Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyrzucanie c4 na respie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#1 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 22 września 2008 - 12:00

Chciał bym poruszyć sprawę, jaka widnieje w temacie.
Notoryczne jest u graczy, pozbywanie sie bomby gdy sie z nią odrodzą w nowej rundzie.

Dla mnie takie coś, jest praktycznie identyczne jak nie podniesienie już leżącej c4 gdzieś tam na mapce, lub bezinteresowny drop w losowym miejscu. Różnica polega jedynie na tym, że na respie jest małe zbiorowisko graczy i istnieje większe prawdopodobieństwo że tą bombę ktoś podniesie. Chociaż wczoraj widziałem jak nawet na repie nikt nie zainteresował sie c4, a wszyscy rozbiegli sie w swoją stronę.
Przecież bomba jest potrzebna do prawidłowego wykonania celu mapy, czyli do realizacji głównej zasady serwera! :angry:
Takie zachowanie powinno być karane, oczywiście w perfidnych przypadkach, i traktowane jako łamanie głównej zasady, czy tam gry FFA jak kto woli. Bo co z tego, jak drużyna T przejmie kontrole nad BS gdy c4 będzie leżeć na respie...
Myślenie gracza: mam c4, wyrzucę sobie ją na respie - będą mógł latać gdzie chce i fragować do woli. To ja zapraszam na FFA

Użytkownik Atze edytował ten post 22 września 2008 - 03:31

  • 0
Dołączona grafika

#2 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 22 września 2008 - 12:34

jo dokladnie takie podejscie do gry wyrzucanie bombki na respie to ffa, 2 sprawa pouczenie jesli juz faktycznie ktos sie garnie do tego zeby wbic jako 1 osoba i poczyscic pace droge , to niech pake chulnie na zawodnika jakiegos, a nie na ziemie na respie, bo pozniej jak jest juz dobrze pozamiatane to nagle paki nie ma. To powinno byc karane,szczegolnie te najglupsze przypadki gdy team wbija na bombside a paka lezy i czeka.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#3 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 22 września 2008 - 01:17

czasmi ktos wyzuca pake bo gra np awp - to rozumiem = cover teamu a nie rash, kiedy ktos wywala bo sie boi ze mu wybuchnie na plecach to juz k**estwo,

jasne ze powinno sie karac ale zrobi sie zament - jeden dostanie kare a innym sie upiecze bo adm nie bylo na serwie

nie mam szczegolnie pomyslu jak to rozwiac, temat byl poruszany ( o ile pamietam mialo slapowac ) ale chyba zostalo tylko wywalenie automatyczne paki na respie jak ktos afkuje...
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#4 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 września 2008 - 01:27

Zdecydowanie slapy albo może i nawet ostrzej. Gracze muszą się tego oduczyć bo już wiele akcji zostało przez to przegranych. Pare razy już zkickowałem za takie cuś, a później jak typ wraca to dla niego nie jest uzasadnieniem, że to nie jest granie TP.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#5 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 22 września 2008 - 01:53

przyznaje sie bez bicia wyrzucam pake na respie i będe to robil i to z prostej przyczyny

bo zwykle wbiegam pierwszy i jezeli da sie to gdzies sprawdzic to zwykle gine jako pierwszy drugi w porywach trzeci

gdybym ja niósł te pake to nie chce mówić jaka wiązana by poszła że wbiegam sam gdzieś podczas gdy inni se siedzą na d*pie gdzieś

/edit tzn małe sprostowanie nie wyrzucam paki na respie tylko ją komuś podrzucam ;]

Użytkownik fukacz edytował ten post 22 września 2008 - 01:56

  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#6 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 22 września 2008 - 01:57

a moze jak pobiegniesz z paka pierwszy to reszta wejdzie za Toba ?

na mixach luz - paka nigdy nie wbija pierwsza ale to Tp...
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#7 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 września 2008 - 01:59

Nom ... od tego są mikro i chat żeby ustalić " Biegniemy góra. Mam pake, wbiajcie pierwsi." Ostatnio rozkminiłem dobrą metodę ... "Wszyscy góra, bo jak kogoś zobacze gdzie indziej to ban!" I grzecznie wszyscy biegną tam gdzie się karze xD
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#8 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 22 września 2008 - 02:04

Dużo osób na respie w freez time bawi sie w rzucanie paki do innego zawodnika, co moim zdaniem nie jest niczym złym, bo paka na ziemi nie leży, a jak ktoś już ją na ziemie wyrzuci to PRAWIE zawsze znajdzie sie jakiś ogar i ją weźmie.
  • 0

#9 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 22 września 2008 - 02:56

a moze jak pobiegniesz z paka pierwszy to reszta wejdzie za Toba ?

na mixach luz - paka nigdy nie wbija pierwsza ale to Tp...


zauwaz ze na tp w szczegolnosci u nas.. jest tak ze jak jakas osoba wbije pierwsza i padnie to reszta teamu sie cofa i boi sie wbic.. wiec co by bylo gdyby to paka biegla pierwsza? pada ct zbiega sie do paki a tt juz sobie zachowuje i pozniej wali tekstami "bylem sam na 3 ct" wiec na tp jak najbardziej sluszne jest nie wbieganie z paka pierwszemu..
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#10 mOOn_

mOOn_

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Ską…d:klikash?

