Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odtwarzacz dla endo<! :D


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 03 stycznia 2011 - 05:26

Tak jak w temacie. Stanąłem przed wyborem mp3/mp4. Zatrzymałem się pomiędzy dwoma odtwarzaczami i utknąłem... Poradźcie coś... Pierwszy z nich to Iriver E30, a drugi to San Disk Sansa Fuze... Który wybrać?
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#2 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 03 stycznia 2011 - 05:37

Kup oba i jeden mi oddaj. :)
PS Sygnaturka Ci coś nie bangla.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#3 Fauler

Fauler

    Kapral

  • Member
  • PipPip
  • 78 postów
  • Ską…d:Szczecinek

Napisano 03 stycznia 2011 - 05:49

Mam Irivera T10 którego kupiłem dokładnie 3,5 roku temu. Do dzisiaj działa bez problemów. Sansa ma z pewnością gorszą jakość dźwięku i wykonania, oraz brak obsługi formatu FLAC. U mnie to przeważyło by o wyborze E30. Pamięci i tak nie zapełnisz filmikami bo na takich małych wyświetlaczach filmów nie pooglądasz komfortowo. Bierz E30.
  • 0

#4 Boko

Boko

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 232 postów
  • Skype:mateusz.kaleta51
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 stycznia 2011 - 05:52

Polecam Sansę Fuze, miałem rok, od zeszłych świąt. Iriverka kojarzę, ale nigdy nie miałem w ręku, to i nic o nim nie powiem.
Fuze ma dla mnie cudowny dźwięk, wśród wszystkich odtwarzaczy jakie miałem i IPoda Nano 5g, którego obecnie używam, ten od Fuze najbardziej mi przypadł do gustu (dokupić trzeba słuchawki Soundmagic PL12, bo w zestawie straszny syf słuchawki jak zresztą wszędzie).Ale miałem sobie kupić Sansę Clip, który ma podobno ten sam chip od muzyki czy tam cokolwiek od muzyki (na technice to ja się nie znam, tak tylko coś takiego czytałem :O), bo i tak nie używam widełów i innych bzdet. Ale jako, że nie było w sklepie Clipa to i kupiłem Fuze, bo mi się nie chciało jeździć po sklepach/zamawiać z neta i tyle się pieprzyć. Bateria trzyma chyba nie tak długo i nie krótko, nie wiem, na pewno nie krótko :P Wideło też tak nie zżera baterii jak np. w krejzi ipodzie, za to jakość nie jest najlepsze ;x Co prawda jeszcze widać napisy do South Parka, ale rewelacja nie jest :) Jak wspominałem, użytkowałem Fuze rok, teraz mi się zaczęło coś pier**lić, a dokładniej po odłączeniu od kompa Fuze czasem ma czarny ekran i jak wyczytałem - Fuze działa, muszę poczekać, aż poleży parę dni z tym czarnym ekranem, rozładuje się i trzeba od nowa ładować. Ale przez ten rok nie miałem żadnych usterek, więc duży plus leci ode mnie. Szkoda też, że pokrowiec jest taki jaki jest. Odtwarzacz się szybko rysuje i trzeba go tam trzymać w pokrowcu/etui/whatever. Jak kupisz te soundmagici to będziesz miał w miarę ok etui do odtw. chyba, bo ten od soundmagiców zgubiłem to i używałem tego do creative ep630. Minusem jest też słabe oprogramowanie, brakuje czegoś w stylu iTunesa, ale da się jeszcze z tym przeżyć przez WMP. Jak chcesz jakieś fotki tych etui czy coś to popytaj na pw, mogę podesłać, bo z tego co kojarzę to jak kupowałem to ni cholery nie mogłem znaleźć dobrych fotek tego na googlach czy gdziekolwiek. Jak coś chcesz się jeszcze spytać, to pytaj ;) Plusika chcę, bo się postarałem :D

@edit :) http://forum.mp3stor...-vs-iriver-h10/

@down
TYLKO NIE IPOD! Wybrałem IPoda i teraz żałuję :c
Słucham rapsów

Użytkownik Boko edytował ten post 03 stycznia 2011 - 05:58

  • 0
Dołączona grafika

#5 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 stycznia 2011 - 05:56

Poczytaj testy, oba mają inne brzmienie. Oba zagraja nieźle z dobrze dobranymi słuchawkami.
Jeśli myślisz tylko o tych dwóch, to ok, ale ja też zastanowiłbym się nad używanym ajPodem, np. jakiś classic, albo nano z 4-5gen, zyskasz lepszą jakość dźwięku i funkcjonalność.

