Skocz do zawartości


Zdjęcie

DZIWNA SPRAWA Z CS 1.6


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 81maly81

81maly81

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 maja 2011 - 10:01

Tak jak napisałem u góry, na ekranie startowym wyświetliły się dwie dodatkowe opcje, "click here to play" ORAZ "romania cs16.ro" i jednocześnie przestała działać opcja "find serwer" bo po wybraniu jej łączy mnie automatycznie z innym rumuńskim serwerem. Prosiłbym o szybką odpowiedź kogoś, kto wie jak usunąć te dwie opcje.

Użytkownik endo edytował ten post 17 maja 2011 - 10:41
CAPS OFF... Taki magiczny przycisk po lewej stronie....

  • 0

#2 Omay

Omay

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 17 maja 2011 - 10:14

pozwole sobie podpiąc się pod Twój temat ponieważ problem wydaje mi się podobny do tego co ja mam :) zamieszczam screen z tym, co się u mnie dzieje:D oczywiście to nie reklama bo to tylko jakieś ruskie ścierwa

http://imageshack.us.../problemky.jpg/

Użytkownik Omay edytował ten post 17 maja 2011 - 10:15

  • 0

#3 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 17 maja 2011 - 11:06

$_STEAM/steamapps/nazwa_konta/counter strike/cstrike/resource i usunąć plik gamemenu.res :) +rep dziefczyny

@
albo usunąć zawartość i ustawić plik tylko do odczytu, to następnym razem po wędrówce po serwerach nic się wam nie wbije.

Użytkownik Amciek edytował ten post 17 maja 2011 - 11:11

  • 3
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#4 81maly81

81maly81

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 maja 2011 - 12:45

Czesc AMCIEK, pisze do Ciebie bo widze ze jestes ogarniety w sprawach CS :) znowu mam problem,a mianowicie : tak jak napisalem w poscie " DZiwna sprawa cs" pojawily mi sie dwie dodatkowe opcje i wchodzenie przez find serwer nie dzialalo bo mnie odrazu przenosilo do innego serwa,poradzilem sobie w troche inny sposob niz podpowiadales bo ja usunalem calego steama i zainstalowalem go ponownie wlacznie ze sciagnieciem CS. Teraz mam taki problem ,ze na stronie startowej jest wszystko wporzadku ale po wejsciu na polski serwer kampno albo tawerna po kilku sekundach gry przerzuca mnie automatycznie na jakis zagraniczny serwer.Chcialem usunac ten plik " gamemenu.res" ale ja niemam pod : steam/...../counter strike/cstrike/ ,pliku resource. plik resource mam ale zaraz powejsciu w steam a powejsciu w ten resource nie ma pliku gamemnu.res. POMOCY bo juz niewiem co mam zrobic a nie chce mi sie znowu usuwac calego steam.
  • 0

#5 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 19 maja 2011 - 05:57

Sprawdź przy okazji katalog cstrike_polish, jeśli używasz polskiego języka na steam. Polecam config.cfg ustawić tylko do odczytu, tak samo to gamemenu.res stworzyć pusty plik i tak samo zrobić. A jeśli dalej takie coś będzie to nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje po reinstalacji steama, dziwne bardzo.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0