Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rekrutacja Moderatorów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 08 listopada 2011 - 09:53

Potrzebuję trochę pomocy przy serwerze.
W związku z tym poszukuję kandydatów na moderatorów serwera Minecraft.

wymagania:
- znajomość gry i regulaminu serwera
- chęć nauczenia się pluginów i opcji administracyjnych
- podstawowa znajomość j.angielskiego
- aktywna gra na serwerze
- chęć służenia pomocą innym graczom.
- ogarnięcie, rozsądek
- wiek najlepiej 16+
- dobry kontakt i współpraca z Adminem.
- admini GC mają fory

Moderator dysponuje dużymi uprawnieniami, które jednak powinny służyć rozwiązywaniu problemów administracyjnych, a nie prywatnym celom. Moderator musi się liczyć, że nie pogra sobie swobodnie - zawsze każdy czegoś będzie od niego chciał.

Podania proszę pisać w tym dziale. Każdy może zgłosić swoją kandydaturę, każdy może oceniać innych kandydatów.
Ostatecznego, niedemokratycznego, bezdyskusyjnego, subiektywnego wyboru dokonam ja i nie będę wyjaśniał powodów.

Wzór podania o admina:

* Tytuł tematu: Forumowy nick kandydata ubiegającego się o stanowisko admina
* Opis tematu: PODANIE na administratora serwera (tu nazwa serwera)

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina:
Nicki na serwerze:

Wiek:
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc (opcjonalne)
Identyfikator gry (steamID, guID itp.):
Kontakt: gg/skype/mail/xfire (co najmniej 2)
Czas gry na danym serwerze:
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats):
Status banów (liczba banów np z AMXbans):
Powód ubiegania się o stanowisko admina:

  • Zgłaszając swoją kandydaturę oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwera oraz kryteriami kandydatów na admina i w pełni je akceptujesz
  • Podania nie zawierające pełnych w/w informacji nie będą rozpatrywane.

Zapraszam.
  • 0

#2 konrad200399

konrad200399

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 32 postów
  • Skype:konrad3779

Napisano 13 listopada 2011 - 10:08

* Tytuł tematu: konrad200399
* Opis tematu: PODANIE na administratora serwera Minecraft

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina:Arcadia (chyba tak sie nazywa ip to 85.195.99.106:25735)
Nicki na serwerze:
konrad200399
Wiek:12
Link do portalu potwierdzającego wiek: Nasza klasa(wolałbym podać swoje dane bezposrednio do tyro w wiadomosci)
Identyfikator gry (steamID, guID itp.):
Kontakt: GG : 8788197, Mail:korad200399@gmail.com
Czas gry na danym serwerze:kilkadziesiąt godzin
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats):http://www.gametracker.com/player/konrad200399/85.195.99.106:25735/ oszukuja bo napisali 14 minut
Status banów (liczba banów np z AMXbans): 0
Powód ubiegania się o stanowisko Moderatora:Chciałbym żebyna ten serwer troche wiecej osob wchodzilo, ale zeby byli aktywni.Mam na to pomysl ktory bedzie naprawde fajny. Bedzie wiecej dostawania zlota w arenie.Mniej bicia sie z innymi, będzie super (mimo iż jest super) Mimo iż mam 12 lat to jednak bede dobrym moderatorem. Nie jestem dzieciakiem który rozwali serwer tylko chłopakiem ktory chce wiecej dla serwera. Więcej atrakcji. Gram w minecrafta juz bardzo dlugo i mam coraz ladniejsze budowle. Dobrze wspolpracuje z adminami. (przepraszam za pisownie ale z pospiechu).
  • 0

#3 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 13 listopada 2011 - 01:23

