Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sluchawki mp3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 05 stycznia 2011 - 12:55

Witam.
Otoz posiadam telefon SE W995 i poszukuje do tego sluchawek, wczesniej korzystalem z sluchawek standardowych, ktore dostalem w zestawie hpm-77 no nie powiem bo bylem z nich zadowolony ale niestety po roku uzytkowania przestala dzialac lewa sluchawka a potem juz przestaly dzialac calkowicie ( ale to pewnie przezemnie bo ciagle ruszalem tymi kablami i je wyginalem, oczywiscie kombinowalem z kablami jak juz przestala dzialac lewa sluchawka).
Muzyki slucham roznej lecz najczesciej d&b ale dobrym rockiem nie pogardze albo jakas spokojna nutka. Sluchawki raczej musza byc dokanalowe i w granicach 200 zl
Jak narazie myslalem o Nuforce NE6 albo Klipsch Image s2, co o tym myslicie ? Oczywiscie czekam tez az zasugerujecie jakis dobry model - najlepiej sprawdzony z jakas dobra recenzja :)
  • 0
Dołączona grafika

#2 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 05 stycznia 2011 - 02:03

Hmm, poleciłbym Ci, ale sam je właśnie poleciłeś :D Ne6 czytałem, to wiele osób poleca te słuchawki, jeśli o dokanałowe chodzi. Ja sam kupiłem ostatnio Denon C260, ale nie wypowiem się bo szczerze nie miałem okazji ich dobrze przetestować- brak osprzętu :P Mam pytanie, warto wydawać tyle kasy na słuchawki do telefonu? Z tego co mógłbym zasugerować... Monster Beats | A-Jays 3 | Sennheiser CX 300 II | Fischer Audio Eterna EX 85. Na razie tyle, jak nie będziesz zaspokojony tą dawką słuchafonów to dam coś jeszcze :P Powiem tak, ostatnie, to mogą lekko ponad 200 kosztować, ale jeśli zależy Ci na basie to one będą najlepsiejsze :P

Użytkownik endo edytował ten post 05 stycznia 2011 - 02:03

  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#3 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 05 stycznia 2011 - 03:46

Ja mam Sennheiser CX 380 Sport już dosyć długo i się dobrze spisują. Biegałem z nimi całe wakacje i później aż do zimy.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#4 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 05 stycznia 2011 - 09:39

Jak najbardziej przydadza mi sie dobrej klasy sluchawki do tego teleofnu ;] Bo naprawde muzyke odtwarza swietnie po pierwsze przekonalem sie sam po drugie wygral ze wszystkimi innymi telefonami i pokonuje odtwarzacze mp3/mp4 iphony itp itd :D
Jak narazie najbardzije przkeonuja mnie Klipsch Image s2, ale jeszcze poczytam o tym co dales.
  • 0
Dołączona grafika

#5 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 05 stycznia 2011 - 10:06

Mnie te 'klispy' odpychają wyglądem :< Mi przypominają czopki :D Zamiast w D to w ucho pchasz :P No ale co kto woli ^^
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#6 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 06 stycznia 2011 - 07:08

W sumie tak, wyglad troche odstrasza bo jest nietypowy, ale ludzie bardzo pozytywnie wypowiadaja sie na temat komfortu uzytkowania tych sluchawek, trzeba zaufac :P
Fischer Audio Eterna EX 85 - troche slabo dostepne w polsce z tego co zauwazylem ^^ ale zapowiadaja sie fajnie
Nie wiem mam powazny problem, nie wiem co kupic :D

  • 0
Dołączona grafika

#7 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 08:33

Jest dużo różnych słuchawek, poza tym jeśli wiesz to są plajery (w tym wypadku Twój fonik) "ciepłe" i "zimne", podobnie ze słuchawkami. Warto więc wybrać przeciwieństwo Twojego fona :3 Zatem nie patrz jedynie na opinie, ale też jak one będą współgrać z Twoim sprzętem :)
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#8 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 06 stycznia 2011 - 08:43

Nie no z tym nie powinno byc problemu, raczej sprzet jest kompatybilny ze wszsytkimi sluchawkami. Nawet wieze do niego podlaczam i daje ostro z glosnikow :D
Kurde teraz sie zaczlaem zastanawiac nad tymi Nuforce NE6, bo ponoc sa konkretne i cena mnie satysfakcjonuje
  • 0
Dołączona grafika

#9 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 09:02

Hmm, chyba nie łapiesz o czym mówię... Grać będzie i to bez najmniejszego problemu. Właśnie, tylko jak będzie grać? Jak będą wychodziły basy, tony wysokie, niskie, średnie.... O tym mówię ; )
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#10 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 06 stycznia 2011 - 09:39

No wiem zrozumialem o co Ci chodzilo ;p Telefon daje rade i moim zdaniem wyciagnie z sluchawek jak najwiecej.
Na starych sluchawkach hpm-77 lepiej odtwarzal muzyke niz u mnie na kompie z SB audigy 2 i sluchawkami steelseries siberia ( wiem ze to sa sluchawki do grania i nie ma zadnych relwelacji no ale sam fakt:)
Juz tyle przeczytalem recenzji sluchawek ze sam nie wiem co kupic, musze zaryzykowac bo niby wszystkie pozytywne :D
  • 0
Dołączona grafika

#11 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 10:05

Brzydko się wyrażę, o odchodach ładnie napiszą i też byś kupił :P Wiem, tak jest- ciężko się na coś zdecydować- jeżeli masz taki problem to patrz cena i wygląd :D
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#12 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 12 stycznia 2011 - 09:18

Mirage, kupiłeś coś w końcu? Ja mam do sprzedania Denony AH-C260 jakby co :) *klik*
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0