Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rekrutacja Moderatorów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#21 Atroth

Atroth

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 11 grudnia 2011 - 07:08

Powiem tak wszedłem jako gracz Frog, 5 min wołałem : siemka jak się w to gra, siemka help pomoże mi ktoś od czego zacząć itd itd......
Podszedł Hebos i dał mi jedzonko a jak wołałem tak dalej, dalej, dalej -cisza. I tu zaczyna się pytanie, które aktualnie zostawię sobie, a wy się domyślcie. Pozdrawiam ;]
  • 0

#22 Starwars508

Starwars508

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 828 postów
  • Skype:gornx500
  • Ską…d:Miasto Stumostów (A.K.A Łask)

Napisano 11 grudnia 2011 - 08:10

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: Tawerna Minecraft
Nicki na serwerze: siemekk
Wiek: 12
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc (opcjonalne) pw
Identyfikator gry (steamID, guID itp.):
Kontakt: gg/skype/mail/xfire (co najmniej 2) skype smerfik1231
Czas gry na danym serwerze: gametracker klamie, pogrywam tak od pazdiernika/listopada
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): jw.
Status banów (liczba banów np z AMXbans): 0
Powód ubiegania się o stanowisko admina: W minecrafta gram krótko, lecz jak można pomóc to pomogę. Coś tam poczytam jakieś tutki i myśle że dam rade. Wnerwia mnie jak jeden 10latek bije drugiego 10 latka bo ten mu zabral 2 bloki szkła, co sie dzieciak odrodzi to drugi go zabija. Chce im zrobić szybki kurs wychowania internetowego, jak zwiększy się poziom intelektualny tego serwera zwiększy się liczba starszych graczy :)




Potwierdzam,siemekk nada się idealnie na moda.Pobanowałby wszystkich N00bków i tyro miałby święty spokój :D.
  • 0
Dołączona grafika

#23 Skral

Skral

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 778 postów

Napisano 11 grudnia 2011 - 08:30

Powiem tak wszedłem jako gracz Frog, 5 min wołałem : siemka jak się w to gra, siemka help pomoże mi ktoś od czego zacząć itd itd......
Podszedł Hebos i dał mi jedzonko a jak wołałem tak dalej, dalej, dalej -cisza. I tu zaczyna się pytanie, które aktualnie zostawię sobie, a wy się domyślcie. Pozdrawiam ;]

Wiem, gdyby wodny, Hebos, Sernick, Omay chcieli grac to bez wachania dostali by moda

Ten temat zaczyna mnie irytować, a to z powodu braku możliwości moderacji... Pierwszą bolączką jest poziom ortografii, jak na wasz wiek można zrozumieć błędy- niech będzie (tylko dlaczego Skral pisze normalnie Dołączona grafika ) Pomijając fakt analfabetyzmu, istnieje kolejna sprawa- mianowicie liczba zgłoszeń na moderatora. Czy ktoś grający na serwerze Arcadia jeszcze się nie zgłosił?! (jeżeli tak, to chwała mu za to) Jakkolwiek, Tyro będzie miał z czego wybierać Dołączona grafika Tak czy inaczej, jak to bywa w wypadku awansu; z większą władzą wiąże się większa odpowiedzialność. Moderatorem nie ma być ktoś stronniczy i używający swojej funkcji dla zabawy, a dla pomocy i odciążenia wcześniej wymienionego z kilku obowiązków związanych z serwerem. Proponowałbym kogoś roztropnego, o ile takowa persona funkcjonuje w społeczności Minecraft-a.

Pisze normalnie, ponieważ chociaż nie jestem zbyt dobry z ortografi to gdzy coś piszę staram się wybierać takie słowa na których się nie potknę.
  • 0
"Go out there and give them hell. You were born to do this."


