Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika M jak Martyna

Odnotowano 78 pozycji dodanych przez M jak Martyna (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 27-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#7810 @ Martyna

Napisano przez M jak Martyna w 02 stycznia 2008 - 09:32 w Dyskusja ogólna

matematyk z Ciebie jest :) weś pod uwagę to iż nauke mam za Sobą, a nie codziennie pracuje :) przywilej kierowniczki :P



#7707 @ Martyna

Napisano przez M jak Martyna w 01 stycznia 2008 - 06:34 w Dyskusja ogólna

- tutaj FF decydują o kandydatach i musi sie odbyć wewnętrzna dyskusja. ostatnio zdecydowano, że nie ma potrzeby dodawania kolejnych adminów, ale to nie przesądza. dobrze by było, żeby któryś z FF Cię polecił.


wypowiedź z przed dobrego kawałka czasu, ale ...

chciałabym dołączyć do grona ludzi posiadających większe prawa na serwerze niż wszyscy gracze :) rozmawiałam na ten temat z wieloma osobami i większość nie widziało żadnego problemu więc postanowiłam zapytać oficialnie, tak przy nowym roku, który zapewne nic nie wniesie prucz zmiany na końcu z 7 na 8 ;)



#7819 @ Martyna

Napisano przez M jak Martyna w 02 stycznia 2008 - 12:02 w Dyskusja ogólna

no rejczel



#7821 @ Martyna

Napisano przez M jak Martyna w 02 stycznia 2008 - 12:23 w Dyskusja ogólna

czy ty aby napewno dobry wątek prowadzisz w tym temacie ?



#7796 @ Martyna

Napisano przez M jak Martyna w 01 stycznia 2008 - 09:32 w Dyskusja ogólna

o to ile gra sie nie martwcie, raz gdy siedziała, to 6 godzin online na serwerze bez żadnego reconnecta...ona poprostu nie ma co robić w życiu, to dajcie jej admina na pocieche


na pocieche :) ładnie to napisałeś.



#7817 @ Martyna

Napisano przez M jak Martyna w 02 stycznia 2008 - 11:32 w Dyskusja ogólna

Ta... kierowniczki :D


o co Ci chodzi ?



#7792 @ Martyna

Napisano przez M jak Martyna w 01 stycznia 2008 - 09:18 w Dyskusja ogólna

dokładnie tak jak bubas napisała
to konto które mam teraz jest w pełni moje własne i mam je od 20 grudnia a mam na nim 83 rozegranych godzin
poprzednie które ktoś mi użyczył to średnia z 2 tygodni utrzymywała się w granicach 150 godzin, czy to mało ? jak na mnie śmię twierdzić że za dużo, biorąc pod uwagę fakt iż pracuje i mam też Swoje życie prywatne, chyba jak każdy.
co do wpłat, hmmm to jest kwestia do rozważenia gdyż czytałam inne tematy odnośnie slotów i gdy ktoś chciał wspomóc serwer, osoby te spotykały się z odmową (zamknięta grupa znajomych?) lub ewentualną możliwością wykupienia tylko slota.
Nie przeczę, jeśli będzie potrzeba aby dołożyć się do serwera, nie ma sprawy. ale chciałabym wiedzieć dużo wcześniej że są braki finansowe a nie na ostatnią chwile. Chyba mnie rozumiecie :)



#5982 Admini vs. Gracze !!

Napisano przez M jak Martyna w 09 grudnia 2007 - 06:17 w Dyskusja ogólna

z chęcią zagram, dziś z L1sem mixa grałam 3/3 Dołączona grafika

bl1nd pilnuj sie już Dołączona grafika



#6611 Admini vs. Gracze !!

Napisano przez M jak Martyna w 16 grudnia 2007 - 11:08 w Dyskusja ogólna

Tak dodaj ze nie bedize mozna rozbrajac cicho bomby tak jak to zrobiliscie..


tzn ?

mogę popytać znajomych o regulamin bo oni dużo grają, co wy na to ?

i chyba czysty amx bez tych dodatków co ktoś wspominał typu admin_esp a zostawić to cudo od ustawień i można chyba grać, no nie ?

ksr - nie w sobote, jak się ludzie zbiorą :) )



#5998 Admini vs. Gracze !!

Napisano przez M jak Martyna w 09 grudnia 2007 - 08:38 w Dyskusja ogólna

kto zbiera ludków przeciw adminom ?



#6370 Admini vs. Gracze !!

Napisano przez M jak Martyna w 14 grudnia 2007 - 10:36 w Dyskusja ogólna

a to super, pokaram wszystkich w takim razie i i wygram ten turniej Dołączona grafika


andrzejki i mikołajki już były :) na gwiazdkę nie licz :P



#6397 Admini vs. Gracze !!

Napisano przez M jak Martyna w 15 grudnia 2007 - 04:26 w Dyskusja ogólna

zgadzam się z przedmówcą :P :*



#6601 Admini vs. Gracze !!

