Skocz do zawartości


Zdjęcie

KSW XIV


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 30 sierpnia 2010 - 10:07

zbliża się kolejne KSW to znów zakładam temat dotyczący tego widowiskowego turnieju mma. Kilka superfightów, finał na podstawie eliminacji z poprzedniej imprezy i drabinka w wadze do 70kg jesli dobrze pamietam.

Genialny trailer:

http://www.dailymoti...port#from=embed

Wybiera się ktoś? interesuje się ktoś w ogóle?

Arcyciekawa walka Krzyśka Kułaka z Kociao, Pudzian z Butterbean'em, Saleta z Najmanem, Blachowicz z Taberą - te najciekawsze.
  • 0
Dołączona grafika

#2 sławomirovsky

sławomirovsky

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisano 30 sierpnia 2010 - 10:56

Takie zapowiedzi, że normalnie doczekać się już nie mogę. Teraz niestety nie mogę się wybierać na żadne wyjazdy, ale w przyszłości mam nadzieję, że pojadę na jakiś cykl KSW.

Mam nadzieję, że Dowda wygra, tak samo Pudzian i Saleta. (Co do Dawida Dowdy vs Krzyśka Kułaka, to obu zawodników lubię i tak nie bardzo będę oglądał jak będą walić się po pyskach, bo jeden i drugi mają fajne style walki)
  • 0


#3 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 30 sierpnia 2010 - 11:49

Tez mysle ze pudzian poradzi sobie z butterem ;p , widzialem jego walki to wcale kozak nie jest, a co do Salety i tego Najmana czy jak on tam, to jestem za Saletą ;)
  • 0

#4 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 30 sierpnia 2010 - 11:57

co do przeciwnika pudziana to sobie obczajcie ten filmik Klik
  • 0

#5 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 31 sierpnia 2010 - 12:55

wiesz to jest filmik na wysype z dżonym, a że dżony to zwykły gość to bylo wiadomo jak skończy :D
  • 0

#6 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 31 sierpnia 2010 - 01:57

Ja tam czekam na wszystkie walki ;] zadnego faworyta nie mam, po prostu chce sobie popatrzeć jak się klepią ;D
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#7 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 31 sierpnia 2010 - 08:20

http://sport.onet.pl...,wiadomosc.html Obejrzę, ale czekam na walke Kułaka, reszta to będzie komedia, bo czego się spodziewać po walce Saleta vs Najman ? :rolleyes:
  • 0

#8 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 31 sierpnia 2010 - 10:36

Racja Bodziuu. To bedzie komedia, a KSW dzieki takim parodią zdobywa popularnosc. Pudzian vs Butter to nie wiem co to ma byc w ogole. Pudzian zawsze powtarzal, ze bedzie dazyl do MŚ. Czy takie walki go do tego przyblizaja ? Nie sadze, a latka leca...
Saleta vs Najman to typowa walka dla pieniedzy i cos w stylu Najman vs Pudzian. Duzo szumu, a skonczy sie tak jak zawsze, Saleta go kopnie, Najman poleci i walka sie skonczy w polowie 1 rundy. Interesuje mnei najbardziej walka Kulaka, lubie goscia :D
  • 0

#9 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 31 sierpnia 2010 - 10:43

Racja Bodziuu. To bedzie komedia, a KSW dzieki takim parodią zdobywa popularnosc. Pudzian vs Butter to nie wiem co to ma byc w ogole. Pudzian zawsze powtarzal, ze bedzie dazyl do MŚ. Czy takie walki go do tego przyblizaja ? Nie sadze, a latka leca...Saleta vs Najman to typowa walka dla pieniedzy i cos w stylu Najman vs Pudzian. Duzo szumu, a skonczy sie tak jak zawsze, Saleta go kopnie, Najman poleci i walka sie skonczy w polowie 1 rundy. Interesuje mnei najbardziej walka Kulaka, lubie goscia :D



dąży do MŚ, ale po wpierdalu od Sylvii musi wrócić na dobry tor i teraz arcytrudne zadanie ma z Butterbean'em, który jest bardzo uznanym zawodnikiem mma w Stanach. Decyzja jak najbardziej dobra, przeciwnik medialny, ale umiejętności też ma niesamowite, wg mnie nasz orzeł znów oklep dostanie. Pudzian skupia się na zrzucaniu wagi, a tamten trenuje pod przeciwnika, wie czego się spodziewać i raczej da rade. Najman znów dostanie łomot, Krzysiek powalczy z Kociao. Utrzymuje z nim co jakiś czas kontakt, wiem, że podchodzi mega poważnie do tej walki, nie ma porównania z tym co było przeciw Nobredze. 100 razy uważniej podchodzi do tej walki i łomot też chyba będzie :)

