnięte są z Wikipedii na której każdy jeden może wypisać co zechce, więc bez żadnych testów sprzętu nowy do używanego a jedynie wypisanie kilku słów na dany temat jest rzeczywiście wiarygodne.

Kończę polemikę z kimś komu brak kilku klepek, szkoda mojego czasu i czasu innych na czytanie tych wywodów.

Pozdrawiam.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 13 lipca 2010 - 12:23

  • 0

#5 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 13 lipca 2010 - 12:26

Informacje są jak najbardziej wiarygodne. Sam znam budowę głośników/słuchawek i ich sposób działania, materiały z których są wykonane i pokrywają się z informacjami na tej stronie. Więc pisanie tego typu tekstów, jak Twój drugi akapit, to zwykłe pitolenie głopot.

Co do pierwszego akapitu - nie wiesz o mnie praktycznie nic i zdaje mi się, że nie wiesz co to jest ironia. I wcale nie śmieszy mnie wszystko, za to śmieszysz mnie Ty swoim debilnym zachowaniem. Nie prezentujesz sobą zupełnie nic. Próbujesz być mądry, fajny i podziwiany, a sam się ośmieszasz.

EDIT

I nie napisałem tego tematu, żeby się z tobą kłócić, bo i tak widzę, że nie ma sensu, ale po to, żeby uświadomić Cię o tym jak bardzo jesteś w błędzie, bo atakowałeś Micro głupim tłumaczeniem, który miał rację.

Użytkownik Blood edytował ten post 13 lipca 2010 - 12:29

  • 1

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#6 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 13 lipca 2010 - 04:01

hahahah piaskownica :D

ale Bluuut ma rację, z biegiem czasu wszystko, nie tylk słuchawki, tracą swoje właściwości.

Poprostu się zużywają, jak opony, samochód, buty, majtki, dezodorant, czy nawet nasze mózgi :D


edit :

dobrze że chociaż wątroba się potrafi odbudować:P więc pijmy narodzie polski !!

Użytkownik bl1nd edytował ten post 13 lipca 2010 - 04:02

  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0