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Tawerna Minecraft
Nicki na serwerze: SLONECZNY_SOLAR
Wiek: 18
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc (opcjonalne) pw
Identyfikator gry (steamID, guID itp.):
Kontakt: gg/skype/mail/xfire (co najmniej 2) 7797998 steam: almh257
Czas gry na danym serwerze: gametracker klamie, pogrywam tak od pazdiernika/listopada
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): jw.
Status banów (liczba banów np z AMXbans): 0
Powód ubiegania się o stanowisko admina: W minecrafta gram krótko, lecz jak można pomóc to pomogę. Coś tam poczytam jakieś tutki i myśle że dam rade. Wnerwia mnie jak jeden 10latek bije drugiego 10 latka bo ten mu zabral 2 bloki szkła, co sie dzieciak odrodzi to drugi go zabija. Chce im zrobić szybki kurs wychowania internetowego, jak zwiększy się poziom intelektualny tego serwera zwiększy się liczba starszych graczy :)
  • 0

#4 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 15 listopada 2011 - 10:34

ok.
jest paru na których liczyłem, ale sie nie zgłosili, bo im się pewnie gra znudziła, albo nie maja czasu, albo już nas nie lubią.

nowym moderatorem serwera Minecraft na okres próbny zostanie SLONECZNY_SOLAR.

opis podstawowych komend i uprawnień znajduje się tutaj -> http://wiki.sk89q.co...ndBook/Commands oraz
http://wiki.sk89q.com/wiki/WorldGuard/Commands i http://wiki.sk89q.co...egions/Commands
nie do wszystkich poleceń masz uprawnienia.
opcjonalnie listę pluginów otrzymasz wpisując /plugins a ich opis znajdziesz tu http://plugins.bukki...ubm=false&pno=0, http://dev.bukkit.org/categories/
Najważniejsze plugi, w których trzeba ludziom pomagać to CommandBook, WorldGuard, Stargate, Lockette, PermissionsBukkit
Moderator jest przede wszystkim do pomocy graczom, kary rozdzielamy ostrożnie, bardzo ostrożnie.
Tam grają w większości młodzi bardzo gracze -najmłodszy ma 3 lata i nie umie pisać, większość ma 10-15 lat więc trzeba ich traktować wyrozumiale, inaczej niż na cs.
Jak czegoś nie jesteś pewien, zostaw, napisz na forum, albo do mnie na PM.
Najczęściej chca zabezpieczeń. Uważaj przy przydzielaniu regionów, powtórzenie nazwy istniejącego juz regionu spowoduje nadpisanie/skasowanie starego. Nazwy nadajemy -nazwagracza+cos+jakis numer. ja to potem uporządkuję.
No i przeczytaj regulamin serwera.
Powodzenia.
  • 0

#5 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 15 listopada 2011 - 01:18

Dzięki Ci bardzo, zobaczymy jak to będzie :)
  • 0

#6 Ojejnik

Ojejnik

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Skype:Janeczek1998
  • Ską…d:Poland ;D

Napisano 15 listopada 2011 - 07:17

Potrzebuję trochę pomocy przy serwerze.
W związku z tym poszukuję kandydatów na moderatorów serwera Minecraft.

wymagania:
- znajomość gry i regulaminu serwera
- chęć nauczenia się pluginów i opcji administracyjnych
- podstawowa znajomość j.angielskiego
- aktywna gra na serwerze
- chęć służenia pomocą innym graczom.
- ogarnięcie, rozsądek
- wiek najlepiej 16+
- dobry kontakt i współpraca z Adminem.
- admini GC mają fory

Moderator dysponuje dużymi uprawnieniami, które jednak powinny służyć rozwiązywaniu problemów administracyjnych, a nie prywatnym celom. Moderator musi się liczyć, że nie pogra sobie swobodnie - zawsze każdy czegoś będzie od niego chciał.

Podania proszę pisać w tym dziale. Każdy może zgłosić swoją kandydaturę, każdy może oceniać innych kandydatów.
Ostatecznego, niedemokratycznego, bezdyskusyjnego, subiektywnego wyboru dokonam ja i nie będę wyjaśniał powodów.

Zapraszam.


