Skocz do zawartości


Zdjęcie

Juri


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 19 maja 2012 - 07:46

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina:Tawerna TP
Nicki na serwerze:Juri
Wiek:19
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc (opcjonalne)jest moge podać na PW
Identyfikator gry (steamID, guID itp.):STEAM_0:1:17427358
Kontakt: gg/skype/mail/xfire (co najmniej 2)gg 3794075 mail jurigag@gmail.com

Czas gry na danym serwerze:45:28:26 wiem że mało ale wczesniej było dużo

Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats):http://gamingcrew.pl...ndex.php?q=Juri

Status banów (liczba banów np z AMXbans): całe 2

Powód ubiegania się o stanowisko admina: Hmmmmm ostatnio często gram. Myślę że mógłbym pomóc na serwie to i owo jak jakiegoś admina nie mam. A poza tym 24/7 prawie online na steam więc jakby co mógłbym wejść i ogarnąć ewentualny burdel. Oczywiście ograniczłbym spiny/jakieś głupie odzwyki czy tam jakieś ffa(oczywiście tylko i wyłącznie na servie). Nie przychodzi mi tu za wiele nic sensownego do napisania ale po prostu odczuwam iż niekiedy brakuje adminów. A no i ogarnąłbym tych typów co sobie siedzą i kampią i nawet nie ruszą tyłka do paki a reszta teamu walczy bo to wnerwia, albo sobie siedzą na małym mimo że poszło info że paka duży czy coś w ten deseń. Pisać jak niektórzy mnóstwo zdań i pisać jaki to ja pr0 co ja to potrafię zrobić i o co to dbać będę i robić chcę to nie chcę bo potem się okażę że mało co grać będę więc wiele obiecywać nie będę.



Użytkownik Juri edytował ten post 19 maja 2012 - 07:51

  • 0

asdasdas


#2 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 19 maja 2012 - 07:52

no ten no co ja miałem.... a już wiem coś tam grasz i ten tego no widzę Cie często.... i w ogóle fajny jesteś.... ten no jak to się mówi aa mikro żebyś coś tam używał info itp. No i ten coś jeszcze miałem napisać ale zapomniałem.... a już wiem! jestem na nie.... tzn tak jestem na tak w 100% a i chyba byłeś już adminem nawet hihi
  • 0

#3 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 19 maja 2012 - 07:53

Ja mikro nie uzywam ? Uzywam wiecej niz cala reszta serwera razem wzieta :D Chyba ze mnie nie slychac to dzieki za info

Użytkownik Juri edytował ten post 19 maja 2012 - 07:54

  • 0

asdasdas


#4 Kimix

Kimix

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 19 maja 2012 - 07:55

albo to ja jestem głuchy :P
  • 0

#5 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 19 maja 2012 - 08:00

na nie, bo znowu cos zepsujesz.. ^_^

a tak powaznie to... na nie, bo znowu cos zepsujesz :x
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#6 BaSior

BaSior

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 302 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 19 maja 2012 - 08:05

Ja tam Cie lubie i jestem na nie... A tak na serio to jestem na TAK :P a co do mikro to używa i to sporo :)

Użytkownik BaSior edytował ten post 19 maja 2012 - 08:05

  • 0
Wraca monster, zrobię Ci ponownie roller coaster,
nie możesz zapomnieć o mnie, proste, znowu zwiastuje postęp

#7 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 19 maja 2012 - 08:08

hm, nie
  • 0

#8 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 19 maja 2012 - 08:08

hm, why ?

Użytkownik Juri edytował ten post 19 maja 2012 - 08:08

  • 0

asdasdas


#9 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 19 maja 2012 - 08:08

Jestem na nie ale moze zmnienie zdanie :connie_10:
  • 0

#10 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 19 maja 2012 - 08:09

o wybacz ze sie nie okreslilem. Chyba za to ze Cie cisnienie ponosi czasem moze byc taki powod?
  • 0

#11 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 19 maja 2012 - 08:10

Jak najbardziej tak, teraz mi pasuje twoja opinia i pisałem że to poprawię(bo z tym nie ma problemu, po prostu gram sobie 4fun i tak samo z tym "ciśnieniem" jest)

