Skocz do zawartości


Zdjęcie

Geneza nicku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#21 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 19 listopada 2008 - 11:57

To ładne macie historie :D

@Bubasek
A to Bubu nie wzięło się od Twojego zamiłowania do różu?

---

Moje to każdy chyba wie skąd się wzięło. Jest to pewien ułamek nazwiska. Używam go od 8 roku życia, kiedy to zebraliśmy się z klasowymi kolegami pod szkołą i zaczęliśmy wymyślać sobie ksywy (tak na wzór starszych osobników, gdzie nikt nie mówił do siebie po imieniu). Gdzie się tylko dało, to ksywę wykorzystywałem jako nick, np. w CS.
Gdybym miał tu wypisać swoje inne nicki pod jakimi jestem rozpoznawany w necie, to nie starczyłoby wątku lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> (żartując przesadnie). Nawet mówiono o mnie - typ o tuzinie nicków, czy agent o stu twarzach. Jednak do ulubionych i najbardziej rozpoznawalnych na forum czy czatach to: 2pet, Verpa (nie ma nic wspólnego z Werbą), Martini, GryźMnieLiżMnie.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#22 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 20 listopada 2008 - 12:03

No to teraz ja opiszę swoją historie :D Tak więc dawno dawno temu jak byłem jeszcze małym niesfornym dzieciuszkiem zacząłem grać w CS'a 1.0 w Cafe na początku było fajnie był nick Player i elo.Potem gdy już byłem bardziej "hajt" i umiałem kupywać bronie klawiaturą a nie myszką postanowiłem znaleźć sobie jakiś ładny nick, jego poszukiwania trwały bardzo długo aż pewnego dnia z nudów wziąłem ćwiczenie (Chodziłem jeszcze wtedy do podstawówki) i zacząłem robić moją pracę domową która polegała na rozwiązaniu grafu z którego miało wyjść nazwisko jakiegoś matematyka.Po skończeniu zadania przezemnie jego imię brzmiało "KALOCH" na drugi dzień w szkole okazało się że jego nazwisko brzmi zupełnie inaczej a ja miałem z tego taką uciechę i radość że postanowiłem okrzyknąć się mianem "K@loch" Po długich bojach w Cafe przeszłem na grę w CS'a poprzez internet a co z tym się wiązało ze zmianą nick'u tym razem nie było trudno gdyż na miejsce starego K@locha szybko przyszedł jak dla mnie kolejny nick brzmiący "M@jor" Na tym właśnie nicku panowałem spory okres czasu na scenie CS'a 1.5, w roku 2005 powstało moje pierwsze fragmovie nazwane "M@jor Fragmovie 2005" które było naprawdę porządne na tamten okres lecz znikło ono zarówno z Sieci jak i z mojego Dysku :( (Chciałbym je chociaż jeszce raz obejrzeć) M@jor starał się grać generalnie na jedym serwie by się coś ogarnąć z atmosferą a nie biegać od serwa do serwa, spory okres czasu grałem na Romix CS 1.5 w Piszu jednym z lepszych serwerów CS'a 1.5 postawionym w mojej małej miejscowości.Kiedy serw zszedł na psy przeniosłem się na serwer zwany In Memories a gdy wkrótce i on upadł na mój ostatni serwer ze sceny CS'a 1.5 Laura.Pod koniec roku 2007 gdy wszystkie wcześnej wymienione serwy upadły biedny M@jor nie miał się gdzie podziać a co gorsza zobaczył że jakiś "real-uber-plazma" gra na identycznym nicku jak mój a że w CS 1.5 nie ma żadnego ID więc i on i ja był to jeden pies.Zdesperowany M@jor postanowił przejść na scenę CS'a 1.6 do którego podchodził bardzo sceptycznie gdyż wiele razy słyszał od osób które zagrały w CS'a 1.6 że jest on "Za prosty".Takim oto sposobem M@jor w Marcu roku 2008 przeszedł ze sceny CS'a 1.5 na 1.6 a co z tym szło chciał on zacząć nowy dział w swoim "CS'owym życiu" więc postanowił po raz 3 i ostatni zmienić swój nick na "w0rms.dll", geneza tego nicku w porównaniu z moimi poprzednimi nie jest taka skompikowana.Chciałem aby mój nick nie był jakiś uber'owy jak np. Maciuś ani też hajtowy i zmyślny jak $0uL k!LL3r, mój nick mam poprostu znaczyć upierdliwość jaką niesie wirus o nazwie Worm a zarazem szkody jakie wyrządza.Chciałem żeby wyglądał on jakoś ładnie więc dodałem zamiast o to 0 co by wyglądało to bardziej hakersko i takie fajne .dll na końcu co by też było fajno :D Generalnie opisałem wam tu nie tylko genezę moich nicków lecz całą moją karierę związaną z CS'em :D

