Skocz do zawartości


Zdjęcie

JESTEM CLEAR, NAPRAWDE !

STEAM_0:0:13115588

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 CLEAR

CLEAR

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 21 kwietnia 2013 - 09:45

Up@ jutro bedziecie mieli wyjasnienia czasow chyba, zee jest juz jakis admin w 100% co do werdyktu to prosze podejmowac, ja tutaj nie jjestem od tego.
  • 0

#22 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 21 kwietnia 2013 - 09:47

Tak wiemy ze jutro sie odniesiesz pisales. Po to sa czasy wypisywane zebys mial szanse sie z nich wytlumaczyc.


  • 0

#23 CLEAR

CLEAR

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 22 kwietnia 2013 - 12:56

17:20-17:27 - Tutaj tylko sprawdzalem trupa gdzie na typa namierzalem jak nikt nie wychodzil? bylo slychac kroki granaty to wychylalem proste.
20:27 - Tutaj slyszysz sam, ze podniósł bron wiec tam namierzylem nie namierzalem na skrzynke, ponieważ gdy wszedlby na nią zauważyłbym kawałek głowy i mógłbym skanować.

21:27 - Polecialy 2x FB poszedłem chwile na Shifcie nic nie slyszalem więc zbiegłem w trupa i była słyszalna strzelalina na srodku.

DO 24- Tak skaracałem na pałe ale zauważ fakty: 2xFB + gracz jeden skrócil dolnego trupa i tez nic nie strzelał wiec moglem spokojnie śmigać. no sens.

21:55-21:59 - Gdy mam sporo czasu i widze, ze runda nie tra zbyt długa przewaznie sie patrzy na przed gale bo w gali jest od nas kilku + nie zdązylilby przejść w tą gale dlatego patrzałem na początek gali.

22:51 lub 23:30 - skrócilem górnego trupa usłyszalem strzał + na ducku zobaczylem krew i głowę wiec przyskanowałem.

24:10 - tak jak przy kazdym moim skracaniu pierwsze kroki dałem na cicho raz doszedlem na shifcie do wyjscia z górnego trupa od strony respa tt teraz doszedłem prawie do schodów nic tam podejrzanego nie widze...

24:24 nic tutaj tez nie widze oddałem skana bo przebiegał chyba jakis typek ale nie dostał czy po prostu go tam nie bylo przebiłem gale.

Logiki troche jak juz mowilem ja przykladam sie do kazdej rozgrywki nawet takiej na Tp i wsłuc***e sie a nie jak wiekszosc wiecej gada na tym mikro niz gra.


  • 0

#24 DEER HUNTER

DEER HUNTER

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 68 postów

Napisano 22 kwietnia 2013 - 11:14

Do keirana, sorry że tu pisze ale jestem w cholere ciekaw...

 

Podaj mi proszę link do twojego meczu barażowego w EPSIE...bo śmiem wątpić w twoje przechwałki na temat tego gdzie to nie graleś żeby dostać się do epsa musiałbyś ogarnąć cały eas a w ogóle Cię nie kojarzę nawet z 3n3 co prawda esla już nie gram od prawie roku ale za moich czasów to w top 3 byliśmy my jakieś nalesy i darki i jeszcze inne boby ale o Tobie nie słyszałem (ale moja pamięć bywa zawodna). Ale może mi coś umknęło proszę zarzuć ten linq do meczyku chętnie zobacze z kim to graliście w tych barażach do EPSU haha... może z wyborową xD ale oni słabi w cholere :D

 

(jeśli faktycznie grałeś to odszczekam te słowa:P)


  • 0

#25 Keiran

Keiran

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 23 kwietnia 2013 - 11:43

lolololo ale ja kojarzę Ciebie i frag per second , a szczególnie wilosa i nitexa wiele razy katowaliśmy się z nimi w 3on3 / ARMADA3on3/ GWI@ZDECZKI3on3/ baraży Ci nie zalinkuję bo j**ane esl wygasiło każdy link błąd 404


Użytkownik Keiran edytował ten post 23 kwietnia 2013 - 11:43

  • 0

#26 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 23 kwietnia 2013 - 11:58

