Skocz do zawartości


Zdjęcie

[KONKURS] Logo GC


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
112 odpowiedzi w tym temacie

#41 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 02 marca 2011 - 06:39

/odkopuje co by ludki widziały, że konkurs jeszcze trwa ;]
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#42 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 02 marca 2011 - 11:41

Inniejsze :) Kolory można zamienić, tylko niech ktoś powie -.-' Bo póki co szał prącia jest...

Załączone pliki

  • Załączony plik  gcsico.jpg   39,42 KB   13 Ilość pobrań
  • Załączony plik  gcs.jpg   92 KB   12 Ilość pobrań

  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#43 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 03 marca 2011 - 12:01

Endo imo można by coś z tego zrobić, ale jak na razie to C w tym logo wygląda jak niedorobione E :P nie zniechęcaj się, bo dobrze kombinujesz :) Mi za cholerę nie chce nic fajnego wyjść dlatego nic nie daję puty co :)

@Kornik zrób podobne w kółku z jakimś mocniejszym napisem GC, zobaczymy jak będzie wyglądać :P

Użytkownik endo edytował ten post 03 marca 2011 - 12:10
popraweczka mała :)

  • 0

#44 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 03 marca 2011 - 06:51

SAME LENIE !!!

ze mną włącznie niestety :P ech, kombinowałam coś z pistoletami jakimiś, ale d*pa z tego wyszła, to nie format na takie zabawy raczej :P co do moich propozycji, to ja sama jeszcze nie jestem do żadnej porządnie przekonana i mam zamiar jeszcze kombinować, póki mi się nie spodoba :rolleyes:

no a ostatnio patrząc na tę opłakaną ilość prac innych, przy których mój leń się umywa B) to worms w tej propozycji czarno-szarej - całkiem fajnie, estetycznie, ale napis bym dała w jednej linii, nie ma co za dużo kombinować w tych kwestiach, im przejrzyściej i prościej tym lepiej, i tu ta sama uwaga do ostatniej pracy endo, napis czytany od góry do dołu przy tak małym formacie raczej nie przejdzie, co innego jeśli są to 2-3 poprzekręcane literki, jakoś fajnie ułożone, no a co innego taki długo napis, mimo wszystko także informacyjny, jak gamingcrew.pl :rolleyes:

no to tyle z rana ode mnie, pozdr.


  • 0

#45 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 03 marca 2011 - 10:50

Moja ostatnia praca? Mi się osobiście totalnie nie podoba, zrobiłem bo jest... Przekombinowana? Z tego co zauważyłem, tego chyba oczekuje część z gapiących się na ten temat.

ech, kombinowałam coś z pistoletami jakimiś, ale d*pa z tego wyszła, to nie format na takie zabawy raczej :P

ciekawe, napisałem to już wcześniej :D masz całkowitą rację; jeszcze spróbuję jednego patentu, jeżeli to nie wyjdzie to odpuszczam koncepcję pistoletów ^_^
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#46 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 03 marca 2011 - 10:58

Endo i inni spróbujcie np. jednego dużego gana umieścić, np. w Twojej ostatniej pracy jak masz napis"gamingcrew.pl" tam można umieścić m4a1. To jest tylko przykład, ale taka duża broń będzie widoczna.
  • 0

#47 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 03 marca 2011 - 11:48

ale po co wam ta bron w tym logu?
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#48 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 03 marca 2011 - 11:57

Dlatego, że to się kojarzy z CS'em. Krótko rzecz ujmując: KICZ KICZ KICZ :D
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#49 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 03 marca 2011 - 02:41

ale to będzie żenua... Taki gnat będzie świadczył o naszym niskim ilorazie IQ.... Cs to pistolety aaaa pistolety... dajcie spokój to dziecinne :P
  • 0

#50 virnik

virnik

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 03 marca 2011 - 05:00

Zwierzak może się określ konkretnie, bo w pierwszym Twoim poście jak Infinity dał to logo:
Dołączona grafika
to napisałeś "31rox !", teraz że pistolety żenua... Wydaje mi się że wszystko zależy od wykonania, wiadomo że po prostu mka na środku to kiepski pomysł ale takie jak to powyżej jest spoko (szkoda że szablon). Można jeszcze pokombinować z nabojami, śladami po kulach na literach, celownikiem itp.
  • 0

To fathom hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic.
________________________________________________________________


#51 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 03 marca 2011 - 06:43

ja cisnalem o tych broniach. nie chodzilo mi o to żeby na środku loga było jakieś "kiczowate" m4, ale po prostu akcent jakis żeby było wiadomo, że jest tu tematyka gier. jako przykład podałem, że broń może być podstawą loga itp.Spoko jeśli próbowaliście i wychodzi to kiczowato to można inne akcenty zastosować albo inaczej broń, bronie umiescić. Virnick widze zrozumiał o co chodzi, trzeba "pokombinować z nabojami, śladami po kulach na literach, celownikiem itp."
  • 0

#52 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 03 marca 2011 - 06:43

Zwierzak może się określ konkretnie, bo w pierwszym Twoim poście jak Infinity dał to logo:
Dołączona grafika
to napisałeś "31rox !", teraz że pistolety żenua... Wydaje mi się że wszystko zależy od wykonania, wiadomo że po prostu mka na środku to kiepski pomysł ale takie jak to powyżej jest spoko (szkoda że szablon). Można jeszcze pokombinować z nabojami, śladami po kulach na literach, celownikiem itp.


