Skocz do zawartości


Zdjęcie

nowi admini - coraz wieksze ffa + bociarnia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 andu

andu

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów
  • Ską…d:Tychy

Napisano 20 listopada 2010 - 10:13

Jak w temacie 100% prawdy! Gram na tym serverze od paru lat, moze ze 2-3 lata ponad.
Czyli jestem osoba obeznana jesli chodzi o ten server.
Od okolo roku+, kiedy powstalo gamingcrew.pl i ludzi poprzyjmowaliscie na adminow za TYLKO staz. Zrobilo sie na serverze FFA! TAKIE NONSTIMOWE!

Ineczej mowiac bociarnia, nie boje sie tak mowic bo to nie jest element obrazy (a to dlatego, ze mam racje).
TO NIE JEST TYLKO I WYLACZNIE moja opinia, ale wiekszosci ludzi co potrafia kozystac z mikrofonu.
Temat odnosnie 'bociarni' na serverze jest non-stop maglowany przez ludzi prezentujacych choc troche skilla.

Analizujac problem dogłebnie:
Przyjmujecie adminow jak napisalem wyzej za staz, dobre 80% tych admow co przyjeliscie to wg mnie lalusie psujacy Wam server. Prosty przyklad:
Typ robi 'celowe' TK/TA tj rzuca HE na gala mimo, ze widzi 3 swoich na radarze ktorzy tam stoja.
Za pierwszym razem ok, niezauwazyl. Ale motyw sie powtarza.
To normalne, ze osoba obrywajaca poraz kolejny z HE zak***uje. Ktora potem przez lame-admina poleci za wulgary :)
Fakt ten powtarza sie dziennie po setki razy, nie zawsze sie konczy kickiem.

Ten prosty monotonny motyw na serverze podkresla slabosc servera, taki pro jak sie wydrze po noobie za jego HE i za to zostanie wyrzucony - myslicie ze chce wracac na ten server?
Wielu adminow nawet do polowy tabeli nie umie zajsc. Czesto ludzie nie wiedza ze to admin (bo sie k**wa tylu na roilo) i mowia: "co to odwalasz?"; "ogarnij troche".
W efekcie admini ciagna rozmowe by pokazac swoja wyzszosc i efekt koncowy - kick/ban.

Drugim faktem jest to, ze te nowe boty nie potrafia myslec w grze, czesto widze jak kickuja ludzi za niewykonywanie zasad mapy.
Tylko dla ich swiadomosci ta osoba gra o niebo lepiej, a fakt ze nie mogla dobiec do paki to to ze zostala np: zablokowana przez przeciwnika z AWP.
Albo miala inny powod, np: wie ile trzeba by dobiec do paki + 10 sekund bez defa, do tego nie ma kasy - to zachowywuje.


Mozna powiedziec ze sie wychowalem na tym serverze, pamietam czasy kiedy admin W d*pie MIAL fakt ze sobie ktos tam przeklna, wolal sie zajac wywalaniem tych co NIE OGARNIAJA, a osoby ktore przeklnely - upominal slownie. Ci nowi NIE POTRAFIA rozwiazywac problemow tylko od nich uciekaja. Jak ktos sie zrobil wulgarny - TRZEBA dojsc do tego czemu sie tak stalo, a nie uciekac od problemu i go poprostu wy***rdolic!
Bardzo czesto sam klne, i na tych adminow, i na graczy - bo nie mysla, nie ogarniaja, i w CSie i w administrowaniu.

Ta wypowiedz adresuje do osob ktore graja na tym serwerze od bardzo dawna i dobrze go znaja (glownie za dawnych czasow).
Zarazem pozwolilem sobie uzyc wulgaryzmow w poscie by dodac ekspresji.
Jako stary gracz czuje sie zobowiazany napisac ta skarge/uwage by poprawic poziom na serwerze!

