Skocz do zawartości


Zdjęcie

[admin]pchela


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 22 lutego 2011 - 03:56

Mój nick: z
Mój Steam ID: STEAM_0:0:15677161
Steam ID oskarżonego:nie wiem
Data oraz godzina zdarzenia: przed chwila
Mapa: vertigo
Opis wydarzenia:Admin może karać slapami, slayami oraz banami wedle uznania. Jeżeli uważasz ze nadużywa władzy zgłoś to na forum w odpowiednim temacie. Wiec przybywam!
Admin pchela powiedzial: no widzicie sluchajcie sie mojego magicznego info, po czym ja napisalem na czacie "nie", a admin pchela kulturalnie odpowiedzial przez majka: "ty to co najwyzej mozesz possac z". Potem sie go spytalem czy ma cos jeszcze mi do powiedzienia i kiedy odejdzie z administracji. Po tych pytaniach dostalem kicka. Wiec mam jedno male pytanie: kiedy ten typ straci admina? Sam pisal ze odchodzi ale jakos tego nie widac. W razie czego mam swiadka na potwierdzenie kulturalnej wypowiedzi pchely.
Dowod/y: demo, screen

Użytkownik krejzi edytował ten post 22 lutego 2011 - 03:59

  • 0

Dołączona grafika


#2 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 22 lutego 2011 - 04:02

Osoby, które

* nie brały udziału w sytuacji
* nie mają żadnych nowych faktów, nie wnoszą nic nowego do dyskusji
* piszą posty nie na temat


mają zakaz postowania w tematach w tym dziale. Osoby łamiące powyższy zapis mogą zostać zbanowane na forum


to tak na wstępie
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#3 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 22 lutego 2011 - 04:07

Typa to sobie poszukaj gdzie indziej, jestes przeze mnie tak traktowany jak na to zaslużyłeś. Wszelkie dyskusje z adminem sa karane.
  • 1

#4 fantazja

fantazja

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 254 postów
  • Ską…d:okolice Bstoku

Napisano 22 lutego 2011 - 04:08

moze niech ktos da zapis rozmowy...bo cala sytuacja jest niezrozumiala dla mnie
  • 0

#5 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 22 lutego 2011 - 04:19

Krejzi poluzuj gumki w gaciach i zachowuj się jak należy to inni Tobie tym samym odpłacą.
  • 0

#6 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 22 lutego 2011 - 04:33

Gralem na tej mapce razem z nimi, co prawda po stronie tt! w samej sytuacji nie bralem udzialu, ALE:

uwazam ze gdyby kazdy sie zachowywal jak na to przystalo, to by kicka czy bana nie dostal. Są ludzie ktorzy ciągle mają ale i szukają winy w innych(normalnie gorzej niz baba)

Admin Pchela jest jednym z lepszych Adminow i grającym TP na tawernie, wiec po co tracic takiego czlowieka;]

A znajac zycie, jakby nawet juz Pchela nie byl Adminem, to oponenci bedą szukali innego winnego!

bo przeciez jakis winny zawsze musi byc!

Wiec polecam niektorym nauczyc sie kultury, a nie nauczyc sie pisac skargi!

Pozdrawiam zaloge GC


  • 0

#7 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 22 lutego 2011 - 04:41

Gralem na tej mapce razem z nimi, co prawda po stronie tt! w samej sytuacji nie bralem udzialu, ALE:

uwazam ze gdyby kazdy sie zachowywal jak na to przystalo, to by kicka czy bana nie dostal. Są ludzie ktorzy ciągle mają ale i szukają winy w innych(normalnie gorzej niz baba)

Admin Pchela jest jednym z lepszych Adminow i grającym TP na tawernie, wiec po co tracic takiego czlowieka;]

A znajac zycie, jakby nawet juz Pchela nie byl Adminem, to oponenci bedą szukali innego winnego!

bo przeciez jakis winny zawsze musi byc!

Wiec polecam niektorym nauczyc sie kultury, a nie nauczyc sie pisac skargi!

Pozdrawiam zaloge GC

Czytac nie potrafisz? Nie brales udzialu w sytuacji, nie udzielaj sie.
Niech ktos wrzuci te logi, niech wszyscy zobaczac jaka to ja mam kulture! Masakra!

@edit
Jeszcze chciałbym się dowiedzieć czemu mój post na gorze został ukryty?
@down
Juz ci mowilem opusc ten temat. Nie potrzbuje tu lizodupow pchely.
W d*pie byles gowno widziales.


Ja tu sie juz wiecej nie wypowiadam. SA dzialajcie!

