Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Flint "Czarny charakter"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Boko

Boko

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 232 postów
  • Skype:mateusz.kaleta51
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 05 grudnia 2010 - 12:22


Ze dwa tygodnie temu miał miejsce debiut warszawskiego rapiszona. Moje odczucie jest takie, że drugi Peerzet się rodzi. Całkiem spoko się zapowiada przyszłość chłopaka. Jak w tym tygodniu znajdę czas to podjadę do Erosa do Serum i kupię :)

Krążek nagrany w pierwszej połowie 2010 w Erem Studio pod okiem doświadczonego realizatora dźwięku Staszka 'Staszego' Koźlika i zmasterowany w renomowanym AS One Studio to ponad 50 minut muzyki najwyższej jakości. Aranżacje spod ręki takich producentów jak Soulpete czy Kazzushi to przekrój nowoczesnych, zahaczających o elektronikę i drum'n'bass inspiracji i klasycznego podejścia do rapu okraszony stylową i pełną mocy nawijką gospodarza albumu. Brzmienie płyty urozmaicają instrumentalne partie obiecujących muzyków młodego pokolenia, Bartha Vadera i Piotra Kazimierczuka, a także gościnne zwrotki ludzi, których raczej nie trzeba przedstawiać fanom gatunku, łódzkiego rapera Zeusa i reprezentanta HIFI Bandy, Hadesa. Za wszelkie popisy turntablistyczne odpowiada niezastąpiony DJ Kebs. Graficzną częścią projektu zajął się legendarny Forin, a wszystkie zdjęcia wykonał Ariel Hajbos.

Tracklista:
1. Czarny Charakter
2. Powstań Warszawo!
3. Reprezentuj
4. Ktoś musi umrzeć
5. Przeszedłem drogę + Hades
6. Teoria spisku
7. Nienawidzę zbyt często
8. Dasz wiarę?
9. Nie miałem nic + Zeus
10. Fleszbek
11. Zrób ten sos
12. Wszystko jest na swoim miejscu

Realizacja nagrań / mix: Staszek Koźlik w Erem Studio.
Mastering: Studio AS One.
Okładka: Grzegorz 'Forin' Piwnicki
Logo: Marcin 'Boomer' Antonowicz
Zdjęcia: Ariel Hajbos
Całkowity czas: 51 min.


http://www.serumskle...rakter-344.html

  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0