A podanie na admina powinno byc rozwiniete o takie fakty jak skill w CSa, umiejetnosc bycia przywodca, umiejetnosc rozwiazywania problemow, kompetentnosc.
To sa rzeczy ktore da sie sprawdzic!

PODKRESLAM! Nie jest to tylko i wylacznie moja opinia! Nie obrazam przy tym calej spolecznosci serwera!

Nie obchodzi mnie to czy dostanie warna czy nawet bana za ten post na forum czy na serwer (wiem ze lamie kilka zasad) ALE TAK MA BYC.
I dobrze sie z tym czuje ze staram sie pomoc w rozwoju (a bardziej w zatrzymaniu cofania sie) serwera.


Prosze o wypowiedzi osob ktore maja staz na serwerze NIE W POSTACI GODZIN przegranych, lecz tych ktorzy budowali ten serwer, GRACZY KTORZY ZNAJA GO OD PARU LAT! Do nich mam pelny szacunek i wiem, ze sa w stanie pomoc. A nie do tych co psuja server, i nie do tych adminow co nie wykonuja swoich obowiazkow, a jest ich troche.

PS.
calosc pisalem na szybko, niezwracajac uwagi na bledy. jak komus nie pasuja wulgary prosze o cenzure.

Użytkownik andu edytował ten post 20 listopada 2010 - 10:14

  • 0

#2 Ridlez

Ridlez

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 20 listopada 2010 - 10:47

Zaraz i tak wpadnie jakis admin i napisze "nie pasuje, zmien serwer" po czym zamkna ten temat, bo poczuja sie urazeni :<

Ale zgadzam sie z Toba w 100%
  • 0

#3 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 20 listopada 2010 - 10:59

Ja pozwolę dodać jedno proste sprostowanie, po co klnąć jak się obrywa po raz kolejny hejkiem? Po co to pisać w grze, lub wciskać przycisk jak mówimy magiczne słowo na k. Ja nie mam ochoty słuchać czyichś wulgów i uważam, że wielu ludzi też. Najprościej byłoby przecież użyć @ chatu i tam napisać, ten i ten wali hejkiem po swoich, no i admin wchodzi na speca i patrzy, bah akcja się powtarza, gość leci, ewentualnie reprymenda słowna by się ogarną, nie pomoże leci. A powtórzę jeszcze tutaj, gagger jest po to by gracze nie musieli czytać wulgów, a nie po to by można było wulgować. Co do upominania słownego, próbowałem, gówno to daje, a do tego jeszcze Ciebie zwyzywają. Najskuteczniejszy jest ostrzeżenie na cały serwer, że proszę zachować kulturę, nie podziała kick, nie podziała ban na 2h by sobie ktoś odpoczął. Po tym ludzie są grzeczni, jak im się wymksnie to przepraszają i o to właśnie chodzi kultura. Mówisz, że jak ktoś się zrobił wulgarny, trzeba dojść do przyczyny, czemu klniesz? Bo mi banie władował... Bo on ma czity! itd itd, coś się dzieje od tego jest admin chat, jak mnie ktoś informuję, działam, odpowiadam na pytania normalnie, nie ma problemu, a jak ktoś woli powiedzieć na kogoś, że jest xxxx ( gdzie xxxx to masa obraźliwych tekstów), no to sorry, admin nie wróżka :)

Co do ogarniania FFA jak to mówisz, to widzisz ja bardzo chętnie, ale potem poleci taka skarga na mnie, że hej, jak prowadzę team TT np na dust2 to mówię wbita na b na pełnej, ba nawet pierwszy lecę, ale oni mają w d*pie, mimo iż mówie wbijać nawet jak padnę. I co zbanować całe TT? Pytać się czemu nie wbili? Boją d*py, a wszystkich zbanować to nie rozwiązanie, wszystko zależy od składów. Zdarza się, jak kilka akcji wyjdzie, to potem mnie słuchają i wbijają i wygrywają, ale niestety rzadko. Ja bardzo chętnie stworzyłbym porządne TP, bo gram tu od 2 - 3 lat, to jest mój kochany serwer i na nim się csowo chowałem.

