Skocz do zawartości


Zdjęcie

maRRo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 maRRo

maRRo

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 03 stycznia 2011 - 07:49

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Tawerna TP
Nicki na serwerze: blank , maRRo
Wiek: 23
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): STEAM_0:0:16316260
Kontakt: gg- 3217037 , markos104@interia.pl
Czas gry na danym serwerze: ~4h w weekend może więcej
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): http://gamingcrew.pl...er.php?id=10972
Status banów (liczba banów np z AMXbans): Kiedys w amxbans byla opcja "search" teraz jej nie widze nie jestem w stanie podac. 1 ban od Cappo to byla pomyłka , 2 niby za tk/obraze no cóż wyjaśnione tutaj http://gamingcrew.pl...?showtopic=6446 , ciągle uważam ze i tak nie słuszny więcej nie pamiętam jakieś tam były stare ale w wakacje jak nawalony wróciłem :P (bardzo rzadko mi się to zdarza xD )
Powód ubiegania się o stanowisko admina : Posiadam doświadczenie jako admin TP , spore doświadczenie jako gracz serwerów TP , znam sie na Team Play'u i jestem pewny że mogłbym sporo wnieść do serwera jako administrator , posiadam oczywiście wady , łatwo sie irytuje czasem nie potrafie utrzymac jezyka za zebami ale jestem zwolennikiem niekonwencjonalnych metod typu terapia szokowa ^^ często się sprawdza , powaznie to jestem w stanie ograniczyć swoje "popędy językowe" , żeby sie to nie kłuciło zbytnio z regulaminem serwera który jako administrator zobowiązuje sie do przestrzegania go. Potrafię odróżnić wh/vt od skilla do niejednego bana sie przyczynilem . Ktoś mógłby sie przyczepić że mam mało postów na forum no ale w końcu pisze podanie na administratora serwera nie na forum , pisze jesli to ma znaczny związek z serwerem; forum przeglądam codziennie .
  • 0


#2 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 03 stycznia 2011 - 07:54

Imo można zamknąć i flagi dać :) Jeden z niewielu myślących i używających mikrofonu. Fakt że się szybko denerwuje ale da rade.
  • 0

ws2xe1.jpg


#3 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 03 stycznia 2011 - 07:56

Ja również na tak ;)

BTW. O czas gry na serwerze to chodziło chyba o łączny czas z psycho :)
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#4 Bez!o

Bez!o

    Chorąży

  • Vip
  • PipPipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 03 stycznia 2011 - 08:08

Jak najbardziej na TAK.
  • 0

#5 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 03 stycznia 2011 - 08:45

Wiele wymagasz od adminów mimo, że są tylko ludźmi, wiele razy się na mnie denerwowałeś, że czegoś nie zobaczyłem lub chciałeś reakcji w 10 sekund na jakąś sytuacje.. bardzo chętnie zobacze jak Ty się sprawdzisz.
  • 0

#6 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 03 stycznia 2011 - 08:54

jeśli Ty potrafisz się wydrzeć przez mikrofon na gracza, który Ci strzelil w plecy i przy okazji na admina, który całej sytuacji nie widział to ja się boje co Ty zrobisz jak flagi dostaniesz ;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#7 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 03 stycznia 2011 - 09:09

@ up

nie mniej jednak, z chęcią zobaczyłbym jakby sobie radził w sytuacjach stresowych.. ;] na próbę? tak.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#8 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 03 stycznia 2011 - 09:54

Nie
Ktoś zabierze mu przez przypadek 5-10 hp to zaczyna się wielki płacz i narzekanie, które zazwyczaj trwa do końca rundy+początek drugiej, a jak ktoś powie, żeby zamknął w końcu ryj to robi się cyrk. Dostanie admina, ktoś go trafi z gloka w maly palec u nogi i kick ;]
  • 0

#9 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 03 stycznia 2011 - 10:54

Affirmative ! zobaczmy jak się spisze jako admin, może się poczuje i uspokoję emocje

Użytkownik pChLa edytował ten post 03 stycznia 2011 - 10:56

  • 0

#10 maRRo

maRRo

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 03 stycznia 2011 - 11:21

Wyolbrzymia z tym placzem , dre sie dopiero jak koles robic to ta/tk po raz ktorys z koleji bez reakcji admina , niegdy nie zrobilem czegos takiego ze dalem bana/kick a za 1 raz najpierw leci ostrzerzenie zawsze dam 2 szanse bo to moglbyc przypadek , moiwcie ze odrazu sie dre bo nie widzicie ze cos bylo wczesniej a nie dlatego ze tego nie bylo <- roznica
Potrafię odróżnić co jest przypadkowo a co specjalnie , najlepiej nie robic nic bo przez przypadke jakis bot moze napisac skargę na forum , w koncu to nie tobie zabrał hp co ?