Napisano przez M jak Martyna w 16 grudnia 2007 - 08:55 w Dyskusja ogólna

w zależności:

- ustalić date grubo wcześniej (2-3 tyg. na zebranie chętnych)
- serwery powinny mieć to samo co jest na Tawernie TP, albo konkretne ustawienia albo kick
- rozpisać w miare zrozumiały regulamin (nie każdy obecny zrozumiał choć po 3 krotnym przeczytaniu znałam go na pamięć)
- od ilości drużyn, mecze w 2 lub 3 dni, zacząć w pt wieczorem i rozgrywki przez weekend, finał w niedziele z hltv dla oglądających

to na tyle, jak na coś wpadnę lub o coś się podkne to dopisze :)



#7571 amx tawerny

Napisano przez M jak Martyna w 30 grudnia 2007 - 10:57 w Dyskusja ogólna

zależy kto na ile ceni prace i czas poświęcone temu. chłopak myśli że znalazł www.gotowiec.ru ^^



#7568 amx tawerny

Napisano przez M jak Martyna w 30 grudnia 2007 - 10:16 w Dyskusja ogólna

Mi wcale nei ejst do smiechu potrzebuje tego amxxa > jak neichcecie pomodz to poprostu powiedzcie a nie zartujecie, nie jestem dziekiem zebyscie to robili. moge sie zrzucic na serwer nic wiecej to pomozecie czy nie >??


innych nie chce mi się wytykać, dziecko ;)) proponuję skończyć podstawową edukacje a później myśleć o internecie :>

ATZE myślę ze 100zł za jedną mapę z strefami, to pasuje dodać do mc jeszcze z 20 map, amx jakieś 1000zł, więc myślę ze około 4500zł powinno być.


ja walczę o dodanie jednej, a ty mnie tu miażdżysz 20-stoma :/



#7900 Antyraszer

Napisano przez M jak Martyna w 03 stycznia 2008 - 02:42 w Dyskusja ogólna

zwracam honor linie w antyrashu sa jak najbardziej dzialaja jak nalezy tylko zaulwazylem ze duzo graczy bawi sie odbijaniem od strefy niektorzy robia to notorycznie :/


jakby to komuś szkodziło lub szkodziło drucikom :P przecież się niezużywają ;PPPPP



#7954 Antyraszer

Napisano przez M jak Martyna w 04 stycznia 2008 - 12:38 w Dyskusja ogólna

I pewnie stąd to wynika. Ja nie miałem jeszcze okazji zagrać na d2 w CT przy nowej barierze, to nie wiedziałem.

A co do stref na serwerach to różnie bywa. Był czas, że najczęściej bywałem na PCL. Tam rasz zaczynał się już 3 kroki za wejściem do trupa.



na Kobie też tak jest zrobione, ale jak dla mnie to bezsens bo zeskoczyć z gali można a jak wrócić ? biec na około ? nieeee (może drabine przy skrzyni postawimy ? :D)



#7825 Antyraszer

Napisano przez M jak Martyna w 02 stycznia 2008 - 01:06 w Dyskusja ogólna

jest błąd w nowym ATAC'u, mianowicie jeśli ktoś kogoś przeniesie do więzienia to po powrocie jest się stopami w podłodze. bynajmniej dziś na de_prodigy Ja tak miałam.



#6615 b4L@5^L@M!3" STEAM_0:0:2239485

Napisano przez M jak Martyna w 17 grudnia 2007 - 06:19 w Cheaterzy

najbardziej to mi się spodobało http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif


zarejestrowalem sie na forum, bo obiecałem temu typowi, ze pomogę mu w dostaniu bana




#6829 brak wiary w ludzi ..

Napisano przez M jak Martyna w 20 grudnia 2007 - 08:56 w Skargi oraz uwagi

screen ze starego konta, nie bo wnerwia mnie ten typ od początku gdy tu gram, dopierdziela się dosłownie o wszystko a jak ma odwagę to niech się wypowie w temacie a nie czai sie na serwerze tylko



#6823 brak wiary w ludzi ..

Napisano przez M jak Martyna w 20 grudnia 2007 - 08:07 w Skargi oraz uwagi

posiadam od dziś włanse konto do sztima (wcześniej grałam na czyimś, pożyczonym) i ktoś ze stałych bywalców (nie będe pokazywać paluchem kto) zarzucił mi iż mam nowe konto bo dostałam bana na VAC na starym

steam.JPG



#8879 Czitujesz?!

Napisano przez M jak Martyna w 17 stycznia 2008 - 04:02 w Skargi oraz uwagi

bl00kers nie unoś się, zapytalam Lakiego bo był na serwerze a on powiedział "banuj" więc co miałam zrobić ?



#8912 Czitujesz?!

Napisano przez M jak Martyna w 17 stycznia 2008 - 09:35 w Skargi oraz uwagi

zapamiętam.



#6398 de_nuke

Napisano przez M jak Martyna w 15 grudnia 2007 - 04:43 w Dyskusja ogólna

nie wiem czy ktoś o tym głośno wspominał, na owej mapie czasami wyrzuca wszystkich z serwera i kaplica, trzeba oczywiście grać od nowa.
pytanie teraz, co jest przyczyną ?



#7697 {BaN}Mateo 777

Napisano przez M jak Martyna w 31 grudnia 2007 - 06:31 w Skargi oraz uwagi


MaTTTTTTeO   777: jeszcze na usprawiedliwienie mnie to powiem ze mam nerwy po tacie latwo sie denerwoje
MaTTTTTTeO   777: dlatego latwo mnie ponosza nerwy po prostu mam słabe nerwy



mateo... ciesz sie ze perma nei dostales bo tylko to by ci sie nalezalo... dziwie sie ze w ogole masz wonty o te 30 dni...      ;]

a za "nerwy po tacie" ochrzan... tate bo to jego wina widocznie;o haha




to cie stary załatwił na całe życie :x