Co do zachowywania, spoko, ja slayuje jak widzę, że gość po drodze sobie poskacze, pobawi się bronią, zrobi kółeczko i nasra za rogiem, a potem stwierdzi ups nie zdążę to zachowam. Po za tym od tego jest info i radar, żeby zdążyli wrócić na odpowiedniego bs'a i go odbić. Nie rozumiem, czemu ludzie jak jest 1 vs 2 lub więcej odpuszczają, można takie coś bez problemu wygrać. Jak mówiłem, jest radar, info, mózg, nie wbijają b przez 30 sekund hmm, to 2 może cofnąć już na środek i patrzeć czy czasem galą nie wbijają, a 1 winny być w gotowości do szybkiego powrotu na A. Ja nigdy nie zachowuje na TP i praktycznie zawsze zdążę dobiec do paki i powalczyć o odbicie, czemu inni nie mogą? Edit: a tak jeszcze typowo "czemu jest 5 na b?" ot co :)

Ja osobiście zawsze staram się lekko karać, nie jestem chamem, a na pewno nie karam jak ktoś do mnie mówi, że jestem 0, czy też, że grać nie potrafię, mam to w pupie, ale jak przegnie i zacznie klnąć, obrażać, to się nie zawaham.

Co do podania na administratora zgadzam się w pełni. Za łatwo jest zostać juniorkiem. Wypadałoby coś z tym zrobić :) Tyle ode mnie puty co jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to dopiszę, a za mały nieład przepraszam, ale dopisywałem do różnych akapitów po kilka zdań :P

Edit: Ridlez, Ty już nie piernicz głupot, nie wal postów nic nie wnoszących do tematu, zajmij się swoim życiem, a nie spamowaniem i "wróżeniem", bo Ci to nie idzie, dziekuję.

Użytkownik Zwierzak edytował ten post 20 listopada 2010 - 11:03

  • 0

#4 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 20 listopada 2010 - 11:18

Opisalem temat w dziale dla adminow i przedyskutujemy ten watek. Zgadzam sie z Andu w pewnym stopniu pod wzgledem ffa, ale zarazem podpisuje sie pod Zwierzakem. Trzeba dorosnac i umiec reagowac na takie sytuacje i od razu nie rzucac miesem czy wyzwiskami, ja rozumiem ze czasem sie wymksnie i raczej nie karze za 1 razem. Jednak nie mozemy z serwera zrobic spęd bydła, na polu dużo miejsca dla takich.

Użytkownik pChLa edytował ten post 20 listopada 2010 - 11:19

  • 0

#5 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 21 listopada 2010 - 12:42

1. Jako moderator wyjątkowo pomijam prośbę o wzór, bo ładnie się rozpisałeś.
2. Jako admin - kto, gdzie, kiedy, co i jak, proszę o szczegóły, jak na razie widzę tylko Twoją opinię (Ridleza pomijam, w końcu idziemy w hooy).
3. Jako obserwator - grasz tu od niecałych dwóch lat przy czym masz niecałe 200h, a to nie jest jakoś zatrważająco dużo, więc proszę nie ściemniaj w postaci "ja się tu wychowałem". :) składałeś pół roku temu podanie na admina, poprawiła się trochę Twoja średnia czasu gry ale nadal to mało.
4. Jako analizator wypowiedzi - dawne czasy minęły. Ot tak, nic na to nie można poradzić.


