Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika mOOn_

Odnotowano 288 pozycji dodanych przez mOOn_ (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 04-czerwca 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#26013 Uwagi do regulaminów serwerów.

Napisano przez mOOn_ w 23 września 2008 - 06:51 w Ogł‚oszenia i regulaminy

W regulaminie serwera TP znajduje się następujący punkt:
# Zakaz podpowiadania przy pomocy programów komunikacji głosowej np. Battlecom, Gamevoice, Teamspeak, Ventrilo itp. (ban do 30 dni)
A w regulaminie serwera FFA nie ma takowego więc wnoszę o uzupełnienie regulaminu na FFA, chyba, że dyskryminujecie FFA i uważacie, że każdy sobie może wejść i podpowiadać na vt/ts


6. Zakaz podkładania tzw "cichej bomby" oraz rozbrajania z latarką.
w tym punkcie regulaminu FFA nie ma określonego czasu kary wnoszę o karę do 7 dni jak w reg. TP



#26000 Hax

Napisano przez mOOn_ w 23 września 2008 - 06:21 w Cheaterzy

Zakaz podpowiadania przy pomocy programów komunikacji głosowej np. Battlecom, Gamevoice, Teamspeak, Ventrilo itp. (ban do 30 dni)

Ja powiem tylko tyle info z ts/vt



#25974 Gęby z Tawerny

Napisano przez mOOn_ w 22 września 2008 - 11:25 w Off topic

Milczar style takie troszkę ;]

Załączone miniatury

  • 21_09_08_2054.jpg



#25971 -=Sovietska=- (Need Team) Oraz "A"

Napisano przez mOOn_ w 22 września 2008 - 10:24 w Cheaterzy

18:52 zobacz jak celownik szaleje po ctkach
20:24 gościu ciśnie prawie full auto ak i 0 rozrzutu no.recoil albo aim wyłapuje tego za ścianą



#25904 Liga

Napisano przez mOOn_ w 22 września 2008 - 04:39 w Turnieje dla graczy Tawerny

piszcie do pukawki albo best serwa oni podobno chętnie dają serwery na turnieje



#25882 X!$Q^ Steam_0:0:18761224

Napisano przez mOOn_ w 22 września 2008 - 03:43 w Cheaterzy

Data zdarzenia: dziś 22.09.2008 godzina ok 16:15
Nick podejrzanego: x!$Q^
STEAMID: STEAM_0:0:18761224
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ja
Link do dema: załącznik
Link do screena/profil gracza: załącznik
Czasy i opis podejrzanych akcji: nie wymaga manekin, gra jakby mu nie zależało, skany 100% perfekt

Zbanowamy na tydzień proszę o przedłużenie do perma.
http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=4187



#25874 [gracze] Reklama cheatów

Napisano przez mOOn_ w 22 września 2008 - 03:05 w Skargi oraz uwagi

Temat dotyczy pojedynczych przypadków a nie ogólnego problemu. Zamknąć temat bo już jest sprawa rozwiązana.



#25873 Wyrzucanie c4 na respie

Napisano przez mOOn_ w 22 września 2008 - 03:02 w Dyskusja ogólna

Nom ... od tego są mikro i chat żeby ustalić " Biegniemy góra. Mam pake, wbiajcie pierwsi." Ostatnio rozkminiłem dobrą metodę ... "Wszyscy góra, bo jak kogoś zobacze gdzie indziej to ban!" I grzecznie wszyscy biegną tam gdzie się karze xD


hah taka patologia na Kobie jest i raczej to zły sposób... a co do tematu nie widzę nic dziwnego w wyrzuceniu bomby na respie lepiej żeby bombę wzięła jakaś inteligentna osoba niż jakiś bot biegający za fragiem a ten który podnosi bombę najwyraźniej mu zależy, żeby ją podłożyć



#25781 SnifeR

Napisano przez mOOn_ w 21 września 2008 - 09:35 w Podania na administratora

2 Konio na nie



#25767 -=Sovietska=- (Need Team) Oraz "A"

Napisano przez mOOn_ w 21 września 2008 - 08:28 w Cheaterzy

Sowieckiej nie oglądałem bo mało czasu ale u tego "a" ewidentnego aim bota widzę jak mu przeskakuje celownik przy skanowaniu przez ścianę z jednego typa na drugiego



