Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cod4: Modern Warfare


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 listopada 2007 - 04:16

Temat o Cod4. Gierka podobnie ja crysis osiaga duze noty.

Ja osobiscie pogralem w nia troszke w Singla i kilka godiznek po Lanie z braciakiem w multi i jest naprawde wypas. Zastanawiam sie nad kupnem oryginalu zeby posmigac na necie.

Jakies odczucia? Spostrzezenia, komentarze? Warto/ NIe? Gral ktos na multi na necie?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#2 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 11 listopada 2007 - 04:24

tyro dal mi jakis piracki serw i pogralem z 10 minut po necie i niezle... nie to co jakis smiec sourcowy... grafa wypas tylko troche to strzelanie mi sie srednio podoba. pogram kiedy wiecej to opisze jak tam co tam..
W singlu jestem w misji po czarnobylu a że gram na trudnym poziomie to ciezko sie gra i zrobilem sobie przerwe zeby sie nie wqwiać.. moze dzis wieczorem jeszcze pogram. Misje są przekozackie, nie mozna sie nudzić, dynamika, grafika, pomysł, masakra. Jedynie mozna sie przyczepić liniowości ale to taki typ gry. Przyjemnosc jest wielka i to sie liczy.

Jak dla mnie to jest lepsze od crysisa mimo że w crysisa pelnego jeszcze nie grałem. Wole takie gry realne a nie jakichs kosmitow... cod 4 ma o wiele mniejsze wymagania a grafa i tak jest wypas juz nie mowiac o grywalnosci...
  • 0
Dołączona grafika

#3 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 11 listopada 2007 - 05:08

Gralem multi i jest wypas, najlepsza gra po necie ostatnich lat, grafa, system lvl'owania, samo strzelanie jest zaj**iste (muszka szczerbinka xD) i ten klimat, najlepszy multi w jaki gralem! Ogolnie jest warta wydania 80 zeta tyle w media dalem ;]
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#4 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 11 listopada 2007 - 05:40

skończyłem single. duuuużyy plus za fabułę. duuuzyy minus za to, że gra zbyt krótka. dwa porządne dni i koniec. :(

gra jest niezła, ale nie powalająca. nie wiem ja multi, ale zagram jak skończę.
mówiąc szczerze trochę się zawiodłem. bardziej podobała mi się moha. sposób poruszania się postaci, wychylanie się, do góry - można było kucać i wychylać się nad osłoną - ogólnie te sprawy w moha są o wiele lepsze.
wskakiwać/przeskakiwać można tylko tam gdzie to jest przewidziane na niektóre rzeczy można wskoczyć, a na inne takiej samej wysokości już nie. to jest po prostu głupie.
grafika niezła, ale nie rewelacyjna. krzaki np. są żalowe, płaskie sprajty ;f. pod względem grafiki nie dorasta do crysisa. niestety 2 liga.
crysis na low wygląda o niebo lepiej niż cod4 na high.
plusem w stosunku do moha sa nowoczesne środki walki. nowe karabiny, strzelanie jest super. to wynika z konwencji gry. akcja moha jest z II wojny to i sprzęt jest inny.
liniowość akcji i skrypty sa wnerwiające czasami. kompani są do dupy najczęściej przeszkadzają, a ich działanie nie odnoszą skutku. znikąd pojawiający się wrogowie w nieskończonej ilości i dopiero jak się ruszysz to przestają wyłazić. milion wrogów w budynku, a jak wejdziesz to tylko dwóch. te skrypty są po prostu stare. nic się w tym nie zmieniło od 5lat.
gierka dynamiczna, sporo zadymy, ale tez skradania. szkoda tylko że możesz działać tylko tak jak przewidzieli autorzy. czasem to przypomina zręcznościówkę, a nie grę wojenną. zero pierwiastka strategii. konsolowa strzelanka. może dlatego, że cod3 był tylko na konsole.
ale ogólnie gra warta 85zł. zobaczę jak się będzie grało na sieci.

czekam na crysisa. do tej pory gram w cod4, ale pewnie zagram jeszcze raz w moha.

Użytkownik tyro edytował ten post 11 listopada 2007 - 08:48

  • 0

#5 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 11 listopada 2007 - 06:47

mi zapewne nie pojdzie ;< ale napewno jest fajna gra, gralem w poprzednia czesci mianowicie COD 3 i prezentowalo sie super w kilka dni ( 2-5 dni ) przeszedlem calą 3 czesc.
  • 0

#6 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 listopada 2007 - 07:40

Moim zdaniem, gra warta wydania 80 zl. gralem troche na multi. z jakies 1,5h i mi sie podobalo doszedlem do 3 misji. a multi to tylko widzialem jak braciaki graja po lanie bo tak to nawet nie usiadlem bo dzis mialem szlaban... xD
  • 0

#7 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 11 listopada 2007 - 07:42

na ps2 blokers? :P
  • 0
:>

#8 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 11 listopada 2007 - 08:20

xbox, ps2 nie posiadam jeszcze zpiczowanego mam i na hdd lezy na xboxie skopiowanego mam http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif grafika jak na xboxie powalała mnie ( gralem tylko jak kompa rozwalnonego mialem kilka miechow temu ) widzialem screeny z xboxa i grafika byla powalajaca a jak patrzalem na xbox 360 to juz w ogole ...