Witam cie xtyro to ja Ojejnik chcialbym byc tym pomocnikiem tylko jest maly problem nieogarniam troche tych komend.
  • 0

#7 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 08 grudnia 2011 - 11:09

SOLAR nie gra ostatnio, więc pożytek z moda niewielki. ;p

Art przyłapany na serwerze na wykonywaniu obowiązków moderatora bez stosownych uprawnień. W ramach kary nadano uprawnienia.

Ojejnik przyjęty na próbę.

Temat ponownie otwarty.
  • 0

#8 Skral

Skral

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 778 postów

Napisano 08 grudnia 2011 - 11:11

Ręczę za Ojejnika.
Już ja go przeszkolę.
Napewno się nada.
  • 0
"Go out there and give them hell. You were born to do this."


Garrus Vakarian

#9 Gość_KoXi_*

Gość_KoXi_*
  • Guests

Napisano 09 grudnia 2011 - 01:06

Tytuł tematu: KoXi
* Opis tematu: PODANIE na administratora serwera Minecraft

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina:Arcadia (chyba tak sie nazywa ip to 85.195.99.106:25735)
Nicki na serwerze:KoXi
Wiek:16
Link do portalu potwierdzającego wiek: Nasza klasa(Mateusz Ignar)
Identyfikator gry (steamID, guID itp.):Steam:Lemo
Kontakt: GG : 39584239 Steam: LeMO
Czas gry na danym serwerze:z 40h nie wiem dokładnie dośc długo gram
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats):http://www.gametracker.com/player/konrad200399/85.195.99.106:25391/ to jest zbugowane poniewaz wyskoczyło mi 11 minut
Status banów (liczba banów np z AMXbans): 0
Powód ubiegania się o stanowisko Moderatora:Chciałbym żeby na ten serwer troche wiecej osob wchodzilo, i żeby bylo wiecej opiekunów.Mam dużo pomysłów
jak ulepszyć i jakby upiększyć jego cudo pomysłe mase chciałbym ,odnieść sie do graczy którzy Cheatują I tępić za takie wyczynki itp.myśle ze przyda sie opiekun mimo
ze na servie jest duzo osób a mało modów reszte ocencie sami
Z Góry Dziekuje
  • 0

#10 kebabb

kebabb

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 09 grudnia 2011 - 02:53

PODANIE NA MODERATORA

Zgłaszam swoją kandydaturę na moderatora. Mój nick pod jakim gram to "kebabb", na Arcadii gram od około 2 może 3 miesięcy(nie znam dokładnie, jeśli się da, nie umiem sprawdzić). Mam 13 lat, ale uważam że mam dość duży poziom kultury jak na taki wiek. Kontakt poza grą tylko na skype, moja nazwa na skype "szkebab". Powodem tego podania jest zachęta pewnego przyjaciela(dbam o anonimowość ^^), oraz moja chęć do pomocy na serwerze innym graczom. Dziennie na serwerze spędzam od 6 godzin(w dni szkolne) do nawet 10(w weekend), ale różnie to bywa. Pozdrawiam i czekam cierpliwie na werdykt.

kebabb


  • 0

#11 Julleczka

Julleczka

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów
  • Ską…d:Nether xD

Napisano 09 grudnia 2011 - 03:36

Tytuł tematu: Julleczka
* Opis tematu: PODANIE na administratora serwera Minecraft

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina:Arcadia (chyba tak sie nazywa ip to 85.195.99.106:25735)
Nicki na serwerze: Julleczka1998
Wiek:13
Link do portalu potwierdzającego wiek: Facebook (Julia Furmańczyk)
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): brak
Kontakt: skype: julleczka1998
Czas gry na danym serwerze: Od samego początku serwera.

