Skocz do zawartości


Zdjęcie

xXx


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 07 lutego 2011 - 09:59

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: TP
Nicki na serwerze:xXx
Wiek:29
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc: nie mam
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): 0:0:8301302
Kontakt: gg/skype/mail/xfire (co najmniej 2): gg:21088956, src@vp.pl
Czas gry na danym serwerze: 466:11:46
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): LINK
Status banów (liczba banów np z AMXbans): chyba żaden w przeciągu roku czasu.
Powód ubiegania się o stanowisko admina: Odnowienie funkcji admina ze względu na długą nieaktywność.

przekierowuję do wcześniejszej decyzji przyjecią f. admina: LINK
  • 0

#2 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 07 lutego 2011 - 10:12

Może tam nie jestem ważniejszym adminem na GC (tak w ogóle to jestem tylko moderatorem), ale nasunęło mi się pytanie, a mianowicie - na długo teraz wracasz w nasze szeregi? Czy za chwilę znowu masz zamiar przepaść? :) Nie ma w tym żadnej niechęci czy zgryźliwości. Lepiej wiedzieć czy jest sens w ogóle przywracać flagi.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#3 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 07 lutego 2011 - 10:30

Może tam nie jestem ważniejszym adminem na GC (tak w ogóle to jestem tylko moderatorem), ale nasunęło mi się pytanie, a mianowicie - na długo teraz wracasz w nasze szeregi? Czy za chwilę znowu masz zamiar przepaść? :) Nie ma w tym żadnej niechęci czy zgryźliwości. Lepiej wiedzieć czy jest sens w ogóle przywracać flagi.


Jest sens zawsze. Nawet jezeli to bedzie tylko 2 tygodnie. Gram czesto jak nie ma adminow i jest balagan, a ja tu tylko pomógłbym w porządku- tak jak poprzednio. Nie wiem ile będę a ile nie. Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że moje działanie na serwerze jest jak najbardziej na korzyść wszystkich. :)
  • 0

#4 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 08 lutego 2011 - 05:17

Jeżeli na 2-3 tygodnie to nie ma sensu Cię przyjmować, jednak jeśli masz zamiar grać dłużej to nie widzę problemu ;]
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#5 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 08 lutego 2011 - 05:42

Jeżeli na 2-3 tygodnie to nie ma sensu Cię przyjmować, jednak jeśli masz zamiar grać dłużej to nie widzę problemu ;]


Nie wiem ile bede grał aktywnie. Jeżeli twoim zdaniem nie ma sensu, nawet jeżeli widze burdel na serwerze gdy nie ma akurat żadnego admina, to ok. Mniej dla mnie do robienia i może przy tym zostańmy.
  • 0

#6 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 09 lutego 2011 - 01:39

to zamykamy?
  • 0
Dołączona grafika

#7 yman

yman

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 211 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 09 lutego 2011 - 01:42

xXx to gracz na poziomie, i jeżeli był tu adminem (a z tego co widzę to był) to niech lepiej dołączy do grona zacnych adminów. to prawda że co nie wejde to jestem sam adminem czyli mało adminów czyli kurde xXx na admina.
  • 0
Dołączona grafika

#8 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 09 lutego 2011 - 09:50

"ja mam 29 lat, kim Ty jesteś człowieku" Sorry ale jak skakałeś do mnie jako do innego admina i pyskowałeś to hem, godna postawa, to że widzisz burdel nie jest wystarczającym powodem do bycia adminem, to że strzelasz dobrze również nie. Liczy się to jakim jesteś człowiekiem, Twój charakter wg mnie nie pasuje na admina. Pamiętam Cię dobrze i jeżeli mam prawo głosu to jestem na NIE. Yman to, że mało adminów oznacza, że trzeba każdego od razu brać ? :) Po za tym jak dobrze pamiętam bana może nie dostałeś, ale zawieszenia były :) Ja mam dobrą pamięć :) Tylko tyle chciałem dodać, dziękuję za uwagę.
  • 0

#9 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 09 lutego 2011 - 04:01

Dobra jest jaki jest, też go średnio lubie, ale na admina się w miare nadaje. Tym bardziej, że @ ubywa :F
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#10 Hassan

Hassan

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 68 postów
  • Ską…d:Ostrołęka

Napisano 09 lutego 2011 - 04:30

admin więcej na pewno nie zaszkodzi, a czy pixel się nadaje czy nie to nie będę się wypowiadał bo nie znam kolegi z dawnych czasów jak był adminem a z obecnych nie kojarzę z serwa
  • 0

#11 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 09 lutego 2011 - 05:02

"ja mam 29 lat, kim Ty jesteś człowieku" Sorry ale jak skakałeś do mnie jako do innego admina i pyskowałeś to hem, godna postawa, to że widzisz burdel nie jest wystarczającym powodem do bycia adminem, to że strzelasz dobrze również nie. Liczy się to jakim jesteś człowiekiem, Twój charakter wg mnie nie pasuje na admina. Pamiętam Cię dobrze i jeżeli mam prawo głosu to jestem na NIE. Yman to, że mało adminów oznacza, że trzeba każdego od razu brać ? :) Po za tym jak dobrze pamiętam bana może nie dostałeś, ale zawieszenia były :) Ja mam dobrą pamięć :) Tylko tyle chciałem dodać, dziękuję za uwagę.


Pyskowałem do ciebie? Dziwne, nic nie pamiętam. To było zanim jeszcze miałem admina, a może ktoś grał na tym samym niku? Miałem sporą przerwę, a grając od 3 tygodni nie przypominam sobie takiej sytuacji. Musiałbyś mi jakiegoś screena pokazać czy logi. Poza tym myslalem ze z tobą dobrze sie dogadywałem przed tą przerwą, gdy miałem admina- tyle zapamiętałem. Jeszcze jest sprawa tego typu, że nie wypisałeś tych żalów co do mojej osoby na forum, tylko dopiero teraz, więc dlaczego teraz to robisz i to w dodatku wtedy gdy nawet ja nie pamiętam tej sytuacji i gdy pisze o ponowieniu admina? Żadnych skarg do mojej osoby jako admina nie było, a jeżeli były to je zaraz opisywałem i przyznawałem rację albo nie. Strasznie sie mnie uczepiłem, chociaż nie wiem czemu, ale każdy może sie czepiać, takie prawo przyrody :).
  • 1

#12 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 09 lutego 2011 - 05:10

Dla mnie pomoc się przyda i jak miał admina, nie widziałem znaczących błędów.
  • 0

#13 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 09 lutego 2011 - 05:21

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: flagi na tp dodane, kolorek na forum z czasem

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją zaraportuj ten post administratorowi, który rozważy ewentualne ponowne jego otwarcie.


Z poważaniem,

Załoga GamingCrew.pl
  • 0
-------------------------------------------------------
Beware!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0