Garrus Vakarian

#24 Atroth

Atroth

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 11 grudnia 2011 - 09:46

Brak mi słów na zachowanie Ojejnika (Mod-a) jak zapytaniem kto chce zobaczyć jego super broń, zgłosiłem się. Później żałowałem tej decyzji, jak komendami tp sprowadzał mnie koło siebie a FryTek strzelał z wyrzutników strzał przez ścianę lawy do mnie, no super , fajnie uratowałem się komenda /heal . Szkoda słów co się porobiło. Czy Mod jak buduje dla siebie może używać komend /give ???
  • 0

#25 Kajotos

Kajotos

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisano 11 grudnia 2011 - 10:00

Postanowiłem wejść na forum i popatrzeć czy coś tu się dzieje. Ku mojemu zdziwieniu w tym temacie jest dużo wypowiedzi ;o
Niestety prawie żadnej bez błędów ortograficznych, stylistycznych, składowych itd...
Jedynie urzekło mnie podanie Kebaba, które pomimo jego wieku miało najmniej błędów.
Kajtuś pozdrawia :*
  • 0
Marzenia są po to, by niosły zawód...

#26 Skral

Skral

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 778 postów

Napisano 11 grudnia 2011 - 10:26

Brak mi słów na zachowanie Ojejnika (Mod-a) jak zapytaniem kto chce zobaczyć jego super broń, zgłosiłem się. Później żałowałem tej decyzji, jak komendami tp sprowadzał mnie koło siebie a FryTek strzelał z wyrzutników strzał przez ścianę lawy do mnie, no super , fajnie uratowałem się komenda /heal . Szkoda słów co się porobiło. Czy Mod jak buduje dla siebie może używać komend /give ???

Art, nie powinien, ale nie da mu się tego wyjaśnić. Pogadam z nim, a gdy to nie pomoże to zaczniemy wyciągać konsekwencje.
  • 0
"Go out there and give them hell. You were born to do this."


Garrus Vakarian

#27 kebabb

kebabb

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 08:03

Kajtuś. Jeżeli chodzi o to, że nie mam błędów ortograficznych w podaniu, to wiedz że zazwyczaj ich nie piszę. Jestem wzrokowcem, dość sporo czytam (Tom Clancys "Patriota", polecam), a jak to ze wzrokowcami jest, zapamiętują pisownię słów. Dlatego moja ortografia nie jest na poziomie krytycznym, ale też nie jest na świetnym. :) Jest pomiędzy granicami.

Kebabuś(aka Bombelek, ponieważ kebab to stary nick) również pozdrawia. =*
  • 0

#28 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 10:01

Niestety jest problem z moderatorami. Tak samo było na starym serwerze z Seniorami. Było z nimi więcej problemów niż z graczami. Nadużywali uprawnień, zamiast pomagać utrudniali życie graczom. Zlikwidowałem tą rangę na nowym serwerze.
Niestety nie mogę sam wszystkiego robić. Na serwerze na którym gra wieczorami 10-15 osób powinno być 1-2 moderatorów, a biorąc pod uwagę, że nie będą grać przecież non-stop liczba ta rośnie. Potrzebuję moderatorów, ja nie mogę wszystkiego sam robić.
Dałem im szerokie uprawnienia, ale ich znów nadużywają. Więc będę je ograniczał.
Co niestety wpłynie na to że i tak większość rzeczy będę musiał sam robić.
Co do poziomu moderatorów. Taka jest młodzież gimnazjalna teraz. Starsi się nie garną, a ktoś być musi.
Kandydaci na moderatorów niestety chcą tej funkcji jedynie dla tego /give /god /tp. Nie interesuje ich praca na rzecz graczy. Tylko szpan i własne interesy.

Zresztą nie lepiej jest na Tawernie, wystarczy wejść na serwer i widać od razu, że poziom graczy a zwłaszcza kultury jest niejednokrotnie gorszy niż na Arcadii. Tam też graczami są przede wszystkim dzieciaki 13-15 lat. Ci sami co grają u mnie.
Nie widać ich poziomu tutaj, bo zwyczajnie nie wchodzą na forum i nic nie piszą.
Nie będę się wypowiadał o niektórych adminach i starych graczach. Może lepiej piszą, ale poza tym.... Ale to inna historia.
  • 0