Napisano 22 września 2008 - 03:02

Nom ... od tego są mikro i chat żeby ustalić " Biegniemy góra. Mam pake, wbiajcie pierwsi." Ostatnio rozkminiłem dobrą metodę ... "Wszyscy góra, bo jak kogoś zobacze gdzie indziej to ban!" I grzecznie wszyscy biegną tam gdzie się karze xD


hah taka patologia na Kobie jest i raczej to zły sposób... a co do tematu nie widzę nic dziwnego w wyrzuceniu bomby na respie lepiej żeby bombę wzięła jakaś inteligentna osoba niż jakiś bot biegający za fragiem a ten który podnosi bombę najwyraźniej mu zależy, żeby ją podłożyć
  • 0
милый дaмы я xoчy вac пролететь

#11 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 22 września 2008 - 03:12

pisalem to w innym temacie dotyczacym zabieraniu hp za wyrzucenie paki. Mniej wiecej bym to samo tutaj napisal wiec wole skopiowac

Gdyby na serwie 90% graczy nie bylo botami ktore boja sie wbiec jak pierwszy zginie to mialbym gdzies czy bedzie ten plugin odbierajacy hp czy nie ale kazdy wie ze jak ginie pierwsza osoba to reszta sie cofa a paka lezy u CT. Dlatego jestem za wywaleniem tego bo jak wbilem kilka razy z paka na nuke na poch i padlem to w next sie typy zalili ze sam ide z paka a oni weszli na gore ktora nie byla kryta. A dlaczego gora nie byla wtedy kryta? Bo cale ct poszlo na poche pilnowac paki.
I dlatego uwazam ten pomysl za chory, jak ktos stoi na tyle blisko mnie to mu pake podrzucam


a moze jak pobiegniesz z paka pierwszy to reszta wejdzie za Toba ?


Nom ... od tego są mikro i chat żeby ustalić " Biegniemy góra. Mam pake, wbiajcie pierwsi." Ostatnio rozkminiłem dobrą metodę ... "Wszyscy góra, bo jak kogoś zobacze gdzie indziej to ban!" I grzecznie wszyscy biegną tam gdzie się karze xD

my tu o tym samym serwie piszemy?

Użytkownik ulti edytował ten post 22 września 2008 - 03:13

  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#12 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 22 września 2008 - 03:29

ulti, wiedziałem ze coś napiszesz w tym temacie, bo również dropujesz pake na respie i to pamiętałem.
Trochę zeszliście z wątku, pake się ma raz na kilka rund przecież ludzi w teamie jest 8-9, czasem sie ma pake 3 razy na cala mape czasem raz, wiec można sie pohamować i ten raz -trzy razy nie wbiegać pierwszym i tyle, podkładając bombę tez trzeba wykazać się sprytem szybkością i umiejętnością, wiec jest to ważny element gry zespołowej, wiec tłumaczenie ze ja wbiegam pierwszy jest dla mnie chore (a nie pomysł jak napisałeś wyżej) bo sam najczęściej wbijam pierwszy i gram przeważnie w T.
Wyrzucasz bombę na respie, znaczy ze masz ja w d*pie i lecisz pofragowac, a czy ktos ja podłozy czy nie, a co tam... to jest przejaw FFA i wiem ulti ze zawsze byłeś zwolennikiem tego typu gry.
  • 0
Dołączona grafika

#13 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 22 września 2008 - 03:56

Troche zejde z glownego tematu, ale ... ""Wszyscy góra, bo jak kogoś zobacze gdzie indziej to ban!" . Chcialbym uprzejmie przypomniec, ze gra tp to nie tylko wszyscy rasz A/B/Gora/Dol. Banowanie za to, ze ktos poszedl na inny bs, wybral inna droga jest w wiekszosci przypadkow nieuzasadnione.

Co do C4 - sam czesto wyrzucam pake, moge nie wyrzucac mi to ryba :) A co do karania tego procederu, to jestem na nie.
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#14 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 września 2008 - 04:05

To, że tak mówię to nie znaczy, że tak robię ;)

Użytkownik Masmix edytował ten post 22 września 2008 - 04:12
Luz, uzylem Twojego cytatu, zeby pokazac tym ktorzy by tak chcieli robic, ze to nie jest dobra droga.

  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#15 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 22 września 2008 - 04:09

Ja często wywalam pake na respie i co urwiecie mi teraz glowe ? B)
Gdy gram awm to co mam sam leciec z ta paka ? Ci co grają to wiedzą, ja np nigdy sie nie sram tylko wchodze, dopiero jak zginie, albo zabije kilku to reszta laskawie rusza dupe, ale jak padne to potem jest placz "kto pchał sie 1 z paką".