jako gracz bez admina sam k***ujesz jak leci, wnerwiając się na graczy którzy nie rozumieją po co wbili na serwer - rozumiem Twoje zdenerwowanie, nie chodzi o przewinienia tylko brak reakcji z Twojej strony. Bez urazy, ale jesteś jak bezdomny, który w domu pomocy podczas darmowego obiadu narzeka, że zupa jest za słona.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#6 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 21 listopada 2010 - 01:52

a co sie będę rozpisywał..
zdecyduj się czy Ci zależy na serwerze czy masz to w d*pie, że bana dostaniesz bo jeśli masz to w d*pie to po co ten temat?
jedni przychodzą, drudzy odchodzą. Nidgy nie będzie tak samo jak było wcześniej i tyle. Dawniej było więcej skilowych adminów i co z tego? teraz mamy ich wyczarować? ściągnąć z innych serwerów? czy może błagać tych co ciągle u nas otwierają o to żeby zostali @ i jesczze im za to zapłacimy?
gdybyśmy mieli brać samych "skilowców" to było by 5 adminów (i nie chce tu nikogo obrazić ale taka prawda) i co lepiej żeby było ich 5, grających raz na czas i żeby przez cały okres był burdel na tp? czy może tych mniej ogarniających kantera ale żeby chociaż porządek pilnowali? albo rybka albo akwarium.

sporo jest w tym racji co piszesz ale niestety na to sie nie da za wiele poradzić.
Co do admina używającego mikrofonu - tu Ci przyznam racje "admin bez mikrofonu to d*pa nie admin" cytujac wspaniałego palacza. Sam nie jestem najlepszym przykładem bo przez zepsutą karte nie mogę używać mikrofonu w grze (już niedługo) Choć przeważnei staram się być aktywny w grze to jednak pisząc tylko na klawiaturze nie jest to takie proste. Tu jednak niedługo powinien zagościć punkt w regulaminie na temat aktywności admina co do mikrofonu.

DOdam też, że admin nie musi być strzelcem z najwyższej półki aby poprowadzić team do wygranej, ale żeby coś wygrać trzeba grać z ludźmi, którzy tego chcą, którzy wbiją za tobą nie kampiąc do 30 sekundy. I na to też za dużo poradzić nie możemy. Nie my wybieramy graczy, którzy się łączą z serwerem, gdybyśmy mieli banować każdego, który nie potrafi strzelać na poziomie to serwer z czasem by opustoszał. Taka jest prawda
Admini się zmieniają, gracze się zmieniają, Tawerna już nigdy nie będzie taka jak kiedyś. Możemy się wyłącznie postarać, żeby ona przypominała to co było kiedyś.

tekst pisany po paru głębszych więc raczej nie ma on ładu ani składu ale może coś pojmiecie :)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#7 uszczelka

uszczelka

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Ską…d:Piotrków Tryb.

Napisano 21 listopada 2010 - 09:43

[Dodam cos od siebie jesli moge :) ]Admin to nie robot i nie widzi wszystkiego, a jego poziom zaufania do graczy moze byc maly. Kikowac nobow badz slabych mozna jesli widac ze wcale niemysla ale nie zawsze to widac, a jak taki ktos ma sie nauczyc grac ? "By walczyc lepiej walcz z lepszymi od siebie". ."Wielu adminow nawet do polowy tabeli nie umie zajsc."-zawsze sie znajdzie lepszy gracz, nie zawsze ma sie tez farta, wene na gre,itd. wiec sie lami.

"Czesto ludzie nie wiedza ze to admin ..." czsami sie ukrywaja by wylapac obiekty, a czasami by ... pograc w spokoju ; "...i mowia: "co to odwalasz?"; "ogarnij troche". W efekcie admini ciagna rozmowe by pokazac swoja wyzszosc i efekt koncowy - kick/ban." fakt tak nie powinno byc.