A co nie pasi solar ? Chce wiedzieć co mam poprawić, chyba że nadal to ciśnienie to mówię że to zniknie :X

Użytkownik Juri edytował ten post 19 maja 2012 - 08:12

  • 0

asdasdas


#12 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 19 maja 2012 - 08:30

Unosisz się niepotrzebnie, nie raz upominałem Cie za przeklinanie kickowalem itp.
  • 0

#13 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 19 maja 2012 - 08:33

Łatwiej kickować tych co się rzucają niż typów co sobie ffa grają lub inne pierdoły robią na mapie(jakieś ta,tk i inne głupoty), pewnie.

Użytkownik Juri edytował ten post 19 maja 2012 - 08:36

  • 0

asdasdas


#14 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 19 maja 2012 - 08:41

Jak dostaniesz admina i będziesz potrafił kontrolować dwa teamy podczas gdy np ty jesteś przy życiu, to gratuluję. Ja takich umiejętności nie mam. Każde złamanie regulaminu powinno być karane i nie mam pojęcia czemu się teraz rzucasz.

Zgłaszając swoją kandydaturę oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwera oraz kryteriami kandydatów na admina i w pełni je akceptujesz


  • 0

#15 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 19 maja 2012 - 08:44

Czy ja się rzucam ? Ja tylko odpowiadam że łatwiej zkickować takiego co się czepia tych co blokują czy grają ffa czy robią cokolwiek innego, niż takich co to robią. A skoro usłyszałeś że "klnę" to było to z jakiegoś logicznego powodu a nie tak po prostu sobie przeklinałem. Typy za tk czy ta sobie często siedzą i grają i na końcu okazuję się że serwer ich banuje zamiast admina, a gracz który cokolwiek przeklnie jest zwykle kickowany w TRYMIGA nie patrząc na to czemu się złości na innych ludzi(to jest dla mnie głupotą i ten regulamin powinien zostać zmieniony imho)

Użytkownik Juri edytował ten post 19 maja 2012 - 08:48

  • 0

asdasdas


#16 Wik28

Wik28

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 19 maja 2012 - 10:12

Wiem że nie mam tu nic do powiedzenia ale kłucąc się z solarem to raczej admina nie dostaniesz :mellow:

Użytkownik Wik28 edytował ten post 19 maja 2012 - 10:12

  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#17 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 19 maja 2012 - 10:53

Tak nie dostanie admina za to ze sie kloci z solarem. Widzisz taka tu niesprawiedliwosc jest ze jezeli ma sie inne zdania to jestes przegrany... omg ;x
  • 0

#18 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 19 maja 2012 - 11:06

Hmmmm jestem na... NIE?
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#19 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 19 maja 2012 - 11:17

Ja tu nie widzę kłótni ale ok tylko normalną, poważną rozmowę.
  • 0

asdasdas


#20 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 20 maja 2012 - 08:23

Typy za tk czy ta sobie często siedzą i grają i na końcu okazuję się że serwer ich banuje zamiast admina, a gracz który cokolwiek przeklnie jest zwykle kickowany w TRYMIGA nie patrząc na to czemu się złości na innych ludzi(to jest dla mnie głupotą i ten regulamin powinien zostać zmieniony imho)


Widze że nie wiesz jak to wygląda. Jesteś w ct grasz grasz nic nie ma podejrzanego. nagle ktoś piszena czacie. "wy***rdalaj LAMUSIE j**any c*** CI W PYSK SZMATO!" Co robisz?
a) pytasz się czemu przeklina
B) dajesz bana/kicka
c) olewasz sprawe

Większość z graczy nie mówi i nie pisze że ktoś bije swoich (bo zabijanie to widać). To jest nie możliwe żeby bez relacji osoby z przeciwnego teamu ogarniać go. Chyba że wierzysz komuś na internetowe słowo. Też jak zostawałem adminem myślałem że będe alfo i omego na serwerze bede widzial wszystko i zrobie wszystko co będe mógł. prawda jest inna bo bez współpracy innych graczy Twoje zapewnienia nie będa wypełnione w 100%.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0