Skocz do zawartości


Zdjęcie

[ADMIN]slr SKARGA


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 sosen

sosen

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów
  • Ską…d:Wodzisław Śląśki

Napisano 19 kwietnia 2012 - 06:12

Mój nick: nejm
Mój Steam ID: STEAM_0:0:9154311
Data oraz godzina zdarzenia: ok 19 00 19 kwiecień
Mapa: de_chettau czy jakos tak
Opis wydarzenia: no wiec tak szanowny @ jak to na niego przyznało zarządził granie TP w tt ale dla niego granie TP wyglada tak że cała drużyna WCHODZI w 1 MIEJSCE i tam siedzi.Dostałem kicka za to że pobiegłem robić plecy bo wg @ to nie jest tp! olewając już to inny kolega pobiegł też w inne miejsce i dostał kicka po czym napisał że admin ma jakieś problemy ze sobą po czym dostał bana ja napisałałem szanownemu @ że ma isć sie leczyć bo nie wie co robi i dostałem bana na 2 godziny za to że wyraziłem swoją opinie o nim? jeszcze teksciki typu pobiegnij jeszcze raz w inne miejsce to zobaczysz możesz sobie type włożyć głęboko w dupe ;) tyle odemnie


[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Zbanowany przez slr
[AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na gamingcrew.pl/amxbans
[AMXBANS] Przyczyna: 'sam sie lecz'
[AMXBANS] Czas: '2 godzin'
[AMXBANS] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:9154311'
[AMXBANS] Twoje IP: '83.30.96.5'
[AMXBANS] ===============================================
Kicked by

Użytkownik sosen edytował ten post 19 kwietnia 2012 - 06:14

  • 0

#2 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 19 kwietnia 2012 - 06:23

A ode mnie tak, że jeśli cała drużyna stara się coś ugrać a na mapie de_Chateu potrzebny jest teamplay i sążnista wbita, potrzeba zaangażowania całej drużyny. Ty sobie latałeś sam(i nie tylko w rundzie z kickiem) i chcialeś zostać 'bohaterem'(?). Te wchodzenie na plecy to jest istne nabijanie fragów a nie gra tp. To jest tak jakby argument którym może wybronić się każdy gracz. Wróciłeś na serwer zaczynasz się smiac mówić że nic nie wiem o tp. Czemu nie wszedłeś i nie napisałeś "chcialem im zrobić plecy czemu mnie kickujesz", Dostałeś bana za to że wyjechałeś mi z tekstem "HAHAHAHHA LECZ SIE TYPIE!" dla mnie to obraza bo jeśli mówi się do kogoś żeby się leczył to znaczy ze jest z nim coś nie tak więc jest to obraza ;] A ten kolega co pobiegł w inne miejsce, pobiegł sam z paką jak cała drużyna rashowała na A(Wcześniej też walił niezłe 'ffa' tylko nie wyrzucałem go bo dużo robil (otwierał))

19:05:02 <STEAM_0:0:9154311><83.30.96.5> (Terrorist) nejm : ahahhaha
19:05:03 <STEAM_0:0:9154311><83.30.96.5> nejm : AHAHAHHA
19:05:04 <STEAM_0:0:9154311><83.30.96.5> nejm : LECZ SIE


Użytkownik SLONECZNY SOLAR edytował ten post 19 kwietnia 2012 - 06:27

  • 0

#3 sosen

sosen

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów
  • Ską…d:Wodzisław Śląśki

Napisano 19 kwietnia 2012 - 06:35

nie możesz sie domyśleć że biegnac w druga strone od środka ide na plecy od a? jak robi to dużo osob?
  • 0

#4 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 19 kwietnia 2012 - 06:38

Ja nie mówię o tym czy się mogłem domyślić, tylko o Twoim zachowaniu jak wróciłeś po kicku. Napisałeś "nie znasz zasad tp" "naucz sie tp!" zamiast kulturalnie odnieść się do sprawy, jeśli byś mnie odpowiednio przekonał itp to bym Cię przeprosił (czesto się to zdarzało) i byśmy się dogadali :)
  • 0

#5 sosen

sosen

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów
  • Ską…d:Wodzisław Śląśki

Napisano 19 kwietnia 2012 - 06:45

Bo dla ciebie tp to jest bieganie w jedno miejsce i napisałem przez to że nie znasz sie na tp i nie masz o nim pojęcia
  • 0

#6 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 19 kwietnia 2012 - 06:46

A ode mnie tak, że jeśli cała drużyna stara się coś ugrać a na mapie de_Chateu potrzebny jest teamplay i sążnista wbita, potrzeba zaangażowania całej drużyny. Ty sobie latałeś sam(i nie tylko w rundzie z kickiem) i chcialeś zostać 'bohaterem'(?). Te wchodzenie na plecy to jest istne nabijanie fragów a nie gra tp.


