Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl wieczorków retro - temat do dyskusji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#21 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 20 lipca 2012 - 02:15

Kompa składałem i nie wbiłem was pokarać ;/
  • 0

asdasdas


#22 Chrzan

Chrzan

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 lipca 2012 - 06:17

na pewno będziesz mieć jeszcze okazje :) Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Może taki cotygodniowy cykl zrobić ? (Choć jak dla mnie może taki mapcykl być cały czas :P )
  • 0

#23 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 21 lipca 2012 - 03:35

Za tydzień chętnie zagrałbym mapy naprawdę dużego kalibru, może np. przegląd pozycji z nowej szkoły "wschodnich" mapperów:

http://cs-mapping.co...splay.php?f=135

No, ale na coś takiego Jego Świętobliwość Abras na pewno się nie zgodzi :D.
  • 0

#24 Chrzan

Chrzan

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 21 lipca 2012 - 04:45

ale kurcze większość tych map co podałeś to cs:s jest. oprócz siege i militi dodam kilka moich propozycji :) więc tak :

de_suntower : http://gamebanana.com/cs/maps/157793 bardzo dobra mapa na TP. wyrównana przede wszystkim.

de_rats_2001 : http://gamebanana.com/cs/maps/166138 - co tu dużo mówić - kupa śmiechu i tyle :)

de_sunny : http://gamebanana.com/cs/maps/158246 Ciekawa, łatwa do ogarnięcia mapa. jest bardzo jasna więc nie ma kampienia po kątach :P

de_museum : http://gamebanana.com/cs/maps/158112

i na koniec mapka którą przed chwilą odkopałem gdzieś na dysku ze starego kompa :P - helms_deep czyli re-inscenizacja ataku na helmowy jar znany z trylogii Tolkiena

na chwilę obecną nie mam screenów, ale tu macie wersje z css, która jest praktycznie wzięta żywcem z wersji dla 1.6 (choć sama mapa pamięta jeszcze wersje 1.5 o ile nie 1.3 :P )

http://gamebanana.com/maps/7632
  • 0

#25 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 21 lipca 2012 - 05:24

Żadna z nich nie jest do CS:S. I tu jest puenta. One są po prostu tak świetnie zrobione.
  • 0

#26 Chrzan

Chrzan

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 21 lipca 2012 - 10:12

Żadna z nich nie jest do CS:S. I tu jest puenta. One są po prostu tak świetnie zrobione.


Zwracam honor. Nie znam się na cyrlicy więc patrząc na screeny pomyślałem, że to cs:s. Faktycznie, to robi wrażenie. Jedyny problem, to rozmiar mapek. ściągnąłem sobie pare mapek i wygląda to fajnie. ale pewnie większość ludzi nie ściągnie sobie mapki tylko będzie pobierać przez serwer, a pobieranie +/- 10 megowej mapy troche trwa i pewnie sporo disconnectów by poleciało :/
  • 0

#27 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 21 lipca 2012 - 10:51

z tego co wiem to mają być wieczorki retro czyli zawierać powinny mapy, które były grane kiedyś dawno temu na Tawernie TP. Z Waszych propozycji nic nie było niegdyś zatem to nie trzyma się kupy. Póki co priorytetem będzie kreowanie mapcyklu w oparciu o przeszłość, z czasem zobaczymy jak to będzie wyglądać.
  • 0
Dołączona grafika

#28 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 22 lipca 2012 - 07:01

Ach, no to smutne to. W takim razie proponuję wymieszać tawernowe wieczorki retro z wieczorkami map niestandardowych i pykać je sobie naprzemiennie - wtedy myślę obie strony będą zadowolone. No nic, ja tymczasem mykam sobie z tego tematu, bo wychodzi na to, iż moje propozycje to taki offtopic trochę :D.

No to może airstrip? Mapa standardowa, ale zakazana - nigdzie jej zagrać nie wolno. Albo clan2_fire/cpl_fire - były kiedyś? Wolałbym wersję "clan", bo fajniejsza.

Użytkownik La scatola magica edytował ten post 22 lipca 2012 - 07:04

  • 0

#29 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 22 lipca 2012 - 08:46

na pewno w kolejnych wieczorkach będą grane niektóre z map, które były w poprzedni czwartek. Na liście oczekujących na pewno jest aztec, cbble, vertigo, militia, assault, któryś fire, estate, italy (o którym wspomniałeś w poście wyżej). Jeśli inicjatywa się przyjmie to do końca wakacji na pewno też niestandardy zagoszczą w mapcyklu, ale nie spodziewałbym się już teraz tego, bo wybór jest przeogromny, a nie mamy zamiaru zmieniać mc całkowicie tylko podmieniać po 5-6 mapek na tydzień. Wszystkie propozycje mile widziane :)
  • 0
Dołączona grafika

