Skocz do zawartości


Zdjęcie

[KONKURS] Logo GC


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
112 odpowiedzi w tym temacie

#81 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 06 marca 2011 - 11:02

Infinity no ale mógłbyś chociaż coś bardziej wnoszącego do tematu napisać, coś od siebie :P

@Boo, tak jak mówił abras dodać cienie i tak jakby wyostrzyć trochę, spróbuj dać kolorystkę z 1 na tle ostatniego + lekki trójwymiar i ten z ostatniego poprawić też o te cienie i lekkie 3d i powinno być cudo :)
  • 0

#82 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 06 marca 2011 - 11:09

Infinity no ale mógłbyś chociaż coś bardziej wnoszącego do tematu napisać, coś od siebie :P


poprostu chyle czoła nad pracami boorczymoochy :) tylko nie wiem która opcja jest lepsza ta z samymi literami GC czy ta z ludzikiem :)
  • 0
Dołączona grafika www.hattrick.org

#83 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 07 marca 2011 - 02:01

Macie ludzie z wyobraźnią płytką jak kałuża poprawkę :P Czy teraz przypomina wam to Gie Ce? :D

Załączone pliki


Użytkownik endo edytował ten post 07 marca 2011 - 06:37

  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#84 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 07 marca 2011 - 02:57

Endo, ale to nawet psychologicznie jest z d*py... mała litera g z podejścia etymologicznego może świadczyć, że u nas jest do d*py, że mamy niski poziom, nisko się cenimy czy też nie szanujemy się... Ogarnij się :P
  • 0

#85 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 07 marca 2011 - 03:00

no zwierzak spoko, da sie zrobić, ale jutro dopiero ;-)


endo fajnie, naprawdę dużo lepiej, w porównaniu do poprzednich i estetycznie, choć jako konkurencja za dużo Cię wychwalać nie mogę, troszkę bym się czepiła kompozycjnie, ale to tak odrobinkę tylko i jest naprawdę OK B) btw, nie wiem czy nie powinno być jedno - pasujące do ciemnego i jasnego tla jakoś, w koncu nie wiadomo gdzie będzie umieszczane
  • 0

#86 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 07 marca 2011 - 08:04

Endo, ale to nawet psychologicznie jest z d*py... mała litera g z podejścia etymologicznego może świadczyć, że u nas jest do d*py, że mamy niski poziom, nisko się cenimy czy też nie szanujemy się... Ogarnij się :P


Spoko Zwierzak, to weź zrób żeby nasz adres w przeglądarce wyglądał tak: GamingCrew.pl, bo jak ktoś zobaczy, że z małych liter jest to uzna, że tutaj jest do d*py :( Ja wiem, że kobietą nie jestem to mnie chwalić nie można :P Jeżeli nikt z was nie wie czego chce, a jedynie DRUKOWANE LITERY są dobre, to dopiero wygląda jak dla ślepych przygłupów xD No cóż, ale ja tam się nie znam :(


endo fajnie, naprawdę dużo lepiej, w porównaniu do poprzednich i estetycznie, choć jako konkurencja za dużo Cię wychwalać nie mogę, troszkę bym się czepiła kompozycjnie, ale to tak odrobinkę tylko i jest naprawdę OK B) btw, nie wiem czy nie powinno być jedno - pasujące do ciemnego i jasnego tla jakoś, w koncu nie wiadomo gdzie będzie umieszczane


Uwierz mi, nie jestem konkurencją jeśli chodzi o nagrodę :) Jeżeli bym nawet to wygrał co i tak jest impossible oddałbym to komukolwiek... Mogłabyś to być Ty, bo ja pikselozy ani nie mam, ani w nią nie gram ^_^


Pozdrawiam fanów, a i hejterów też xD

Użytkownik endo edytował ten post 07 marca 2011 - 08:08

  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#87 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 07 marca 2011 - 08:32

a więc to tak!, ale dobrze, że wcześniej nie mówiłeś, bo tak to chociaż motywacja lepsza była do pracy, a co do wygranej to nigdy nie mów nigdy, wg mnie np bardzo pozytywne zaskoczenie dwie ostatnie prace, zupełnie nowe podejście do tematu i zadania, i to samo w sobie jest już fajne, bo przynajmniej jesteś otwarty i kreatywny :)

Poza tym zwierzak trochę mógłbyś uzasadnić swoją brzydką wypowiedź :angry: i może nie etymologicznie, ale inaczej to uzasadnię... niby małe litery też są ok, ale nie zawsze i nie przy nazwie własnej (nazwy forum, a nawet bardziej, całej załogi, społeczności, którą jesteśmy) - a chociaż w przeglądarce nie ma wielkich liter, to na forum już jest "GamingCrew.pl", po prostu logo kojarzy się z symbolem -> skrótem -> zazwyczaj pierwsze litery, "inicjały" czegoś, pisane z woli języka polskiego z dużej litery, ogólnie nazwy własne niby piszemy wielką literą ot tyle, w napisie www. mogą być i powinny być małe litery, ale w logo i nazwie pisanej niezależnie, ja uważam, ze nie


