Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika bl00keRs

Odnotowano 38 pozycji dodanych przez bl00keRs (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 27-kwietnia 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#83599 Chieftec GPS-450AA-101A

Napisano przez bl00keRs w 13 maja 2011 - 01:08 w Giełda

Nieaktualne.



#83598 Cooler Master (wentylatory)

Napisano przez bl00keRs w 13 maja 2011 - 01:07 w Giełda

Sprzedane.



#83597 Philips GoGear RaGa 4GB

Napisano przez bl00keRs w 13 maja 2011 - 01:07 w Giełda

Nieaktualne.



#83492 Creative Sound Blaster X-Fi XtremeGamer

Napisano przez bl00keRs w 07 maja 2011 - 10:03 w Giełda

[#10136] Nie posiadasz uprawnień wymaganych do zgłoszenia tej treści.




#83490 Creative Sound Blaster X-Fi XtremeGamer

Napisano przez bl00keRs w 07 maja 2011 - 08:48 w Giełda

Nieaktualne, można zamknąć.

PS. To są chyba jaja jakieś, że nie można raportować postów (chciałem to zrobić zamiast pisać tego posta) i wyskakuje błąd o uprawnieniach.



#83215 Gigabyte GF 7600GS 256MB

Napisano przez bl00keRs w 25 kwietnia 2011 - 08:52 w Giełda

Sprzedane, można zamknąć.



#83151 Philips GoGear RaGa 4GB

Napisano przez bl00keRs w 22 kwietnia 2011 - 12:06 w Giełda

Aparatem cyfrowym od HP z 5mgpx kamerą robiłem zdjęcia ale nie obczajam tego aparatu i ciągle mi takie wychodzą... mogę zrobić lepsze telefonem jak kogoś interesuje.



#83109 Philips GoGear RaGa 4GB

Napisano przez bl00keRs w 21 kwietnia 2011 - 06:49 w Giełda

Hej!

Posiadam na sprzedaż empetrójkę Philips GoGear RaGa 4GB (SA2RGA04).
Została ona zakupiona 8/8/2010, stan oceniam na dobry; szybka jest bez żadnych uszkodzeń zaś tył posiada trochę zadrapań i napis firmowy schodzi powoli, daję na nią gwarancję działania, kabel, brak słuchawek.
Cena jaka mnie interesuje wynosi 65PLN + KW. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt wyłącznie poprzez prywatną wiadomość na forum.

Zdjęcia:

http://blookers.pl/z...petrojka/01.jpg
http://blookers.pl/z...petrojka/02.jpg



#83108 Cooler Master (wentylatory)

Napisano przez bl00keRs w 21 kwietnia 2011 - 06:48 w Giełda

Hej!

Posiadam dwie sztuki wentylatorów Cooler Master 140x140x25mm na sprzedaż. Zostały one wymontowane z obudowy Cooler Master CM 690 II Advanced zaraz po jej zakupie.
Jeden z nich jest czarny zaś drugi przezroczysty z niebieskim podświetleniem. Zostały raz wypróbowane pod kątem działania, nie sprzedaje ich osobno.
Do wentylatorów dodaję po jednej przejściówce 3pin > MOLEX. Cena jaka mnie interesuje za oba to 25PLN + KW. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt wyłącznie poprzez prywatną wiadomość na forum.

Zdjęcia:

http://blookers.pl/z...tylatory/01.jpg
http://blookers.pl/z...tylatory/02.jpg



#83107 Creative Sound Blaster X-Fi XtremeGamer

Napisano przez bl00keRs w 21 kwietnia 2011 - 06:47 w Giełda

Hej!

Posiadam na sprzedaż kartę dźwiękową Creative Sound Blaster X-Fi XtremeGamer.
Używana była około półtora roku, nigdy nie było z nią problemów oraz nie rejestrowałem produktu na stronie Creative (nie wiem nawet co to daje), sprawna w każdym calu. Cena jaka mnie interesuje to 155PLN + KW. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt wyłącznie poprzez prywatną wiadomość na forum.

Zdjęcia:

http://blookers.pl/z...zwiekowa/01.jpg
http://blookers.pl/z...zwiekowa/02.jpg



#83062 Gigabyte GF 7600GS 256MB

Napisano przez bl00keRs w 19 kwietnia 2011 - 02:37 w Giełda

Hej!