#25705 [gracze] Reklama cheatów

Napisano przez mOOn_ w 21 września 2008 - 01:26 w Skargi oraz uwagi

Kolejny dziś użył binda nie chcę zakładać nowego tematu więc wrzucę tu screenshota
http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=4163
Na serwerze był jeszcze SWIREQ i mentos oni też widzieli zaraz potem gościa zbanowałem

Załączone pliki




#25689 [gracze] Reklama cheatów

Napisano przez mOOn_ w 21 września 2008 - 12:00 w Skargi oraz uwagi

Przyznam się, że nie sprawdzałem i zrobiłem to dopiero teraz. Wczoraj dałem im tak czy siak na tydzień bo nie byłem pewien czy stronki są prawdziwe to dostali tak jakby za reklamę. Sprawdziłem teraz stronki ta united cheaters jest prawdziwa ta united loosers nie działa. Moje zdanie aby przedłużyć temu, który reklamuje prawdziwą stronkę a drugiemu przedłużyć do miesiąca za wprowadzanie admina w błąd reklamując feake stronkę z cheatami.

@Suseł: Uwierz, że ludzie biegają po serwerach i chcą być fajni używając takich bindów nie wiem czy im to sprawia frajdę czy czują potrzebę dostania bana za "cziterstwo".



#25676 mc nocny

Napisano przez mOOn_ w 21 września 2008 - 01:23 w Mapy

Zrozumcie, że w nocy muszą być standardowe mapy ludzie celowo zbierają się z innych serwerów, żeby mieć z kim pograć o tej porze na normalnej mapie. Jak były te 4 mapy było bardzo dobrze.



#25675 as_tundra

Napisano przez mOOn_ w 21 września 2008 - 01:21 w Mapy

Propozycja mapy nie przeszła pomyślnie. Dziękuję zamykam.



#25664 :feLek_ Sophisticated:* / ffa

Napisano przez mOOn_ w 20 września 2008 - 11:44 w Podania na administratora

Nie kpi sam go podpuściłem żeby założył tu temat i wiem, że znakomicie by się sprawdził w roli admina gramy razem już ponad rok i wiem że posiada ogromne zasoby kultury osobistej i doświadczenie w prowadzeniu amx.

Ja bym był na tak zauważ bl00kers ile osób w psycho ma ponad 20 godzin może z 10 serwer jest jeszcze mało popularny i mieć tutaj 20h to jest już coś i więc skoro nie grasz na FFA to raczej twoja opinia jest nieodpowiednia. Patryk już kilka razy dawał mi cynk o cziterach na serwerze z 3 przypadki sprawdziły się na 100% nie raz wołał mnie na steam, że na serwerze wyzywają się itp więc ja uważam, że nadawałby się na okres próbny jako junior admin.

@Stoper
A co na wejście po rejestracji ma mieć od razu 100 postów?



#25661 [gracze] Reklama cheatów

Napisano przez mOOn_ w 20 września 2008 - 11:38 w Skargi oraz uwagi

Mój nick:mOOn_
Mój Steam ID: niepotrzebne
Godzina zdarzenia: dziś ok 22
Opis co sie stało sie: 2 typów używało binda reklamującego stronę cziterską.
Dowod/y: załącznik

http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=4156
http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=4157

Wnoszę o bany permanentne tym dwóm osobom zgodnie z regulaminem serwera Tawerna FFA punkt 7 "7. Zakaz reklamowania stron www (ban do 7dni oprócz takich stron jak board.c-s lub google), reklama innego serwera, podawanie ip (do 30 dni), reklamowanie czitów (perm)"

Załączone pliki




#25614 Ultimate I Szczypek

Napisano przez mOOn_ w 19 września 2008 - 11:55 w Cheaterzy

Data zdarzenia: 19 wrzesień
Nick podejrzanego: ultimate czy jakośtak
STEAMID: STEAM_0:0:19835020
Ewentualny rodzaj czitu: wh/esp
Kto złapał: felek sophisticated:*
Link do dema: załącznik
Link do screena/profil gracza: załącznik
Czasy i opis podejrzanych akcji:
15:49-16:00
17:05
19:05-19:26

http://tawerna-cs.or...ls.php?bid=4142 do przedłużenia.

Data zdarzenia: 19 wrzesień
Nick podejrzanego: szczypek po przerwie czy jakoś tak
STEAMID: STEAM_0:1:20076294
Ewentualny rodzaj czitu: wh/esp
Kto złapał: ja
Link do dema: załącznik
Link do screena/profil gracza: załącznik
Czasy i opis podejrzanych akcji:
22:01-22:27 info z pod spódnicy
22:52 info z pod spódnicy
23:24 info z pod spódnicy

Temu bana jeszcze nie dałem

Ogólnie obaj to manekiny z tego samego teatru. Dziękuję za uwagę ciąg dalszy nastąpi...



