Skocz do zawartości


Zdjęcie

RZUCAMY PALENIE !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 06 marca 2011 - 08:32

RZUCAMY PALENIE! - rzucaj z nami!   :P




tak tak, cappo już rzucił ponad tydz temu chyba tak? ja juz 2gi dzień - masakra, ale daje radę...  no i może palacze(bo wiem, że się tu chowają po kątach   :angry:) ktoś jeszcze do nas dołączy? a może już ktoś rzucił dawno i nas troszke zmotywuje i wspomoże dobrą radą? ja póki co chodze jak z adhd i wcinam orzeszki, jabłka, etc   :blink: , no ale ile można się truć tak bez sensu   :unsure:




niezdecydowanych do rozstania się z papieroskiem i smrodkiem, też zachęcam do dyskusji   :rolleyes:  


  • 0

#2 Fauler

Fauler

    Kapral

  • Member
  • PipPip
  • 78 postów
  • Ską…d:Szczecinek

Napisano 06 marca 2011 - 08:54

A ja dzisiaj zachorowałem, zapalenie gardła najprawdopodobniej i tak jakoś prawie zleciał mi pierwszy dzień bez papierosa :D. Chłopaki jestem z wami, damy rade!
  • 0

#3 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 06 marca 2011 - 09:04

Chłopaki jestem z wami, damy rade!


ou jee.. dzięki :blink:


hehe, nie no żartuje, wszystko z czasem... :P , ale fajnie że mamy kolejnego dobrowolnego masochistę :) polecam znajdować sobie duuuużo zajęć i pospamować na forum :P był taki kawał o Jasiu chorym na downa, jak zaśpiewał na lekcji muzyki "b b,, bEndom n n naas miii miilIOOOONY !!!!" B)




w ogóle może wymyślimy jakąś karę dla kogoś, kto się wykruszy i da dOOpy? będzie lepsza motywacja hehe :rolleyes:
  • 0

#4 Pav

Pav

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów
  • Ską…d:Szczytno

Napisano 06 marca 2011 - 09:21

Wszystkim Tawerna palaczom i nie tylko :lol: polecam książke Allena Carr'a - jak skutecznie rzucić palenie ;)
  • 0

#5 Fauler

Fauler

    Kapral

  • Member
  • PipPip
  • 78 postów
  • Ską…d:Szczecinek

Napisano 06 marca 2011 - 09:45

ou jee.. dzięki :blink:

AAA rozumiem, przepraszam Panią :).
Czy wy również tak macie, że jak nie palicie to bardziej wam się chce jeść? 8 kromek na kolacje już dawno nie jadłem :rolleyes: .
  • 0

#6 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 06 marca 2011 - 09:50

ja od 3 miesięcy nie palę :) ale paliłem krótko, bo chyba pół roku, więc większych problemów z tym nie było, tym bardziej, że motywacja ogromna, bo jeśli ja rzuciłem to łatwiej było mi namówić do tego moją dziewczynę. No i udało się, oboje nie palimy :)
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#7 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 06 marca 2011 - 09:55

Zakładając, że ktoś pali paczkę dziennie = dycha na dzień = 70 dych na tydzień = nawet 310 zł na miech... A teraz po miechu za 200 kupi się zajefajne słuchawki, a za 100 pozostałe dobre whisky :) Albo paląc rok tak to mamy 3600 zł = słaby samochodzik, ktoś pali 5 lat ? = Dobry samochodzik. Liczcie sobie to tak i będzie łatwiej.
  • 0

#8 rck -.-

rck -.-

    Szeregowy

  • Oldie
  • Pip
  • 43 postów
  • Ską…d:Wwa

Napisano 06 marca 2011 - 09:59

No prosze ;), macie moje/nasze blogoslawnienstwo :P, ale pamietajcie ze jak ktos dlugo pali to niezdrowe jest przerywanie z dnia na dzien. Od tego wymyslane są te plastry nikotynowe, elektryczne papierosy itp (gdzie zaciągasz się samą nikotyną czy jakoś tak). Inaczej możecie mieć problemy/powikłania i inne pierdoły.
  • 0
...:::Muminki się cieszą, gdy Ryjka powieszą:::...