Karta graficzna Gigabyte GF 7600GS 256MB (GV-N76G256D-RH) na sprzedaż.
Radziła sobie wraz z P4 3GHz z takimi grami w rozdzielczości 1024x768px na maksymalnych detalach jak GTA San Andreas, NFS: Most Wanted, 18WOS: Haulin czy Euro Truck Simulator oraz na detalach średnich z Test Drive Unlimited. Działała stabilnie podkręcona przez rok czasu z 400/800MHz na 500/1020MHz po czym powróciłem do zegarów domyślnych jako, że przestałem grać w gry. Karta jest w pełni działająca, daję na nią gwarancję rozruchową, cena jaka mnie interesuje to 100PLN + KW. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt wyłącznie poprzez prywatną wiadomość na forum.

Zdjęcia:

http://blookers.pl/z...raficzna/01.jpg
http://blookers.pl/z...raficzna/02.jpg



#83061 Chieftec GPS-450AA-101A

Napisano przez bl00keRs w 19 kwietnia 2011 - 02:28 w Giełda

Hej!

Posiadam na sprzedaż używany zasilacz Chieftec GPS-450AA-101A.
Pracował on około półtora roku z niezbyt wymagającą konfiguracją i znakomicie sobie radził przez co był stanowczo za cichy, więc trudno mi powiedzieć jaka głośność jego jest pod obciążeniem. Stan idealny, daję gwarancję rozruchową, pełen komplet prócz oryginalnego opakowania i papierków (to co widzicie na zdjęciach). Cena jaka mnie interesuje to 80PLN + KW. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt wyłącznie poprzez prywatną wiadomość na forum.

Zdjęcia:

http://blookers.pl/z...zasilacz/01.jpg
http://blookers.pl/z...zasilacz/02.jpg



#73394 Test Drive Unlimited

Napisano przez bl00keRs w 20 sierpnia 2010 - 10:34 w Giełda

Hej.

Mam do sprzedania grę jak w temacie, cena jaka mnie interesuje to 20PLN (na żołądkową gorzką :)).
Niestety nie posiadam płyty z grą ani pudełka, jedynie skan z cdkeyami do TDU + MEGAPACK, grę kupiłem przez internet rok temu również w ten sam sposób, klucz jest oryginalny i używany był tylko przeze mnie, grać przez internet da się na 100% bo sam grałem :)

Możliwość kupna jako przelew lub SMS 2x23,18 zł (na moje konto wpada 2x10PLN)

Więcej informacji udzielam poprzez prywatną wiadomość.



#73324 Zestaw piłkarza

Napisano przez bl00keRs w 18 sierpnia 2010 - 11:09 w Giełda

Hej.

Aktualna cena całości to 100PLN + koszta przesyłki (10PLN), zdjęcia już nie działają a tematu edytować nie mogę dlatego zainteresowanych proszę o kontakt via PW po więcej info i aktualne zdjęcia.



#72195 Antywirus

Napisano przez bl00keRs w 24 lipca 2010 - 10:03 w Software

Najlepszy był, jest i będzie Kaspersky, w sumie to nie bez powodu wygrywa każdego roku testy na różnych portalach czy w czasopismach.
Korzystam z Kasperskiego około 4 lat, nie miałem żadnych problemów (Kaspersky Internet Security 2010 aktualnie), bazy aktualizują się czasami po kilka razy dziennie (2-3), wbudowana online ochrona, wbudowany profil gracza, czy zamula system, nie wiem nie zauważyłem różnicy w wydajności (P4 3GHz, 2GB RAM) podczas gdy był włączony oraz wyłączony.
W marcu/kwietniu byłem zmuszony zainstalować ESET 4, gdyż skończyła się licencja na Kasperskiego, wszystko fajnie git majonez po 4 dniach komputer zasyfiony jednym z najgorszych wirusów jakie są, czyli rodzinka Virut'ów, z trudem go usunąłem po chyba 10 formatach i 1 straconym dniu, bo to jest taki syf, że jak już wejdzie to infekuje wszystkie pliki wczytywane na komputerze, robiłem format ale tuż po formacie znowu przerzucił się z dysku D: na C: do Windowsa i było to samo a danych z dysku D: nie mogłem stracić za żadne skarby, czyli jego format nie wchodził w grę a tak w ostateczności można tylko go usunąć. Wtedy przeskanowałem Avirą i ComboFix (logi), które znalazło i usunęło pliki w tym połowę .exe które miałem na komputerze, na szczęście jest trial Kasperskiego 30 dniowy i nim postanowiłem przeskanować, dokończył dzieło poprzednich 2 (pousuwał kilka jeszcze) i śmiga do dziś na Trial Resetterze :D Od tego czasu nie chcę więcej syfu typu ESET oraz Avast, które są warte tyle co nic.



#71729 Czego słuchasz w tym momencie?