W sieci, na różnych warezach, forach i portalach (Nie licząc portali o tematyce Counter-Strike'a) możecie mnie znaleźć pod nickiem XKaktusX za to geneza tego nicku pochodzi od mojego pierwszego hasła do GG które miało być proste gdybym w razie co mógł sobie je przypomnieć więc najlepiej żeby było to rzecz z pokoju w którym przebywam i tak oto spojrzałem na parapet gdzie stał Kaktus i tak przmiało moje pierwsze hasło :D Oba XX-y zostały dodane w celu nie powtarzania się na różnych stronach, ponieważ nie chciałbym mieć na pięciu portalach innego nicku typu Kaktus3434, Kaktus34, Kaktus,0987 itd. więc dodałem X'y tak unikalnie i wam powiem że jak narazię się sprawdza, jeszce nigdzie nie znalazłem zarejestrowanego nicku XKaktusX :D Czyli generalnie w sieci szukajcie mnie jakby co pod nazwą XKaktusX :D

No i to by było w sumie na tyle :D
  • 0

#23 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 20 listopada 2008 - 12:22

kiedys dawno i nieprawda jak bylem jeszcze piekny i mlody to sobie pogrywalem na nicku jQ ktory sie wzial od JacQ ktory sie z kolei wzial od TeQ ktory sie z kolei wzial od tequila sunnrise:D a skad to sie wzielo juz niepamietam:D

pozniej sobie przerwe zrobilem z jakimkolwiek graniem gdzie nick byl potrzebny

wrocilem do csa bodajze to byl chyba 1.4 i po jakims czasie obejrzalem 1 czesc tego filmiku http://www.newground...tal/view/465817 tylko niemoge jej znalesc:X spodobalo mi sie podejscie do gry bochatera i przywlaszczylem sobie jego nick:D

generalnie teraz dumbass uzywam wszedzie gdzie cos sie wiaze z gra oprocz jakis mmo:D tam uzywam nicka iyoo lub oyii a wzielo to sie z tego ze kiedys zakladalismy 40 milionow kont zeby kase sobie poprzelewac i wpisywalismy jakies pierdy z klawiatury a akurat ten ciag liter mi sie spodobal:D
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#24 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 20 listopada 2008 - 03:24

hard play and gain = i'm so fu...ckin i'm so crazyyy i'm so noisy, i'm so realy .... just playjjj my nick, name is not true but realy fuking realy:)


pisane jak zwykle po grubej fazie a;le ze tak naprawde cenie nasze tu tawerniane spoleczenstwo ,to sie wypowiadawsszy, sto lat dla waszego malego "potforka" wypilem dzisiaj 1000 razy( ja do was tam wpadne bubas Owi slepy palacz stopero i reszta ktora okolice krk mieszka obiecuje) czyli bedzi ezylo male i utrzymowalo te kulture po wsze czsay :)


a zeby dokonczyc "jeszcze nie szeleszcze kasa ...czasami wiec zasysam otoczenie moimi receptorami...razem z chlopakami chodzimi kilkanasic ecentymetrow ponad podzilami .. " ja wiem ze wy mnie nie czaice ale postarajcie sie zrozumiec czlowieka co w hh zyje od 98 r.??? " ganja zostawia slady jak sanek kloza:!!!!!!!!!!!!!.. zycie nasze skalda sie z krotkich momentow.. te w ramie to jedno co napewno zostanie...puki czas nie czeka na nas... wiec jestem rad z kazdego poranka i wieczoru.., zdarte zerowki w podrozy.." dydykuje waszemu dziczaczkowi wszytko to co najlepsze przerzylem z pfk i polskim prawdziwym rapem... i nie te melanze czy przecpane wieczory ale nauke ktora pokazala jak prz zycie isc..