Status banów (liczba banów np z AMXbans): 0

Czas gry dziennie: Około 6 godzin (w tygodniu)chyba że mam zajęcia.W weekendy siedzę non-stop.
Powód ubiegania się o stanowisko Moderatora: Chciałabym zostać modem ponieważ uważam że na serwerze dużo osób potrzebuje pomocy, gram bardzo długo na tym serwerze wiec jestem doświadczonym graczem, grać w minecrafta zaczęłam w ferie 2010 roku, ciągle mi się nie znudził i nie znudzi mi się więc nie opuszczę tego serwera tak łatwo.

Z Góry Dzięki :)
  • 0

Taniec jest odzwierciedleniem naszego ciała,

czasem zabawy ,

czasem bólu.


#12 Siemekk

Siemekk

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 4 postów
  • Skype:smerfik1231

Napisano 10 grudnia 2011 - 08:20

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Tawerna Minecraft
Nicki na serwerze: siemekk
Wiek: 12
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc (opcjonalne) pw
Identyfikator gry (steamID, guID itp.):
Kontakt: gg/skype/mail/xfire (co najmniej 2) skype smerfik1231
Czas gry na danym serwerze: gametracker klamie, pogrywam tak od pazdiernika/listopada
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): jw.
Status banów (liczba banów np z AMXbans): 0
Powód ubiegania się o stanowisko admina: W minecrafta gram krótko, lecz jak można pomóc to pomogę. Coś tam poczytam jakieś tutki i myśle że dam rade. Wnerwia mnie jak jeden 10latek bije drugiego 10 latka bo ten mu zabral 2 bloki szkła, co sie dzieciak odrodzi to drugi go zabija. Chce im zrobić szybki kurs wychowania internetowego, jak zwiększy się poziom intelektualny tego serwera zwiększy się liczba starszych graczy :)
  • 0

#13 olo123456789

olo123456789

    UnOrtograf

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 649 postów
  • Skype:Witek965

Napisano 10 grudnia 2011 - 08:24

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina:Arcadia-ip 85.195.99.106:25735
Nicki na serwerze:olo123456789

Wiek:13
Link do portalu potwierdzającego wiek:nk.pl (dane podam bezpisrednio tyrowi)

Identyfikator gry (steamID, guID itp.):
Kontakt:skype: Witek965
Czas gry na danym serwerze:rok
Status banów (liczba banów np z AMXbans):0
Powód ubiegania się o stanowisko Moderatora:Hcialbym Otrzymac Starnowisko moderatora lub administratora by pomagac innym graczom. Zwolnic nieco z obowiązkuw xtyra Skrala Solara Ojejnika i arta (duzo ih trohu :P) Mam nadzieje że moje podanie zostanie zaakceprowane bym mugł akos wspomuc ten wspaniały serwer.



Dawac dobre komenty :P
  • 1
Dołączona grafika FUUUUUCK !!!

Ile jeszcze łopat zniszczę zanim lotnie mi ten głupi flint !?

#14 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 10 grudnia 2011 - 10:05

Dzieci drogie, chcecie dostać na serwerze jakąś odpowiedzialną funkcję to musicie się chociaż trochę postarać. Same chęci i granie 10h dziennie to nie wszystko. Nie potraficie się przyłożyć do tego, żeby napisać 2 zdania bez błędów ortograficznych a chcecie dostać uprawnienia?
  • 5
bzzzzzzzzyyyy

#15 Glucio

Glucio

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 11 grudnia 2011 - 11:14

Nazwa serwera na którym ubiegasz na stanowisko admina:Arcadia ip:85.195.99.106:25735
Nicki na serwerze:Glucio i Widzewiak
Wiek:Prawie 15 lat ale narazie 14
Link do portalu potwierdzającego wiek: "nk.pl" "facebook.pl" chyba skral mnie zna)
Kontakt:skype (kris_pl6)
Czas gry na tym serwerze: 8 miesiency
Status Banow: byly takie ale na 5 min
Powód ubiegania sie o stanowisko Moderatora:Chialbym pomagac graczom na serwerze zwlaszcza gdy widze ze to xtyra pisze mnostwo osób,gram tez czesto i zawsze komos pomagam w potrzebie.Gdy dacie mi moda moge pomagac w powazniejszych problemach.

