Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Pih - Dowód rzeczowy nr 1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 B@rtAS

B@rtAS

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 331 postów
  • Ską…d:Mrągowo

Napisano 09 listopada 2010 - 06:56

6 Listopada miała premiera najnowszego Białostockiego rapera, Piha, album pt. Dowód rzeczowy nr 1. Na albumie możemy usłyszeć wraz z Pihem: Chadę, Peje, Pezeta, Słonia, Kaczora i Shelleriniego. Moje odczucie osobiste: Po albumie Kwiaty Zła PIHu wysoko zawiesił sobie poprzeczkę, nie ma co się oszukiwać. Po tym albumie oczekiwałem czegoś więcej, jest dobra, nawet bardzo dobra, ale na pewno nie spędze tyle godzin/dni nad nią jak nad Kwiatami Zła. Bity, bardzo mocna strona albumu. Polecam przesłuchać na kanale piha na YT ewentualnie kupić, polecam z całego serca, dobra płyta :)

( Jeśli uważacie iż piszę chaotycznie to wybaczcie za to :) )

PROMIX!


01. Wstep Surowo Wzbroniony (Intro) 1:57
02. Weneckie Lustro 5:13
03. Ambicje Nie Daja Mi Zyc (Peiha Polish Pride) 4:36
04. Brutalna Leksyka 4:53
05. Czas 3:31
06. Zgnilych Sumien Cmentarz 4:12
07. Femme Fatale 4:46
08. Gloria Victis 4:28
09. Dokument (Slodko-Gorzki Smak) 4:54
10. Sniadanie Mistrzow feat. Pezet, Peja 4:45
11. 100g (Szyja) 4:55
12. Szatanskie Wersety feat. Slon, Kaczor, Shellerini 4:54
13. Puszka Pandory feat. Chada 4:47
14. Zasznurowane Usta, Zacisnieta Piesc 4:08


Mój numer jeden całego albumu.


Użytkownik B@rtAS edytował ten post 09 listopada 2010 - 06:57

  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#2 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 09 listopada 2010 - 07:17

wg mnie wcześniejsza płyta, która rzekomo miała być ostatnią lepsza technicznie.

Są fajne kawałki, ale wszystko to jakoś tak naciągane.
Śniadanie mistrzów zupełnie bez poziomu - pezet poniżej przeciętnej(mam wrażenie, że zajął się ostatnio mocniej ciuchami niż rapem co czuć już na płycie z małolatem), ryszard cieniutko- suche wersy pih jakotaki poziom.
Dobry kawałek z Kaczorem, ale to wynika raczej właśnie z faktu samego Kaczora i chłopaków z PDG kartel:) dobry klimatyczny podkładzik w kawałku z chadą- dobra jedna zwrotka chady ta 2)

Jak dla mnie płyta bez wyrazu . Wcześniejszą(było to wydanie 2 płytowe) mogłem przesłuchać wiele razy i mnie nie męczyła , natomiast tutaj jestem w stanie wysłuchać kilku kawałków.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#3 Boko

Boko

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 232 postów
  • Skype:mateusz.kaleta51
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 09 listopada 2010 - 09:05

Nigdy nie lubiłem jakoś Piha, szczególnie jego głosu, ale to raczej ma mało do powiedzenia : d Ale jak widzę, że polecacie to chyba aż sprawdzę, tyle że nie w najbliższym czasie, bo się hajfem jaram.

Jestem prorokiem: jak przeczytałem "szatańskie wersety i jakiś ft. to wiedziałem, że będzie Słoń : d
  • 0
Dołączona grafika

#4 B@rtAS

B@rtAS

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 331 postów
  • Ską…d:Mrągowo

Napisano 09 listopada 2010 - 09:22

Album jest wart przesłuchania, nie zaprzeczę, ale chwilami można odczuć, że nagrywany na przymus, jak to Plaj miał na myśli, mogło się w sumie skończyć na Kwiatach Zła, tak jak było pierwotnie, ale cóż, jest jak jest.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#5 Boko

Boko

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 232 postów
  • Skype:mateusz.kaleta51
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 09 listopada 2010 - 10:51

Ta, dzisiaj nagrywanie na siłę to ogromny problem :|
Za 10 lat będziecie słuchać moich numerów i będzie zajawa, zobaczycie :D

Wreszcie się zebrałem i przesłuchałem. Dawno takiej płyty nie było! Niektóre bity niszczą wszechświat, teksty na poziomie, goście średnio wyszli. Nie żeby wszystkie kawałki były dobre, bo tak to ciężko, ale np. czas i dokument, to tak za***iście dobre kawałki, że 150 :O Szkoda, że nikt mnie nie ganiał, żebym przesłuchał szybciej, bo dobry materiał. Z roku 2010 ląduje u mnie na drugim miejscu, za Greenem ;)

@edit
sry za dablpołst

polaczone:)

Użytkownik fasi edytował ten post 16 stycznia 2011 - 03:15

  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0