Napisano przez bl00keRs w 15 lipca 2010 - 05:07 w Muzyka

S&M - So glad

Dołączona grafika



#71667 Słuchawki ad. post bl00kersa

Napisano przez bl00keRs w 13 lipca 2010 - 12:21 w Off topic

Lecz to nie ja mam skrzywienie psychiczne, lecz ty, śmieszą Cie palce? A co, Tobie ich brak? O jak mi przykro :( A nie! Jednak są, a co takie śmieszne? Rzeczywiście śmieszne... Wszystko Cię "śmieszy" zauważyłem, lecz pamiętaj, że po śmiechu zawsze jest płacz jak to się mówi. Ewidentnie widać, że domniemany admin od siedmiu boleści ma jakieś poważne problemy ze sobą, co zresztą widać po postach w dwóch moich tematach, podejrzewam, że jest to przez czynny udział w e-sporcie, nie wnikam, lecz powinieneś coś z tym zrobić, nie wiem, ogranicz komputer może trochę albo udaj się do jakiegoś psychologa czy psychiatry, na pewno znajdziesz gdzieś pomoc.

Co do tej strony, to daj sobie z tym spokój, taką stronę każdy jeden może zrobić w 1 dzień i wypisać co chce. Informacje na niej zaczerpnięte są z Wikipedii na której każdy jeden może wypisać co zechce, więc bez żadnych testów sprzętu nowy do używanego a jedynie wypisanie kilku słów na dany temat jest rzeczywiście wiarygodne.

Kończę polemikę z kimś komu brak kilku klepek, szkoda mojego czasu i czasu innych na czytanie tych wywodów.

Pozdrawiam.



#71655 SteelSeries 5H v2

Napisano przez bl00keRs w 12 lipca 2010 - 11:33 w Giełda

Temat można zamknąć, słuchawki zostały już sprzedane z kartą dźwiękową za 110PLN :)
A czy mają 2-3 lata czy są nowe to specyfikacje mają taką samą i oddają taki sam dźwięk, specyfikacja ich się nie zmienia poprzez lata użytkowania, to tak jakbyś chciał mi wmówić, że gdy kupisz 2GB ramu po roku masz już tylko 1GB bo drugi nie pracuje, jak zepsujesz to nie pracuje ofc. a o to ile będą chodzić jeszcze to zależy od Ciebie samego, czy będziesz o nie dbał czy będą Ci spadać z biurka po kilka razy dziennie.

PS. Blood, ja do Twojego pyska się nie przypierdalam a uwierz mi, że jest maraton uśmiechu, także zostaw wieśniactwo w szopie.

Pozdrawiam i proszę o zamknięcie tematu.



#71644 iPod shuffle

Napisano przez bl00keRs w 12 lipca 2010 - 01:14 w Giełda

Hej.

Posiadam iPod shuffle 3G o pojemności 2GB na sprzedaż. Stan techniczny jest idealny, zaś stan wizualny określam na średni, gdyż sam iPod posiada kilka zadrapań/rys na froncie. Zakupiony został zeszłego roku na początku grudnia. Według moich obliczeń bateria na maksymalnej głośności w potrafi wytrzymać od 10 do 12 godzin. Dowodu zakupu niestety nie posiadam, lecz Apple daje gwarancje 1 roku na ten produkt i w razie usterek wystarczy kod seryjny, który znajduje się pod klipsem. Produkt został zakupiony za granicą, także cała dokumentacja (książeczka 2-3 malutkie strony jak użytkować produkt, dostępny również na stronie Apple w języku polskim) jest w obcym języku. Posiadam cały pakiet do niego, prócz w/w dowodu zakupu. Cena jaka mnie interesuje to 60PLN + 15PLN za przesyłkę.

Kilka zdjęć:

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika



#71640 Zestaw piłkarza

Napisano przez bl00keRs w 12 lipca 2010 - 12:27 w Giełda

Pudełko/karton jest za darmo, oczywiście bez zawartości. Jeżeli chodzi Ci o zawartość to napisałem w 1 poście.



#71638 Zestaw piłkarza

Napisano przez bl00keRs w 12 lipca 2010 - 12:21 w Giełda

Hej.

Posiadam na sprzedaż "zestaw piłkarza" w którego skład wchodzą: buty, ochraniacze, skarpety, pompka do piłki.
Wszystko zostało kupione 2 lata temu przez pomyłkę... W zasadzie to używane wszystko było tylko kilka razy i to 2 lata temu, gdyż uraz stopy spowodował, że byłem zmuszony przerwać grę na 8 miesięcy przez co zapał do piłki nożnej oraz zainteresowanie nią spadł do zera. Leżały w szafie przez te 2 lata i zdecydowałem, że nie mogą się tak marnować, być może komuś się przydadzą.

