Skocz do zawartości


Zdjęcie

b4L@5^L@M!3" STEAM_0:0:2239485


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 17 grudnia 2007 - 01:25

Data zdarzenia: 16-17.12
Nick podejrzanego: b4L@5^L@M!3
STEAMID: STEAM_0:0:2239485
Ewentualny rodzaj czitu: esp
Kto złapał: Owi
Link do dema: link
Link do screena/profil gracza: http://slmdnk.org/cs...er.php?id=14766
Czasy i opis podejrzanych akcji:
Lukałem tylko czesc jego gry na trainie (koniec) i troche kabula, ale sie zmył. Gra dziwnie wyprzedza czesto przeciwnika celownikiem, demka nie oglądalem jest juz pozno ide spac rano do wok'a bede pooozno, niech ktos luknie oceni czy to ogranie, czy oszukiwanie. Na trainie przy full serwie dobił do 30:0 . Daje na prosbe Owiego, na serwie bylo chyba jeszcze 2 admów prosze o wypowiedzi.
  • 0
Dołączona grafika

#2 mtsy

mtsy

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 02:44

zarejestrowalem sie na forum, bo obiecałem temu typowi, ze pomogę mu w dostaniu bana. Przy stanie 30 do 0 albo jakos tak zacząłem mu się mocno przyglądać. Były momenty, że dostawał flesza, miał full mleko, (widziałem jego kamere u siebie) a on skakał sobie po wagonach idealnie. Były też rzeczy typu: wyskakuje z drabinki na otwarty, nie patrzy, czy przy wagonie z BSem ktos siedzi, tylko celuje od razu w srodkowy wagon, w goscia, ktory stoi w ciemnosci. Poza tym wbil na przez srodek na otwartym, przeleciał z na zamkniety, wyskoczyl na balkon i wali HS prosto w goscia, w miedzyczasie lecial z nozem, zero wątpliwości, czy przeciwnik gdzies stoi, czy nie. Potem w rozmowie mówiłem, że ma czity a on, "eee tam, gram miesiąc dopiero i lamię i tak". A jak mówiłem, że jestem pewny, że czituje i inni zaczęli to potwierdzać; poszedł do terro, zmienił nick na b@L@5^L@M!3 i zaczął rzeczywiście lamić-z 31:1 zrobiło mu się nagle 38:8 z tego co pamiętam. Nie dość, że w akcjach wychodziło cziterstwo, choć najczęściej dobrze to krył, to w rozmowie również. Kończę elaborat, poraz póżna, więc wybaczcie, jeśli nie trzyma się kupy.
  • 0

#3 M jak Martyna

M jak Martyna

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów
  • Ską…d:e£dEzeT

Napisano 17 grudnia 2007 - 06:19

najbardziej to mi się spodobało http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif


zarejestrowalem sie na forum, bo obiecałem temu typowi, ze pomogę mu w dostaniu bana


  • 0

#4 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 17 grudnia 2007 - 08:39

ej tez mialem co do niego podejrzenia! gral pod nickiem "pjes", wydawalo mi sie jakby wiedzial gdzie jestem. Niestety uciekl z serva jak wszedlem na specta:/
  • 0

ws2xe1.jpg


#5 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 17 grudnia 2007 - 09:40

Gralem jak on gral na serwerze. NIe jestem na tyle doswiadczony aby wiedziec czy to cheat czy nie dlatego zawolalem Atze. Ogladalismy wspolnie ale albo juz nie bawil sie cheatami albo gowno one mu dawaly bo od czasu nagonki nic rewelacyjnego juz nie pokazywal. Takze jak cos to ogladajcie poczatek traina gdzie nabija sobie 30:0, a potem jak mowi mtsy - zaczela sie nagonka na Niego i padal co runda ledwo ubijajac 1-2 osoby.

Wiec kto ma wh niech oglada;]
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#6 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 09:51

Czasy moze podasz, ogladalem demo do 9 rundy i nic nie zauwazylem ;x

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 23 listopada 2008 - 10:06

  • 0

#7 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 11:05

nikt normalnie grający nie ma statów 30:0...
może później włącze se WH i obejrzę.
  • 0

#8 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 11:27

Nikt normalny powiadasz http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif Czekaj znajde demko do 27:0 dojechalem i co ty na to ? - Nie ma info od boga na tym demku, no moze poza jednym na otwartym przy drabinie a tak to demko jak dla mnie jest czyste, tam gdzie zabija slychac wroga.

Użytkownik bl00keRs edytował ten post 23 listopada 2008 - 10:06

  • 0

#9 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 17 grudnia 2007 - 11:39

lol , nie musisz pokazywać, wszyscy wiedzą, że Ty też hax jesteś http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/biggrin.gif :P
  • 0

#10 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 17 grudnia 2007 - 04:09

Nie gadajcie, ze niemozliwe ja mialem kiedys bodaj 28:0 ... zaraz poszukam wh i ogladne i dodam czasy.

Gosc ma strasznie dziwny rozrzut (ale to tez demko z hltv) ja tam wh nie widze perfidnego, dla mnie za malo zeby banowac, dajcie czasy

Użytkownik Masmix edytował ten post 17 grudnia 2007 - 04:36

  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0