to nie jest z szablonu, made by me
  • 0
Dołączona grafika www.hattrick.org

#53 virnik

virnik

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 03 marca 2011 - 07:46

Ale w jakim stopniu jest made by you? bo jeżeli wziąłes trzy szablony (ten napis GC, karabiny, czacha) i skleiłeś to w jedno to wg mnie to jest nadal kradzież czyichś prac. Pytam, bo Zwierzak dał logo z tym samym motywem liter GC:
Dołączona grafika
i nie wiem czy to jest wykonane przez was czy jak to jest w końcu z tym. Wolę ludzika Boorczymoochy wykonanego od podstaw własnoręcznie niż połączenie kilku wypasionych motywów, które zapewne są objęte prawami autorskimi.
  • 0

To fathom hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic.
________________________________________________________________


#54 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 03 marca 2011 - 08:28

hmm, no więc troszkę szperam w necie z tymi logami coby plagiatów nie porobić, co do pracy samodzielnej, to obawiam się, że są różne podejścia na ten temat, czacha z pistoletami wygląda mi na tą niestety, http://www.ohmsgifts...uns-pas0181.jpg hmm, co do moich, niestety jeśli chodzi o kwadratowe G, znalazlam podobne już używane, po prostu akurat ten sam font, bo to tylko jedna literka :( dokładnie tu www.xg.pl , a szkoda, bo nawet mi się to podobało, zrobię jeszcze na tej zasadzie może coś z troszkę innym kształtem, no a ludzik jak to ludzik, niczego podobnego nie znalazlam póki co :P




sry że tak linki daje, ale ja jeszcze nie umiem jakiś tam odwołań czy czegoś robić, żeby od razu ladnie wyświetlilo, poza tym jak klikam na załącznik ze zdjęciem na forum, to mi się on nie otwiera, nie wiedzieć czemu :unsure:


Użytkownik bOOrczymOOcha :F edytował ten post 03 marca 2011 - 08:29

  • 0

#55 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 03 marca 2011 - 08:57

Brawo Infinity, tworzysz plakaty do produkcji Hollywoodzkich ^_^
Moje są całkowicie moje, od samego początku robione przeze mnie. Zaczynam przygodę z grafiką toteż moje prace są na poziomie żenującym póki co :P Może z czasem będzie lepiej, mam taką nadzieję :D

Użytkownik endo edytował ten post 03 marca 2011 - 08:57

  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#56 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 03 marca 2011 - 09:26

Brawo Infinity, tworzysz plakaty do produkcji Hollywoodzkich ^_^


ta czacha to obraz powszechnie dostępny element za free, jeżeli komuś się to nie podoba to niech zostawi to dla siebie. Na koniec konkursu władze wybiorą co im się podoba. pozdrawiam
  • 0
Dołączona grafika www.hattrick.org

#57 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 03 marca 2011 - 09:34

jeśli tak to spoko, po prostu często wiele rzeczy jest powszechnie dostępnych, wbrew woli pierwotnego autora :rolleyes: a co do pracy własnej, czasem rzeczywiście wystarczy połączyć parę starych, gotowych elementów w coś nowego, nie oszukujmy się, dzisiaj ciężko o coś orginalnego i zawsze coś do czegoś będzie podobne, a jeśli używamy darmowych stocków, a przy tym kreatywnie, to ja nie mam nic przeciwko :) a jeśli chodzi o wysiłek i pracę w to włożoną, to cóż, tak naprawdę liczy się efekt, pozdr.
  • 0

#58 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 03 marca 2011 - 09:50

albo zdecydujemy się na jakąś prace z powszechnie dostępnych elementów i dzięki temu jest szansa na jakiś fajny efekt i większy wybór prac, albo pójdziemy trudniejszą drogą i będziemy wszystko robić od zera i wtedy już ciężko uzyskać coś dobrego (chociaż wiadomo, że jest to możliwe)....gotowy szablon do którego się nic nie dodaje to trochę przesada i grozi plagiatem, ale jeżeli zbiera się elementy do kupy i tworzy się jakiś obrazek to wg mnie ok.

Poza tym liczy się efekt, a nie historia powstania loga. Jak ktoś wejdzie na serwer i zobaczy logo to albo mu się spodoba albo nie, ale raczej nie będzie się zastanawiał jak powstawało. Łączenie elementów (powszechnie dostępnych) + dodawanie czegoś od siebie to nie jest plagiat (wg mnie) i nie ma szans na powtórkę (plagiat).

Nie mówię tego żeby zachwalać swoją prace, ale bronie takiego podejścia do tematu, które (jak mam prawo) uważać za słuszne i zgodne z zachowaniem prawa autorskiego. To, że niektórym się to nie podoba to ok, mają swoje odmienne zdanie. Ja robię swoje, władze które będą wybierać logo zadecydują czy im się to podoba czy nie. Proste...
  • 0
Dołączona grafika www.hattrick.org

#59 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 03 marca 2011 - 10:23

@Virnick, zrób coś lepszego w paincie :D

a Jakby ktoś umiał zrobić jakąś figurę geometryczną, obramowanie lekko poszerzone i w tym poszerzeniu właśnie wpisać gamingcrew.pl, a w samym środku dodać jakąś inwencję twórczą :P Tak, żeby to logo miało ściśle określony kształt.

Użytkownik Zwierzak edytował ten post 03 marca 2011 - 10:23

  • 0

#60 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 05 marca 2011 - 05:37

parę ludzików do porównania z czymś co miało przypominać celownik na głowach, jak jest w jasnym kolorze wygląda jeszcze gorzej... :unsure:

Załączone pliki

  • Załączony plik  WWWWW.jpg   54,87 KB   4 Ilość pobrań
  • Załączony plik  WW.jpg   62 KB   3 Ilość pobrań
  • Załączony plik  WWW.jpg   59,98 KB   3 Ilość pobrań
  • Załączony plik  WWWW.jpg   58,89 KB   2 Ilość pobrań
  • Załączony plik  W.jpg   54,28 KB   2 Ilość pobrań

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0