#25600 wodny

Napisano przez mOOn_ w 19 września 2008 - 07:33 w Podania na administratora

po otrzymaniu dowodu osobistego



#25580 Tawerna The Movie II - Stan Pracy

Napisano przez mOOn_ w 19 września 2008 - 02:43 w Dyskusja ogólna

hmm te wasze muzyczki zalatują jak z jakichś filmów młodzieżowych takich w których chodzi o to aby poderwać laskę na jedną noc ;f



#25565 plaj

Napisano przez mOOn_ w 19 września 2008 - 10:56 w Podania na administratora

Ja bym był na nie za mało grasz trochę pograłeś i już składasz podanie o admina pograj jeszcze z 4 miesiące



#25564 wodny

Napisano przez mOOn_ w 19 września 2008 - 10:54 w Podania na administratora

Ja bym był na nie



#25495 Dzet

Napisano przez mOOn_ w 18 września 2008 - 02:45 w Cheaterzy

Data zdarzenia: dzis ok 14
Nick podejrzanego: dzet
STEAMID: STEAM_0:1:15774765
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: ja
Link do dema: załącznik
Link do screena/profil gracza: załącznik
Czasy i opis podejrzanych akcji: nie trzeba nie kryje się

dałem bana na tydzień i proszę o przedłużeni po obejrzeniu dema przez któregoś z was



#25482 dumbass

Napisano przez mOOn_ w 18 września 2008 - 09:34 w Skargi oraz uwagi

Witam,
tak sie zastanawiam czy ja zle rozumie pojecie gry tp czy on. Zostaje 20sec do konca rundy, trzymam awp i full osprzet, 2ct pilnuje paki a on wielce shoutuje ze mam isc do paki, oczywiscie nie poszedlem na pewna smierc to ten typ mi na koniec slaya dal. WTF? Jesli u was tak sie traktuje gre tp to ...


Ośmieszasz sam siebie mi dali slaya jak byłem z glockiem sam na 5 a ty z full nie idziesz na 1/2 ct. I nie mogę tego zrozumieć to po kiego grzyba bierzesz te awp jak nie umiesz się nim obsługiwać bierz m4 i odbijaj.


No to nastepnym razem prosze odrazu o perma a nie pierdzielicie jacy wy to nie jestesci koksy ze byscie nawet przy 5ct odbili bsa.

2xUP
Nie placze ze stracilem full eq ale wg mnei zachowanie broni w takim przypadku bylo prawidlowe, paka musiala by lezec odrazu na bsie a oni stac jeden za drugim zebym mogl zdazyc ich zabic i podlozyc.


EDIT
Szkoda tylko ze ciebie nie ma kto udupic jak tak zostawiasz... n1


Zdanie bez sensu. ?eby wygrać rundę wystarczy zabić przeciwników a nie koniecznie szukać bomby. A jak kolejnym razem dostaniesz perma to się nie dziw bo sam poprosiłeś "nasz klienttttt nasz pannnnn"

sorry mastur lubie cie ale sadze ze przesadzasz troche ....


A konio dalej nie rozumie co znaczy pojęcie pisania z sensem, dajcie mu bana z forum bo 70% jego postów są bez sensu i nabija myśląc, że stanie się lepszy mając ich więcej niż inni. Napisz od czasu do czasu 1/2 posty mający jakikolwiek sens a nie dziennie 10 durnowatych postów



#25318 Gęby z Tawerny

Napisano przez mOOn_ w 16 września 2008 - 04:33 w Off topic

Z wesela z przed paru dni temu, tylko nie śmiać się :D

http://img148.images...mage=wesat6.jpg



#25282 Liga

Napisano przez mOOn_ w 15 września 2008 - 09:29 w Turnieje dla graczy Tawerny

Slot to za słaba nagroda i wielu nie da rady pogodzić gry ze szkołą/pracą więc taka liga ciągnęła by się nie wiadomo ile i tylko po to by dostać marnego slota...
Na ligę trzeba by było coś lepszego a że nikt nie da kasy ani niczego nie za sponsoruje więc pomysł odpada na wejściu
Jedyne co pozostaje to 2 turniej 4fun graczy tawerny aby sobie trochę pograć w drużynie bo nie każdy ma klan.