Skocz do zawartości


Zdjęcie

muza na serwie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
72 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: muza na serwie (23 użytkowników oddało głos)

co ma byc...

  1. fajna beka (7 głosów [30.43%])

    Procent z głosów: 30.43%

  2. mnie to rybka ( jestem gluchy) (2 głosów [8.70%])

    Procent z głosów: 8.70%

  3. wiecej Disco Polo ^^ (3 głosów [13.04%])

    Procent z głosów: 13.04%

  4. banować osoby zwane DJ polo(zdaniem Tyra & BlOOkersa) (11 głosów [47.83%])

    Procent z głosów: 47.83%

Głosuj

#41 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 28 stycznia 2008 - 08:16

kornik nie dygaj muze mozesz puszczac jak ja gram ;]
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#42 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 stycznia 2008 - 08:19

nie dygam ! niby kogo mam sie bac ? blookersa ?

nie bede puszczal bo jak widac po moim podpisie bede przestrzegal regulaminu ! a nie mam zadnych FAJNYCH tekstow :< oprocz achmeda
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#43 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 28 stycznia 2008 - 08:55

no ale jak mi Swirek nie pusci "poca to sie nogi i ... pod pachami czasem" to ja namowie wszystkich zeby przestali grac na tawernie :P











P.S. dla przewrażliwionych sztywniaków : to był ŻART.. HA - HA

Użytkownik Bubasek edytował ten post 28 stycznia 2008 - 08:56

  • 0

:heart:


#44 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 28 stycznia 2008 - 09:03

muza bedzie dalej ;p (w mniejszych ilościach ofc...)
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#45 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 stycznia 2008 - 09:05

Bubku a mojego Achmeda to już nie lubisz ? :P

Achmed sie na ciebie obraził :P
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#46 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 28 stycznia 2008 - 09:05

bedzie bedzie a i smieszy mnei to ze tutaj najbardziej stekaja ci co najmniej graja na serwie ha. w ogole nie powinno byc dyskusji
  • 0
Dołączona grafika

#47 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 28 stycznia 2008 - 09:27

i tak to jest z tą "większością", o której tyle pisał Rahh.

tylko dwóch jest sztywniaków: tyro i bl00keRs, (może jeszcze z0nk) reszcie się podoba puszczanie muzyki.

z dyskusji wynika, że większość jest za muzą, ale jak patrzę na sondę zdecydowanie więcej głosów jest przeciw muzie.

tak samo jest na serwerze, paru krzykaczy robi wrażenie, że są cool i że jazgot jaki puszczają jest ok,
a prawdziwa większość chce po prostu w spokoju pograć, bo po to przyszli na serwer i nie ma ochoty się wdawać w dyskusję z krzykaczami, zwłaszcza jeżeli admin wiedzie w tym prym.

kulturalny człowiek najpierw zastanowi czy swoim zachowaniem nie przeszkadza innym, a potem dopiero pomyśli o własnych przyjemnościach. ten kto narzuca innym swoje upodobania to zwykły (...)

SWIREQ - właśnie dlatego, ze to serwer publiczny, trzeba się zastanowić co się robi i starać się zachować kulturę. gdyby to był priv. to w zamkniętym gronie można sobie pozwolić na więcej. to samo się tyczy wypowiedzi przez mic czy na sayu.
to że serwer jest publiczny nie znaczy, że panuje na nim absolutna swoboda. wolność to jest świadomość ograniczeń, jeżeli rozumiesz co to znaczy...

młodym ludziom się wydaje, że nic ich nie ogranicza, że wolno im wszystko. jednak życie uczy, że są granice, które trzeba akceptować...

kiedyś zobaczycie, że to jak oddziałujecie na otoczenie, z czasem do was wraca, ale wówczas jest skierowane na was. innymi słowy, jeżeli zachowujecie się po chamsku, życie kiedyś was potraktuje po chamsku. jeżeli pomagacie ludziom i jesteście kulturalni, życie będzie dla was łaskawsze. akcja-reakcja....

na pewno większość pomyśli, że pierniczę bez sensu, ale trochę pożyjecie i może zrozumiecie....

Użytkownik tyro edytował ten post 28 stycznia 2008 - 09:28

  • 0

#48 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 28 stycznia 2008 - 09:35

Niekotrzy zle to odebrali - nie nie mozna puszczac muzyki podczas gry. Moga byc jakies krotkie kawalki ale zadnych dyskotek 24 h na dobe. Niestety. Staralismy sie to jakos wysrodkowac. Mozna cos co jest w miare krotkie i smieszne albo b krotkie. Jezeli ktos cche zapuszcac dlugie kawalki to prosimy skorzystac z winampa tudziez innego playera i puszczac sobie nie innym. Mi osobiscie puszczanie muzyki mocno nie przeszkadza,ale trzeba to troszkę przystopowac bo zle rzeczy sie dzieją
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#49 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 28 stycznia 2008 - 09:45

BACZNOSC QRFAAAAAAAA!!!!!!! lol .gif' class='bbc_emoticon' alt=': lol :' />

Użytkownik RahH edytował ten post 28 stycznia 2008 - 09:54

  • 0
Dołączona grafika

#50 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 stycznia 2008 - 10:23

Rahhu dokładnie :P niedługo jak w Wojsku bedzie :< i teraz juz mi Bubas nie pusci swojej elo NUTY :(


po 2 co do muzyki wybaczcie ale jak mam na winampie sluchach muzyki ? co kazda smierc skakac na pulpit zeby se puscic i na poczatku kazdej rundy wracac zeby wylaczyc ? bo jak inaczej mozna sluchac tylko podczas smierci ?

