Skocz do zawartości


Zdjęcie

JabberSuite - dyskusja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 18 kwietnia 2012 - 05:54

Temat z pluginami jest zamknięty, żeby nie robić bałaganu. http://gamingcrew.pl...e-mody-serwera/
Tutaj możecie wyrażać swoje opinie na temat pluginów, każda krytyka (kultura obowiązuje) jest dopuszczalna, każda sugestia czy pomysł zostaną wzięte pod uwagę, choć nie gwarantuję realizacji.
Część pluginow działa na serwerze od pewnego czasu, inne są w fazie testów. W przeciwieństwie do innych, obcych te wszystkie mogą być zmienione, ponieważ mam ich źródła i rozumiem o co w nich chodzi.

Są to modyfikacje zapewniające wyjątkowość naszego serwera, lepszą czy gorszą, ale sa one tylko tutaj. Oczywiscie istnieja pluginy realizujące podobne funkcje, ale jednak sie różnią.

dyskusja!
  • 0

#2 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 18 kwietnia 2012 - 09:09

super tyko troche z minecrafta przygodówkę robimy ale mi to nie przeszkadza
  • 0

#3 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 19 kwietnia 2012 - 01:05

ale te ognicho nie odstrasza mobów i tak atakują i zadają obrażenia
  • 0

#4 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 19 kwietnia 2012 - 01:43

na pewno zbudowałeś je wg. wzoru?


pomocy wirus co to metalowe drzewa



tyro naserwerze pandora jungle jest end ??????????????!!!!!!!!!!!!!!!
ODPISZ


  • 0

#5 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 19 kwietnia 2012 - 02:11

Aż wejdę zobaczyć jak to wszystko wygląda :)
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#6 olo123456789

olo123456789

    UnOrtograf

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 649 postów
  • Skype:Witek965

Napisano 19 kwietnia 2012 - 05:36

Ja też chętnie.



#endoedit:
Piszesz jak ciapa, masz google chrome'a, a wciąż walisz takie "błendy", że ręce opadają i nie tylko.. Nie ma się z czego cieszyć, pora wziąć do ręki słownik, a nie zaświadczenie o niepełnosprytności... -_-

Użytkownik endo edytował ten post 19 kwietnia 2012 - 07:37

  • 0
Dołączona grafika FUUUUUCK !!!

Ile jeszcze łopat zniszczę zanim lotnie mi ten głupi flint !?

#7 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 19 kwietnia 2012 - 06:43

zrobilem wedle wzoru nawet byl komunikat ze ognisko rospalone a moby i tak mnie atakowaly
  • 0

#8 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 19 kwietnia 2012 - 07:32

ognisko usuwa potwory znajdujące się w odległości bodajże 32 bloków i zapobiega spawnowaniu ich na tym obszarze.
ale jeśli jakiś wejdzie na teren po rozpaleniu to będzie żył i atakował. sprawdzałem to dziś i działało jak powinno.
  • 0

#9 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 06:46

Zapewne gracze (vipy i wyzej mają immunitet) zwrócili uwagę, że czasami serwer nie pozwala na położenie bloku i wyświetla komunikat o złym kształcie.
Dodałem do jednego z pluginów prostą funkcję, która w założeniu ma ograniczać budowanie bezsensownych konstrukcji, a zwłaszcza wież 1x1 i mostów 1x1.
Algorytm jest prosty - dwustopniowo sprawdza niewielki obszar wokół bloku i jeżeli ilość powietrza jest ponad ustalone normy to blokuje położenie bloku. Nie zabezpiecza to całkowicie przed bezsensem, bo normy sa łagodne, ale utrudni trochę.
  • 0

#10 marqos

marqos

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 07:03

Szanowny Tyro,
ten algorytm ma jednak wade. Mianowicie gdzy w zamku próbuje wybudować wieże czy też dokończyć mur, wyskakuje mi ,,zly ksztalt". moze i to zapobiega robienia mostów 1x1 czy wież 1x1, ale też skutecznie utrudnia życie budowniczym. Nie wiem jak innym, ale mi osobiście sie ten dodatek nie podoba.
  • 0
Gdy Pomorze nie pomoże, to pomoże może morze, a gdy morze nie pomoże to pomoże może Gdańsk.

#11 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 07:45

mógłbyś podać przykład - skrin, w jakiej sytuacji.
mur nawet prosty, wysoki i pojedynczy jest dozwolony, to jest, że tak powiem granica, tolerancji.
  • 0

#12 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 25 kwietnia 2012 - 10:59

ok. ta wieża jest wisząca, stąd problem. trzeba zbudować rusztowanie od ziemi lub vip może pomóc zacząć. albo można sobie pomóc w takich sytuacjach przy pomocy szkła, płotków, drabinek. można je przylepić od spodu każdego bloku, a drabinki nie są sprawdzane.
bloki te zwiększają liczbę bloków w sprawdzanych i filtr przepuści inne.

naokoło bloku kładzionego 3x3 plus poziom niżej, czyli w sumie na obszarze 18 bloków, musi być w sumie co najmniej 5 bloków. albo na obszarze 3x3 i 7 poziomów niżej, czyli w sumie 72 bloki, musi być co najmniej 15 bloków.

wiem, że to trochę upierdliwe, ale nie wiem jak inaczej ograniczyć budowanie tych koszmarnych konstrukcji jedno-blokowych.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0