Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z niektórymi mapami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shavo

Shavo

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów
  • Ską…d:Opole

Napisano 17 maja 2011 - 01:18

Mam takie pytanie, czy na mapach de_cpl_fire albo de_mirage trzeba mieć jakoś nadzwyczajnie ustawiony config ?
Bo za każdym razem jak zmiana mapy jest na któraś z tych dwóch to nie mogę się połączyć do serwera, co więcej problem dotyczy raczej bardzo dużej ilości osób gdyż np teraz gdy na de_piranesi był pełni serwer po zmianie na cpl_fire na serwerze jest osób 6 (rano jak była zmiana na mirage to z 18 osób spadło do zera) i praktycznie do zmiany mapy to się nie zmienia. (Na innych mapach normalnie jest pełny serwer)
Dodam też, że wszystkie wymagania napisane w regulaminie serwera mam ustawione zgodnie z tym co jest tam napisane. (rate interp etc.)
Jakby ktoś wiedział co trzeba jeszcze ew zmienić (bo zakładam, że to problem z configiem w końcu niektóre osoby wejść na serwer mogą) to miło by było jakby to ktoś opisał w widocznym miejscu :)
PS: Gram na tym serwerze z przerwami już ponad rok chyba, konto na forum mam od ~6 mies. a to dopiero mój pierwszy post :huh:
  • 0

#2 Bez!o

Bez!o

    Chorąży

  • Vip
  • PipPipPipPipPip
  • 427 postów

Napisano 17 maja 2011 - 02:02

Jaki komunikat ci wyskakuje w konsoli jak cię łączy? Wydaje mi się że to nie jest problem configa, np. http://gamingcrew.pl...3405#entry83405 kolega ma ten problem i ani reinstalacja ani nawet format nie pomógł, Ale jak powiedziałem na początku pokaż co ci wyskakuje jak cię wywala. Akurat liczba osób na tej mapce jest spowodowana prostą przyczyna nie są to mapy takie bardzo standardowe (dd2,nuke,inf,train) i niektórzy umieją grać tylko na nich.
  • 0

#3 Shavo

Shavo

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów
  • Ską…d:Opole

Napisano 17 maja 2011 - 02:18

Teraz Ci nie powiem jaki. Musiałbym poczekać na którąś z tych map. (na razie zaobserwowałem to tylko na tych dwóch, inne działają normalnie)
Ale jestem pewien, że to nie z powodu słabszej grywalności map tak się dzieje, bo w momencie kiedy próbuje się wbić na serwer to widze, że inni też próbują (tak jak w momencie gdy jest 18/19 slotów i ktoś bez wykupionego slota próbuje się wbić - jest widoczny na liście sekunde czy dwie)
  • 0

#4 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 17 maja 2011 - 02:22

Ja akurat nie mam tego problemu, ale wiekszosc chyba ma, byl full serv mapa sie zmienila i gralo 3 osoby zemna :P wiec zmienilem mape i po 3minutach serv full
  • 0

#5 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 17 maja 2011 - 02:23

steam/steamapps/nazwa_konta/counter_strike/cstrike_polish/maps I usuń wszystkie niestandardowe mapy z katalagu. Po ponownym wejsciu na serwer powinno ci je jeszcze raz pobrać i powinno być okej. Miałem to samo.
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#6 Shavo

Shavo

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów
  • Ską…d:Opole

Napisano 17 maja 2011 - 03:00

na de_hell to samo.

Ale mam komunikat przynajmniej:

BUILD 4883 SERVER (0 CRC)
Server # 22
Map [maps/de_hell.bsp] has incorrect BSP version (1868833084 should be 30).
Host_Error: Disconnec
(czyli to samo właściwie co w tym linku)

Zaraz spróbuje z usuwaniem map.

Nie ma na tym forum opcji edytuj ? :blink:

W każdym razie - problem wydaje się być rozwiązany. Jednak samo wyrzucenie map nie pomogło (serwer z jakiegoś dziwnego powodu już na początku ściągania mapy wyrzucał identyczny błąd i nic) jednak po sciągnięciu mapy z neta działa. Jako ciekawostkę dodam, że robiłem ostatnio reinstal windy i tym samym steama/csa więc tych map zwyczajnie pewnie nie miałem ściągniętych, a serwer nie wiedzieć czemu wskazywał, że jednak je mam, ale są "zue"

Dzięki za pomoc, szczególnie sk_z3ro :)

Grzeczny Szatanik połączył Ci posty:>
  • 0

#7 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 17 maja 2011 - 03:08

Nie ma za co :) Możliwe, że przy innych niestandardowych mapach, na których jeszcze u nas nie grałeś może być ten sam błąd. Wtedy zrobisz to samo i powinno być dobrze.

PS: Gram na tym serwerze z przerwami już ponad rok chyba, konto na forum mam od ~6 mies. a to dopiero mój pierwszy post :huh:


Zapraszamy więc do częstszego udzielania sie :D
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0