a co do tekstow typu zabraklo mi czasu dobiec do paki itp. to poprostu jest kpina. nieraz siedza po 30s na respie,30s kampiac w jednym miejscu, glusi na ifno i nie raz po dostaniu infa oraz informacji ze bomba tyka kampia dalej.... i zazwyczaj biegna do paki dluzsza droga,nie raz (ha ha w zasadie 85%) podbiegna pod besa i czeka na koniec casu lub zostana wybici i jak tu @ ma sie nie wsciec na taka jednostke ?! i takie akcje sa non stop, ciezko z tym walczyc
Admin musi zawsze prowadzic graczy ? mowic im co maja robic ?.. a jak go zabraknie to co ? panika,chaos i koniec. czasami jakis gracz przejmie inicjatywe i jakos poprowadzi team a tak powinno byc zawsze a nie czekanie az admin zacznie dzialac. pozatym gracze maja opcje vote by sie pozbyc niechcianej jednosti z teamu.

Malo kto tez wysyla info do admina a pozniej prestensje ze nic nie robi.
A co do waszego slownictwa... wiekszosc jak zginie pisze k*****, sa i tacy co ponownie to napisza omijajac gagera, i po co ten tekst pisza ?! ciezko wam cos napisac cokolwiek bez k,h,p, itp ??
  • 0

#8 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 21 listopada 2010 - 10:56

da sie i bez mikrofonu poprowadzić dobrze team, ale osoba musi być bardzo zaangażowana - tak będę się bronił, bo nie raz świetnie grało się mimo tego, że pisałem co gramy, a nie mówiłem.

co do reszty wypowiedzi pozwole sobie zacytować:

Typ robi 'celowe' TK/TA tj rzuca HE na gala mimo, ze widzi 3 swoich na radarze ktorzy tam stoja.
Za pierwszym razem ok, niezauwazyl. Ale motyw sie powtarza.
To normalne, ze osoba obrywajaca poraz kolejny z HE zak***uje. Ktora potem przez lame-admina poleci za wulgary :)
Fakt ten powtarza sie dziennie po setki razy, nie zawsze sie konczy kickiem.


prawda, admin musi czytać gre i widzieć co się dzieje, z tym jest coraz gorzej.

Ten prosty monotonny motyw na serverze podkresla slabosc servera, taki pro jak sie wydrze po noobie za jego HE i za to zostanie wyrzucony - myslicie ze chce wracac na ten server?
Wielu adminow nawet do polowy tabeli nie umie zajsc. Czesto ludzie nie wiedza ze to admin (bo sie k**wa tylu na roilo) i mowia: "co to odwalasz?"; "ogarnij troche".
W efekcie admini ciagna rozmowe by pokazac swoja wyzszosc i efekt koncowy - kick/ban.


to tez sie zgadza, zmienilem konto, gralem na fejkach i nie raz widzialem 'druga twarz' admina. Wszystkich znalem, ale wszyscy wiedzieli, ze ja to ja i zachowywali sie normalnie zeby nie miec problemow? teraz często wygląda to inaczej pozostawiając wiele do życzenia.

A podanie na admina powinno byc rozwiniete o takie fakty jak skill w CSa, umiejetnosc bycia przywodca, umiejetnosc rozwiazywania problemow, kompetentnosc.
To sa rzeczy ktore da sie sprawdzic!


zdecydowana racja!


reasumując, mądry chłopak jesteś, nic dodać nic ująć. Niektóre zarzuty może trochę przesadzone, ale zawsze jak ja grałem/gram to staram się prowadzić, czy ludzie mnie słuchają czy nie. Czułem się do tego zobowiązany będąc długi czas adminem, teraz to robię, aby poprawić poziom i jakość gry - raz wychodzi lepiej, raz gorzej, ale tragedii nie ma! co jest najważniejsze? zdecydowanie częściej admin powinien przejmować inicjatywe i prowadzić team, chyba, że jest ktoś pokroju maRRo czy innego ogarniętego gracza, który umie strzelać, ma posłuch i dobrą koncepcję gry. Czasem @ może nie widzieć danej sytuacji, ale to są pojedyncze wypadki.

