Skocz do zawartości


Zdjęcie

Americans are NOT stupid


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 17 lipca 2010 - 09:12

Witam. Zalozylem osobny temat, bo moze bedzie jakas szersza dyskusja ( oby ). Gdy obejrzalem ten filmik po prostu ze smiechu nie moglem i z zazenowania, ze najwiekszy i ponoc "najlepszy" kraj swiata ma tak debilnych, bezrozumnych i prostych mieszkancow. W takich chwilach czuje sie dumny, ze mam w szkole 23 przedmioty i wiem sam wiecej niz 100 "amerykanskich" mozgow razem polaczonych. Co sadzicie na ten temat ? :D


http://www.youtube.c...player_embedded
  • 0

#2 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 17 lipca 2010 - 09:29

Filmik stary jak swiat, nie zaskoczyles;)

Co do amerykancow, od dawna wiadomo ze ich wiedza jest bardzo waska ze wzgledu na system nauczania, w ktorym to juz we wczesnych latach decyduja sie nauke tylko kilku przedmiotow i na nich sie skupiaja. Ich ogolna wiedza jest jaka jest, natomiast maja dzieki temu wielu specjalistow i ekspertow w konkretnych dziedzinach. Tzn ja w sumie i tak wole polski system, ale wszystko ma swoje wady i zalety.
  • 0

Dołączona grafika

#3 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 17 lipca 2010 - 11:35

stare jak internet :) co nie znaczy że złe. Oglądałem chyba z 20 razy i za każdym razem płuca wypruwałem ze śmiechu. Z żalu ofc :)
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#4 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 17 lipca 2010 - 11:49

Ja nie wiedzialem, ze to stare :D obejrzalem to 1 raz i musialem sie tym podzielic z innymi :> miazga totalna Europa>Japonia>reszta swiata
  • 0

#5 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 17 lipca 2010 - 01:00

tak sie akurat sklada ze w tym "debilnym kraju bezrozumnych mieszkancow" jest nadal najwiecej wszelakich inicjatyw technologicznych i nie tylko. To tam nadal najwieksze mozgi nauczaja na uniwersytetach, tam sa najwieksze pieniadze w nauce... A to ze statystycznego durnia spotkasz na ulicy? fakt ze u nich jakos wyjatkowo zauwaza się natlok ludzi ktorzy nie maja zadnej ogolnej wiedzy, ale niestety sa to uroki nastawienia na konsumpcje... aaa idiotow i u nas Ci dostatek, gowno z tego ze wszyscy tak sie chwala tym ile to w szkolach wymagaja jak nie ma to potem zadnego przelozenia na rynek pracy a po paru latach i z tej wiedzy ogolnej nie zostaje zaden slad u znakomitej wiekszosci rodakow
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#6 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 17 lipca 2010 - 03:19

W Polsce pochodzisz odpowiednio dlugo z kamerą i popytasz ludzi o rozne rzeczy to tez sie tacy znajda. Pozniej wytniesz tych co znali odpowiedz na pytanie i podobny filmik mozesz zrobic. Ja jednak i tak uważam że lepiej uczyć sie kilku przedmiotów ale naprawde dogłebnie niż wszystkiego po troche.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#7 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 17 lipca 2010 - 03:28

Takze jestem takiego zdania. Nie sadze by zdecydowana wiekszosc przechodniow w Polsce powiedziala, ze meczet jest zwierzeciem albo ze mur berlinski znajduje sie w Iranie czy tez byly 3 wojny swiatowe.. To tak jakby spytac sie gdzie lezy amerykanska Statua Wolnosci ? W Tadzykistanie kur**

Owi bardzo madry z Ciebie czuowiek :>
  • 0

#8 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 17 lipca 2010 - 06:54

A ja się uczę...ciąć drzewo. :) Przynajmniej ciepło zimą będzie.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#9 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 lipca 2010 - 09:53

Owi bardzo madry z Ciebie czuowiek :>


Bez sarkazmow prosze :)

Na codzien pracuje z ludzmi z zagranicy głównie Amerykanami, pomieszkałem i popracowałem tez duuzo w Europie i widzę jak jest. W każdej nacji nie brakuje tłumoków i idiotów. Niestety i u nas masz ich dostatek. Za to w przeciwieństwie do Amerykanów w dziedzinie nauki, innowacji możemy się gównem pochwalić (generalizuję).
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#10 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 24 lipca 2010 - 11:34

To nie byl sarkazm
  • 0

#11 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 25 lipca 2010 - 07:45

To nie byl sarkazm


Biorąc pod uwagę Twoje celowe przekształcenie słowa "człowiek" - to brzmi jak sarkazm. I to jeszcze tak jakbyś powiedział z premedytacją, iż Owi jest głupi.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#12 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 05:50

Niesamowite, jak widac nie kazdy jest tak madry by to odroznic, nawet gdy w zdaniu wystepujęł lekka zabawa literowa -.-

klołsdujcie to w smietnik, bo zaraz sie zacznie napina !
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0