Użytkownik maRRo edytował ten post 03 stycznia 2011 - 11:23

  • 0


#11 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 stycznia 2011 - 11:49

nada się.
  • 0
Dołączona grafika

#12 yman

yman

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 211 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 04 stycznia 2011 - 04:09

Jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze to powiem że jestem na tak. Umie prowadzić grę i w ogóle ogarnia, ale jak sam przyznał że nie mogąc powstrzymać języka-->emocji w pewnych sytuacjach to lepiej niech się ogarnie i w tej kwestii. Na dłuższą metę to i na dobre mu to wyjdzie ;]


----------------ale i tak najlepszym admem jestem ja ha ha xD--------------------
  • 0
Dołączona grafika

#13 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 04 stycznia 2011 - 12:29

Ja mam takie mieszane uczucie, z jednej strony tepe niby fajnie i wogóle, ale ten płacz że ktoś tego nie zrobił, a tamten to zrobil itp do tego te bluzgi które moim zdaniem pojawiają się trochę za często

Użytkownik abras edytował ten post 04 stycznia 2011 - 12:30

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#14 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 12:49

Dokladnie,tez mam mieszane uczucia co do niego. Czasami wystarczy ze cos nie pojdzie po jego mysli i odrazu atak na admina czemu nic z tym nie robi,albo lecą jakies słówka :D , ale ja bym dal szanse , zobaczymy co z tego wyjdzie :)
  • 0

#15 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 04 stycznia 2011 - 02:40

a o banie ode mnie to żeś zapomniał :D? Wprawdzie tylko na 120 min ale jest ! :P Szczerze lubię Cie, ale nie zmienia to faktu, że również mam mieszane uczucia, mimo iż teraz nie gram za dużo w cs, kryzys, sesja się zbliża itd, to pamiętam że zawsze byłeś nerwowy, wystarczyło, że nie wbili na to głupie b na bananie i już darłeś się :P Za dużo się ekscytujesz, jeżeli będziesz w stanie trzymać dystans do tej gry, to nie będzie problemu, a obecnie wg mnie tego Ci brakuje, cs to nie całe życie :)
  • 0

#16 Boko

Boko

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 232 postów
  • Skype:mateusz.kaleta51
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 04 stycznia 2011 - 05:42

To i ja może się wypowiem ;o Raczej na tak, tylko za bardzo się wczuwasz w tą grę, zresztą wszystko napisane. Chętnie jeszcze ja Ci będę wypominał każdy błąd z Twojej strony, tak jak Ty to masz w zwyczaju :)
  • 0
Dołączona grafika

#17 Hassan

Hassan

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 68 postów
  • Ską…d:Ostrołęka

Napisano 04 stycznia 2011 - 05:47

hmmm co tu nasmarować ogólnie to wydaje mi się że napinasz. Chciałbym zobaczyć jak będzie wyglądało w Twoim wykonaniu ogarnianie ludzi do TP i upilnowanie 18 osób czy któryś tam komuś ze swoich flashe rzucił czy pacną TA, mam podobne zdanie do bodziaaaa
  • 0

#18 fasi

fasi

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Ską…d:krk

Napisano 07 stycznia 2011 - 04:09

Ja bym go sprawdził :) jak go poznalem wydawaly mi sie ciagłe problemy no ale czas leczy rany :P wiem ze jak napisze ze wala w siebie na respie i przeszkadzaja to to prawda :rolleyes:
Dajmy mu szanse.
  • 0

#19 maRRo

maRRo

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 11 stycznia 2011 - 07:44

Nie zebym kogos pospieszal...ale!
  • 0


#20 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 11 stycznia 2011 - 07:54

Od razu uprzedzam wszystkich niecierpliwych. Jednym mozemy odpisac w ciągu 2 dni, a innym w ciągu 3 tygodni lub nawet dłużej. Pamiętajcie jednak, że każde podanie będzie rozpatrzone


  • 4

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0