Nie dawno bylo inferno, bylem w terro, gadalem przez kome, kupilem bron i lece na duzy, po chwili widze ze zostalem sam, bo tt pobiegli mały i zgineli w przeciągu 40 sekund ? Bylo chyba 55s do konca rundy i mi tu Milczar pisze na @ czacie "ah ten bodziu" czy cos w tym stylu. No sory zostaje mi 55sekund to nie moja wina, ze tamte manekiny zgineły w 40 sekund.

Szukacie dziury w całym. Wymagacie nie wiadomo czego. Czego byście nie zrobili i tak nie bedzie 100% gry tp B)
  • 0

#16 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 22 września 2008 - 04:10

Po pierwsze nie wbiegam zawsz pierwszy, tylko jak mam dobrego respa.
Po drugie jak w teamie nie ma kogos kto sie nie boi wbiec to terro zostaje wybite przez raszujacych CT i co im po tym ze mieli pake?
Po trzecie nie mam zamiaru czekac az jakies zero z ffa zdecyduje sie gdzies wbic bo nawet jak to zrobi to czasu zostaje tyle ze paki nie zdazy podlozyc.
Po czwarte to nie ja chodze na walku przez cala mape i jak zostaje 5 sekund do konca to zaczynam biec w strone paki zeby nie bylo ze nie probowalem.
Po piate kiedy wogole ze mna grales ze p*****isz mi ze jestem zwolennikiem "tego typu gry"? Jakbym mial grac ffa to ani razu bym nie raszowal.
I nie mam w d*pie bomby tylko zera z teamu ktore tylko potrafia kucac przy scianie i czekac az jakis CT bedzie raszowal, nawet jak biegna w 6 i uslysza ze ktos strzela to juz nie ma komu wbiec. Jak gra tp to dla ciebie biegniecie calym teamem z paka do granicy raszu to zycze powodzenia.

Podsumowujac
Atze  Online Time  05:54:44
h**a wiesz duzo gadasz

Użytkownik Masmix edytował ten post 22 września 2008 - 04:14
ulty grzeczniej ;p

  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#17 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 22 września 2008 - 05:03

imo bezsensu to jest juz pisalem wczesniej i klozet.

Użytkownik Masmix edytował ten post 22 września 2008 - 05:06
napisz troche jasniej bo nie wiem ocb :)

  • 0

#18 Atze

Atze

    Gienerau

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 679 postów
  • Ską…d:Plaża, słonce, laski, zimne piwo :)

Napisano 22 września 2008 - 05:28

słuchaj, nie rozliczaj mnie z czasu spędzonego na serwie, bo jak byś ruszył głową co nie boli wiedział byś co jest pięć, wiec ten chwyt jest na prawdę bardzo śmieszny.

Po piate kiedy wogole ze mna grales ze p*****isz mi ze jestem zwolennikiem "tego typu gry"? Jakbym mial grac ffa to ani razu bym nie raszowal.

Nie napisałem ze z tobą grałem, tylko ze pamiętam jak grasz, tyle co na serwie, na shootersie, może jeszcze z niego wyciągniesz moj czas gry?
Zwolennikiem, w sensie ze wolał byś gdyby serer był FF@ niż TP, nie napisałem "graczem FFA" czy tam "plajerem FF@"
Reszta Twej wypowiedzi to nie wiem, chyba mało z tematem związane o to nie pytałem, kto gdzie wbiega kto gdzie kampi...

Temat dotyczy perfidnego i bezinteresownego wyrzucania c4 miedzy innymi na respie bo tam najczęściej sie to zdarza.
Podsumuje.
-dziwny temat
-h**a wiem
-to jest bez sensu
ITP

Wiec trzeba pomyśleć nad jakimś pluginem żeby WAM tą bombę z pleców automatycznie zrzucało, albo lepiej po co nam w ogole C4 ?
To ja wejdę dam restrykcje na AWP i sie będziemy zastanawiając po co nam AWP???
  • 0
Dołączona grafika

#19 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 22 września 2008 - 05:30

imo bezsensu to jest juz pisalem wczesniej i klozet.

Powód Edycji: napisz troche jasniej bo nie wiem ocb :)


tlumaczenie: "moim zdaniem jest to bezsensu(ogolnie chodzi o ten temat), pisalem o tym wczesniej(chyba w innym temacie zwiazanym z paka) do zamkniecia" :P

Użytkownik will edytował ten post 22 września 2008 - 05:31

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#20 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 22 września 2008 - 05:52

hahaha a oprocz tego czy wole TP czy FF@ to jeszcze wiesz cos co bym wolal? Nie raz bylo walkowane co oznaczaja litery TP na publicznym serwerze. Strefy raszu i nic wiecej, no chyba ze team play'em nazywasz to jak wszyscy biegna na jeden bs, pierwszy z nich ginie a reszta sie cofa na drugi. I ani sranie żarem ani kicki/bany/pluginy tego nie zmienia. Poza tym upominani za brak gry tp (w sensie kick/ban) sa tylko zwykli gracze.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0