Skocz do zawartości


Zdjęcie

żenada


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 30 sierpnia 2012 - 10:57

Tytuł zgłoszenia :żenada
Nick zgłaszającego na serverze :Legend986
Opis uwagi/błędu :postanowiłem że zobaczę jak wygląda sytuacja na serwerze z oczu gracza więc stworzyłem nowe konto i wbiłem na serwer. znalazłem zniszczony dom ale widać było że kiedyś bryła była ciekawa i doszedłem do wniosku że warto było by odnowić ten budynek , ale jak to zwykle bywa po poprzednim lokatorze zostało troche skrzynek i dwa piecyki więc zdecydowałem się napisać do jakiegoś moderatora prośbę o to żeby te pozostałości usunął. z administracji obecny na serwerze był tylko puntapunta. ponieważ z góry doszedłem do wniosku że może być rozdrażniony to starałem się pisać na tyle kurtularnie i składnie jak umiałem. dostałem odpowiedź nie mam czasu co mnie poirytowało ale pomimo tego znów ponowiłem prośbę równie grzecznie i tu znowu dostałem odpowiedź że nie ma czasu. zamknąłem się na jakiś czas minęło piętnaście minut, uznałem że znów sprubuję i tym razem przyleciał. póknął pare razy i powiedział że nie może zniszczyć piecy. w takim razie poprosiłem chociaż o cuboida żeby dom przetrwał do czasu aż przyjdzie ktoś z większą liczbą permissi. tu dostałęm odpowiedź że nie umie dawać cuboidów i że jeśli nie mam totemu to on mi to kasuje bo i tak mi to zniszczą. zacząłem pisać że zrobie to na cudo tylko potrzebuje trochę czasu ale on mnie tepnął do jakiegoś zniszczonego szałasu i widać było że to odpoczątku była to tragedia i dostałem odpowiedź że moge tu zamieszkać bo tu nie ma skrzyń a jak mi nie odpowiada to on skasuje to coś i tamten fajny domek. tu już mnie naprawdę znerwiła jego ignorancja i to że odrazu zostałem zaliczony do noobów więc napisałem że by sobie ze mnie nie kpił i skoro tak to się może pocałować w dipou bo znajde coś lepszego. napisałem dokładnie coś takiego i bez żadnych bluzgów ani nic ale i tak dostałem bana za... wyzywanie moderatora ;)... na stałe.
Osoby potwierdzające :brak
Screenshoty :brak

chodzi mi głównie o to że jak ktoś jest moderatorem to jak już wbija na serwer powinien te 15 minut poświęcić graczom nie?

chciałbym aby punta za całokształ akcji chociaż chwilowo stracił swoją funkcję (jak by co sam się już odbanowałe :) )
  • 0

#2 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 31 sierpnia 2012 - 06:27

już wyłączać czy jeszcze chwilę poczekać?
  • 0

#3 Susek

Susek

    Pedobear

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 285 postów
  • Skype::c

Napisano 31 sierpnia 2012 - 06:31

Do czego to doszło ;/ :<
  • 0

#4 DudusPL

DudusPL

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 31 sierpnia 2012 - 06:42

Tyro może wejdziesz na server i te skrzynki oblokujesz ?
  • 0

#5 Darken

Darken

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 305 postów
  • Ską…d:Dirt-Land

Napisano 31 sierpnia 2012 - 06:56

Legend nie chcę skarżyć ale ja widziałem że dostał bana, ale przeklinałeś ;[ Ale nie powinien odrazu tak reagowac.
  • 0
Dołączona grafika

#6 HEROS

HEROS

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 31 sierpnia 2012 - 07:26

Ja nie che nic mówić ale to nie tylko puntapunta jeszcze wielu moderatorów jest co nie maja czasu , to odtwurzcię rekrutacje bo ja siedzie na servie nie mam co robić a jak bedę miał moda to pomogę . Podaruje sobie wymienianie tyh graczy ale powiem jedno dobrze że daliście Graczu : Bercik moda on zasluguje nawet na admina bo on akurat zawsze miał czas by pomuc to dobry człowiek :good:
  • 0

#7 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 31 sierpnia 2012 - 07:28

Wydaje mi się, że moderatorzy mogą rozbić taką skrzynię używająć // superpickaxe
ale trzeba to sprawdzić. mojemu niewolnikowi to działa, więc wam tez powinno.

@HEROS - nie dam ci moderatora, po tym co pokazałes ostatnio, musi duzo czasu upłynąć zamin mnie przekonasz, że to byłby dobry pomysł.