#29 Glucio

Glucio

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 37 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 03:10

xtyro ja taki nie jestem
  • 0

#30 kebabb

kebabb

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 03:16

xtyro ja taki nie jestem


Nie mówię że jestem lepszy czy cokolwiek, tylko właśnie to pisząc oddaliłeś się o krok od zostania moderatorem, ponieważ wywyższasz się ponad innych. Nie mam nic więcej do powiedzenia. :sorry:

PS.
Bardzo zaniepokoiła mnie wypowiedź tyro, ponieważ wydaje mi się że sugeruje nam przez to, że żaden z nas nie będzie w stanie odciążyć go i obecnych moderatorów, ponieważ nie nadajemy się do tego. :unsure:
  • 0

#31 Skral

Skral

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 778 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 03:28

Większoć osób, które zgłosiły kandydaturę na moderatora poprostu się nie nadaje. To trzeba miec doświadczenie, a poza tym oni nie rozumieją, że zostanie moderatorem właściwie kończy dotychczasowa grę. Ja już bardzo długo nic nie zbudowałem , ponieważ zwyczajnie nie mam czasu. Wystarczy, że wejdę do gry i odrazu mam setki próśb od graczy. Ja już do tego przywykłem, ale było ciężko.
Ojejnik wczoraj doznał co to znaczy być modem. Był jedynym moderatorem na serwie a graczy było 15 i po chwili po prostu nie wytrzymał i wyszedł z gry.
Czyli podsumowując zanim napiszecie podanie bardzo dokładnie przemyślcie na co się porywacie.
  • 0
"Go out there and give them hell. You were born to do this."


Garrus Vakarian

#32 kebabb

kebabb

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 03:34

Skral, świetnie rozumiem co to być moderatorem, widzę jak ciężkie życie mają, ale właśnie o to mi chodzi. Czasem na serwerze mi się po prostu nudzi, i wychodzę, a takiemu moderatorowi nigdy się nie nudzi, ponieważ ciągle ma coś do roboty. Spójrz też na to, że zgłoszenia w końcu ustaną, a wtedy możesz spokojnie się zająć własnymi sprawami, do czasu aż gracze znów nie znajdą ci czegoś ciekawego do roboty. Dla niektórych może jest to żmudna i nudna praca, ale dla mnie jest to super zajęcie na wolny czas, którego mam aż nadto. :)

Użytkownik kebabb edytował ten post 12 grudnia 2011 - 03:35

  • 0

#33 Skral

Skral

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 778 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 03:38

Skral, świetnie rozumiem co to być moderatorem, widzę jak ciężkie życie mają, ale właśnie o to mi chodzi. Czasem na serwerze mi się po prostu nudzi, i wychodzę, a takiemu moderatorowi nigdy się nie nudzi, ponieważ ciągle ma coś do roboty. Spójrz też na to, że zgłoszenia w końcu ustaną, a wtedy możesz spokojnie się zająć własnymi sprawami, do czasu aż gracze znów nie znajdą ci czegoś ciekawego do roboty. Dla niektórych może jest to żmudna i nudna praca, ale dla mnie jest to super zajęcie na wolny czas, którego mam aż nadto. :)

Tak samo myślałem na początku, ale ja nie mówie, że to jest straszne. problem w tym, że oni pisza wszyscy na raz i po pewnej chwili gubie się kto co chciał.
  • 0
"Go out there and give them hell. You were born to do this."


Garrus Vakarian

#34 kebabb

kebabb

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 03:43

Tak samo myślałem na początku, ale ja nie mówie, że to jest straszne. problem w tym, że oni pisza wszyscy na raz i po pewnej chwili gubie się kto co chciał.


Nie powiedziałem że to jest straszne. A co do ludzi, z takim czymś można się uporać. Zapamiętujesz po prostu KTO co chciał, no i idziesz po kolei pytając co dokładnie chcieli. A jeżeli nie masz dobrej pamięci to po jednym, pytaj kto coś jeszcze chciał. :)

