Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozrywka w przestrzeni miejskiej? :>


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 24 marca 2011 - 07:36

Mam zrobić projekt na temat "rozrywka/zabawa w przestrzeni miejskiej", w sumie chodzi o jakieś miejsce, czy też przedmiot, a raczej może 2w1, np. coś jakby plac zabaw, albo jakaś gra, labirynt... cokolwiek, niech poniesie was wyobraźnia :D

najlepiej, jeśli byłoby to dla ludzi w różnym wieku i jakoś mam pusto w głowie narazie, tak więc chciałam was troszkę wypytać ;-) może macie jakieś sugestie albo pomysły? Parę pytań pomocniczych poniżej, trochę trudnych chyba :unsure:




Jaki rodzaj rozrywki w mieście by Ci odpowiadał?

Co sprawia, że się czymś zainteresujesz?

W jakie miejsce chciałbyś przychodzić ze znajomymi i spędzać w nim czas? Co chciałbyś tam robić?

Wyobraź sobie jakieś miejsce w Twoim mieście, które służyłoby do rozrywki, czy też relaksu, gdzie ludzie chętnie by przychodzili i się razem bawili, co by to mogło być?




No nie wiem czy to coś pomoże, w każdym razie, jak myślicie, dla czego ludki mogłyby wyjść z domów na spacer, przyjść w takie właśnie miejsce tylko co by tam właśnie fajnie było porobić? czym zainteresować nie tylko maluchy, ale coś dla dorosłych może? najlepiej dla wszystkich :unsure: ech, ja póki co mam mętlik, jakby ktoś się chciał podzielić pomysłem to byłoby miło :)











  • 0

#2 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 24 marca 2011 - 07:50

Jakiś ładnie wkomponowany w miasto skate park - tam jest zawsze ciekawie + dobre boisko do gry czy to w kosza czy w nogę. Takie coś w każdym mieście się przyda.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#3 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 24 marca 2011 - 08:09

no ale to bardziej dla młodzieży, wątpie żeby 40latkowie na deskach popinali ;-) ale z drugiej strony też nie chodzi o bar czy budkę z piwem :P kurcze nie wiem, chodzi o coś orginalnego bardziej, czegoś czego nie ma jeszcze najlepiej, może jakaś rozrywka bardziej nie wiem, mentalna :P nie taka wyczynowo-sportowa, ech, no to nie jest takie proste, jak się wydaje, żeby wszystkim dogodzić, to nie musi być miejsce, gdzie się siedzi pół dnia, może być nawet chwilę, ale ma być fajnie ;-) bardziej myślałam o jakiejś grze, ale nie mogłaby mieć "luźnych" elementów, bo by roznieśli :P albo coś ala jakiś fajny labirynt - park... ale sama nie wiem, czy to dobre będzie




także może to troszkę bardziej przerobić, na to co Ty byś chciał, gdybyś musiał myśleć też o innych ludziach, niekoniecznie wysportowanych i sprawnych super fizycznie, starszych, młodszych.. :unsure: no wesoło :/


Użytkownik bOOrczymOOcha :F edytował ten post 24 marca 2011 - 08:13

  • 0

#4 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 24 marca 2011 - 08:26

No to posataw im toi-toi'e. :)

EDIT: Tylko ładnie je wkomponuj.

Użytkownik Furai edytował ten post 24 marca 2011 - 08:35

  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#5 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 24 marca 2011 - 09:19

coś w rodzaju stref muzycznych pod gołym niebem (rzecz jasna wiosna lato jesień), ławeczki. Wszystko bezpłatne i różne gatunki żeby można było posiedzieć i pogadać (ew. potańczyć) :>
  • 0
Dołączona grafika

#6 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 24 marca 2011 - 09:48

akwen wodny lato pływanie, zimą lodowisko. Nieopodal las z wieloma dróżkami, cisza spokój, ławki by sobie klapen gedupen zrobić. Gdzieś obok właśnie jakiś plac zabaw dla skejtów, dzieciaczków itd i każdy zadowolony :P

Użytkownik Zwierzak edytował ten post 24 marca 2011 - 09:48

  • 0

#7 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 24 marca 2011 - 09:53

no spoko spoko, lepiej już niż kibelki :rolleyes: w każdym razie, należałoby to ograniczyć do jednego obiektu - nie całego centrum rozrywkowego, tylko pojedyńczy obiekt - oczywiście może składać sie z wielu mniejszych, ale wątpię, aby takie centrum jak zwierzaka, zmieściło się gdzieś w środku miasta B) i właśnie bardziej chodzi o coś pod gołym niebem, coś co można wbudować w już istniejace struktury :) muzyczka jak najbardziej ok :)
  • 0

#8 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 25 marca 2011 - 06:16

ja bym reflektowal zeby gdzies miasto zrobilo pole do asg :(
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#9 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 25 marca 2011 - 10:33

chyba się nie zrozumiemy :unsure:
  • 0

#10 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 26 marca 2011 - 09:06

Bar, w którym przy każdym stoliku będzie konsola do gier :D
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0