Użytkownik tyro edytował ten post 31 sierpnia 2012 - 07:30

  • 0

#8 HEROS

HEROS

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 31 sierpnia 2012 - 07:30

Ale powiedz Tyro kiedy odtworzysz rekrutacje bo ja się hentnię zgłoszę na moderatora bo ostatnio dóżo siedze na servie nudzi mi się a nie zawsze mam jak pomuc graczom bo brakuje mi uprawnien moderatora :cray:
  • 0

#9 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 31 sierpnia 2012 - 07:45

Chodzi tylko o uprawnienia...? Może jeszcze ogarnij ortografię trochę i nie spamuj tu Tyrowi :)
  • 0

#10 piotrekd00

piotrekd00

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 496 postów
  • Skype:piotrekd00
  • Ską…d:Łask

Napisano 31 sierpnia 2012 - 09:11

Faktycznie kilku moderatorów nie jest bardzo uprzejmych ale to nie powód żeby żulić o moderatora heros!
  • 0

#11 puntapuntaMOD

puntapuntaMOD

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 511 postów
  • Skype:puntapunta19
  • Ską…d:Z doliny muminków...

Napisano 31 sierpnia 2012 - 09:27

Ja nie bylem uprzejmy tak??? To ty caly czas przeklinal iwg. Zenada to ty jestes powiedziales (cytat) Zebym sie pocalowal dun... i dalej nie pamietam. Ja to zrozumialem jako du*** i dalem bana za wulgaryzm i przezywanie.A jak sie dowiedzialem ze 2 konto zbanowalem to sie troche zdziwilem...I zaczoles przeklinac i na mnie i ze jestem idiota. debi*** kilka, osub moze to potwiedzic. :nono:

Ja nie che nic mówić ale to nie tylko puntapunta jeszcze wielu moderatorów jest co nie maja czasu , to odtwurzcię rekrutacje bo ja siedzie na servie nie mam co robić a jak bedę miał moda to pomogę . Podaruje sobie wymienianie tyh graczy ale powiem jedno dobrze że daliście Graczu : Bercik moda on zasluguje nawet na admina bo on akurat zawsze miał czas by pomuc to dobry człowiek :good:


Heros czasu nie mialem bo to 24 byla i chcialem jak naj szybciej skonczyc budowle. i odpoczac od tego holernego MC.

Darken moze potwierdzic jak do mnie klna. Chcialem zeby sie uspokoil ale...
  • 0

#12 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 31 sierpnia 2012 - 10:18

Jeśli tak was męczy ten Minecraft to po co w ogóle w niego gracie? Ja myślałem, że gry są po to by się trochę rozerwać, odpocząć od codzienności, od pracy, od nauki, a Wy to traktujecie jak przymus. Jesteście od tego uzależnieni bo nie potraficie w spokoju ze sobą się bawić, nie potrafilibyście przez jeden dzień nie włączać komputerów będąc w ich pobliżu.

Praca administratora w naszej sieci serwerów wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Stawiamy na pierwszym miejscu dobro gracza potem swoje. Nie ma czegoś takiego jak "Nie mam czasu Ci pomóc, bo muszę dobudować werandę w SWOIM domku". Najpierw gracz potem admin/moderator.

Z drugiej strony przeklinanie i obrażanie drugiego człowieka jest bardzo złym zachowaniem i świadczy o niewychowaniu danego osobnika. Poza tym nie ma żadnych dowodów i równie dobrze mógłbym gadać z duchami, bo moja wypowiedź powinna być zaadresowana do konkretnych osób.

Faktycznie kilku moderatorów nie jest bardzo uprzejmych ale to nie powód żeby żulić o moderatora heros!


No to lecimy ze skargą na takich co biorą odpowiedzialną funkcję, a swoim zachowaniem niszczą dobre imię serwerowni. Sami w ten sposób zmienicie status rekrutacji. Dwa takie wykroczenia, a często jedno wystarczy by administrator stracił swoją funkcję, uwierzcie mi...

Użytkownik wodny edytował ten post 31 sierpnia 2012 - 10:18

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#13 puntapuntaMOD

puntapuntaMOD

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 511 postów
  • Skype:puntapunta19
  • Ską…d:Z doliny muminków...