Użytkownik kebabb edytował ten post 12 grudnia 2011 - 03:43

  • 0

#35 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 03:56

chat jest krótki i przy 15 osobach piszących non-stop, tekst szybko ucieka.
wiekszość graczy zwyczajnie nie umie napisać o co im chodzi. piszą po 100 razy 'chodź do mnie' 'tp do mnie' a jak się w końcu teleportujesz to nic nie piszą, albo wychodzą, albo rzecz można było załatwić nie ruszając się z miejsca, bo komendy można pisać będąc gdziekolwiek, nie trzeba być blisko. często piszesz coś a niecierpliwcy cię obskakują i szturchają, co rozprasza a czasem wręcz uniemozliwia zrobienie czegos.
dodatkowo, większość rzeczy wymaga napisania skomplikowanych długich poleceń, co wymaga czasu, a niecierpliwcy przeszkadzają. człowiek się pomyli i musi zaczynać od początku.

najprościej byłoby, żeby ludzie posali na forum, wtedy ja mogę wejść wieczorem jak nikogo nie ma i spokojnie wszystko po kolei zrobić. zajmuje to połowę czasu niż jak wszyscy gadają jeden przez drugiego. ale nie chcą tutaj pisac wolą czekać pare dni.

ja w zasadzie nie grałem normalnie od bardzo dawna. nie pamiętam kiedy. nawet jeśli coś buduję to nie dla siebie, tylko w jakimś celu publicznym. a czasem chciałbym wejść i sobie pograć. Nie miałem czasu poznać podziemi, które podobno są pod miastem, nie miałem czasu popróbować eliksirów, nie widziałem nowych grzybków w piekle, ani nowych mobów.
próbowałem zrobić anonimową postać, ale po paru chwilach na serwerze musiałem się przelogować na Admina, bo była taka konieczność.

przerąbane jest życie moderatora.
ludzie piszą podania bo nie zamierzają moderować, tylko potrzebują nowych mocy do szpanu i zabawy.
@kebabb mój post nie znaczy, że nikt nie zostanie modem. Pomimo mojej krytycznej oceny, nie mam wyjścia, muszę mieć modów. Najwyżej będę ich zmieniał, dawał uprawnienia i potem wywalał za nadużycia. Może w końcu się trafi jakiś rozsądny.
  • 0

#36 Julleczka

Julleczka

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów
  • Ską…d:Nether xD

Napisano 12 grudnia 2011 - 03:58

Dla mnie to tez nie jest straszna praca, wystarczy ustawić kolejkę i pytać po kolei.

PS.Jak jesteś zmęczony byciem modem to sobie urlopik weź.(Tylko sugeruję.) :)
  • 0

Taniec jest odzwierciedleniem naszego ciała,

czasem zabawy ,

czasem bólu.


#37 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 04:01

Dla ciebie nie jest, bo nic nie robiłas jak byłas modem. Sama mi kiedyś powiedziałaś po co chcesz te uprawnienia, a to jest dokładnie odwrotność tego do czego one są.
  • 0

#38 kebabb

kebabb

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 04:02

Dziękuję za wyjaśnienie tyro, popieram twoją wypowiedź. Ludzie powinni pisać takie rzeczy na forum, sam od dziś zacznę tak robić(ponieważ wcześniej tego nie robiłem).
  • 0

#39 Julleczka

Julleczka

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów
  • Ską…d:Nether xD

Napisano 12 grudnia 2011 - 04:03

Nie teraz mam inne zdanie o tych uprawnieniach. Chciałam pomagać ludziom na tym serwerze, a poza tym miałabym w końcu święty spokój w sq. ;)
  • 0

Taniec jest odzwierciedleniem naszego ciała,

czasem zabawy ,

czasem bólu.


#40 Kajotos

Kajotos

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisano 12 grudnia 2011 - 09:46

Dla ciebie nie jest, bo nic nie robiłas jak byłas modem. Sama mi kiedyś powiedziałaś po co chcesz te uprawnienia, a to jest dokładnie odwrotność tego do czego one są.


Skoro zacząłeś mówić o starych moderatorach to może wspomnieć coś o mnie ^^ (mam na myśli jakąś krytykę, która pozwoli mi poprawić coś co wymaga korekty czyli podaj jakieś wady :>)
Chce po prostu dowiedzieć się co we mnie jest złego. :)

Pozdrawiam Kajotos
  • 0
Marzenia są po to, by niosły zawód...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1