Pamiętajcie... WY dla graczy, a nie gracze dla WAS!
  • 0
Dołączona grafika

#9 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 21 listopada 2010 - 11:54

a ja po konkretach polece.
gram ostatnio na tawernie rzadko, raz na tydzien średnio godzinke. Akurat w tym tygodniu zagrałem 2 godziny i w ciągu tych 2 godz admini zrobili więcej błędów jak 2 lata temu przez miesiąc.
Zwierzak pisze: " po co zachowywać?" Kolego, w takim razie mam wbijać mając 17 hp z innego bsa na drugi?(a z tt jest 4) Gra TP nie polega na lataniu z bsa do bsa jak stado krów, tylko trzeba pomyśleć przyszłościowo, aby mieć kase, broń na nastepną rundę. I taka rada Zwierzu, jak nie widzisz co się dzieje w przeciwnej drużynie to nie karaj ludzi, za to, że 'kampią'. Wczoraj dałeś 2 kicki za to, że ktoś chciał mądrze zachować. Bartas to samo co Zwierzak.
Pamiętam jak kiedyś Kornik napisał, że jak dostał admina to bardziej go obchodził porządek na serwerze jak jego gra. Admin nie musi się aż tak poświęcać, ale wczoraj na duscie było 3 adminów w jednym teamie a CT wolne. Zamiast przejść do CT to grają sobie razem i mają gdzieś co w CT się dzieje.
Jeśli to prawda, że Boko ma admina to ja Was proszę o powage. Gościu gra duużo godzin dziennie i tylko to co robi...to zamyka. Szarym graczem on jest i tyle. To jest zniewaga dla innych JA.
Pchła- nie wiem czemu, ale już 3 razy się zdarzyło, że on zmienia de_tawerna na de_hell. Może był kiedyś taki wątek, że ma prawo do tego ale nie pamiętam. A jak się pytam czemu tak zmienia, bo ja np. chciałem pograc na tawernie, bo lubię mapke to on, że mc jest do.... Zachowujesz się jak SA a na pewno nie masz uprawnień do tego.
tyle
  • 0

#10 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 21 listopada 2010 - 11:56

Dlaczego skillowcy nie składają podań? Bo "admin to margines csa". Nie wiem jaki jest sens pisania tego tematu. OGÓLNIE to wiadomo jak jest. Skargi pisze się na konkretne osoby! Czego oczekujesz? Może owi poda się do dymisji? Może uszczelka nie będzie szczelna, może wodny to mój pierworodny... Nie wiem jestem chory i mam kaca :(
  • 0

ws2xe1.jpg


#11 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 21 listopada 2010 - 11:59

to tez sie zgadza, zmienilem konto, gralem na fejkach i nie raz widzialem 'druga twarz' admina. Wszystkich znalem, ale wszyscy wiedzieli, ze ja to ja i zachowywali sie normalnie zeby nie miec problemow? teraz często wygląda to inaczej pozostawiając wiele do życzenia.



Ja sie staram jak moge jak jestem na serwerze,czasami wychodzi lepiej, czasami gorzej.

Teraz bez owijania w bawelne, wymiencie adminow do ktorych macie najwiecej do zyczenia a nie biadolicie.

Użytkownik pChLa edytował ten post 21 listopada 2010 - 11:59

  • 0

#12 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 21 listopada 2010 - 12:04

Rapol sprawa de_hell jest juz wyjasniona, dodany do mapcyklu zamiast tawerny.

Z opinia o bartasie i zwierzaku to sie zgodze, popelniaja bledy, sam ich upominalem na czacie dla adminow. Po to bartas jest junior adminemi, abysmy sprawdzili czy sie nadaje. Zwierzak tez jest poczatkujacy,ale przynajmniej sie stara, jak chesz sam zloz podanie i sie postaraj lepiej.
Piszcie wiecej skarg o konkretnych adminach to postaramy sie poprawic, mowie za siebie.

