Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z komputerem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 01 czerwca 2011 - 11:21

Generalnie jak dziś wróciłem z roboty, miałem zostawiony komp włączony i wracam, wchodzę na stronę NBPu i nagle zaczyna mi ekran wariować pojawiają się różne paski, romby powiększa w różnych miejscach coś, w innych zamazuje, restart pomaga na krótką chwilę... Help generalnie, stery od grafy przeinstalowałem, nic nie dało, karta ma dobra temperaturę 38 stopni, co to może być? :X
  • 0

#2 fantazja

fantazja

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 254 postów
  • Ską…d:okolice Bstoku

Napisano 02 czerwca 2011 - 08:49

moze jakies kondensatory na plycie lub grafice sa spuchniete ?
  • 0

#3 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 czerwca 2011 - 10:14

Podaj jakie masz podzespoły w komputerze. Może masz płytę główną z zintegrowaną kartą graficzną? Albo kogoś, kto mógłby Ci pożyczyć jakąkolwiek kartę graficzną na 1 dzień?
  • 0
Dołączona grafika

#4 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 02 czerwca 2011 - 02:36

generalnie wyłączyłem kompa, włączyłem i jest ok. Ale zauważyłem, że działo się to przy włączaniu gg, dokładniej jakiegoś okna do rozmów, a tam są te gówniane reklamy flashowe, kiedyś już coś było, że gg wieszał ludziom kompy bo był źle zrobiony flash. Co do specyfikacji to mam geforce gtx 460, a komp jest nowy praktycznie, prędzej bym obstawiał, że monitor się pierdzieli bo ma te kilka lat dobrych :P
  • 0

#5 Titallmighty

Titallmighty

    Botek

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 530 postów
  • Skype:krzysiekhandy
  • Ską…d:Kęty

Napisano 02 czerwca 2011 - 04:30

moze masz gdzies zacisniety kabel od monitora, albo zalamany. Poruszaj nim w roznych miejscach jak ci sie bedzie tak dzialo :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0