Skocz do zawartości


ChriS

Rejestracja: 27 paź 2008
Poza forum Ostatnio: lis 24 2010 08:27
-----

Moje tematy

Logo Lana

13 maja 2010 - 11:36

Witam, potrzebuję logo lana CS, który będzie się odbywał u mnie w mieście.

Jego nazwa to Tarnobrzeski Lan

Rozmiar: 400x100
Tematyka: Counter-Strike
Tło: ciemne, zielone efekty i dodatki
Inne: napis Tarnobrzeski Lan

bardzo bym prosił o współpracę, projekt lana jest na wykończeniu, chcę, żeby już wszystko było

strona: www.tarnobrzeskilan.fora.pl

Max Payne 3

05 października 2009 - 06:02

Więc... może jakoś tego nie okazywałem, ale jestem zagorzałym fanem Max Payne'a. Wciągnęła mnie świetnie opowiedziana historia tego "nowojorskeigo" detektywa, charyzmatyczna i rozpoznawalna sylwetka postaci. Tym bardziej ucieszyłem się, po długim oczekiwaniu, na wieść o powstającej trzeciej odsłonie tej, można powiedzieć, kultowej gry. Zmartwiło mnie parę innych aspektów: ze screenów wygląda na to, że akcja została przeniesiona do tzw. Ciepłych Krajów, co stało się ostatnio głupią modą wśród gier komputerowych. Po drugie radykalna zmiana sylwetki bohatera: jest łysy i ma obleśną brodę. Jednocześnie szef projektu zapewnia, że nie zmienili klimatu gry, wręcz go ulepszyli. Ja też mam taką nadzieję, oby nie zniszczyli czegoś, co było świetnie i bardzo grywalne.

Oto parę screenów:


Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafikaZapraszam do komentowania, i gry i mojego wywodu ;)

Bless

Tsds 2On2 Tarnobrzeg I Dalsze Okolice ;)

03 sierpnia 2009 - 08:33

Dołączona grafika

Tarnobrzeska Strefa Dobrego Skilla zaprasza do udziału w turnieju graczy z Tarnobrzega i okolic. Turniej składa się z 2 faz: online i Lan. Z turnieju online zostanie wyłonione 4 drużyny które zmierzyły by się na "Ostatecznej Rozgrywce" w Tarnobrzeskiej Jaskini Gier CyberNet najprawdopodobniej w ostatnią sobotę wakacji! (wszystko zależny od czasu trwania eliminacji).

Specyfikacja Turnieju:
Ilość drużyn: 16 lub 32 | Gramy fazę grupową oraz drabinkę DE
System rozgrywek:
- 2on2 only steam
- Faza grupowa: BO1 MR 15
- Faza PLAY OFF: BO3 MR 15
- Ostateczna Rozgrywka: BO3 MR 15
Wpisowe: 10zł ( od drużyny [5zł/gracz] ) Wszystkie pieniądze przechodzą do puli nagród!
Pula nagród ( z wpisowym od 32 drużyny ) to ponad 500zł! Nagrody mogą ulec zmianie jedynie na lepsze!

Zapisy już otwarte i potrwają do 8 sierpnia br. na forum http://www.tsds.xaa.pl (niebawem domena)

Sponsorzy Turnieju !

Viacom.pl - sklep komputerowy
CyberNet Tarnobrzeg - Jaskinia Gier

Niebawem więcej info !

Nie zwlekaj zapisz swoją drużynę już dziś !

Hmm... Cheater?

14 lipca 2009 - 07:49

Hmm... cheater?

Piszę tego posta zainspirowany moimi ostatnimi doświadczeniami oraz kolega Masmixem :)
Otóż:
Ostatnio naciąłem się na typka, który wysłał mi link do specjalnego programu do gry Team Fortress 2, który odblokowuje tzw. czapeczki. Są to modele głów postaci, heavy ma hełm do rugby, medic hełm z 1 wojny światowejDołączona grafika Dołączona grafika

Niestety, serwer główny TF2 daje te czapki dosyć wolno, według polskiego serwisu: "Szansa, że wylosowany przedmiot będzie czapeczką wynosi 0.3-0.44%". Dodam jeszcze, że posiadanie tych oto "czapeczek" nie wpływa na rozgrywkę, jak kevlar i helmet w CSie, nie zmniejszają obrażeń, nie dają criticów. Program jednak okazał się keylogerem i ukradł mi konto steam. Postanowiłem podzielić się tym faktem na forum, gdzie spotkałem się ze zdaniem Masła, że on cheaterów nie lubi i dobrze mi tak. Nie żywię ŻADNEJ urazy do kolegi Masmixa, powód napisania tego posta jest inny.
Gdzie jest granica między cheatami a programami supportu i modelami? Według mnie uproszczona definicja cheatów to "programy umożliwiające zdobycie lepszych statystyk niż inni gracze, nie wkładając w grę żadnego wysiłku i własnego talentu". w sumie, ten mój program można porównać do zmiany modeli w CSie, ale nie na takie, które ułatwiają trafienie, tylko upiększają grę.
A jaka jest wasza opinia w tym temacie? Czuję, że spotkam się ze sporym sprzeciwem, ale spróbujemy Dołączona grafika zapraszam do dyskusjiEDIT by ShataN: Używaj normalnej czcionki, okularów jeszcze nie potrzebujemy.