Napisano 31 sierpnia 2012 - 10:21

Nie poprostu powiedziałem holerny ze tak uzależnia :D
  • 0

#14 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 31 sierpnia 2012 - 10:39

ty byłeś miły? zachowałeś się arogancko i miałeś mnie w głębokim poważaniu a potem jak już przylesciałeś rozmawiało się z tobą... niezbyt miło i w końcu napisałem żebyś się pocałował w dipou bo znajdę coś innego (dokładnie słowo w słowo to samo bez przekleństw bluzgów i innych) i dałeś mi za to bana... na stałe .i wiesz jeśli tak się odnosisz do innych graczy to nie dziw się potem że nikt poważy tu nie gra.

i owszem potem wbiłem na normalnym koncie i troche po tobie pojeździłem ale w końcu opierdziel się należał bo graczy nie powinno się oblewać ciepłym moczem i twoja nie kompetencja też mnie dobiła bo ty masz tą funkcje od miesiąca i nie raczyłeś się nawet nikogo zapytać jak się tworzy cuboida ;).
  • 0

#15 jacolplacol

jacolplacol

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
  • Skype:Hellfire
  • Ską…d:Aether

Napisano 31 sierpnia 2012 - 10:49

Cóż ja sądzę że Legend ma racje moderator powinien zajmować się graczami nieważne czy są to gracze początkujący czy grający już długo. Myśle żeby jednak dać punciepuncie drugą szansę i jeśli to nie poskutkuje dopiero wtedy zabrać mu moda
  • 0
HIA Powraca!!!

#16 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 31 sierpnia 2012 - 10:51

na niego już były skargi ale dostał czas żeby się poprawić
jak widać nie wyszło mu to najlepiej
  • 0

#17 puntapuntaMOD

puntapuntaMOD

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 511 postów
  • Skype:puntapunta19
  • Ską…d:Z doliny muminków...

Napisano 31 sierpnia 2012 - 11:00

Nie mialem cie w du* porostu czasu nie mialem a i tak tego osunąć nie mogłem.

A skargi byly na to ze zbudowałem uliczki na Spawnie zo co przepraszam ale to byl 1 dzień :D

ty byłeś miły? zachowałeś się arogancko i miałeś mnie w głębokim poważaniu a potem jak już przylesciałeś rozmawiało się z tobą... niezbyt miło i w końcu napisałem żebyś się pocałował w dipou bo znajdę coś innego (dokładnie słowo w słowo to samo bez przekleństw bluzgów i innych) i dałeś mi za to bana... na stałe .i wiesz jeśli tak się odnosisz do innych graczy to nie dziw się potem że nikt poważy tu nie gra.

i owszem potem wbiłem na normalnym koncie i troche po tobie pojeździłem ale w końcu opierdziel się należał bo graczy nie powinno się oblewać ciepłym moczem i twoja nie kompetencja też mnie dobiła bo ty masz tą funkcje od miesiąca i nie raczyłeś się nawet nikogo zapytać jak się tworzy cuboida ;).


Ja mniej wiecej wiem jak sie go robi ale pod koniec ma problem sie pytałem.

A poza tym się kłócić nie lube wiec ja sie juz nie udzielam
  • 0

#18 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 31 sierpnia 2012 - 11:00

wiesz to że kończyłeś jakąs głupawą budowlę nie znaczy że nie mogłeś włączyć superpikaxa(o ty pewnie też nie słyszałeś) i to rozbić w pięć sec.

a poza tym jak to wodny napisał najpierws dobro graczy potem moderatora i nie ma wymówki typu ''nie chce mi się'' czy ''nie mam czasu''
  • 0

#19 puntapuntaMOD

puntapuntaMOD

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 511 postów
  • Skype:puntapunta19
  • Ską…d:Z doliny muminków...

Napisano 31 sierpnia 2012 - 11:06

to 24 była i już paczec nie mogłem.

Dobrze ale oco się rozchodzi ze nie wiem jak sie dokonca cuba daje czy to ze przeklinałeś, czy o tym ze nie mam czasu?

Jak wodny napisał przeklinanie świadczy o wychowaniu czlowieka.
  • 0

#20 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 31 sierpnia 2012 - 11:09

Legend, super pick axe nie działa na cprivate. Przynajmniej mi nigdy nie zadziałało. Próbowałem na drzwiach i dozownikach, nic. Ja bym Cię odesłał do admina. Nie widziałem tego domku, ale pewnie dałbym Ci jakieś materiały na odbudowę albo trochę sadzonek drzew i mączki kostnej, jakbyś poprosił.
Ja mam jedynie pytanie, dlaczego od razu miałeś bana za przekleństwo. Ja bym zkickował albo zesłał na Cb piorun. Dlaczego Cię "zaszantażował", że zregeneruje ten domek który chciałeś odbudować. Ogólnie, dlaczego Cię tak traktował. Ja rozumiem napisać "przyjdę za minutę, zajęty jestem" ale jak już przyjdzie to pomóc.
W każdym razie... Żenada :(

Użytkownik Eurobercik edytował ten post 31 sierpnia 2012 - 11:13

  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1