Użytkownik pChLa edytował ten post 21 listopada 2010 - 12:06

  • 0

#13 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 21 listopada 2010 - 12:14

a jeszcze jedno, najważniejsze. Ludzie na serwerze grają sobie sami, info jak podadzą to raz na ruski rok i daltego dochodzi do takich sytuacji, że ktoś musi zachować, bo jest po prostu za poźno bo niektym cięzko jest napisac a czy b , albo nacisnąc c3 albo c1. A wczoraj jak zacząłem pisac, że bez infa nie ma gry to ktoś się zapytał: "a kto to jest info?" :))

edit: ok, rozumiem z tą mapą. więc zażalenie cofnięte

Użytkownik rapol edytował ten post 21 listopada 2010 - 12:15

  • 0

#14 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 21 listopada 2010 - 12:15

Zwierzak pisze: " po co zachowywać?" Kolego, w takim razie mam wbijać mając 17 hp z innego bsa na drugi?(a z tt jest 4) Gra TP nie polega na lataniu z bsa do bsa jak stado krów, tylko trzeba pomyśleć przyszłościowo, aby mieć kase, broń na nastepną rundę. I taka rada Zwierzu, jak nie widzisz co się dzieje w przeciwnej drużynie to nie karaj ludzi, za to, że 'kampią'. Wczoraj dałeś 2 kicki za to, że ktoś chciał mądrze zachować.


A co robiłeś gdy było info, że potrzebne jest wsparcie na innym bs? Albo gdy nagle dziwnie na radarze zaczęło ubywać ludzi z A? Ja mając i 10 hp widzę, że coś się dzieje na innym bs lecę, trudno najwyżej zginę, ale może uda mi się ugrać tą rundę kto wie ( zdarzało się nawet na tych 17 hp jak to mówisz i przeciwko 4), po za tym często gęsto zachowując kampicie na tt którzy będą uciekać by sobie fraga nabić i przy tym giniecie, co za sens? Nie lepiej było powalczyć o pakę? Hmm a z 2 kickami chodzi Ci o tą sytuację jak było 2 CT vs 3 TT i oni zachowali? Mając pełny czas na powrót? :) Czasem rozumiem sytuację i pozwolę zachować, bo gość na prawdę nie ma szans wbić, widzę że się starał powalczył ale nie miał szans, ale jak ja stoję na bs chronię paki, a CT nie widu nie słychu przy sytuacji 2 vs 3 to co?

Ludzie zbyt często chcą zachowywać przez to często przegrywają, jakoś trzeba to "wyleczyć", czasem może wg Ciebie niesłusznie slayne, ok. Ale, pozwalając jednemu zachowywać, równie dobrze winnym był traktować równo i pozwalać innym, co za tym idzie, więcej ludzi by zachowywało i nikt nie biegał by do paki tylko na fragi. Dalej jestem tylko człowiekiem, a nie imba super machiną, która wie i widzi wszystko, popełniam błędy zgadza się, ale zawsze staram się być fair.

A i czemu 3 admów w terro? A no żeby to spróbować poprowadzić, ct jest łatwiejsze, to wiadomo od dawna :P

Użytkownik Zwierzak edytował ten post 21 listopada 2010 - 12:18

  • 0

#15 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 21 listopada 2010 - 12:27

"po za tym często gęsto zachowując kampicie na tt którzy będą uciekać by sobie fraga nabić i przy tym giniecie, co za sens?" - tutaj się zgodze, ale już mi nie chodzi tylko o te sytuacje( nie to, że ja wtedy czekałem na fraga, wtedy kampiłem na b i podziwiałem skrzynke), tyle, że jak nie widzisz czegoś to nie karaj. Właśnie, gdzie byłem jak info było? Informacji nie było i ktoś się kręcił na b, więc czekałem bo jedna osoba zawyczaj musi zostać na drugim bsie, bo paka mogła zrobić czary mary i zaskoczyć swój team(zdarzały się często takie sytuacje). A info jakie dostałem, że paka na A to: "The bomb has been planted". tyle Zwierzak, następnym razem będzie lepiej:)

Użytkownik rapol edytował ten post 21 listopada 2010 - 12:28

  • 0

#16 uszczelka

uszczelka

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Ską…d:Piotrków Tryb.