Cena jaka mnie satysfakcjonuje za to wszystko to 120PLN + 15PLN koszt przesyłki. Wszystko zostanie oczywiście ubezpieczone na taką kwotę, aby w razie zaginięcia towaru był zwrot kasy. Płatność przez PayPal lub wpłata na konto bankowe.
Nie rozdzielam wszystkiego co jest zawarte, sprzedaje w pakiecie, tzn. płacisz za buty, ja dorzucam całą resztę w gratisie, gdyż nie potrzebuję tego a Tobie może się to przydać, zrobisz z tym co zechcesz.

Stan wszystkiego jest idealny co zresztą możesz zauważyć na zdjęciach niżej, nie ma co się dziwić, gdyż używane było kilka razy jak wspomniałem wyżej.

Buty
Nike Mercurial Talaria II FG

Rozmiar: US=11, UK=10, EUR=45, CM=29

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Ochraniacze
Adidas F50 Lite

Rozmiar: L

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Skarpety
Nie napiszę, żeby skłamać, że jest to Nike lub Adidas. Są to zwykłe skarpety jak widzicie na obrazku.
Idealnie pasują do powyższych butów, mają miękką (pogrubioną) powierzchnię na stopę.

Rozmiar: 43-45

Dołączona grafika

Pompka
Nike ball pump 3

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika


Wszystko prezentuje się następująco
Dołączona grafika



#71636 SteelSeries 5H v2

Napisano przez bl00keRs w 12 lipca 2010 - 10:10 w Giełda

Hej.

Posiadam słuchawki SteelSeries 5H v2 na sprzedaż. Zakupione zostały 31 grudnia 2007 i były używane przez 2 lata głównie do gry w counter-strike. Na początku tego roku ze względu, że wpadło mi trochę kasy kupiłem coś kosztowniejszego i lepszego od tych a co za tym idzie wylądowały one w szafie i leżą tak po dziś dzień. Słuchawki nie posiadają karty dźwiękowej USB 7.1, kupowałem bez karty, ponieważ posiadam własną kartę dźwiękową, brak jednej rzeczy - kartonu oryginalnego i gwarancji, sprawne oraz zadbane, brak wad ukrytych. W skład wchodzą słuchawki SteelSeries 5H v2 oraz kabel przedłużający.

Cena jaka mnie interesuję to 80PLN + 15PLN za przesyłkę czyli razem 95PLN (przesyłka zostanie ubezpieczona na kwotę 100PLN).
Wszystko zostało już zapakowane solidnie w karton tak, aby nie doszło do uszkodzenia podczas transportu.
Płatność przelewem na konto bankowe lub PayPal.

Jeżeli kogoś interesuję karta dźwiękowa USB 7.1, mogę dorzucić za 20PLN ową kartę, pochodzi ona od słuchawek wspomnianych wyżej SteelSeries Siberia v2.

Zamieszczam również trochę zdjęć z owych słuchawek:

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika



#71515 Sluchawki + mikrofon pod USB do 50zl

Napisano przez bl00keRs w 10 lipca 2010 - 09:53 w Hardware

Nie 3 lata, tylko 2.5, widzisz, dbam o wszystko i u mnie trzyma 3 lata, u Ciebie pada po kilku tygodniach.
Za takim budżetem to możesz jedynie dostać gówna Samsung albo Creative.
50zł to jest nic jak chcesz słuchawki kupić.



#71512 Sluchawki + mikrofon pod USB do 50zl

Napisano przez bl00keRs w 10 lipca 2010 - 09:43 w Hardware

Jeżeli jesteś zainteresowany i zwiększysz budżet to niedługo zamierzam sprzedać moje SteelSeries 5Hv2 (kupione 31 grudnia 2007), które działają do dziś elegancko.
Nie są one co prawda pod USB a pod normalne minijacki, lecz jak będziesz chciał to dorzucę do nich za 15zł kartę dźwiękową USB od nowych słuchawek SteelSeries Siberia v2. Cena słuchawek to 100zł wraz z kosztami przesyłki + ew. karta dźwiękowa USB o której wspomniałem wyżej (nie używam jej)



#71317 KaLaCH

Napisano przez bl00keRs w 05 lipca 2010 - 09:35 w Cheaterzy

Demko z HLTV, gdyby komuś to nie wystarczyło.
http://hltv.sliceit....inferno.dem.zip
Zajmij się tym ktoś, bo niedługo oba demka padną...Nie ma co tu praktycznie oglądać, kilka sekund chyba.