Ile jeszcze razy trzeba napisac to samo...
W 17:20-17:27 WWYCHYLASZ na typa z celownikiem ktory stoi po prawo przy skrzyni, gdy wychylasz 2 raz nie patrzysz tej skrzyni od razu na lewa sciane
Przed 20:27 magincza pogon za fragiem az do granicy rashu (ta pewnosc ze jest czysto- miazga)
20:27 dupe bys widzial a nie glowe, gdyby chodzilo o to ze podniosl galila to bys sie od razu tam spojrzal i wyczekal (mogl wyjsc wczesniej typ) a mimo tego patrzyles tam dopiero jak byl na blisko
21:55-21:59 nie o ta akcje chodzi. Chodzi ze typo z galilem strzela bardziej z prawej strony a mimo tego Ty wyskakujesz na niego idealnie.
24:10 szedles na shifcie do dolnego prawie ze, ciekawe czemu? Zapewne nie dlatego ze tam byl tt i by Cie uslyszal
I musisz mnie nauczyc jak sie tak skupic bo np. na 8 nozek ja nie jestem w stanie wybraac sobie 2 zeby byle je tak wyraznie sluchac. Demko obejrze do koncaj eszcze moze cos znajde.


  • 0

#27 CLEAR

CLEAR

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 23 kwietnia 2013 - 12:01

ja sie wytłumaczylem z swoich akcji prosze o sprawdzenie tego kogos z statutem Antycheater a nie bedzie mnie oceniał jakis spinacz. ja sie wytlumaczylem a to ze ty widzisz cos innego to twoj problem. Gowno wiesz jak ja gram wiec nie gdaj mi tutaj ze nie uslysze goscia. nawet nie wiesz jaki sprzet mam a plujesz sie jakbys był gwiazdą esportu i wszystko wiedzial.


  • 0

#28 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 23 kwietnia 2013 - 12:34

No tak sprzet sie liczy. I kto tutaj spina ;) mistrzu tej gry?
28:26 albo troche dalej- na model ofc moze to byc przypadek
28:32 znow model- no ale tez moze byc przypadek
28:45- za modelem znow moze byc przypadek
28:50 wejscie na bs'a 2x model + skan w rog bramy ofc tez przypadek moze byc
29:42 he na respa typ sie strzelal po lewo przeciec
29:52 ja nie slysze typa na tym sr
30:21- az do deada po raz kolejny nie slysze typa ktory spadl z gali i idzie do skrzynki. Czekanie w gornym az bd czysto- zrobilo sie czysto skracasz i znow spr z d*py plecow bo masz pewnosc ze tam nikogo nie ma ;). Ja zdania nie zmienie nazywaj mnie spinaczem czy jak tam sobie cchcesz i pamietaj! KUPUJ SPRZET BD PRO!

A no i wiadomo, przypadek powtarzany zbyt czesto to nie przypadek, zeby jakis fachowiec mi potem nie wypisywal ze sam mowie ze to przypadek (miala byc to ironia)


Użytkownik Fajura edytował ten post 23 kwietnia 2013 - 12:36

  • 0

#29 CLEAR

CLEAR

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 23 kwietnia 2013 - 01:11

28:26 -Tutaj to nie wiem co tu widzisz tutaj refleksu wiecej.

28:32 - skan z predkoscia gracza przebiegajacego w bsa na pale tutaj to mogl byc jedynie przypadek.

28:45typo przebiegal i strzelilem standarda to padl. 

28:50 zabilem jednego malo bylo czasu oknem moj ziomek wbijal wiec wbilem z nim bo 1 czy tam 2 typa zostalo.

29:42 - ten he byl zamierzany na typka z ktorym sie strzelal nasz na srodku nie na zadnego typa na respie.

29:52 - ja slysze kroki normalnie nie wiem jakie masz sluchawki ale ja slysze i to w miare dobrze.

30:21 - tutaj bylo glosno sugerowali pelna wbite na gale wiec rzucilem he na krotko granata w gale. a tu typ z srodka.

