Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przestroga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 20 kwietnia 2011 - 08:52

http://www.galeria.m....php?album=2761
Uwazajcie na siebie.Tak samo w samochodach jak i w motocyklach. Moj znajomy leciał 170km gdzie prędkosc dozwolona wynosila 50km. Był wariatem,nie powiem. Teraz leci po niebieskiej autostradzie.
Lepiej spoznic sie na cmentarz 20minut , niż trafic na niego 40 lat za wczesnie...uwazajcie na siebie,sezon dopiero się zaczął
  • 0

#2 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 20 kwietnia 2011 - 09:09

ja sprzedałem w niedziele...:(

Racja jednak z tym ze trzeba uwazac wszedzie...wiaodmo motocykle sa niebezpieczne, ale jak widze czasem bezmózgich kierowców w aucie czy też pieszych to aż sami się proszą ...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#3 virnik

virnik

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 20 kwietnia 2011 - 10:20

Tu nie chodzi o to czy ktoś się gdzieś spieszy, jeździmy szybko gdyż... lubimy za***rdalać. Ja raczej apelowałbym o doskonalenie swoich umiejętności, zainwestować pare stówek na jazde po torze, kupić dobre oponki, klocki, amorek skrętu, kombi itp. Co z tego że będziesz uważny jak nie będziesz potrafił opanować moto na zablokowanym przednim kole albo gdy zacznie cie na winklu wynosić na zewnętrzną i zamiast cisnąć przeciwskręta to wciśniesz hamulec...
  • 0

To fathom hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic.
________________________________________________________________


#4 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 20 kwietnia 2011 - 01:15

O to to masz rację , duzo jezdzi sezon dwa i uwazają sie za j**istych kieorowców motocyklistów, ja tak nie uwazam. Sprzedalem teraz f2 i kupilem sobie drugą honde ( najlepsze są hondy:P ) i teraz uprawiam stunt ::D
  • 0

#5 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 20 kwietnia 2011 - 01:46

jezdze autem(ponad 800ts km zrobione i jezdzilem dosyc sporo motorem.Prawda jest taka ze ludzie w autach powodują niebezpieczne sytuacje na drogach;/
wiec jak to powiem, trzeba uwazac na siebie i wszystkich co nas otaczają. Takie normalne FFA na drogach :D
  • 0

#6 virnik

virnik

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 20 kwietnia 2011 - 01:51

I o to chodzi! Ja też w zeszłym roku zabierałem się za stunt, już przygotowywałem F3 na psa ale odwaliłem numera i mi prawko zabrali więc szpej poszedł na części (jak będziesz potrzebował jakieś graty to wal śmiało, jeszcze sporo mi zostało) ale na szczęście poczciwa gieesina wciąż na chodzie. Wiadomo zapieprzanie po 250 jest w pyte ale na naszych drogach i z naszymi kierowcami to igranie ze śmiercią, a na tor mnie nie stać. Sto razy więcej jest frajdy jak jedziesz na gumie w pełnym pionie 60 niż pałujesz po prostej 200 na dwóch kołach, a do tego stopale nie stopale, burnouty, drifty i w ogóle stunt jest za***isty :D Weź sobie takie nawet bączki jak robi to Fragment od tam 13sek. http://www.youtube.c...h?v=sRL-wYDviys niby takie głupie kręcenie się w kółko ale jakbym tak umiał to całe dnie bym się tak kręcił :D ogólnie to chłopaki ode mnie ze wsi z tego filmika :) W ogóle to co zakupiłeś F2/F3 czy cuś nowszego?
  • 0

To fathom hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic.
________________________________________________________________


#7 sławomirovsky

sławomirovsky

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisano 20 kwietnia 2011 - 04:35

ja pier**le - pierwsze co mi przyszło na myśl, gdy zobaczyłem te zdjęcia... Wiadomo, że i tak na nikogo to nie wpłynie i będzie jeździł dalej tak jak chce, bo jeszcze nic się nie stało. Mądry Polak po szkodzie :-)
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0