  • 0

#7 sosen

sosen

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów
  • Ską…d:Wodzisław Śląśki

Napisano 19 kwietnia 2012 - 07:03

szczerze powiem ci że fragi mam głeboko gdzieś tak chodziłem z 2 czy 3 razy bo tyle razy wbijaliśmy na a bo jak raz wbiłem z wszystkimi to uznałem to za bezsens bo nikt na plecy im nie wchodził
  • 0

#8 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 19 kwietnia 2012 - 07:08

A wyobraź sobie co by było jakby 5 graczy pomyślało tak jak Ty :) Robiłeś to nagminnie ale jak przegrywamy wbite wszyscy giną a patrze potem że ktoś tam kampi przed b i wyczekuje to nie mam zamiaru tego tolerować. Gdyby te wchodzenie na plecy było na tyle efektywne np. Rzucenie granatów typowe fejkowanie i odwracanie uwagi to uwierz że nie dostałbyś kicka :)
  • 0

#9 sosen

sosen

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów
  • Ską…d:Wodzisław Śląśki

Napisano 19 kwietnia 2012 - 07:28

czy ja kampiłem? pokaż mi to na demo chłopie wbijałem tak szybko tym środkiem jak sie dało a mając kilka fb na japie nie jest to łatwe...
  • 0

#10 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 19 kwietnia 2012 - 07:35

Ja bym się zgodził z panem sosenem tylko to mi nie pasuje że wbijanie na plecy na chateau nie ma większego sensu bo to nic nie da na dobrą sprawę zanim wbijesz na te plecy już będziesz tak obity albo i zabity że tylko stracony zostanie jeden zawodnik. Ale z drugiej strony sosen ma rację - powinno się banować typów którzy na serio grają ffa i sobie latają gdziekolwiek i nie ma z nich pożytku w teamie(tj ten śmieszny typ co sobie lata z dualami albo five seven przez całą mapę - po co taki gra ze statami 5:20 po całej mapie to ja nie wiem......)

A zapomniałem że zara będzie usunięty post i warn bo spam <3

Użytkownik Juri edytował ten post 19 kwietnia 2012 - 07:35

  • 0

asdasdas


#11 3Label

3Label

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 226 postów
  • Ską…d:Lbn

Napisano 19 kwietnia 2012 - 07:48

Też trochę zaspamuje, ale odniosę się do sytuacji. Mało kto gra tak naprawdę TP na tawernie i mało kto kiedy prowadzi grę. Jeśli już ktoś prowadzi grę to odbywa się to właśnie w sposób idziemy na A idziemy na B. Ale jednak ktoś ma odwagę się odezwać i powiedzieć niektórym co mają robić. Sens chodzenia na plecy nie jest głupim pomysłem, tylko żeby było to nie tyle efektowne co efektywne. Jeśli ktoś lubi chodzić robić plecy i fejkować podczas gdy cały TEAM biegnie w jedno miejsce z zamiarem wbicia i wygrania rundy powinien to moim zdaniem ZAMELDOWAĆ na początku rundy że idzie w inne miejsce, mając na celu odciągnięcie uwagi i dobro drużyny. A ban z tego co widzę był za obrazę, a nie za brak TP. Tyle z mojej strony.
  • 1

#12 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 20 kwietnia 2012 - 07:56

Kick jak najbardziej słuszny, tutaj nie ma żadnych wątpliwości, wchodzenie na plecy w takim tempie, gdzie większość teamu ginie mija się z celem i to zwykłe ffa. Zresztą patrząc na Twoją grę od początku podobna sytuacja wystąpiła z 2-3 razy, gdzie paka leżała na A, a Ty przy środku.

Co do tego bana, admin uznał to za obrazę i dał krótkiego bana. Miał takie prawo i nie ma powodu żebym ingerował w jego decyzję.

wyjaśnione, zamykam // AmCIEk

Użytkownik Amciek edytował ten post 26 kwietnia 2012 - 10:38

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0