  • 0

#88 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 07 marca 2011 - 10:42

O ja to jakbym sie znal na tym to bym zrobil o tak. Widac tam sluchawki i kabelek ktory daje napis , i ziomka ;)

Załączone pliki

  • Załączony plik  logo.JPG   13,24 KB   51 Ilość pobrań

  • 0

#89 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 07 marca 2011 - 11:13

Cappo miszcz Painta !! ;]
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#90 Zwierzak

Zwierzak

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 07 marca 2011 - 12:42

Ale ja nie mówiłem, że logo jest ogólnie do d*py, tylko że mała litera, jakby zrobił dużą literę to już by wyglądało :) a co adresu www, czy też ip to denny przykład bo tam wymusza małą literę i każdy tak ma. Poza tym Boo tam jest uzasadnienie :P Wyobraź sobie, że ktoś do Ciebie pisze ty, ci, ciebie, o czym to świadczy? O braku szacunku. Piszę się to z dużej litery, tak samo jak imię i nazwisko. Zresztą to tylko moja opinia, że nie widzę małej litery g w logo :)
  • 0

#91 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 09 marca 2011 - 09:45

oki, sorki ze musieliście czekać, rozumiem, że ta wersja z żywszymi kolorkami tak, chyba lekko rozjaśnić jakby było trzeba dacie radę? dodałam cienie lekkie - myślę, że mocniejszych raczej nie ma sensu dawać, nie wiem jaki potrzebujecie format docelowy, w każdym razie wrzucam pdf`ka większego, można przerobić na co się chce, i png`a 180 pixelków, bez żadnego tła - można wrzucić na co się chce od razu, aha i przekręcona jest literka G także w napisie, myślę, że fajnie wygląda i przynajmniej jest konsekwentnie :rolleyes: pozdr.

Załączone pliki


  • 1

#92 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 10 marca 2011 - 12:21

Fajne xD
  • 0

#93 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 10 marca 2011 - 02:28

Trochę słabo widać białą literę C na tym tle
  • 0

#94 Infinity

Infinity

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Ską…d:z respa

Napisano 10 marca 2011 - 03:15

bOOrczymOOcha :F, może ściągnij jakąś niestandardową czcionkę i zobacz ja kto będzie wyglądać, może sam stworzy się jakiś fajny efekt. Niektóre czcionki na prawdę są niezłe
  • 0
Dołączona grafika www.hattrick.org

#95 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 10 marca 2011 - 06:47

Nie wiem jak Wy to widzicie, ale moim zdaniem logo powinno mieć transparentne tło.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#96 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 10 marca 2011 - 07:17

Nie wiem jak Wy to widzicie, ale moim zdaniem logo powinno mieć transparentne tło.


Moje loga są transparentne ^_^ Tylko, żeby przedstawić jak będzie się prezentowało na czarnym, musiałem dać tło :)
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#97 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 10 marca 2011 - 07:21

ale było mówione, że logo raczej na ciemniejszych tłach będzie niż na białym totalnie - tu jest logo bez ŻADNEGO TŁA wrzucone, no litości, jeśli chcecie C lepiej widoczne na białym, to można zrobić ciemniejsze cienie albo inny kolor samego C , ale nie wiem już sama po co, skoro na białym to logo nie będzie, jak się logo prezentuje na ciemniejszych tłach - macie wrzucone wcześniej, co do innych fontów, Infinity wierz mi patrzyłam dużo i wy myślicie chyba, że to 5 min tak sobie siąść, i kombinować tysiące fontów, ustawień i nie wiadomo czego, troche też szacunku dla czyjegoś czasu, bo w ten sposób to będzie się to ciągnąć miesiącami, ja dałam wam takie propozycje, nie podobają się to trudno. zróbcie inne. Pisałam, że można coś zmienić etc, konkretnie, ale nie za każdym razem, a może tak. a może tak, a może srak, jeśli logo chcecie mieć na białym tle totalnie, można zawsze w ogóle zrobić inny kolor tego c w środku doraźnie, no takie coś nawet w paintcie da się zrobić, ech, witki opadają... :huh:
  • 0

#98 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 10 marca 2011 - 08:43

sory sory boorczymucha to ja namieszalem, ja tam sie nie znam i nie wiem na jakim tle to ma byc. Jak czarne to ok. ja już nie pisze nic :P
  • 0

#99 bOOrczymOOcha :F

bOOrczymOOcha :F

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 10 marca 2011 - 09:46

no spoko, po prostu to wszystko się już za długo ciągnie chyba, żadnych konkretnych decyzji ani nic... ot tyle :unsure:
  • 0

#100 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 11 marca 2011 - 12:09

Dokładnie, macie czarno na białym fajne ładne loga GC to zawsze ktoremus cos sie nie spodoba, co Wy ludzie?!?! Nie walczymy o złote kalesony wiec wybrac logo i nie dyskutowac...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0