no i nic nie mówicie o Blahowiczu, jeden z najzdolniejszych zawodników mma w Polsce ostatnich lat, zwycięstwo w KSW może otworzyć mu drogę do walki najpierw na europejskiej scenie, a później nawet na światowej. Bardzo uniwersalny, parter, stójka, ciosy, kopy, wszystko potrafi!
  • 0
Dołączona grafika

#10 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 31 sierpnia 2010 - 10:48

No tak, ale zauwaz, ze na tych wszystkich galach i w szczegolnosci na kSW nawet zwyciezcy 1 walki potem nie daja rady wyjsc na ring. Pamietasz moze chyba 3 KSW temu co Dowda byl bodajze w finale ? A przegral w 1 walce, potem ten z kim przegral sie wycofal, potem on dzieki temu awansowal do finalu i znow przegral wtedy chyba z tym znanym starszym takim, nie pamietam jak on mial. Wiec wnioskujac: wygrac moze swoja walke, ale pytanei czy bedzie mial sile na nastepna i jeszcz jedna ? Takie gale sie wlasnie roznia od UFC, bo tam jest tylko 1 pojedynek, a tu kazdemu musi starczyc na 3 ciezkie walki i wygrywaja raczej nie ci najlepsi, a ci najwytrwalsi. A Blachowicza zdaje sie nie bylo na ostatniej gali KSW prawda ? On mial chyba jakas kontuzje czy co ?
  • 0

#11 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 31 sierpnia 2010 - 12:42

walczył na ostatniej gali bankowo to raz, a dwa to tylko 2 walki w trakcie gali są (jeśli dobrze pamiętam), 1/4 i 1/2 (8 zawodników w fazie turniejowej) - finał jest rozgrywany na kolejnej Konfrontacji Sztuk Walki, co nie umniejsza faktu, że ciężko jest walczyć dwa razy tego samego dnia, bo to jest ekstremalny wysiłek dla organizmu.

Janek efektownym kopem zakończył jedną ze swoich walk, dlatego jestem pewny, że walczył w KSW XIII.
  • 0
Dołączona grafika

#12 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 31 sierpnia 2010 - 05:16

Ah no tak racja, przeciez final jest rozgrywany w nastepnej gali :D

Szczerze mowiac to poruszyla mnie to wypowiedz Drwala. Sama prawda, niestety dla nas smutna prawda, bo wiekszosc walk jest cyrkiem po prostu. NA UFC tez sa "show fighty" by przyciagnac widzow, a walcza m.in. byli bokserzy czy jacys wrestlingowcy, ale tam jednak to jest jakos inaczej. No nie wiem, moze lepiej warto zadowolic sie tym czym mamy ? Przeciez takiej gali jak KSW w Polsce nie ma i jak na razie nie zapowiada sie by w ogole byla w najblizszym czasie...
  • 0

#13 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 31 sierpnia 2010 - 05:45

Daj spokój...
Widziałem tyle walk KSW i tylko chyba jedna była całkiem ciekawa, a reszta to jakieś drapanie się po uszach. W ogóle takie babskie starcia ;]
Zamienić panów na panie, dodać kisiel na ring i będzie to samo, a zarazem ciekawsze ;D
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#14 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 01 września 2010 - 02:24

Szkoda ze nie walczy Mamed Khalidov , to jest moim zdaniem mistrz ;)
  • 0

#15 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 18 września 2010 - 04:28

Jak stawiacie ? Pudzianowski przegra, Najman wygra z Saletą no i Kułak ofc wygra ;]
  • 1

#16 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 18 września 2010 - 04:44

Jesli Pudzianowskiemu uda sie sciagnac Buterra do parteru to moze miec duze szanse. Nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze Saleta ma wieksze szanse. No i Kułak tez wygra:)
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#17 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 18 września 2010 - 06:00

Pudzian dostanie chyba że jego braciszek nie odśpiewa DAWAJ NA RING :rofl: no i Saletra wygra z Najmjanem.
  • 0

ws2xe1.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0