Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe Forum?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Forum (20 użytkowników oddało głos)

Forum

  1. Tak, chcę odrębne forum (4 głosów [20.00%])

    Procent z głosów: 20.00%

  2. Nie, jest mi tu dobrze (16 głosów [80.00%])

    Procent z głosów: 80.00%

Głosuj

#21 Lugward

Lugward

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 726 postów
  • Ską…d:Niewistka-Podkarpacie

Napisano 10 stycznia 2012 - 02:36

wiedzialem że bedzięcie na nie Dołączona grafika

Wole to forum ale mam kilka zastrzezen Dołączona grafika

jak sie da to usuś zamknięte posty
i prosił bym aby opowiadano na posty innych i zakanczano go
  • 0

#22 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 10 stycznia 2012 - 02:46

A mnie na przykład nie interesuje co się dzieje w csie, ale nie narzekam że cs spamuje mi listę tematów, nie czytam działów, które mnie nie interesują i nie wyszukuję w nich błędów, i nie wyśmiewam w ludzi, którzy te błędy popełniają i nie krytykuję spraw w których palcem nie tknąłem, mimo że czasem mi się nie podoba jak to jest robione.

Z jednej strony słyszę głosy, że nowe gry są tutaj potrzebne, że forum gnuśnieje i nie ma w życia, że trzeba coś robić, a jeżeli się coś zrobi, to pojawia się narzekanie, że spamują, że przeszkadzają, bo strona jest zasypana postami i trzeba głębiej szukać. Więc ja rozumiem, że nie chcecie innych gier, a mam taką zasadę, że nie wpycham się tam gdzie mnie nie chcą.

Stad ten cały pomysł z nowym forum, bo im dalej tym będzie tylko gorzej. Chciałbym te dzieciaki zebrać gdzieś, dać im jakiś punkt zaczepienia, jakieś ogniwo scalające ich w społeczność. Sam serwer nie wystarczy. Kontakty z rl też już nie, bo klasa założycielska się rozeszła do innych szkół i powoli tracą kontakt. Jeżeli serwer ma trwać to musi być jego druga noga - forum, albo cos na kształt. Sądziłem, że GC może być tą nogą, ale widzę, że nie, za dużo elitaryzmu, wyższości. Teraz są problemy, a co będzie jak oni jednak tu zaczną więcej pisać i w innych działach, jak się rozpełzną po forum? Teraz są kpiny i śmiechy w szołcie, że gówniarstwo ze śmiesznego majnkrafta zalewa forum ortami, a co będzie dalej?
  • 0

#23 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 10 stycznia 2012 - 03:05

podejrzewam, ze po tym temacie juz nie bedzie takich sytuacji w szolcie ;] przynajmniej po deklaracjach niektorych osob. i dodam jeszcze raz :) , ja w szolce ani raz nie zakpilem i nie smialem sie z "gowniarstwa". tylko zwrocilem uwage i skomentowalem pare sytuacji, to wszystko. a jesli gdzies z nich kpilem to prosze mi to pokazac to wtedy przeprosze ;] to tyle pa
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#24 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 10 stycznia 2012 - 03:39

papa
  • 0

#25 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 10 stycznia 2012 - 04:29

Zostańcie.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#26 Skral

Skral

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 778 postów

Napisano 10 stycznia 2012 - 05:37

moje cytaty sie nawet pojawily. To ja tylko dla wyjasnienia napisze, ze pytalem o ta mozliwosc wylaczenia postow z mc bo - mnie to poprostu nie interesuje i czasami cala strona jest zasypana postami z mc typu (skarga bo on mnie zabil) i musze grzebac glebiej zeby zobaczyc czy cos z cs'a pisali :)
sami mowicie, ze jak mnie to nie interesuje to zebym nei czytal - tak wiec zapytalem czy jest taka mozliwosc;]

a co do czepiania sie, poczatkowo mi to powiewalo, nie moja gra, nie moj dzial wiec raz na jakis czas blad mogl sie zdazyc i to mi nie przeszkadzalo... ale jak zobaczylem jednego osobnika, ktory popelnial najbanalniejsze bledy typu (ktury, tekstuw, blendy) to napisalem pare linijek zeby cos z tym zrobic bo to wyglada okropnie - i nie, nie nabijalem sie w zaden sposob jak niektorzy, ja tylko podalem przyklad jak mozna to wyeliminowac :)
no ale jesli ktos sie ma obrazac o to, ze sie mu zwrocilo uwage to juz nie moja wina, przykro mi ;]

i dodam jeszcze raz bo widze, ze same beee cytaty sa dawane - fajnie ze na forum cos sie dzieje, zawsze bylem zwolennikiem nowych gier, nowych osob na forum, powiekszania sie spolecznosci - ale nie zawsze to w jaki sposob jest to robione musi mi sie podobac :)


Mnie za to interesuję co napisali majkraftowcy i nie chcę zaby było to ukryte.
Nie uważam się za gorszego od was. Moja sprawa jak pisze i nie podoba mi się jak ktoś mnie poprawia.
Przypuszczam, że gdyby sprawdzić wasze pierwsze tematy też byłoby się z czego pośmiać.
Chyba, że są tu egzemplarze którzy sa doskonali i nigdy nie robią błędów.
NIe będę przepraszał za błędy :)
  • 0
"Go out there and give them hell. You were born to do this."


Garrus Vakarian

#27 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 10 stycznia 2012 - 05:59

widze, ze nie dokonca zrozumiales o co mi chodzi :) nikt Cie do przepraszania nie zmusza... nie bede sie klocil i dalej probowal cos wyjasnic czy udowodnic.. wiekszosc osob, ktora byla do Was 'wrogo' nastawiona wyrazila swoje zdanie i stwierdzila, ze chce zebyscie tu zostali.
jak zrobicie to juz tylko Wasza decyzja ;] z mojej strony to wszystko

aha i nie chodzi tu teraz o zgrywania cwaniaka i wyrzucanie tekstami "bede robil co mi sie podoba" bo pasuje po prostu uszanowac regulamin, ktory napisali chlopaki i przynajmniej postarac sie pisac poprawnie, nic wiecej ;]

Użytkownik will edytował ten post 10 stycznia 2012 - 06:03

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#28 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 10 stycznia 2012 - 06:27

Przypuszczam, że gdyby sprawdzić wasze pierwsze tematy też byłoby się z czego pośmiać.
Chyba, że są tu egzemplarze którzy sa doskonali i nigdy nie robią błędów.


Wiesz Skral, w dziale "Minecraft" tylko Tyro ma moderatora ;) Ja mam w większości innych działów, co staram się poprawiać :) Nie ma ideałów, są moderatorzy xD
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#29 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 10 stycznia 2012 - 06:55

http://gamingcrew.pl...h__1#entry79453
Oczywiscie kazdy pisal tak dla jaj, ale wtedy nie kuło wszystkich w oczy ? Nie przeszkadzalo ? Nikt nie chcial odhaczyc tego dzialu, zeby nie zniszczyc sobie psychiki ? :wacko2: Takich tematow mozna znalezc spokojnie jeszcze kilka. Inna sprawa dotyczy tego, w czym Wam przeszkadza dzial minecrafta ? Zasypuje posty od kantera ? Jakie posty ? Skargi z banem za reklame ? Z zapisami do meczu z adminami ? Z wieczorkiem map niestandardowych ? Naprawde, bardzo wazne tematy, szczegolnie ten dotyczacy meczu gracze vs admini. Pewnie cieszyl sie taka popularnoscia przez to, ze za duzo pisali o minecrafcie :vampire:
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1