Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Podanie na moderatora]-Darken

Moderator Prośba o rangę

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Darken

Darken

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 305 postów
  • Ską…d:Dirt-Land

Napisano 16 listopada 2012 - 06:14

temat: [podanie na moderatora] - Darken

Który dział/działy chcę objąć- Jeśli chodzi o dział to Minecraft nie Cs Ogólnie wszystko co w Dziale Minecraft..

Dla czego ja?- Otóż to że moja kultura zna ograniczenia, staram się do sprawy napiętej podchodzić z dystansem lecz ze skutecznością, jak widzicie lubią mnie tutaj i na pewno ta ranga na forum przyniesie korzyści nie tylko dla serwera, a także nie rozpatrywane tematy będą miały jak najczęstszy nadzór.
Stosował bym się również jak do regulaminu i również podporządkowywał bym graczy na forum tych "mniej doświadczonych"
Myślę że ja dlatego że gram tutaj już bardzo długo i jak widać nie mam ogromnej ilości postów a na forum siedzę kilka/kilkanaście razy dziennie, czyli krótko mówiąc staram się nie spamować i pilnować się, nie zbaczając z danego mi tematu/ tak również wymagał bym tego samego od innych...


Jakie mam plany w stosunku do działów, co chciałbym zrobić- Jest to opcjonalne, lecz ja w dodatku napiszę: Czyli jak wspomniałem w zapytaniu "dlaczego ja?" starał bym się podporządkować nowych, na forum:
w potrzebach:
-Przenieść do odpowiedniego działu.
-Poprawić i dać ostrzeżenie gdy osoba w zły sposób podchodzi do sprawy.
-A nawet zamknąć gdy temat by został całkowicie zmieniony i był jedną kupą spamu.



Oświadczam że zapoznałem się z regulaminem forum oraz regulaminem moderatora, jak również znane są mi obowiązki wynikające z mojej rangi zamieszczone odpowiednio w tematach:
regulamin - http://gamingcrew.pl...tion=boardrules
moderatorzy - http://gamingcrew.pl...?showtopic=6301
rangi - http://gamingcrew.pl...?showtopic=5436
  • 1
Dołączona grafika

#2 Kajotos

Kajotos

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisano 16 listopada 2012 - 06:44

Dla czego ja?- Otóż to że moja kultura zna ograniczenia, staram się do sprawy napiętej podchodzić z dystansem lecz ze skutecznością, jak widzicie lubią mnie tutaj i na pewno ta ranga na forum przyniesie korzyści nie tylko dla serwera, a także nie rozpatrywane tematy będą miały jak najczęstszy nadzór.
Stosował bym się również jak do regulaminu i również podporządkowywał bym graczy na forum tych "mniej doświadczonych"
Myślę że ja dlatego że gram tutaj już bardzo długo i jak widać nie mam ogromnej ilości postów a na forum siedzę kilka/kilkanaście razy dziennie, czyli krótko mówiąc staram się nie spamować i pilnować się, nie zbaczając z danego mi tematu/ tak również wymagał bym tego samego od innych...

1. Jesteś stronniczy.
2. Starasz się nie spamować, lecz ci to nie wychodzi.
3. Nie jestem pewien co do tej twojej "kultury".
4. Błędy.

Użytkownik Kajotos edytował ten post 16 listopada 2012 - 06:45

  • 0
Marzenia są po to, by niosły zawód...

#3 Darken

Darken

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 305 postów
  • Ską…d:Dirt-Land

Napisano 16 listopada 2012 - 08:04

Błędy może i są a co do mojej kultury, to nie masz nic do zarzucenia przyznam raz Legend zwrócił mi uwagę, i od tamtej pory jak i wstecz nie popełniam błędów co do mojej kultury, a błędy ortograficzne czy interpunkcyjne to ty też nie przybierasz w int. I twoje zdanie o mnie jest jednoznaczne bo mnie nie znasz tak jak pozostali, nie będę się martwił twoim zdaniem bo po tobie innego zdania
się nie można spodziewać! Dzięki...
  • 0
Dołączona grafika

#4 Kajotos

Kajotos

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisano 16 listopada 2012 - 09:21

Akurat nie miałem na myśli błędów interpunkcyjnych czy też ortograficznych. Twoje wypowiedzi po prostu nie mają sensu...
"bo mnie nie znasz tak jak pozostali"
Skoro nikt cię nie zna to po co ty się tu promujesz?
Ja wytknąłem ci błędy (już nie mam na myśli błędów w pisowni), a skoro ty masz to za przeproszeniem w d*pie to nie moja sprawa...
Moje zdanie nie jest identyczne we wszystkich przypadkach, tak jak mi zarzucasz. ;)
Po prostu moim zdaniem się nie nadajesz.


Wyjaśnij mi proszę co w twoim mniemaniu oznacza "podporządkować nowych"?
  • 0
Marzenia są po to, by niosły zawód...

#5 Lugward

Lugward

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 726 postów
  • Ską…d:Niewistka-Podkarpacie

Napisano 16 listopada 2012 - 11:01

właściwie to też cię nie znam na tyle abyś dostał tą rangę, ale spamerzy by mieli z tobą problem. Jestem na nie.
  • 0

#6 Cinek

Cinek

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
  • Ską…d:z kakao-land

Napisano 17 listopada 2012 - 08:01

Znam Cię, ale jestem na nie.

Użytkownik Cinek edytował ten post 17 listopada 2012 - 08:15

  • 0
Drodzy gracze minecrafta. Przestaniecie się podniecać tym klanem HIA ?

#7 Darken

Darken

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 305 postów
  • Ską…d:Dirt-Land

Napisano 17 listopada 2012 - 10:37

No ok, jakoś będzie dzięki za wypowiedzi. :(
Można zamknąć :(
  • 0
Dołączona grafika

#8 Pawcio

Pawcio

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Skype:pawciow99
  • Ską…d:Z galaktyki k***ix

Napisano 17 listopada 2012 - 11:24

Nie
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0