Nie kup sprzed bd pro tylko na czyms wypada grac zeby cos ubic. tyle. Nie musisz zmieniac zdania uwazaj mnie za kogo chcesz ja spinac nie bd gram dla zabawy HF Gl mixy FFA ewentualnie Esla pykam. 


  • 0

#30 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 23 kwietnia 2013 - 01:19

Ja co innego Ty co innego.
W 28:26 nie chodzi mi o to ze zabijasz z AWP tylko z celownikiem na model pojechales jak rzucal he.
28:32 jaki przebiegajacy? Cos pominales walisz w skrzynke kolo podestu + to wyjscie na pewniaka
Przed 28:45 typo podbiega do bramy zeby pokampic a Ty niestety wlaczasz zooma i na niego czekasz :<
28:50 wejscie w bs'a co mnie obchodzi ze Twoj oknem wbil? Tutaj chodzi o to ze spanikowales i na 2 typow najechales celownikiem pomimo tego ze ich nie bylo widac
29:42 no to ciekawe bo strzela sie typ po lewo
29:52 no to musisz mi pozyczyc te sluchaffony
30:21 koles spada z gali- zapewne tez go slyszales skoro ja nie bo masz lepsze sluchawki. Patrzenie z dolnego az pojda sr jak poszli to skracasz + Spr z d*py plecow + pewnosc ze nikogo nie ma to lecisz i skracasz sr. Ja napisalem swoje Ty swoje, temat zostawmy tym co maja tutaj ostatnie zdanie


  • 0

#31 CLEAR

CLEAR

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 23 kwietnia 2013 - 02:43

Ja sie usprawiedliwilem i czekam na decyzje.


  • 0

#32 zPa

zPa

    Kapral

  • Member
  • PipPip
  • 86 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 02 czerwca 2013 - 08:15

jakby ktoś gdzieś z szafy jeszcze demko wyciągnął i tu wrzucił byłbym wdzięczny i z przyjemnością oglądnął ;p


  • 0

#33 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 02 czerwca 2013 - 11:01

Tego no, jak wroce do siebie to podrzuce demko jak cos


  • 0

#34 Fajura

Fajura

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 221 postów
  • Ską…d:Kozienice

Napisano 06 czerwca 2013 - 05:29

http://speedy.sh/5BsP8/clear.rar

 

Jak nie te to nie bijta


  • 0

#35 BLOW

BLOW

    Plutonowy

  • Oldie
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 08 czerwca 2013 - 11:27

24:15 - zawsze skraca trupa a teraz koleś poszedł do dolnego to na cicho idzie dziwne ... 
28:47 - celuje po modelu na typka na bramie jak wie i skanuje soczyście ;p 
28:53 - o jak patrzył na bs wiedział,że tam jest akurat.  Mógł być  przecież w kominie albo w trupie ale on tam patrzył tsaa. 
29:43 - wiedział,że jest na respie ct i rzuca hejka a nie skanuje bo po co się spalić :))
29:57 - skąd wiedział,że jest za zielona pod b ?? na słuch ??.. ja nic nie słyszałem .... 
30:35 - wiedział,ze poszedł z dolnego słyszał ?? wątpię za duże zamieszanie było an środku by brać na słuch ....... 

+b 

Jeszcze jedna sprawa dotycząca tego odpałka. Keiran go usprawiedliwia bo taki hajcior i wg...
Ale dziwne,że nie dostrzegł tego,że ciagle koleś skracał B normalnie a jak koles w nim był to na cicho szedł.Tym właśnie sie sprzedał jeszcze bardziej

.Tyle w tym temacie .... 


  • 0

"Nie ograniczaj się do bycia lepszym od rówieśników i poprzedników. Staraj się być lepszy od samego siebie."


#36 Inkwizytor

Inkwizytor

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 337 postów
  • Ską…d:Z nienacka

Napisano 08 czerwca 2013 - 11:49

http://gamingcrew.pl...s.php?bid=15985


  • 0

W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

narodowe-_qqppnxr.jpg

 

 

 

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1