Użytkownik krejzi edytował ten post 22 lutego 2011 - 04:49

  • 0

Dołączona grafika


#8 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 22 lutego 2011 - 04:46

w kazdym kraju srednio i wyzej rozwinietym, prowokowanie jest tak samo karalne jak wina!


wiec dlaczego Ty masz takie problemy z tym prawem? dostosuj sie do prawa TAWERNY i bedziesz mial luzik.





  • 0

#9 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 22 lutego 2011 - 05:44

15:50:59 <STEAM_0:0:15677161><46.149.222.40> (Counter-Terrorist) z : nie
15:51:00 <STEAM_0:0:13396136><178.235.105.141> NJE MA LIPY : :/
15:51:06 <STEAM_0:1:19066799><83.8.204.88> ADREn : aua
15:51:10 <STEAM_0:0:15677161><46.149.222.40> (Counter-Terrorist) z : okej
15:51:11 <STEAM_0:0:15677161><46.149.222.40> (Counter-Terrorist) z : skarga
15:51:15 <STEAM_0:0:15677161><46.149.222.40> (Counter-Terrorist) z : cos mi powiesz?
15:51:16 <STEAM_0:0:15677161><46.149.222.40> (Counter-Terrorist) z : jeszcze?
15:51:19 <STEAM_0:0:15677161><46.149.222.40> (Counter-Terrorist) z : jsezcze?
15:51:22 <STEAM_0:0:15677161><46.149.222.40> (Counter-Terrorist) z : jeszcz enie odszedlse?
15:51:24 <STEAM_0:0:15677161><46.149.222.40> (Counter-Terrorist) z : z administracji?
15:51:26 <STEAM_0:0:15677161><46.149.222.40> (Counter-Terrorist) z : tak plakales ze odchodzisz


Tyle jest w logach na ten temat. Czekamy na decyzje willa/abrasa. I skończyć postować bez sensu bo się warny posypią lub zamknę temat i nikt nie będzie mógł się wypowiadać aż do końca sprawy.

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 22 lutego 2011 - 05:45

  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#10 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 22 lutego 2011 - 07:21

to tak na wstępie


wiemy wszyscy, że nie chodzi tu o tą jednorazową sytuacje tylko o konflikt, który ciągnie się już kilka dobrych miesięcy.

Typa to sobie poszukaj gdzie indziej, jestes przeze mnie tak traktowany jak na to zaslużyłeś. Wszelkie dyskusje z adminem sa karane.


nic dodać, nic ująć.


Gralem na tej mapce razem z nimi, co prawda po stronie tt! w samej sytuacji nie bralem udzialu, ALE:uwazam ze gdyby kazdy sie zachowywal jak na to przystalo, to by kicka czy bana nie dostal. Są ludzie ktorzy ciągle mają ale i szukają winy w innych(normalnie gorzej niz baba)Admin Pchela jest jednym z lepszych Adminow i grającym TP na tawernie, wiec po co tracic takiego czlowieka;]A znajac zycie, jakby nawet juz Pchela nie byl Adminem, to oponenci bedą szukali innego winnego!bo przeciez jakis winny zawsze musi byc!Wiec polecam niektorym nauczyc sie kultury, a nie nauczyc sie pisac skargi!Pozdrawiam zaloge GC



Czytac nie potrafisz? Nie brales udzialu w sytuacji, nie udzielaj sie.Niech ktos wrzuci te logi, niech wszyscy zobaczac jaka to ja mam kulture! Masakra!@editJeszcze chciałbym się dowiedzieć czemu mój post na gorze został ukryty?@downJuz ci mowilem opusc ten temat. Nie potrzbuje tu lizodupow pchely.W d*pie byles gowno widziales.Ja tu sie juz wiecej nie wypowiadam. SA dzialajcie!


zwroty do konkretnej osoby z reguły pisze się, aby okazać jej szacunek - to tak na marginesie i na przyszłość.
wcześniej już pisałem, że nie chodzi o sytuacje tylko o durne prowokacje, które trwają już dłużej - nie zgodzisz się?

nie chodzi tu o lizodupów tylko o ludzi, którzy szanują jak ktoś się stara - robi cokolwiek żeby wszystkim było lepiej - wiesz co to znaczy? pewnie nie, bo wnosisz tylko ferment i szukasz awanti. Teksty typu ' w d*pie byłeś' to zachowaj dla siebie, bo jesteś szczylem i na pewno do starszych nie masz prawa się tak odnosić.