olo jak ty grasz rok ?

jeszcze chce dodac ze znam podstawowy j.angielskiego.Teraz mam 3+ z anglika bo mam poziom rozrzezny
  • 0

#16 Skral

Skral

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 778 postów

Napisano 11 grudnia 2011 - 05:55

jeszcze chce dodac ze znam podstawowy j.angielskiego.Teraz mam 3+ z anglika bo mam poziom rozrzezny


Glucio w naszej szkole, każdy kto miał w podstawówce angielski ma poziom zaawansowany.
Jak byś miał 5+ to pewno miałbyś większe szanse.
  • 0
"Go out there and give them hell. You were born to do this."


Garrus Vakarian

#17 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 335 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 grudnia 2011 - 06:14

Chciałbym powiedzieć tylko jedną rzecz. Jest to właściwie rozwinięcie wypowiedzi ultiego.

jeszcze chce dodac ze znam podstawowy j.angielskiego.Teraz mam 3+ z anglika bo mam poziom rozrzezny

Fajnie, że masz 3+ z angielskiego. Jednak lepiej by było gdybyś zaczął zwracać uwagę na ortografię w swoich postach, które są napisane w języku polskim. Naprawdę dzisiejsze przeglądarki standardowo podkreślają błędy ortograficzne - poświęćcie tą minutę, jedną głupią minutę, aby sprawdzić czy Wasza wypowiedź nie jest podkreślona cała na czerwono. Jak sprawdzisz i poprawisz to w tym momencie inwestujesz w siebie i swoją wiedzę. Dzięki temu może nauczysz się jak powinno się pisać i ludzie w przyszłości nie będą mówić, żeś głupi, bo nie znasz podstawowych zasad ortografii.
Poza tym, pisanie postów w którym jest masa błędów na pewno nie pomoże Wam zdobyć funkcji moderatora na MC, a wręcz przeciwnie.

Dzisiaj pewnie zlejecie moje wypociny ciepłym moczem, ale za parę lat może je wspomnicie.
  • 4

#18 Glucio

Glucio

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 11 grudnia 2011 - 06:24

ale mi sie niechce uczyc z angika zapamietuje z lekcji

pisalem to na szybko
  • 0

#19 Skral

Skral

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 778 postów

Napisano 11 grudnia 2011 - 06:29

Glucio przemyśl co ci powiedział starszy gracz, a dopiero potem pisz.
  • 0
"Go out there and give them hell. You were born to do this."


Garrus Vakarian

#20 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 11 grudnia 2011 - 06:51

Ten temat zaczyna mnie irytować, a to z powodu braku możliwości moderacji... Pierwszą bolączką jest poziom ortografii, jak na wasz wiek można zrozumieć błędy- niech będzie (tylko dlaczego Skral pisze normalnie :huh: ) Pomijając fakt analfabetyzmu, istnieje kolejna sprawa- mianowicie liczba zgłoszeń na moderatora. Czy ktoś grający na serwerze Arcadia jeszcze się nie zgłosił?! (jeżeli tak, to chwała mu za to) Jakkolwiek, Tyro będzie miał z czego wybierać :P Tak czy inaczej, jak to bywa w wypadku awansu; z większą władzą wiąże się większa odpowiedzialność. Moderatorem nie ma być ktoś stronniczy i używający swojej funkcji dla zabawy, a dla pomocy i odciążenia wcześniej wymienionego z kilku obowiązków związanych z serwerem. Proponowałbym kogoś roztropnego, o ile takowa persona funkcjonuje w społeczności Minecraft-a.

@Glucio- tak, Skral-owi chodziło o Shatana.


Jeszcze taka mała dygresja na temat słów Shatana:


Użytkownik endo edytował ten post 11 grudnia 2011 - 06:52

  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2