PS. Nauczcie sie pisac moj nick normalnie jak sie pisze bo mnie to strasznie frustruje.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 11 listopada 2007 - 08:21

  • 0

#9 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 12 listopada 2007 - 10:04

kupilem cod 4 ...no wieczorkiem zobaczy sie jak sie spisuje
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#10 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 12 listopada 2007 - 10:28

ja zacząłem drugi raz od początku na najtrudniejszym poziomie...

btw. stoper. końcowa scena jest b.dobra, ale równiez podobała mi się scena po wybuchu bomby, jak bohater wyszedł z rozbitego helikoptera. krajobraz super grobowy, apokalipsa... ;]
  • 0

#11 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 12 listopada 2007 - 11:07

taa atomowka dobry motyw ;d wychodzisz z helikoptera jak po dobrej imprezie xDDD

to co wieczorem gramy w multi na jakims serwerku? ;]

Użytkownik stoper edytował ten post 12 listopada 2007 - 11:09

  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#12 kaczoR

kaczoR

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 61 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 12 listopada 2007 - 12:46

zażuć ktoś linkiem do tej gierki :>
  • 0

#13 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 12 listopada 2007 - 01:30

http://www.empik.com ;>

koniec już blisko.
gra jest liniowa do bólu. ale wszystkie cod'y takie są. mnie to też drażni, jest tylko jedna dozwolona droga. ale gram raz jeszcze bo nic innego na razie nie ma, a klimat mi pasuje.

pod tym względem moha jest znacznie lepsza. też mamy zadania dokładnie określone, ale można je robić w różnej kolejności i różnymi drogami. tu niestety mamy dokładnie określone jaką droga mamy iść..

możliwe, że ta gra będzie good n1 do grania w sieci, bo też nic nowego takiego nie ma.
UT3 czy quake4 może są fajne, ale strzelanie z zabawek szybko się nudzi. nie każdy też lubi potwory i dziwadła.

w cod4 są nowoczesne sprzęty usp, m4, mp5, ak47, M249, G3, snajperki M21, Dragunov, pompa w1200, smoki, he i flashe. brzmi znajomo?
bronie są poza tym zmodyfikowane poprzez celowniki optyczne, lub laserowe i granatniki do karabinów. to mi się najbardziej podoba. o RPG i stingerach nie wspominając.
jest recoil. bez celowania - muszka/szczerbinka, raczej się nie trafi z dalszej odległości, nie tak jak w csie. no i jak się biegnie to wcelować można jedynie w stodołę. hedszoty z dupy raczej niemożliwe albo absolutny przypadek 1/1000.

tyle w teorii, a w praktyce się zobaczy, aż się boję żeby się nie rozczarować. ;p
  • 0

#14 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 12 listopada 2007 - 01:49

jestem po tej misji co syn zakhareva sie zaj**al na dachu. troche juz drazni ta liniowosc... dalej sie nie chce grac ;X
  • 0
Dołączona grafika

#15 grrubaS

grrubaS

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 13 listopada 2007 - 01:43

tyro ty to byś mógł pisać recenzje gierek bez większych problemów :)
  • 0

Dołączona grafika

#16 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 22 października 2008 - 12:44

A ja mam takie pytanko czy wystarczyło by jak bym sobie kupił sam klucz do COD4 a gre sciagnął z kąd indziej ?
  • 0

#17 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 października 2008 - 01:05

ta

zapomnialem dopisac ze jednak z taka wersja bedziesz sie musial troszke mordowac... w zasadzie nawet nie troszke. Jak juz kupujesz sam kod to kup lepiej uzywana gierke. Doplacisz pewnie z 30 zl, ale lepiej miec oryginal.

Dlaczego bedziesz sie mordowac? Kazdy patch kazdy apdejt bedzie wymagac od Ciebie znalezienia cracka do tego apdejtu
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#18 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 22 października 2008 - 01:09

Auu to raczej zrobię jak mówisz albo kupię nówkę albo używanego :D No ale najpierw trzeba kompa podrasować bo z Prockiem 1.1 MHZ to nie za bardzo :D
  • 0

#19 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 22 października 2008 - 01:34

poza tym skąd wiesz że kod jest dobry, a nie np. zbanowny przez punkbustera (coś jak vac)
  • 0

#20 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 22 października 2008 - 11:09

KTOS BY WLAZL NA SERWER??
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0