#30 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 22 lipca 2012 - 09:31

A ja zadam inne pytanie kiedy kolejny wieczorek :) Może piątek lub sobota bo wtedy bym mógł pograć
  • 0

#31 Predator

Predator

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 712 postów
  • Ską…d:Wojkowice

Napisano 22 lipca 2012 - 01:47

a dzisiej najlepiej jak da rade! :P
  • 0
,,You put water into a cup, it becomes a cup, you put water into a bottle, it becomes a bottle, you put it into a teapot, it becomes a teapot. The water can flow, or it can crash. Be water my friend. :)

#32 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 22 lipca 2012 - 01:55

No ja bym dzisiał testowo wsadził de_tawerne do mc
  • 0

#33 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 22 lipca 2012 - 10:13

Propozycja na nastepny wieczorek, do jutra mozna jeszcze jakieś propozycje dodawać. Wieczorek na 99% w czwartek

de_vertigo
cs_havana
de_tawerna
de_airstrip
as_oilrig
de_clan2_fire
cs_militia
de_aztec

Użytkownik abras edytował ten post 22 lipca 2012 - 10:20

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#34 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 22 lipca 2012 - 10:25

suntower i russka - obie mapy byly jakis czas temu grane na serwerze. ale sa niestandardowe wiec pewnie male szanse na wrzucenie do wieczorkow :X
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#35 Chrzan

Chrzan

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 22 lipca 2012 - 10:41

może zamiast oilrig dać as_tundra. też całkiem fajna mapa była.
  • 0

#36 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 23 lipca 2012 - 08:02

Tundra została skasowana bodaj wraz z premierą wersji 1.6. A zatem wymagać będzie ściągnięcia kilku plików.

W ogóle formuła tego wydaje mi się dziwna - chodzi o to, żeby zagrać de_aztec, de_tawerna i dać jeszcze jakieś ochłapy prostemu ludowi, by się cieszył. Byleby nie za dobre, by nie cieszył się za bardzo. No, ale jeśli tak ma być, to z map proponowanych ułożyłbym coś takiego:

cs_italy
de_airstrip
de_tawerna
cs_havana
de_vertigo
cs_militia
de_aztec
de_clan2_fire
as_oilrig

Starałem się trochę bardziej choć je kolorystycznie wymieszać :D.

Użytkownik La scatola magica edytował ten post 23 lipca 2012 - 08:04

  • 0

#37 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 23 lipca 2012 - 10:00



W ogóle formuła tego wydaje mi się dziwna - chodzi o to, żeby zagrać de_aztec, de_tawerna i dać jeszcze jakieś ochłapy prostemu ludowi, by się cieszył. Byleby nie za dobre, by nie cieszył się za bardzo.


masz problemy z czytaniem czy specjalnie się zapędzasz? kilka postów wyżej przecież napisałem co i jak, wakacje jeszcze troche potrwają, zatem wiele map jeszcze będzie granych. Dla jednych jedne są dobre, a dla drugich inne.
  • 0
Dołączona grafika

#38 hajen

hajen

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 28 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 lipca 2012 - 10:09

Cześć.

A nie pomyśleliście może o mapach typu es_ ? Dla tych, co nie mieli styczności - na początku CS'a cisnęło się również na mapach, gdzie CT mogło normalnie kupić bron, a terroryści "uciekli z transportu" z glockami. Podnoszą bronie ukryte na mapie. Celem jest dotarcie do "extraction point", działa to tak samo jak z VIPem, tyle, że terro wygrywa, jeśli określona ilość członków ucieknie lub wystrzela przeciwników. Przykład: es_trinity: http://gamebanana.com/cs/maps/160046
  • 0

#39 La scatola magica

La scatola magica

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 23 lipca 2012 - 12:16

masz problemy z czytaniem czy specjalnie się zapędzasz?

Czy "przeczytać" w Twoim słowniku znaczy "zgodzić się z, aprobować"? :D

hajen, a czy w ogóle ktokolwiek gdziekolwiek miał styczność z mapami "_es"? Przecież to zabronione, jeszcze bardziej niż de_airstrip. Mi się udało takie zagrać przez kilka, może kilkanaście rund w życiu, choć przez wszystkie lata szukałem okazji, by to nastąpiło. Poza tym Escape nie mieści się w formule "retro" - trzeba ściągać pliki, bo te mapy nie są już dołączane do gry i nigdy, jak mniemam (no bo są zabronione), nie było ich tutaj w mapcycle.

Użytkownik La scatola magica edytował ten post 23 lipca 2012 - 12:21

  • 0

#40 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 24 lipca 2012 - 04:58

mapcycle na wieczorek czwartkowy

as_oilrig
de_airstrip
de_tawerna
cs_havana
de_vertigo
cs_militia
de_aztec
de_clan2_fire
cs_italy


de_clan2_fire jest w standardzie czy trzeba pliki pobierać?

Użytkownik wodny edytował ten post 24 lipca 2012 - 05:51

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0