Napisano 21 listopada 2010 - 12:32

sa nowi, juniory .... co odrazu maja wiedziec wszystko ? dajcie im czas, wiekszosc popelnia bledy, nikt tu nie jest robotem.. no moze z kilku sie znajdzie :)
  • 0

#17 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 21 listopada 2010 - 12:34

co do wyboru teamu, to nie ma wyboru tak naprawdę, przeciez jest AUTO. Admini maja opcje do przerzucania siebie czy graczy(junior admini nie maja tej opcji), pare razy użyłem tego aby przejsc do drugiego teamu bo cos sie dzialo niepokojącego. oczywiscie zaraz polowa graczy, ze stats do lepszego teamu idzie, ale w zadzie to mialem bo zadania swoje wykonac musialem.

Mi tez sie czasem zdarzy zle ocenic sytuacje jak jest w Tero i na przyklad widze ze ct nie odbijaja i slaya im daje. rozumiem gdy ktos nie odbija i zachowuje jak jest 1 vs 5 , ale nie gdy jest mniej wiecej rowna liczba graczy ,3-4, nie wazne ile hp maja, wystarczy jedna pestka w glowe aby zabrac 100hp. Zwierzak podejmuje czasami moze nie do konca sluszne decyzje, ale sie stara. Lepiej jak probuje i sie uczc, niz jakby mial byc adminem, ktory nic nie robi. kazdy popelnia bledy. sam wielorotnie popelnialem je, tym bardziej na poczatku.
Naprawde czasem wystarczy ze napiszecie na czacie dla adminow, watpie ze andu nie potrafi, a nie przypomnam sobie wiadomosci od Niego o jakichs ffa gajmingu. Napiszcie a my postaramy sie pomoc.

Użytkownik pChLa edytował ten post 21 listopada 2010 - 12:36

  • 0

#18 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 21 listopada 2010 - 12:46

Pchla ja spamowałem i Tobie i np Bartasowi xx razy na @ czacie ze ktos robi chlew, bije swoich, rzuca granaty na respie. Zero reakcji i na dodatek zawsze konczylo sie tym ze ja dostawalem kicka/bana za dyskusje z adminem :D Tak tylko chcialem napisac, bo ktorys raz czytam "piszcie na @ czacie". Po co skoro nic nie zrobisz.
  • 0

#19 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 21 listopada 2010 - 12:54

watpie zebys kilka razy napisal bo bysmy zareagowali. bazujesz pewnie na jednym przypadku. Zreszta kilka razy sie zdarzalo ze ktos cos pisal, ale to wcale nie musi byc sluszne, obserwowalem nakreslona przez kogos osobe i sie okazywalo ze jest ok albo sie uspokoil. To ze nie wyrzucamy delikwenta, nie znaczy ze sie tym nikt nie zajmuje

Użytkownik pChLa edytował ten post 21 listopada 2010 - 12:55

  • 0

#20 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 21 listopada 2010 - 12:54

Ja sie staram jak moge jak jestem na serwerze,czasami wychodzi lepiej, czasami gorzej.Teraz bez owijania w bawelne, wymiencie adminow do ktorych macie najwiecej do zyczenia a nie biadolicie.


do Ciebie akurat pretensji nie ma, sprawa z mapami wyjaśniona, były jakieś 2 sprzeczki, ale załatwione w zamkniętym gronie i nadal uważam, że jesteś jednym z najlepszych adminów - cały czas prowadzisz, info.. wszystko co mieć powinieneś to masz, a że czasem nerwy puszczają to ludzka rzecz.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0