zastanawialem sie co wam wszystkim zadydykowac tu ,,, i przechodza mnie rozne mysli przy czesiu niemienie" i dziwnym jego swiecie" , po moj jest ten kawalek podlogi czy... perfekcie i jego autobiografi, ale przemyslalem i wylece z czyms co dotknie kazdego z nas preczej czy pozniej http://pl.youtube.co...h?v=6vf-yl9GK_o ,, i mimo wszytkich moich zlych postow na was typy to wiecie ze..... "kiedys gronoludzi sie zebralo to malo:)wszystko w 2 slowach sie zabierało.. cencie to co macie tu .. bo to nie minie jak pfk bo ten sam punkt zaczepienia to nie minie bez zastanowienia!!"


ludzie sie zmienia ale kultura i to co my budujemy zostanie przynajmniej jak wy sie o to postaracie...



pozdrawiam!! said by pla,j no pain !!just fun~~
~
kolejny post napisany przez typa ktory to wszystko ceni..


dzieki

bo ja jestem play i na tym polega farsa ze gram z wami a moj nick po polsku jest gracza, jestem plaj bo czemu sei oszukiwac lepiej was wSpomowc i tu radosci swej wypatrywac..

Użytkownik plaj edytował ten post 20 listopada 2008 - 03:54

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#25 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 20 listopada 2008 - 09:45

hahahahahahahahahahahah plaj umarlem ;DDDDDDDDDDDDDDd nic nie rozumiem z twoje posta lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' /> lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />


jak co to mozna to skasowac ale nie moglem sie powstrzymac xD
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#26 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 20 listopada 2008 - 01:17

@Bubasek
A to Bubu nie wzięło się od Twojego zamiłowania do różu?


a to juz Kamila pytaj
ja tego nie wymyslilam :D
  • 0

:heart:


#27 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 20 listopada 2008 - 01:31

Bubu dlatego bo zjada wszystko co stanie na jej drodze


a tak na powaznie najpierw bylo zabq rybq co awansowało do Buuuu, a stąd juz niedaleko do Bubu, Bubuś, Bubasek itp
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#28 wujek222

wujek222

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 280 postów
  • Ską…d:Stolica

Napisano 20 listopada 2008 - 02:38

wujek222

sam nie wiem skad i kiedy wszyscy zaczeli do mnie tak mowic... (mozliwe ze ze wzglegu na moje dobre serce, moze dla tego ze najpierw kogos poturbuje a i tak na niego nie jestem zly... przeciez to nie jego wina ze jest glupi albo szczescia probowal... :P) a "222" wzielo sie z takiego klany "=GryNet= (pierwsze druzynowe mistrzostwa polski w cs i zajeli 2 miejsce) mieli internet caffe a tak gralem w diablo :P kiedys z nimi zagralem a tam wszyscy mieli "=GryNet=nick555" a ja sobie wpisalem 222 i tak zostalo ;]

piekna historia co? hehe
  • 0

#29 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 20 listopada 2008 - 03:42

jak zacząłem grać w csa to trzeba było coś wymyślić. w grze to różne pierdoły wpisywałem, nie pamiętam. potem jak się rejestrowałem na forum kupy tepe to trzeba było coś stałego znaleźć.
nie wiem skąd mi "tyro" przyszło do głowy ale spodobało mi się, pasowało do tematu forum i dobrze charakteryzowało mój poziom.

"Tyro" is also an alternative spelling for "Tiro", and can also mean a novice or beginner, from the Latin tiro "a young soldier, a recruit".

tyro jest gdzieniegdzie pozajmowane, więc w innych miejscach używam również xtyro, co ma znaczyć ex-tyro, bo sie trochę zestarzałem. ;p
  • 0

#30 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 20 listopada 2008 - 04:55

historia bereta:

W 1.5 gralem na nicku GuMi$ ale musialem zrezygnowac bo oskarzyli mnie o haxy, wiec zmienilem na avispon (szerszen po hiszp) na 1.6 znowu przeszedlem na GuMi$, ale ktoregos pieknego wieczora gralismy mixa z kumplami z osiedla i gdy walnalem pieknego hs kolesiowi kumpel wydarl sie na vt: " ale czapa" no i tak powstalo "czapka style", z tym nickiem wszedlem na tawerne i tak zostalo, nie mialem co zmieniac na stary;D na real nadal do mnie wolaja Gumiś i takim nickiem sie posluguje w necie.
  • 0

