Skocz do zawartości


Zdjęcie

o5tRY_cH3D2!45Z*666^L@M!3,Z4L


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 o5tRY_cH3D2!@5Z^L@M!3.¯@L

o5tRY_cH3D2!@5Z^L@M!3.¯@L

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 stycznia 2008 - 10:54

Generalnie sam przed chwilą obejrzałem swoje demko i obserwowałem kiedy martynka zaczęła oglądać moje demko i wyszło pięknie, zasugerowała się statystyką moją weszła na specta i zbanowała mnie po obejrzeniu czterech albo pięciu fragów... brak słów...
  • 0

#22 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 14 stycznia 2008 - 11:03

moze wystarczylo ?
  • 0

#23 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 14 stycznia 2008 - 11:16

bylem przy tym jak martyna mu dala perma tez go ogladalem i jak dla mnie to albo czit albo elo gracz TYLE. Nie bylem w stanie stwierdzic nic w 100%. Ale cos tu krecisz kolego.....
  • 0

ws2xe1.jpg


#24 Lisu

Lisu

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 301 postów
  • Ską…d:Ropczyce

Napisano 14 stycznia 2008 - 11:21

I widzisz, niema sensu sie kryć. Powiedz wprost że z wh grałeś i po sprawie :D Wtedy ściągniemy bana.

Ale next time włącz Aim_bota, albo coś z speedhacka i będzie wtedy jasna sytuacja.

Ps. jakie posiadasz słuchawki ?






Przedstawione powyżej sytuacje nie zdarzyły się naprawdę. Nie próbuj ich naśladować !
  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika


One death is a tragedy
One million is a statistic


#25 Seele ^

Seele ^

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 79 postów
  • Ską…d:zza skrzynii

Napisano 14 stycznia 2008 - 11:35

anatosion żal to mi ciebie. Oceniasz demo a nawet nie chciało ci sie go ściągać. Nie wiem czy wiesz, ale jest licznik ściągnięć. Ściągałem Ja, tyro i ostry.


i uprzedzam twoje kolejne głupie pytanie: jeszcze nie miałem czasu obejrzeć, co zrobię jutro wieczorem.

Użytkownik Seele ^ edytował ten post 14 stycznia 2008 - 11:45

  • 0


#26 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 15 stycznia 2008 - 12:20

na zeskok tez zwróciłem uwagę, ale zapomniałem napisać, no i jeszcze na granaty, żadnej pomyłki, chybienia...
generalnie podobała mi się gra. możliwe że używasz wspomagaczy, bo jak już pisałem, doskonała orientacja.
poczekamy co napisze Seele^.

btw. obejrzyjcie najpierw demo, a potem piszcie komenty. inaczej to tylko bicie piany...
  • 0

#27 Seele ^

Seele ^

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 79 postów
  • Ską…d:zza skrzynii

Napisano 15 stycznia 2008 - 04:02

Akcje, które dla mnie przerastają zwykłego skilla:

4:02 - pewien swego nie patrzył na nie kryte plecy
5:22 - zagadkowy skan, najpierw body i przechodzi na head
5:38 - nie było słychać, ale to mogło być sfarcone
8:03 - bardzo interesujące. Ewidentnie słychać gościa o nicku snake, do tego strzela, tupie, i
zabija kogoś z twojego teamu, ty nie reagujesz, tylko przebiegasz jak najszybciej na bs.
9:14 - najlepiej oglądać na 1/4 prędkości, wali pierwszy raz gdy ktoś przebiega, potem świruje, potem znowu i tak kilka razy, a w chwili jak za drzwiami pustoszeje(9:30) przestaje strzelać.
15:47 - odwraca sie plecami od otwartych, nie krytych drzwi, bo wie że jest czysto :P


Teraz ostry wyjaśnij te akcje które wyszczególniłem.

Na jego korzyść przemawia to, ze ani razu nie strzelił minimalnie przed tym, nim ktoś wybiegł zza ściany/skrzyni.
Ale jak dla mnie to to za mało, by coś więcej powiedzieć, uważam iż powinniście dać mu pozwolić grać dalej i w bliskiej przyszłości okaże się więcej.
Dodatkowo dodam, iż ma mnóstwo wpisów na steamid.canet, a nigdy go nie dodano do starej BL.

Użytkownik Seele ^ edytował ten post 15 stycznia 2008 - 04:19

  • 0


#28 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 15 stycznia 2008 - 08:10

no tak. mialem słabą nadzieję, że coś konkretnego znajdziesz.
mi się nie chciało wypisywać tych minut. ostry ogarnia nadzwyczaj dobrze, co samo w sobie jest podejrzane, ale bezpośrednich dowodów nie ma.

sorry za bana jeżeli jesteś niewinny.
najlepiej wyłącz te wspomagacze, nie są ci potrzebne, grasz wystarczająco dobrze, a te kilka fragów więcej nie jest wartych.

/odbanowany.
  • 0

#29 M jak Martyna

M jak Martyna

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów
  • Ską…d:e£dEzeT

Napisano 15 stycznia 2008 - 10:39

Ale kto to demko oglądał? MARTYNA?
Wątpię żeby była to kompetentna osoba,
proszę aby moją grę ocenił ktoś kompetentny.
Każda akcja jest dowodem umiejętności gry na słuch i przede wszystkim logicznego myślenia.


czy ty masz rozdwojenie podświadomości ? poczytaj Swoje posty bo ten tylko przykład.


On ma racje, dajcie demo komuś kto sie na tym zna, najlepiej to dajcie link w tym temacie.
Sam grałem na czitach pół roku i wiem ocb, a w ocenianiu pomyliłem się raz w życiu, co chyba do dziś jest na boardzie ;>


prosiłam Cie w którymś tam z kolei poście, abyś zastanowił się co do mnie piszesz, jesteś fajny wiesz wszystko ? chyba nie więc czytaj poniżej ...


Polecam również mój zeskok z rusztowania na skrzynkę bsową tracąc 5hp, świetny materiał szkoleniowy np. dla martynki który tam już banuje specjalistka ;(


Generalnie sam przed chwilą obejrzałem swoje demko i obserwowałem kiedy martynka zaczęła oglądać moje demko i wyszło pięknie, zasugerowała się statystyką moją weszła na specta i zbanowała mnie po obejrzeniu czterech albo pięciu fragów... brak słów...


hmm, nie oglądałam dema i nie pamiętam dokadnie czy byłam na spekcie. kto inny wszedł Cie obserwować i wydał takie polecenie abym zbanowała. całkowita dyskryminacja, co ona może wiedzieć, nie ?

najlepiej wyłącz te wspomagacze, nie są ci potrzebne, grasz wystarczająco dobrze, a te kilka fragów więcej nie jest wartych.


dobrze powiedziane
  • 0

#30 o5tRY_cH3D2!@5Z^L@M!3.¯@L

o5tRY_cH3D2!@5Z^L@M!3.¯@L

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 stycznia 2008 - 04:56

Zagram 4Martyna w Heyah pro :) zapraszam już w marcu :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0