Skocz do zawartości


Zdjęcie

wodny - skarga


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 20 marca 2012 - 09:18

Walcz, tylko dowody przedstaw jakieś
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#22 Skral

Skral

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 778 postów

Napisano 20 marca 2012 - 09:19

TO sobie walcz, ale wiele nie wywalczysz tylko wkurzysz :)
  • 0
"Go out there and give them hell. You were born to do this."


Garrus Vakarian

#23 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 20 marca 2012 - 09:22

Po pierwsze- nie jest to temat zbiorczy do żalenia się płakania.
Po drugie i to jest do Marqos-a: http://gamingcrew.pl...ulamin-serwera/. POLECAM lekturę; szczególnie punkt drugi, pozycja nr 13.


Koniec tematu.
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#24 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 20 marca 2012 - 11:22

zdaje mi się, że moby -na serwerze naszym- dropią tylko wtedy jak się je zabije osobiście, więc pułapki nie mają sensu.
  • 0

#25 marqos

marqos

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 21 marca 2012 - 05:34

To nie była pułapka, tylko mały pokój do respienia mobów, w celu ich ręcznego zabicia.
Co do diax, admin mi podłorzył, a wy mnie oskarżacie. Jak niby miał bym je zebrać?
  • 0
Gdy Pomorze nie pomoże, to pomoże może morze, a gdy morze nie pomoże to pomoże może Gdańsk.

#26 olo123456789

olo123456789

    UnOrtograf

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 649 postów
  • Skype:Witek965

Napisano 21 marca 2012 - 06:56

@Lugward A o kim ty wogule muwisz o adminie czy o modzie w koncu ;]

Użytkownik olo123456789 edytował ten post 21 marca 2012 - 06:57

  • 0
Dołączona grafika FUUUUUCK !!!

Ile jeszcze łopat zniszczę zanim lotnie mi ten głupi flint !?

#27 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 marca 2012 - 07:00

Ten temat zmierza donikąd.

To nie była pułapka tylko mały pokoik


k**wa naprawdę macie nas za idiotów? Obrażacie nas tego typu marnymi wypowiedziami.

Co do diax, admin mi podłorzył, a wy mnie oskarżacie. Jak niby miał bym je zebrać?


Teraz to przesadziłeś kolego...
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#28 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 21 marca 2012 - 07:42

Ten temat zmierza donikąd.


Proszę adminów i moderatorów o zwracanie uwagi czy obiekt zabawy ma na nią ochotę.
niektórzy chętnie się pobawią ale inni mogą to uznać za przeszkadzanie i będą się skarżyć.

Proszę adminów i moderatorów o nierozdawanie diamentów i wartościowych itemów, wiem o przypadkach, gdzie zabawy z diaxowymi blokami kończyły się przechwyceniem ich przez graczy.

Proszę również o respektowanie Pandory jako świata survival i ograniczanie używania na nim magii na potrzeby własne i własnych klanów. Na Nemea możecie realizować wszelkie twory wyobrażni wszelkimi dostepnymi mocami. Pandorę proszę zachować mozliwie wolną od tego. Nie są tylko moje jakieś widzimisie, taki był zamysł Pandory, który wspólnie opracowaliśmy. Poza tym to trochę nieuczciwe wobec innych graczy.

Proszę graczy o respektowanie uwag i zaleceń adminów i moderatorów, wszelkie zbedne dyskusje z nimi nie służą niczemu, a tylko pogarszają sytuację. Jezeli macie zastrzeżenia, uwagi, skargi, należy złożyć skargę popartą dowodami - skriny, czas zdarzenia, swiadkowie. Bez dowodów, są to jedynie Insynuacje i pomówienia.

Proszę graczy o respektowanie czasu adminów i moderatorów, i nie zawracanie im głowy błachymi sprawami, które powinniscie sami rozwiązać. Jak już pisałem w innym miejscu - admin nie pomaga w grze, nie daje itemów, nie wyrównuje terenu, nie buduje, admin jest od pilnowania porzadku, kultury, przestrzegania regulaminu i prawidłowej pracy serwera. Serwer jest tak skonfigurowany, że gracze mogą ogromną wiekszość spraw rozwiazywac sami. Na serwerze kazdy gość jest automatycznie pełnoprawnym graczem, który może korzystac ze wszystkich pluginów przeznaczonych dla graczy. Jedyną rzeczą, której gracz nie może zrobić samodzielnie, to działka na Nemea. Ponadto, wiekszość rzeczy opisana jest w /help ach, wystarczy przeczytac.

Proszę równiez graczy o zrozumienie, że admin i moderator to tez gracz, który wchodzi na serwer, aby pograć w grę, a nie zmieniać pieluszki.

koniec.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1