Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[news]Age of Empires Online


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 19 października 2010 - 05:30

Gra, która od 1997 roku zachwyca każdego stratega na całym świecie chyba wreszcie doczeka się wersji "Online". Albowiem Microsoft rozpoczął już beta testy swojej nowej, sieciowej produkcji.

"Age of Empires Online" to kolejna część popularnej już serii RTSów, która pozwoli nam grać w rozgrywce Multiplayer. Produkt będzie do pobrania za darmo, natomiast zysk twórcy będą czerpać tylko z kilku mikrotransakcji (czyli tak samo jak w wielu innych darmowych grach). Microsoft oficjalnie poinformował, że rozpoczyna beta testy tej gry, której wymagania nie będą zbyt wysokie (procesor 2 GHz, 1 GB RAM-u, karta graficzna 128 MB). Chcesz zdobyć klucz? Musisz mieć trochę szczęscia, gdyż fanów na Ziemi jest ogrom, a kluczy garstka. Spróbuj szczęscia wysyłając zgłoszenie pod tym adresem:

http://www.ageofempiresonline.com/beta/

Beta jak każda wersja testowa gry zawiera sporo bugów i niedociagnięć ze strony twórców, którzy dzięki właśnie takim testom dążą do zapięcia swojego dzieła na ostatni guzik. Musimy uzbroić się w cierpliwość zanim doczekamy się wersji poprawionej.


Oficjalny trailer


Źródło: Onet

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#2 B@rtAS

B@rtAS

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 331 postów
  • Ską…d:Mrągowo

Napisano 19 października 2010 - 06:14

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie mogę się doczekać wprost! :D
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 19 października 2010 - 09:27

Troszkje sobie w betę pograłem i zdecydowanie bardziej podoba mi się AOE2 i 3 niż to. Imo straciło klimat, to samo co stało się z Mafia 2
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0