Może byłoby lepiej żebyś się nie wypowiadał? płacz o kicka, lekceważący ton - po co to? chcesz tak bardzo, żeby on odszedł? gdyby miał zostać wyrzucony to stałoby się to już jakiś czas temu. Członkowie administracji wyżej postawieni w hierarchii widzą kawał dobrej roboty jaką ów admin wykonuje, bo taka jest prawda.

Traktuj innych jakbyś chciał żeby Ciebie traktowano - znasz ?? Jak nie to wbij to sobie do głowy, bo zaprocentuje w przyszłości. Odpowiedział możliwościami nadanymi przez HA na głupie prowokacje. Gdybyś był w porządku to problemów by nie było.


I nie ma sensu usuwać postów, może warto porozmawiać na poziomie wreszcie? krejzi aka opozycja może przedstawi racjonalne argumenty do odejścia Pchły?
  • 0
Dołączona grafika

#11 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 22 lutego 2011 - 10:35

Post niezwiązany z tym zdarzeniem ale też o tym adminie.

Myślę, że ktoś powinien mu wytłumaczyć jak działa i po co na serwerze jest ptb. Grałem na nuke i trainie przed chwilą i obydwie sytuacje wyglądały tak samo. pchla ładnie bije w CT, ma najlepsze staty i po jakimś czasie przenosi go do terro. W terro ginie i od razu wraca do CT. Na nuke dałem sobie spokój i nie komentowałem, w końcu jednorazowy wybryk mógł to być, ale na trainie widzę identyczną sytuację. Napisałem co miałem do napisania "ulti : pchla nadajesz sie na admina jak geba do srania, ptb cie przenosi zebys pomogl a ty po rundzie uciekasz do lepszej druzyny" i czekałem na bana, ale w odpowiedzi dostałem tylko "pcheLa: ulti kazdy mogl przejsc wiec japson".

Jak nikt ci nie powiedział po co ptb jest na serwie to cie uświadomię. Jak jedna drużyna ma przewagę to plugin wybiera gracza z dobrymi statami i przenosi go do tej słabszej po to żeby wyrównać szanse a nie dlatego, że w tej drugiej jest miejsce i każdy może przejść (jak stwierdziłeś), a już na pewno nie dlatego, żeby ten ktoś sp***dolił po rundzie do lepszego teamu. PTB nie ma ustawionego immunitetu dla adminów właśnie po to, żeby gra była jak najbardziej wyrównana. Nie każdego podnieca bicie przeciwnika który nie ma nawet na kevlar.

Wracając do wcześniejszego akapitu, po tym jak to napisałem po jakichś dwóch rundach wracasz do terro? Po co? Z tego co mi mówiono ta sytuacja powtarza się notorycznie więc jak raz na pokaz przejdziesz, żeby nikt się nie czepiał to nic to nie zmienia.

@edit: aha jakbyś chciał wyskoczyć z tym tekstem że "admin na serwie ma zawsze racje" to daruj sobie chyba że mam wytłumaczyć znaczenie tego ptk podobnie jak ptb.

Użytkownik ulti edytował ten post 22 lutego 2011 - 10:43

  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#12 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 22 lutego 2011 - 10:47

Tyle ze on zmienia druzyny praktycznie caly czas. Tez nie raz go wysmialem za to, czasami olewal, czasami wracal. ""pcheLa: ulti kazdy mogl przejsc wiec japson". " <- i tu jest tylko potwierdzenie tego o czym pisalem w innym temacie. Tak odpowiada admin ? Uwaza sie za boga, punkt w regulaminie ze admin ma zawsze racje > oll. Czasami pomaga prowadzic gre, ale sorry przeciez takie teksty i zachowanie to totalne przegiecie i na dodatek naduzywa swojej wladzy na serwerze. Sam dostalem bany za zwrocenie uwagi w stylu takim jak ulti napisal.

Najgorsze jest to, ze powtarza sie troche kiliman jaro. XX skarg pisanych przezemnie nic nie dawaly, dopiero jak x osob to potwierdzalo to raptem cos zaczeliscie robic. To samo z pchla. Ciekaw jestem ile jeszcze osob bedzie musialo potwierdzic to wszystko, zanim ktos mu chociaz COS powie. No chyba ze ktos uwaza ze to jest ok, ze admin pisze "japson" "zamilcz" i moje ulubione wjoskofe "nie madruj sie" (nawet taki reason bana dostalem, smiech na sali).

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 22 lutego 2011 - 10:51

  • 1

#13 maRRo

maRRo

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 22 lutego 2011 - 10:58

Post niezwiązany z tym zdarzeniem ale też o tym adminie.