EDIT: Oczywiście co lepiej Ci będzie grało, to już sam najlepiej się przekonasz. Każdy ma inne gusta...

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 03 stycznia 2011 - 05:58

  • 0
Dołączona grafika

#6 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 03 stycznia 2011 - 06:06

Diabo :) patrz cena :D około 200. Gdybym mógł wydać więcej, to byłby to jakiś Iriver/ Iaudio. Poza tym Diabo, mam Classica 80giba, ale on mi już coś nie giba :P Nano bym nie chciał, aha i ajPody nie mają takiej jakości dźwięku, której można im zazdrościć niestety... Ja osobiście sam skłaniam się ku iriverowi, ale chcę waszych opinii :)
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#7 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 03 stycznia 2011 - 06:33

jeśli zależy Ci na niezawodności, a za razem wytrzymałości i przy okazji niezłym dźwięku, to się nie zastanawiaj i bierz ajrivera . Swoja drogą nie rozumiem jak można chwalić odtwarzacz, który nie wiadomo czemu sam z siebie po roku się psuć zaczyna, ale to nie jest kwestia na ten temat. Irivery - niezdzierajki- użytkowałem 2, za każdym razem bardzo zadowolony zarówno pod względem dźwięku( bo czy to z jednego czy z drugiego od razu przesiadałem się na ipoda i wcale nie raziło względem jakości dźwięku a zwracam na to uwagę ) jak i wytrzymałości. Polecam naprawdę dobra cena za zaj**istą jakość.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#8 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 03 stycznia 2011 - 09:40

Zastanawiam się, bo na allegro Irivera Clixa 2 używkę za 115zł http://allegro.pl/ir...1395357225.html albo jeszcze Cowon E2 (ale to nówkę). Już sam nie wiem, głupieję :(
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#9 Boko

Boko

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 232 postów
  • Skype:mateusz.kaleta51
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 stycznia 2011 - 10:11

Swoja drogą nie rozumiem jak można chwalić odtwarzacz, który nie wiadomo czemu sam z siebie po roku się psuć zaczyna, ale to nie jest kwestia na ten temat.


Bo ma cudowny dźwięk bejbe, jakbym miał hajsy, to cały czas bym taki kupował, musiałem sobie coś na dłużej kupić i teraz w sumie żałuję :c
W każdym razie jak się spytasz na mp3store o odtw do 300 do dźwięku to 2/3 Ci odpowie, że Sansa Clip/Fuze/View. Z tego co czytałem :P Ale iRivery też są kotami, też kiedyś jakiegoś miałem i byłem zadowolony, wydaje mi się, że jakiego z tych dwóch nie kupisz, powinieneś być zadowolony :)
  • 0
Dołączona grafika

#10 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 09:19

Dobra laski, dzięki za wypowiedzenie się na ten temat. Zamówiłem sobie Irivera E30 4Giba za 180zł nówkę :) Trafiło się, a wczoraj już ujadałem, że mi ktoś za 200 sprzątnął z przed nosa :P Temat do zamknięcia, jak dojedzie i pomęczę go, to zrobię topic na jego temat, jak hula, czy hula, co to za sprzęt itd :D
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#11 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 04 stycznia 2011 - 09:49

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Live long and prosper... with your iRiver :D

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją zaraportuj ten post administratorowi, który rozważy ewentualne ponowne jego otwarcie.


Z poważaniem,

Załoga GamingCrew.pl
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0