Skocz do zawartości


Zdjęcie

series

PODANIE na administratora ser Tawerna TP | ProGamers.pl

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 series

series

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 października 2011 - 08:49

Witam, ubiegam o stanowisko admina na serwerze Tawerna TP, mam nadzieję że zainteresuje was swoją kandydaturą! Życzę miłej lektury, oraz pozytywnego rozpatrzenia mojej prośby.

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Tawerna TP | ProGamers.pl
Nicki na serwerze:
sid' (aka. add!. & luqierek! ;x )
Wiek: ukończone 17
Link do portalu potwierdzającego wiek - http://www.facebook.com/#!/kuuubis
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): STEAM_0:1:18148291
Kontakt: gg: 1595867 / steam: adiEop / e-mail: proo@vp.pl *mail'a rzadko sprawdzam*
Czas gry na danym serwerze: 200min, na nickach wymienionych wyżej, + z 2 razy tyle na fejkach.
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): http://www.gametrack...33.34.23:27018/ http://www.gametrack...33.34.23:27018/
Status banów (liczba banów np z AMXbans): 0
Powód ubiegania się o stanowisko admina: lubię to po prostu i mam na to czas . :) Wiem jak powinien postępować admin, nie lubię się ujawniać i chwalić tym że mam władzę na serwerze, tylko zaatakować z zaskoczenia osobę która swoim zachowaniem zasługuje na bana bądź kicka, jestem jak tygrys, bez sumienia dla łamiących regulamin! Nie toleruje przekleństw/czitów/wyzwisk i chcę z wam pomóc z tym walczyć na serwerze! Tak wiem, może i się nie znamy, mam mało godzin na gametracker, ale zawsze się poświęcam swojej roli na serwerze. Może to jakoś pomoże i będę miał przez to plusa; byłem (gdyż odszedłem ze względu na szkołę) założycielem 2 potężnych wydaje mi się sieci CS. Na jednym z forum byłem head adminem jednego z serwerów, a na drugim po prostu adminem, gdyż w H@ mi się bawić nie chciało i brak czasu (mogę bez problemu podać linki do for, na priv jeśli ktoś jest chętny, tutaj nie będę dodawał gdyż ktoś może potraktować to jako reklamę). Teraz zacząłem grać u was i zauważyłem przez ten czas co gram, że admin to tak raz na jakiś czas wejdzie, więc może ktoś by się przydał nowy? Dostępność na serwerze TP: pon - pt: od ok 16 do 24, sob-niedz (od samego rana do późnej nocy). Zawsze szybko reaguję na prośbę o usunięcie gracza, rzucam wszystko i po prostu wykonuję to co do mnie należy. Mimo swojego wieku, jestem na prawdę ogarniętym graczem i dojrzałym użytkownikiem. Byłem również moderatorem na 2 forach które założyłem więc odpowiedzialności się nauczyłem. Wiem, wiem, pierwszy post, ale nie chciałem spamować forum w off-topie (jak to niektóre low robią) zeby nabić 20 postów przed napisaniem podania, bo chyba nie o to tutaj chodzi?
  • Zgłaszając swoją kandydaturę oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwera oraz kryteriami kandydatów na admina i w pełni je akceptujesz
  • Podania nie zawierające pełnych w/w informacji nie będą rozpatrywane
Pozdrawiam. :)
  • 0

#2 fantazja

fantazja

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 254 postów
  • Ską…d:okolice Bstoku

Napisano 11 października 2011 - 09:33

widzialem Cie kilka razy na serwerze , zachowanie ok , gra tez , tyle ze owe 600 minut to troche za malo by starac sie o posade , kiedys warunkiem wystartowania w turnieju 3/3 tawerny bylo min 20h stazu na serwerze :)

no ale mysle ze jestes na dobrej drodze , nie poddawaj sie , tyle z mojej strony
  • 0

#3 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 11 października 2011 - 09:44

krótko i na temat,jeśli My zauważymy że się starasz to wiedz że jesteś na dobrej drodze :D

pamiętaj forum jest integralną częścią tego serwera a tutaj Ciebie nie ma.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#4 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 11 października 2011 - 11:21

Dokładnie tak jak wyżej. Mimo że może i jesteś ogarnięty to jesteś z nami za krótko. Graj więcej i częściej udzielaj sie na forum, a bedzie dobrze. W chwili obecnej jednak jestem na nie.
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#5 luc3k

luc3k

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisano 11 października 2011 - 08:51

a co to taka moda na tych adminów . ? Daj się parę razy zabić i bedę na TAK , narazie - , trochę za krótko jesteś z nami
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0