Skocz do zawartości


Zdjęcie

[admin]CappoDiTuttiCappi

;]

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 n1un1o

n1un1o

    Kapral

  • Oldie
  • PipPip
  • 86 postów
  • Ską…d:Wawa

Napisano 15 kwietnia 2012 - 03:11

Mój nick: n.
Mój Steam ID: 0:1:13313661
Steam ID oskarżonego: 0:1:3379127
Data oraz godzina zdarzenia: 15.04.12 ok.15.45
Mapa: de_prodigy
Opis wydarzenia: Była to pierwsza runda na mapie, tzw. pistoletówka. Ja zaczynałem po stronie T, Cappo po stronie CT. Cała drużyna T biegła na domek, jednak CT postawili zbyt dzy opór i trzeba było sie cofnąć. W trakcie cofania(biegłem pierwszy) chciałem wyrzucić C4, żebym jej nie zgubił jak padnę. No i wyrzuciłem paczkę w niedostępne dla gracza miejsce. Tak, bardzo głupie i naiwne tłumaczenie, jednak nie sprzeciwiam się decyzji Cappo,jestem za, a nawet przeciw. Ba, nawet uważam, że nałożona przez niego kara(2h) jest nieadekwatna do wykonanego czynu. Wyrzucając C4 w niedostępne miejsce uniemożlwiłem drużynie T wygrania normalnie rundy. Musieli zabić wszystkich CT. Przez mój czyn ucierpiała ich psychika, bo musieli zmienić tok myślenia oraz swoje przyszłe plany w tej rundzie. Dlatego uważam, że kara powinna być wyższa. Jest to zachowanie niegodne gracza, nie mające nic wspólnego z grą TP.

Regulamin mówi:
5.Zabronione jest wrzucanie bomby w niedostępne miejsca (ban do 7 dni). Nie dotyczy to miejsc, do których można dostać się z pomocą kolegów z drużyny.

I tego tyczy się moja skarga, że admin Cappo jest zbyt pobłażliwy.Ja wiem, że jest niedziela, ale czy ten dzień pozwala na łagodniejsze traktowanie takiej chołoty jak ja? A co Wy sądziecie na ten temat?

d( ^ _ ^)b
  • 1

#2 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 15 kwietnia 2012 - 03:14

Amen ;)
  • 0

#3 Gość_POLSKA mm_*

Gość_POLSKA mm_*
  • Guests

Napisano 15 kwietnia 2012 - 03:36

trzeźwy byłeś jak to pisałeś ?
  • 0

#4 PFK Michał szpak

PFK Michał szpak

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisano 15 kwietnia 2012 - 03:48

hahahaha... Koń by sie uśmiał :)
  • 0

#5 Inkwizytor

Inkwizytor

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 337 postów
  • Ską…d:Z nienacka

Napisano 15 kwietnia 2012 - 05:52

Myślałem , że dzisiaj prima aprilis :D hahaha
  • 0

W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

narodowe-_qqppnxr.jpg

 

 

 

 

 


#6 virnik

virnik

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 15 kwietnia 2012 - 06:16

ta taki trzeźwy jak i ja, a co do tematu to perma i jednemu i drugiemu ale chyba w skargach nie mozna spamic to mi tez bana


zamykam // AmCIEk

Użytkownik Amciek edytował ten post 26 kwietnia 2012 - 10:37

  • 0

To fathom hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic.
________________________________________________________________





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0