(\__/)
(^.^)
(>.. <)

#9 pijany marins

pijany marins

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 06 marca 2011 - 10:00

Zwierzak :D Gdybyby palacz myślał tak jak Ty mówisz to każdy by jeździł BMW
  • 0

#10 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 06 marca 2011 - 10:01

Fauler, no to chyba normalne, że chcesz czymś wypełnić tę pustkę w żałobie po fajkach :P, parę dni ok, ale później lepiej narzucić jakąś małą dietkę, albo chociaż ogranicznik kromek :P

powikłania? no odstawienie nikotyny, zdenerwowanie, nadpobudliwość, bezsenność, niepokój etc... ale na pewno mniej szkodzą niż samo palenie :)






co do książki, już czytam :rolleyes: dam znać czy coś pomogło hehe, a Zwierzaczku jeśli chodzi o kasę, to palacz woli się porządnie napalić, a pójść na pieszo niestety najlepiej z fajką w ręce :unsure:

Użytkownik bOOrczymOOcha :F edytował ten post 06 marca 2011 - 10:02

  • 0

#11 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 06 marca 2011 - 10:13

ja w życiu nie spróbowałem papierosa i nie mam zamiaru tego zmieniać :) nie musiałem przechodzić rzucania palenia, ale dla mnie jest sprawa jasna.........rzucasz palenie głównie dla zdrowia i lepszego życia, nie zatruwasz siebie i innych osób, poza tym zaoszczędzasz dużo kasy :) ALE TO NIC CZYM MOŻNA SIĘ CHWALIĆ :) (co nie znaczy, że nie wspieram ludzi chcących rzucić palenie i nie kwestionuje powstania tego tematu) :) jednak dla mnie nie jest to powód do dumy, że się rzuciło palenie..............bo to obowiązek i nawet nie powinno się w to wchodzić :) więc mówienie "jaki to jestem fajny, że rzuciłem palenie" jest nad wyrost:) bo tak na prawdę mówi się "ale jestem fajny, już nie zatruwam siebie i bliskich mi osób"......ale tak powinno być zawsze więc jedynie dorównałeś do właściwego poziomu, a nie wyskoczyłeś ponad niego :)
  • 0
Dołączona grafika www.hattrick.org

#12 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 06 marca 2011 - 10:55

No to tak , ja mam 8 dzien dzisiaj za sobą . pierwsze 3 dni byly masakryczne, Nie wiem czy przez fajki nie moge spac od 4 dni, spie po 5 godzin, a normalnie potrafilem po 12 hehe ;) Do tego zamiast wiecej jesc, to wprowadzilem diete od razu przy rzucaniu fajkow , wiec dwa razy bardziej mi ciezko, nie jjem od 18 juz nic. Palilem 6 lat. Zobaczymy jak to bedzie przy najblizszych dniach :)
  • 0

#13 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 06 marca 2011 - 11:00

Cappo moja rada - dużo seksu w początkowym okresie co by było łatwiej :P i byś był tak padnięty byś o paleniu nie myślał :P
  • 0

#14 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 06 marca 2011 - 11:03

Cappo moja rada - dużo seksu w początkowym okresie co by było łatwiej :P i byś był tak padnięty byś o paleniu nie myślał :P

skąd Ty takie rady bierzesz, jak Tyś gołego cycka na oczy nie widział? ^_^
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#15 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 06 marca 2011 - 11:03

Za to widziałem Twoje koślawe zarośnięte poślady :P

@Edit: Głodnemu chleb na myśli, współczujemy Ci will :*

Użytkownik Zwierzak edytował ten post 06 marca 2011 - 11:04

  • 0

#16 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 06 marca 2011 - 11:05

panowie, ohyda. Przez to fajki kojarzą mi się z zarośniętym tyłkiem willa i śliniącym się na jego widok zwierzakiem. Chyba czas rzucić palenie. ;)
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#17 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 06 marca 2011 - 11:07

hahahaha nobla dla mnie i willa za terapię szokową :D
  • 0

#18 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 06 marca 2011 - 11:10

skąd Ty takie rady bierzesz, jak Tyś gołego cycka na oczy nie widział? ^_^


w internecie na bank widział :)
  • 0
Dołączona grafika www.hattrick.org

#19 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 07 marca 2011 - 12:41

Sex to wiesz , czy pale czy nie to stosuję ;) jak kazdy samiec ;)
  • 0

#20 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 07 marca 2011 - 12:43

dodajmy dla wyjaśnienia, że autorowi chodziło o seks z drugą osobą, najlepiej płci przeciwnej.........................chyba :P
  • 0
Dołączona grafika www.hattrick.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0