Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 06 lipca 2011 - 02:38

Sluchajcie mam problem z logowaniem sie na steam. Znam login i hasło. Wpisuje wyswietla mi sie Steam Guard. Wbijam na poczte wpisuje kod i jest niepoprawny. Nie wiem czemu :( Zebym znał odp na tajne pytanie bylo by poł biedy ale coz wpisalem byle co. W tej sytuacji chyba trzeba zwrócić się do supportu steam ale nie bardzo wiem jak to napisać i jeszcze po English :/ Macie jakieś propozycje ap ropo odzyskania konta ? Czy woogie są szanse ze je odzyskam . Aaa i chciałem dodać ze nie mam klucz seryjnego bo kumpel mi załatwił
  • 0

#2 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 06 lipca 2011 - 06:00

No to przekombinowałeś z tym steam-em :P Żeby uzyskać utracone/zapomniane hasło należy utworzyć sobie konto na steamie- bodajże ratunkowe :) Po czym zresetujesz sobie hasło na nowe, bez pisania wypracowań do załogi steam ;)
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#3 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 06 lipca 2011 - 06:37

Żeby uzyskać utracone/zapomniane hasło należy utworzyć sobie konto na steamie- bodajże ratunkowe :) Po czym zresetujesz sobie hasło na nowe, bez pisania wypracowań do załogi steam ;)

mógłbyś dokładniej przedstawić ten proces ? Pomińmy zakladanie konta
  • 0

#4 virnik

virnik

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 06 lipca 2011 - 09:24

pare dni temu tez tak mialem ze mi steam wywalal komunikat o nieprawidlowym hasle ale po kilkunastu probach udalo sie zalogowac
  • 0

To fathom hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic.
________________________________________________________________


#5 JSokol

JSokol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisano 06 lipca 2011 - 09:29

Sluchajcie mam problem z logowaniem sie na steam. Znam login i hasło. Wpisuje wyswietla mi sie Steam Guard. Wbijam na poczte wpisuje kod i jest niepoprawny. Nie wiem czemu :( Zebym znał odp na tajne pytanie bylo by poł biedy ale coz wpisalem byle co. W tej sytuacji chyba trzeba zwrócić się do supportu steam ale nie bardzo wiem jak to napisać i jeszcze po English :/ Macie jakieś propozycje ap ropo odzyskania konta ? Czy woogie są szanse ze je odzyskam . Aaa i chciałem dodać ze nie mam klucz seryjnego bo kumpel mi załatwił

Steam Guard jest wciąż w powijakach, więc niestety często tam się coś sypie.
Jeżeli jesteś pewien, że przepisałeś wszystko dobrze itp, to odczekaj jakiś czas, bo jeżeli dostajesz na właściwego maila kod do swojego konta, to znaczy że to konto jest dalej Twoje, tyle że Steam Guard nawala :)
Wczoraj padły serwery Steam, na ładnych naście minut, aż mi Banid wariował :D Ale widać że chłopaki tam walczą z materią, więc możliwe że niebawem będzie to już całkiem sprawnie działać :)
  • 0

#6 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 06 lipca 2011 - 09:39

pożyjemy zobaczymy. Szkoda tak tego konta trochę. Na 30 dychy muszę niecałe 1,5 pracować wiec heee
  • 0

#7 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 06 lipca 2011 - 07:10

No jedyną trudną rzeczą jest założenie konta :P Nie ma nic dziwnego czy trudnego później. Dostajesz na maila wiadomość, że masz kliknąć w link czy jakiś kod na steam wlepić, a potem ustawiasz sobie nowe hasło :) Jakoś tak to szło :P
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#8 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 06 lipca 2011 - 11:15

ehhh ale przy logowaniu się do steam nie ma w ogóle takiej zakładki
  • 0

#9 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 07 lipca 2011 - 12:07

Jak to nie ma "zapomniałem hasła/odzyskiwanie hasła" ? Ja takie coś mam :)
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#10 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 07 lipca 2011 - 06:32

zobacz

Użytkownik luc3k edytował ten post 07 lipca 2011 - 06:33

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0