#31 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 20 listopada 2008 - 05:18

Mój nick ma bardzo prostą historię ;D Na początku jak grałem jeszcze przez Game Spy Acard w Original War'a, to miałem nick BloodRayne, od laski w obcisłej skórze, wampirzycy :P Oczywiście wszyscy sobie musieli nick upraszać u mówili Blood. Później używałem już skrótu i tak zostało. W międzyczasie był jeszcze Dimitrii Pietrewov ( mój pseudonim gdy pracowałem dla KGB xD ), Tomcat ( jeszcze za czasów Ogame ( nazwa samolotu )) i Flnaker na początkach początków ( również samolot :P - jedyny, który potrafi wykonac Kobre Pugaczowa :D ).

Użytkownik Blood edytował ten post 20 listopada 2008 - 05:20

  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#32 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 20 listopada 2008 - 06:54

Czapka jeżeli miałeś nick GuMi$ to nie raz się z tobą widziałem na CS 1.5, tak mi się wydaje bo coś mi się kojarzy ten GuMi$ i V!RUS jakiś jeszcze może go znaleś :D ?
  • 0

#33 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 20 listopada 2008 - 07:45

no a ja ze jestem na prO nje to se dalem ze se lamje nje zeby inni mysleli ze jestem low :D
  • 0

Dołączona grafika

#34 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 20 listopada 2008 - 08:57

tak worms virus 1 klan w zyciu ;) no ja cie nie kojarze ale jak napisales ze 1.5 to wlasnie sie zastanawialem bo tez gralem na romix ;)
  • 0

#35 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 20 listopada 2008 - 10:36

Bubu dlatego bo zjada wszystko co stanie na jej drodze...


No tak hehe. Bubu był różowy i też pochłaniał co się dało :D

--

@Wujek
Kiedyś myślałem, że wpisałeś się tak dla jaj z powodu pewnej graczki w cs o nicku 222 - że niby wujek 222 :]

--

Czapka jeżeli miałeś nick GuMi$ to nie raz się z tobą widziałem na CS 1.5...


też kojarzę ten nick z 1.5
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#36 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 20 listopada 2008 - 10:51

jaki ten świat mały :D :D :D
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#37 GloSu

GloSu

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Ską…d:WWA

Napisano 22 listopada 2008 - 02:20

No u mnie to oczywista sprawa jest :D Jako że na nazwisko mam Głos to od początków mojej kariery naukowej xD (czyt. podstawówka i co tam dalej) mówiono do mnie G?oSu :D !! I używam tego nicka praktycznie wszędzie ewentualnie jeszcze GLS. ale to bardzo sporadycznie :)

Niektórzy opacznie czytają GLo$u jako Głosiu xD albo Glosiu nie wiedzieć czemu :] dolarek pełni funkcje tylko i wyłącznie czysto ozdobną :D

Użytkownik GloSu edytował ten post 22 listopada 2008 - 02:20

  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika

Dołączona grafika

HardStyle is my way of life !!


#38 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 24 listopada 2008 - 02:03

jakie historie tutaj sa :D

moj nick stoper yhm wiadomo bo wszystkich stopuje :D a na serio to zawsze jak gram w piłe z kumplami to zawsze gram w obronie czy tam pomocy i jestem stoperem, ktos kiedys zaczal mowic do mnie stoper kryjesz tego i tamtego, stoper ruszaj ta dupe i kryj :D i tak mi zostalo ;p
  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#39 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 24 listopada 2008 - 07:58

A na mnie na realu mowia normalnie po imieniu a nick sie wywodzi z tego, ze wywodze sie z bloku :D :D :D
  • 0

#40 ChriS

ChriS

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 28 listopada 2008 - 09:09

u mnie to było tak, że mam nick [C]hri[S] głownie dzięki Tawernie! ;O
kiedyś znalazłem wasz serwerek i grałem chwile, ale miałem jakiś dziadowy nick i wszyscy mnie od botów wyzywali ( TO BY?O DAWNO :D ) , więc włączyłem TV i pierwsze imię jakie usłyszałem to Chris... i tak zostało do dziś :)
  • 0

Dołączona grafika
Zmierz się z moim Brutem! http://christnt.mybrute.com/





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0