Skocz do zawartości


Zdjęcie

CS i jego przyszłość


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lukasz.

Lukasz.

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 15 września 2011 - 08:46

Witam
Wiem że już były takie tematy ale jak raczej zauważyliście na tawernie coraz mniej osób grywa choćby wieczorem co ciężko było się dostać teraz momentami serwer jest opustoszały według mnie dobrze by było puścić MC nocny trochę wcześniej tak koło 20 zawsze coś więcej osób strzela na standardach . I nie do tematu jakieś FPSy są planowane z nowinek ?
  • 0

#2 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 15 września 2011 - 11:50

Gdybym zaczął ci wymieniać ile razy ten temat był poruszany to bym do rana nie skończył :P Nic się na to nie poradzi, czasami jest lepiej czasami gorzej najlepiej jakby admin miał oko na serwie jak wygląda frekwencja i w odpowiednim momencie zmienił mapę gdy aktualna zacznie "odstraszać" Co jak co ale Tawerna sobie poradzi jakby nie było, za dobra marka. No ale niestety ludzie kiedyś przestaną grać w CS 1.6 ale to już inna bajka
  • 0

#3 Lukasz.

Lukasz.

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 16 września 2011 - 08:24

wiem że przestaną ale jeszcze dobrą chwilę będzie grywalny :) ja jak jestem i widzę że coś mało ludzi to jak nie ma admina to pisze na stim jak są o zmianę wydaje mi się żę standardy koło 20 by trochę pomogły :)
  • 0

#4 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 17 września 2011 - 12:52

Ja wiem i się zgadzam z tobą :P
  • 0

#5 vache

vache

    Szeregowy

  • Member
  • Pip
  • 40 postów
  • Ską…d:Siedlce

Napisano 05 października 2011 - 07:21

Teraz zostały usunięte mapy typu piranesi, cheateu, vertigo i raczej tylko odstrasza czasami aztec,zatem przesuwanie nocnego MC jest raczej zbyteczne.
  • 0

#6 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 05 października 2011 - 09:33

d2nukeinftrain non-stop przedłuży agonię o parę miesięcy.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0