Skocz do zawartości


Zdjęcie

TiT


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 17 marca 2011 - 10:43

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Tawerna TP
Nicki na serwerze: TiT
Wiek:29
Link do portalu potwierdzającego wiek - http://www.facebook....100000946906607
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): 0:1:2796712
Kontakt: gg/skype/mail/xfire: gg 4653630 skype: krzysiekhandy
Czas gry na danym serwerze: od 1 marca 2011 73:31:55 ale gram na serwie od konca listopada i ogolnie jest tego ponad 300 godzin:)
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): http://gamingcrew.pl...tart=60#victims
Status banów (liczba banów np z AMXbans):
Powód ubiegania się o stanowisko admina: chcialbym zeby kazdy mogl cieszyc sie z gry na Tawernie TP, bez obrazania ludzi oraz cheat'owania. Jesten osobą, ktorą prawie wszyscy kojarzą(z tej dobrej strony). Jestem dojrzaly i nie podejmuje pochopnych decyzji, jak rowniez ciezko mnie wyprowadzic z rownowagi:)

mozna przeprowadzic opinie u @ z Tawerny TP i podjac decyzje:)

pozdrawiam zaloge GC


Zgłaszając swoją kandydaturę oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwera oraz kryteriami kandydatów na admina i w pełni je akceptujesz
Podania nie zawierające pełnych w/w informacji nie będą rozpatrywane









  • 0

#2 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 17 marca 2011 - 10:53

decyzja o napisaniu podania bardzo dobra, szczerze mówiąc liczyłem, że skonsultujesz to ze mną uprzednio ^^

wszystko bardzo fajnie, każdy Cie zna i to z dobrej strony, bezkonfliktowy, spokojny...

ALE wstrzymałbym się jeszcze z miesiąc gdzieś, bo stosunkowo świeżym graczem jesteś - nie grałeś klanowo i obawiam się, że możesz nie czytać do końca gry tp (bynajmniej na tym stadium doświadczenia csowego).
  • 0
Dołączona grafika

#3 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 17 marca 2011 - 11:26

Fikus, to nie ma znaczenia, i tak jest za stary
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#4 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 17 marca 2011 - 11:53

Na chwile obecną jestem na nie, troche jeszcze musisz pograc , z czasem napewno zmienie zdanie bo jestes wporzo ;)
  • 0

#5 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 18 marca 2011 - 12:01

za szybko, pograj dłużej ;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#6 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 18 marca 2011 - 12:23

Na Tak :)
  • 0

#7 FAXAD

FAXAD

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 41 postów
  • Ską…d:Wlkp

Napisano 18 marca 2011 - 07:36

Jak liczy się głos "ludu" to jestem na Tak .. kiedy nie wejdę na server jest Titus a taki "nołlajf" by się przydał :D
  • 0

#8 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 18 marca 2011 - 01:21

Musisz bardziej ogarnąć radar, ciągłe pytanie gdzie jest paka jest denerwujące, to samo jak biegniesz z paka na poche jak wiekszosc wbiła na górę (mowie o grze z nuke pare dni temu).
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#9 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 18 marca 2011 - 03:04

Musisz bardziej ogarnąć radar, ciągłe pytanie gdzie jest paka jest denerwujące, to samo jak biegniesz z paka na poche jak wiekszosc wbiła na górę (mowie o grze z nuke pare dni temu).


o coś w ten deseń mi chodziło właśnie. Nie jest to żaden zarzut, po prostu z czasem nabierzesz pewnych mechanizmów w grze - orient na radarze, czasie, sytuacji na mapie, ilości żyjących kompanów itp ;)
  • 0
Dołączona grafika

#10 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 18 marca 2011 - 04:24

Wypowiem się ponownie.
Np. biegając z paką, to ktoś powinien prowadzić grę, albo biegać za paką ( z mojego pkt widzenia).
Ostatnie pytania o to gdzie idziemy, nie chodziło o nuke, bo czasami na radarze nie można rozpoznać czy to środek czy coś innego. Od wiedzy głowa nie boli, a kto pyta nie błądzi.

Jestem osobą, która woli zginać z paką, niż wyczekiwać na dobijanie resztek, albo czekanie na jednego fraga.
Może nie posiadam takich umiejętności (skilla) jak niektórzy z was, ale to już inna kwestia.
Bo wg. mnie nie potrzeba mieć skilla, żeby ogarnąć chamstwo czy coś w tym stylu występujące coraz częściej na Tawernie(co już mówiłem kilku znajomym @ na steamie)
Nie napisałem podania po to, żeby ludzi karcić za cheaty czy jakieś drobnostki! czy pokazywać komuś ze jestem lepszy! bo nieraz bym upomniał, a dopiero przy drugiej akcji z kickował.
Jestem osobą dojrzałą i co ma być to będzie.
Zaoferowałem moją pomoc waszej załodze, a jak zdecydujecie to czas pokaże, bo ja się na was nie obrażę.

Pozdrawiam GC!

Oryginalna wypowiedź TiTa.
Spoiler

Użytkownik ShataN edytował ten post 18 marca 2011 - 05:56
Prawda, że tak wygląda 10x lepiej?