Myślę, że ktoś powinien mu wytłumaczyć jak działa i po co na serwerze jest ptb. Grałem na nuke i trainie przed chwilą i obydwie sytuacje wyglądały tak samo. pchla ładnie bije w CT, ma najlepsze staty i po jakimś czasie przenosi go do terro. W terro ginie i od razu wraca do CT. Na nuke dałem sobie spokój i nie komentowałem, w końcu jednorazowy wybryk mógł to być, ale na trainie widzę identyczną sytuację. Napisałem co miałem do napisania "ulti : pchla nadajesz sie na admina jak geba do srania, ptb cie przenosi zebys pomogl a ty po rundzie uciekasz do lepszej druzyny" i czekałem na bana, ale w odpowiedzi dostałem tylko "pcheLa: ulti kazdy mogl przejsc wiec japson".

Jak nikt ci nie powiedział po co ptb jest na serwie to cie uświadomię. Jak jedna drużyna ma przewagę to plugin wybiera gracza z dobrymi statami i przenosi go do tej słabszej po to żeby wyrównać szanse a nie dlatego, że w tej drugiej jest miejsce i każdy może przejść (jak stwierdziłeś), a już na pewno nie dlatego, żeby ten ktoś sp***dolił po rundzie do lepszego teamu. PTB nie ma ustawionego immunitetu dla adminów właśnie po to, żeby gra była jak najbardziej wyrównana. Nie każdego podnieca bicie przeciwnika który nie ma nawet na kevlar.

Wracając do wcześniejszego akapitu, po tym jak to napisałem po jakichś dwóch rundach wracasz do terro? Po co? Z tego co mi mówiono ta sytuacja powtarza się notorycznie więc jak raz na pokaz przejdziesz, żeby nikt się nie czepiał to nic to nie zmienia.


Wybaczcie ale nie mogę tego posta tak zostawić bez odpowiedzi bo Ci nasze gracze to się robią bezczelni troszekę .
Pchela to gracz który bardzo rzadko robi takie coś , wiec sam ten fakt sprawia , ze twoja wypowiedz staje się smieszna . Jako jeden z niewielu adminow za kazdym razem jak wejdzie na serwer stara się prowadzić pomaga jak tylko możne , ale nie zawsze sie da , czasami sie gra z taki patałachami ze sie w glowie nie miescie - nie dosc ze sie nie chca sluchać skoro już ktoś się wysila i prowadzi to jeszcze wydra się na niego ze im przeszkadza w graniu bo nie słyszą fragów jak biegną jak sobie kampia w tt . Można stracić nerwy a że konsekwencja jest tylko zmiana drużyny a nie kick/ban/ czy słowny przekład obrazujący gre takiego bota to jeszcze macie pretensje ? Admin ma byc w 100% ok a wy wtedy jak sie komu podoba ?
Z góry temat powinien być zamknięty a nie rozpatrywać takie żale o co ? o kicka ? może chusteczkę podać ??
Po ile wy macie lat ze liczycie na jakies traktowanie jak w przedszkolu , jak z jajkiem się obchodzić ? Nie podoboba sie to wypad i koniec tematu. Admin się stara utrzymać jakis poziom na serwerze to jeszcze takie podziekowanie ; dla autora tematu bym warna dal i zamknal w p**du !

"pchla nadajesz sie na admina jak geba do srania"
Tego bym nie popuscił, przegięcie !
"Z tego co mi mówiono ta sytuacja powtarza się notorycznie..."
...i notorycznie to powtarza twoja głupota , wyjdź i zamknij drzwi !

Użytkownik maRRo edytował ten post 22 lutego 2011 - 11:00

  • 0


#14 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 22 lutego 2011 - 11:17

maRRo to jakiś admin z odzysku z koby czy jak?

Dwie mapy pod rząd ta sama sytuacja więc wątpię (i inni mnie w tym upewnili) że to tylko dzisiaj się zdarzyło. Zresztą odpowiedz pchly pokazuje stosunek do sprawy. Jestem adminem moge robic co chce.
  • 1
bzzzzzzzzyyyy

#15 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 22 lutego 2011 - 11:57

Jeszcze ktoś chce stanąć w czyjejś obronie? chce po kimś pocisnąć a może wyżalić się na innego admina? myślę, że nie.
Temat już po poście Fikusa powinien zostać zamknięty, co miał zresztą zrobić abras ale rzekomo się uczy ^_^ dzieciarnia się wykrzyczała to zamykam, a z niektórymi będę musiał sobie porozmawiać na osobności :)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0