Użytkownik KoRniK edytował ten post 28 stycznia 2008 - 10:31

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#51 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 28 stycznia 2008 - 10:30

Szkoda ze malo z was wogole przestrzega zakazu. Ja rozumiem puszczenie muzyki raz na jakis czas ale nie co runda.

Rozumiem ze muzyka poprawia atmosfere na serwerze i sam jestem jej zwolennikiem ale sorry - nie w takiej ilosci i po drugie zyjmy tak aby nie przeszkadzac innym. To jest serwer gier a nie miejsce gdzie dzielicie sie muzyką z przyjaciolmi. Rozumiem pare razy na mape ale nie co rudna.

Potem jak posypia się bany to bedzie krzyk ze owi zly owi niedobry, a ja was tylko prosze o ograniczenie sie z muzyką.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#52 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 28 stycznia 2008 - 11:02

nie zebym mial cos do lesia kaczynskiego ale... Owi na prezydenta!! :D :huh: <_< :crazy:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#53 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 28 stycznia 2008 - 11:11

tylko mi pozniej nie mowic ze ktos kogos obrazil, a ja nie zareagowalem

to jaki jest sens zebys mial adma? A co do tematu to lubie jak muza leci jak zgine o ile nie trzeszczy (techno kreta). I obojetne mi jest co to bedzie, byle nie jakies glupie wycie. Wydaje mi sie ze lepiej muzy posluchac niz tylko odglosy biegania i strzelania.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#54 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 stycznia 2008 - 11:19

ograniczylem sie z muzyka ! nie puszczam juz wogule tylko wytlumaczcie mi to o co was zapytalem ...

czyli jak inaczej sluchac muzyki TYLKO podczas smierci z winampa ?
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#55 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 28 stycznia 2008 - 11:19

Rahhu dokładnie :P niedługo jak w Wojsku bedzie :< i teraz juz mi Bubas nie pusci swojej elo NUTY :(


coś wymyślimy :girl_wink: bo zasady są po to aby je........ :girl_wacko:
  • 0

:heart:


#56 GloSu

GloSu

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Ską…d:WWA

Napisano 28 stycznia 2008 - 11:25

tyro tys to filozof i filantrop jest wielki :!: twoja długa odp. mnie zadziwiła :D w sensie merytorycznym. Jednakowoż trzeba wrzucić na luz w koncu CS i różne związane z nim rzeczy jak np. owa muzyka ma nam pomoc w odstresowaniu sie, oderwaniu od codziennosci i ogolem rozrywce a wiec nie chodzi tu o narzucanie komus swojego stylu bo tak nie jest puszczane kawalki sa neutralne.


Pozatym w sondzie mniej osob zaglosowalo ze jest za muzyka ponieważ 70%> graczy nie jest zarejstrowanych a 50% pewnie zalozyla konto i sie nie udziela :)

Użytkownik GloSu edytował ten post 28 stycznia 2008 - 11:26

  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

HardStyle is my way of life !!


#57 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 28 stycznia 2008 - 11:40

masz rację, ze gra się dla odstresowania. własnie dlatego nie chcę słuchac jakiegoś shitu disko polo czy techno. jak juz czasem wchodze na serwer to żeby w spokoju pograć, a jak słucham muzyki to właczam sprzęt i płytę. w csie dźwięk jest gówniany. poza tym to nie problem "skoczyć na pulpit" czy przełączyć na winampa - alt+tab działa.

tak więc "muzyka", która puszczacie wcale nie działa odstresowującą, tylko wnerwia.

widzę, że najlepszym sposobem jest voice_enable 0, albo chodzenie na jakiś normalniejszy serwer. co zresztą często się zdarza...
  • 0

#58 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 stycznia 2008 - 11:56

Widze ze niedlugo tutaj nic nie bedzie mozna robic ...
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#59 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 29 stycznia 2008 - 12:00

nie wiem kiedy Ty tyro byles na serwie ze jakas muza Cie draznila az tak bardzo....
tak jak pisalem ja i inni glownie sa puszczane proste nuty neutralne. a zapomnieliscie juz jak w moim filmiku byla na koniec scena jak tancze z calym ct na respie przy disko polo tancz tancz tancz? i co wszyscy skakali i tanczyli na respie z wnerwienia?

jedynie krecik raz puszczal jakies gowno mozgoj**ne przez chwile

Użytkownik RahH edytował ten post 29 stycznia 2008 - 12:01

  • 0
Dołączona grafika

#60 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 29 stycznia 2008 - 12:07

prosze was.
Nikt nie kaze robic z serwera jakiegos domu pogrzebowaego. Nikt wam nie zakazuje puszczania uzyki calkowicie. Tylko prosimy was zebyscie sie troche z tym ograniczyli bo nie wszystkim to pasuje. I nie musi to oznaczac ze sa sztywniakami. Moze np waszego gustu nie podzialaja? Tka wiem ze jest mute ale np niektorych nie mozna zmutowac.

Rahh uwazasz ze Twoje pisoenki sa neutralne - a ja uwazam je za syf. Komus innemu sie moze podoba komus innemu znowu nie. I na tym caly problem sie opiera. To ze sie Tobie podoba nie oznacza ze sie podoba innym. Prosze ograniczcie sie z tym troche a bedzie dobrze
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0