  • 0

#11 Boko

Boko

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 232 postów
  • Skype:mateusz.kaleta51
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 marca 2011 - 04:34

ALE wstrzymałbym się jeszcze z miesiąc gdzieś, bo stosunkowo świeżym graczem jesteś - nie grałeś klanowo i obawiam się, że możesz nie czytać do końca gry tp (bynajmniej na tym stadium doświadczenia csowego).


co Wy też mówicie drodzy koledzy, ja dostałem ja po 4 miesiacach, jak chlopak ma 3,5 to wielka roznica:D

i i tak ma wiecej przegrane niz ja wtedy

ja na tak :)

Użytkownik endo edytował ten post 18 marca 2011 - 04:43
słowa

  • 0
Dołączona grafika

#12 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 18 marca 2011 - 04:55

@Boko czytanie ze zrozumieniem się kłania :) Było mówione nie raz, że sam czas gry na serwerze nie jest wystarczającym powodem do otrzymania flag na serwerze. Większości dałeś już się poznać z tej dobrej strony, ale musisz jeszcze trochę popracować.

Od strony serwera - graj jak najwięcej, ucz się, podglądaj jak grają ci z większym stażem. Musisz nabrać doświadczenia w samej grze, co jest raczej niezbędne do adminowania na serwerze TP.

Od strony forum - piszesz dużo i to się chwali. Często jednak twoje posty są niezwiązane z danym tematem i w konsekwencji usuwane (co pewnie zauważyłeś). Do tego zadbaj o stronę wizualną swoich wypowiedzi. Brak składni, przecinków, zdania rozpoczynające się od małych liter - te rzeczy rzucają się w oczy i mogą naprawdę drażnić. Staraj się to zmienić.

Nie traktuj tego jako krytyki w twoją stronę a bardziej jako dobre rady. Z przyznaniem flag jeszcze poczekajmy:)

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 18 marca 2011 - 04:58

  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#13 Boko

Boko

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 232 postów
  • Skype:mateusz.kaleta51
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 marca 2011 - 05:10

Ja tam mówię, że różnica dwóch tygodni i ma więcej przegrane, więc praktycznie na jedno wychodzi :P

endo, co mi tam ruszałeś? ;o
  • 0
Dołączona grafika

#14 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 18 marca 2011 - 05:15

@Boko czytanie ze zrozumieniem się kłania :) Było mówione nie raz, że sam czas gry na serwerze nie jest wystarczającym powodem do otrzymania flag na serwerze. Większości dałeś już się poznać z tej dobrej strony, ale musisz jeszcze trochę popracować.

Od strony serwera - graj jak najwięcej, ucz się, podglądaj jak grają ci z większym stażem. Musisz nabrać doświadczenia w samej grze, co jest raczej niezbędne do adminowania na serwerze TP.

Od strony forum - piszesz dużo i to się chwali. Często jednak twoje posty są niezwiązane z danym tematem i w konsekwencji usuwane (co pewnie zauważyłeś). Do tego zadbaj o stronę wizualną swoich wypowiedzi. Brak składni, przecinków, zdania rozpoczynające się od małych liter - te rzeczy rzucają się w oczy i mogą naprawdę drażnić. Staraj się to zmienić.

Nie traktuj tego jako krytyki w twoją stronę a bardziej jako dobre rady. Z przyznaniem flag jeszcze poczekajmy:)

Mnie to już bardziej drażni każde nowe zdanie kończące się wykrzyknikiem - dla Tita nie ma najwidoczniej różnicy czy to jest zdanie pytające, oznajmujące, czy wykrzyknikowe...i jeszcze te ohydne "podwójne entery". Przypomina mi to nieco styl pisania takiej Ani, co niby też się u nas o admina starała.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#15 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 18 marca 2011 - 05:19

Mnie to już bardziej drażni każde nowe zdanie kończące się wykrzyknikiem - dla Tita nie ma najwidoczniej różnicy czy to jest zdanie pytające, oznajmujące, czy wykrzyknikowe...i jeszcze te ohydne "podwójne entery". Przypomina mi to nieco styl pisania takiej Ani, co niby też się u nas o admina starała.


Te "podwójne entery" to już wina Opery, dlatego o tym nie wspominałem. Mam to samo, jednak udało mi się znaleźć rozwiązanie - wciskając "enter" należy przytrzymać "shift" :D

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 18 marca 2011 - 05:22

  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#16 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 18 marca 2011 - 05:24

Furai to nie jest podwojny enter, tylko samo tak wyskakuje. Nic na to nie poradze(moze to wina przegladarki, niewiem)

co do polszczyzny, to raczej z tym nie mam problemow(czytaj ze zrozumieniem, albo zacznij książki czytac)

to jest moj ostatni post, bo widze ze was drażnie. A temat byl inny!

Dziekuje za opinie i pozdrawiam!


  • 0

#17 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 18 marca 2011 - 05:25

co Wy też mówicie drodzy koledzy, ja dostałem ja po 4 miesiacach, jak chlopak ma 3,5 to wielka roznica:D


no właśnie.. nie chcemy popełnić tego samego błędu drugi raz :D :rolleyes:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#18 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 30 maja 2011 - 08:58

Po długich i wyczerpujących rozmowach, doszliśmy do wniosku, że nadszedł czas aby TiT został adminem serwera TP :D. Jest z nami wystarczająco długo i wydaje się nam, że dobrze poradzi sobie w nowej roli ;) Prosze o przyznanie zielonego kolorku. Witamy na pokładzie!

Wszystkie potrzebne informacje na pw ;)

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 30 maja 2011 - 08:59

  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#19 rck -.-

rck -.-

    Szeregowy

  • Oldie
  • Pip
  • 43 postów
  • Ską…d:Wwa

Napisano 31 maja 2011 - 09:05

cycek pijemyyy xD
  • 1
...:::Muminki się cieszą, gdy Ryjka powieszą:::...

(\__/)
(^.^)
(>.. <)

#20 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 31 maja 2011 - 03:16

:rolleyes: hmmm napic sie zawsze mozna :P
dziekuje za pozytywne rozpatrzenie ;)
  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1